Jump to content

Lenovo A850+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γεια αλανιααα...προσπαθω να αγορασω μια θηκη μεσω ebay με προπληρωμενη καρτα που δειχνει οτι δεχετε master card αλλα οταν κανω την παραγκελια μου γραφει:Δυστυχώς, όμως η συναλλαγή σας δεν θα μπορούσε να ολοκληρωθεί με τη χρήση της επιλεγμένης κάρτας, Αυτό συνέβη επειδή έχει αμφισβητηθεί από τον εκδότη της κάρτας Για να πληρώσει για την αγορά αυτή τη στιγμή, να συνδέσετε μια χρεωστική ή πιστωτική κάρτα στο λογαριασμό σας PayPal..!!!?ξερετε γιατι??
Link to comment
Share on other sites

To merimobiles το εχει 147,99 $ , νομιζω ειναι η καλυτερη τιμη. Λεω να το αγορασω απο εκει.

 

αν εννοεις αυτο μαλλον καποιο λακο εχει η φαβα .. δεν φενεται να ειναι το α850+ .

 

----- προσθήκη μηνύματος 94 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με έβαλες στη πρίζα όμως: ψάχνω για κινητό και μια απο τις προϋποθέσεις πλέον είναι να παίρνει τέτοιο screen protector! :lol:

 

αντε , αγορασε το και εσυ :D

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ρε παιδια για 5 και για 10 δολλαρια διαφορα να πατε να αγορασεται οτι ναναι.........και απο οπου ναναι δεν νομιζω να αξιζει.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Απο που προτεινεις φιλε μου? Minideal 159?

Εχω ηδη φερει 4 απο εκει και 2 απο to2c και δεν ειχα καποιο θεμα φιλε μου.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά παιδιά ( καινούριος στο forum ) μάλλον και εγώ πάω για το 850+ αλλά δεν μας είπατε πολλά για την κάμερα γιατί από 13 που είχα στο ΝΕΟ Ν003 πάμε στα 5

έχω και site να σας προτείνω για αγορά

Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά παιδιά ( καινούριος στο forum ) μάλλον και εγώ πάω για το 850+ αλλά δεν μας είπατε πολλά για την κάμερα γιατί από 13 που είχα στο ΝΕΟ Ν003 πάμε στα 5

έχω και site να σας προτείνω για αγορά

Εχω βαλει foto σε πισω σελιδες.:)

Site?

Edited by navi55

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

μόλις το έβαλα ευχαριστώ.. Πολύ αξιόπιστο site έχω κάνει 40 παραγγελίες http://www.buyincoins.com/

Δεν το ξερω αυτο φιλε μου αυτο το καταστημα καλα μονο κατι μικροαγορες εχω κανει απο εκει μεσω eday τπτ ιδιαιτερο,και απο τιμες και παλι δεν καναι την διαφορα καπου.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Και εγω πριν λιγο αγορασα το Α850+. Μετα απο διαπραγματευσεις το πηρα σε λευκο 150$ απο 159$, με θηκη, προστατευτικο και εξτρα φορτιστη ευρωπαικο γιατι ο αλλος με το βισμα δεν ειναι και οτι καλυτερο. Ξερω οτι το λευκο ειναι φθηνοτερο ουτως ή αλλως, αλλα αυτο προτιμουσα εξαρχης!:)
Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά παιδιά ( καινούριος στο forum ) μάλλον και εγώ πάω για το 850+ αλλά δεν μας είπατε πολλά για την κάμερα γιατί από 13 που είχα στο ΝΕΟ Ν003 πάμε στα 5

έχω και site να σας προτείνω για αγορά

 

Ως γνωστόν τα μεγαπιξελς δεν παιζουν πρωταρχικό ρολο στην ποιότητα της φωτογραφίας. Αλλά η συγκεκριμένη είναι μετριοτατη στην φωτογραφία και ΚΑΚΗ έως απαράδεκτη στο βίντεο. Αντίθετα του s650 είναι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Ως γνωστόν τα μεγαπιξελς δεν παιζουν πρωταρχικό ρολο στην ποιότητα της φωτογραφίας. Αλλά η συγκεκριμένη είναι μετριοτατη στην φωτογραφία και ΚΑΚΗ έως απαράδεκτη στο βίντεο. Αντίθετα του s650 είναι μια χαρά.

Εχεις καποια δειγματα εσυ δικα σου να μας δειξεις??:)Αυτα που εχω βγαλει εγω,σε καλο φωτισμο ημερας παντα,ειναι αναλογα με την τιμη αλλα και τηυν φιλοσοφια του κντ αυτου.Εσυ δηλαδη τι περιμενεις να εχεις δινοντας το ποσο που σου ζητα για την αποκτηση του?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εχεις καποια δειγματα εσυ δικα σου να μας δειξεις??:)Αυτα που εχω βγαλει εγω,σε καλο φωτισμο ημερας παντα,ειναι αναλογα με την τιμη αλλα και τηυν φιλοσοφια του κντ αυτου.Εσυ δηλαδη τι περιμενεις να εχεις δινοντας το ποσο που σου ζητα για την αποκτηση του?

 

Είναι η άποψη μου και ήμουν σαφεστατος. Εσύ πες του οτι δεν είναι έτσι αν αυτή είναι η δική σου άποψη. Πάντως να σε πληροφόρησω οτι το A850+ με το S650 έχουν παραπλήσια τιμή. Αν κάποιον δεν τον δεσμεύουν οι 5,5', τοτε το S650 είναι τιμιωτερη πρόταση. Ακόμα και η οθόνη του είναι πολύ ποιοτικότερη. Το βίντεο σε 1080 μοιάζει με VGA στο A850+.

 

Βέβαια το A850+ εχει σαφως πολύ καλύτερη ποιότητα συναρμολόγησης, ενω το S650 ποιοτικότερα υλικά σε χαμηλότερης ποιότητας τελικο αποτέλεσμα συναρμολόγησης. Κατα τα αλλά και τα δυο λειτουργουν μια χαρά. Αν όμως η προτεραιότητα μου ηταν μια καλη κάμερα, δεν θα επέλεγα A850+.

Link to comment
Share on other sites

Είναι η άποψη μου και ήμουν σαφεστατος. Εσύ πες του οτι δεν είναι έτσι αν αυτή είναι η δική σου άποψη. Πάντως να σε πληροφόρησω οτι το A850+ με το S650 έχουν παραπλήσια τιμή. Αν κάποιον δεν τον δεσμεύουν οι 5,5', τοτε το S650 είναι τιμιωτερη πρόταση. Ακόμα και η οθόνη του είναι πολύ ποιοτικότερη. Το βίντεο σε 1080 μοιάζει με VGA στο A850+.

 

Βέβαια το A850+ εχει σαφως πολύ καλύτερη ποιότητα συναρμολόγησης, ενω το S650 ποιοτικότερα υλικά σε χαμηλότερης ποιότητας τελικο αποτέλεσμα συναρμολόγησης. Κατα τα αλλά και τα δυο λειτουργουν μια χαρά. Αν όμως η προτεραιότητα μου ηταν μια καλη κάμερα, δεν θα επέλεγα A850+.

 

Αντε βρε μιας και ανοιξαμε κουβεντα.

!!

Ναι αλλα δειγματα τραβηγμενα δεν εχεις να παραθεσεις.....:)

Εννοειται οτι ολοι αγορασαμε το 850 για την οθονη του βρε.....α ναι και ειναι και κατα πολυ πιο γρηγορο το α850 στα παντα σχεδον...:D

Α και καλη καμερα επι τις ουσιας δεν εχει κανενα απο τα 2.

Μαλιστα για να το παω πιο μακρια,καλη καμερα σε αυτα τα λεφτα,αλλα και σε πολυ ακριβοτερα Κινεζικα που εχω φερει δεν εχω βρει ακομα.Και τα συγκρινω με την καμερα του note3 που εχω επισης και οχι καποιο cameraphone.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δηλ. ρε παιδιά να αρχίσω να μετανιώνω που δεν παρήγγειλα το S650 και παρήγγειλα το A850+ ήταν και πιο φθηνό ωραία ......
Link to comment
Share on other sites

Δηλ. ρε παιδιά να αρχίσω να μετανιώνω που δεν παρήγγειλα το S650 και παρήγγειλα το A850+ ήταν και πιο φθηνό ωραία ......

 

Αν το πήρες για την κάμερα του... Ναι, μπορείς να μετανιώσεις, μη σου πω οτι εχεις αργήσει κιόλας.

 

Δεν σου κρύβω όμως οτι η γενικότερη εμπειρία χρήσης θα σε ικανοποιήσει απόλυτα. Είναι πολύ καλη συσκευή και με εκπληκτική ποιότητα κατασκευής, πολύ μπροστά απο το S650, που έχει ομως καλύτερη κάμερα και ελαφρώς καλυτερα χρωματα στην οθόνη του.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων ... :( μου κανες την καρδιά περιβόλι .. ούτος σι άλλος κάθε 6 μήνες αλλάζω τηλ το έχει η μοίρα η βγάζουν πρόβλημα η κολυμπούν όπως το προτελευταίο το LG Ρ990 το πέταξε ο μικρός μου στην λίμνη (Καστοριάς) χαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Γενικα τα κινητα δεν βγαζουν καλες φωτογραφιες, ακομη και στα πιο ακριβα, δεν μπορει να συγκριθει η ποιοτητα τους με μια φωτογραφικη μηχανη.

 

Εγω παντως με το newman k1 που εχω, την ημερα βγαζω καταπληκτικες φωτογραφιες θα μπορουσα να πω.Οι βραδυνες ληψεις ομως ειναι ανυπαρκτες.

Link to comment
Share on other sites

Αν το πήρες για την κάμερα του... Ναι, μπορείς να μετανιώσεις, μη σου πω οτι εχεις αργήσει κιόλας.

 

Δεν σου κρύβω όμως οτι η γενικότερη εμπειρία χρήσης θα σε ικανοποιήσει απόλυτα. Είναι πολύ καλη συσκευή και με εκπληκτική ποιότητα κατασκευής, πολύ μπροστά απο το S650, που έχει ομως καλύτερη κάμερα και ελαφρώς καλυτερα χρωματα στην οθόνη του.

Kατσε βρε συ τωρα,κανε μου μια χαρη,βγαλε το ιδιο θεμα και με τα 2 κντ, στην εργοστασιακη κατασταση τους χωρις καποιο πειραγμα επεξεργασια,και αναιβασε τες εδω,να δω και εγω πια την τοσο μεγαλη διαφορα,γιατι εγω δεν την ειδα. Σε τοσο μεγαλο σημειο πια που να μετανιωσω για την αγορα του......

Κατα τ6α αλλα ειναι οντως τεραστια η διαφορα στα 2 κντ,Πολυ καλυτερο και βελτιωμενο το 850.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω παραγγείλει απο Κίνα ποτέ. Ψήνομαι να το αγοράσω απο το minideal

Να χρησιμοποιήσω πιστωτική κάρτα MASTERCARD, αυτη που ψωνίζω?

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω παραγγείλει απο Κίνα ποτέ. Ψήνομαι να το αγοράσω απο το minideal

Να χρησιμοποιήσω πιστωτική κάρτα MASTERCARD, αυτη που ψωνίζω?

 

μέσω Paypal για την ασφάλεια των χρημάτων σου

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...