Jump to content

Lenovo A850+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εχω ακουσει για κινητο που δεν δεχεται class 10 γι αυτο ρωτησα, τωρα δεν εχω παραπανω γνωσεις στο θεμα.

σκεφτομαι να παρω 32gb class 10 , λες να ειναι κομπλε?

Όχι μόνο κομπλέ, είναι σχεδόν υποχρεωτικό να έχεις 32αρα Class 10 :)

 

Την πήρα κι εγώ. Δεν τρελάθηκα με την ταχύτητα της. Οι Transcend που έχω πάρει απο το ίδιο μαγαζί βγάζουν 25%-30% καλύτερη ταχύτητα εγγραφής.

Edited by WitchKing
Link to comment
Share on other sites

παιδια εννοειται μονο class10 sd..ετσι κι αλλιως για να τρεξουν απροβληματιστα καποια προγραμματακια (πχ xbmc) που χρησιμοποιουν χωρο της sd απαιτουν αρκετη ταχυτητα.αλλα γιατι τοσο ακριβα;; αφου βρισκεις στο ebay αξιολογες μαρκες με κατω απο 10 ευρω.και μια που αναφερθηκα στο xbmc,δοκιμαστε το..ισως ειναι το καλυτερο apk που εχω βαλει στο κιν και υπολογιστη μου.ολα τα καναλια,ταινιες,μουσικη κ.α. μπροστα σου online.εχει βεβαια λιγη ταλαιπωρια στα settings αλλα δε παιζεται..
Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

To μαγαζί που αναφέρθηκε πιο πάνω βγάζει σχεδόν κάθε εβδομάδα 32άρες κάρτες σε τιμές προσφοράς, κάτω απο €20.

Το eBay το φοβάμαι λίγο, πολλές κάρτες-μαϊμούδες.

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες εν τελει, το κινητο το προτεινετε για αγορα??? Με οσα εχω διαβασει ψηθηκα να το παρω. Με προβληματιζει μονο η Ρομ και Ραμ.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα το βρηκα με ενα s παραπανω, στο alixpress με ανεβασμενα χαρακτηριστικα και με δωρα η δε τιμη του 149 δολαρια για ριχτε μια ματια σας παρακαλω εδω και πειτε μου την γνωμη σας για την αξιοπιστια και αν ειναι αλλο μοντελο ποιο καινουργιο !!

 

επισης παρακληση αν μπορει καποιος να μου το παραγκειλει γιατι δεν ξαιρω καλα αγγλικα, μενω αθηνα , και μου το στελενει με αντικαταβολη μετα ( 6 ευρω ειναι δικα μου φυσικα) και 10 ευρω για τον κοπο του :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα το βρηκα με ενα s παραπανω, στο alixpress με ανεβασμενα χαρακτηριστικα και με δωρα η δε τιμη του 149 δολαρια για ριχτε μια ματια σας παρακαλω εδω και πειτε μου την γνωμη σας για την αξιοπιστια και αν ειναι αλλο μοντελο ποιο καινουργιο !!

 

επισης παρακληση αν μπορει καποιος να μου το παραγκειλει γιατι δεν ξαιρω καλα αγγλικα, μενω αθηνα , και μου το στελενει με αντικαταβολη μετα ( 6 ευρω ειναι δικα μου φυσικα) και 10 ευρω για τον κοπο του :)

 

Σε πρόλαβε ο Στέλιος

 

Η κοινή λογική λέει οτι είναι μαϊμού με πειραγμένο λογισμικό έτσι ώστε να δείχνει της Παναγιάς τα μάτια.

Λες να υπάρχει όντως τέτοιο Lenovo σε τέτοια τιμή και να μην το βρίσκεις σε κανένα απο τα γνωστά μαγαζιά;

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες εν τελει, το κινητο το προτεινετε για αγορα??? Με οσα εχω διαβασει ψηθηκα να το παρω. Με προβληματιζει μονο η Ρομ και Ραμ.

 

Τι ακριβως σε προβληματιζει φιλε μου?

Με 1gb κανεις οτι θες απροβληματιστα,και βαζεις μαι μια καρτουλα sd απο την αλλη και εισαι ετοιμος απο κενο χωρο.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει δηλαδη ε? Σε αυτη την τιμη υπαρχει κατι καλυτερο?

 

Εαν εννοεις σε επωνυμο και αξοιοπιστο δεν νομιζω να βρεις κατι αλλο.Αλλα ψαξτο κιολας εαν θες.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

καλησπεα παιδια μια ερωτηση,υπαρχει προβλημα στην αγορα του κινητου αν η προπληρωμενη καρτα ειναι στο ονομα μου και ο λογαριασμος της paypal στο ονομα του αδερφου μου???!!..ευχαριστωω
Link to comment
Share on other sites

παιδια για το περιφημο 850+s του αλι και τρεις αλι :) εκανα προφιλ και ρωτησα τον πωλητη και μου εδωσε την εξης απαντηση

 

 

It is customed version. .Manufacturer customized the functions according to our requirements . it is original Lenovo.

 

 

σκεφτομαι οτι εινα ι δυσκολο για ενα μαγαζι να στησει απατη ,δεν το συμφερει !!! αλλα απο την αλλη τα χαρακτηριστικα που εχει τους ειπα οτι δε νυπαρχουν πουθενα αλλου .....μυστηριο θα παραμεινει :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια για το περιφημο 850+s του αλι και τρεις αλι :) εκανα προφιλ και ρωτησα τον πωλητη και μου εδωσε την εξης απαντηση

 

 

It is customed version. .Manufacturer customized the functions according to our requirements . it is original Lenovo.

 

 

σκεφτομαι οτι εινα ι δυσκολο για ενα μαγαζι να στησει απατη ,δεν το συμφερει !!! αλλα απο την αλλη τα χαρακτηριστικα που εχει τους ειπα οτι δε νυπαρχουν πουθενα αλλου .....μυστηριο θα παραμεινει :)

Βεβαια,σκεψου οτι ο τυπος εκανε ειδικη παραγελια στην lenovo και του εφτιαξαν ενα κντ μονο και μονο για αυτον.........φαντασου ποσο καλος....πελατης ειναι!!!:lol::lol::lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι οτι εινα ι δυσκολο για ενα μαγαζι να στησει απατη ,δεν το συμφερει !!! αλλα απο την αλλη τα χαρακτηριστικα που εχει τους ειπα οτι δε νυπαρχουν πουθενα αλλου .....μυστηριο θα παραμεινει :)

Γιατί δεν τους συμφέρει; Εσύ προφανώς κάτι άσχημο μυρίστηκες και ρώτησες εδώ για το κινητό. Ξέρεις πόσοι θα πέσουν με τα μούτρα στη "χρυσή ευκαιρία" χωρίς δεύτερη σκέψη;

 

Βεβαια,σκεψου οτι ο τυπος εκανε ειδικη παραγελια στην lenovo και του εφτιαξαν ενα κντ μονο και μονο για αυτον.........φαντασου ποσο καλος....πελατης ειναι!!!:lol::lol::lol:

Ο καλύτερος πελάτης τους είναι. Όχι μόνο του έφτιαξαν ειδική έκδοση αλλα του την έδωσαν κοψοχρονιά, παρ' όλο που είναι τρεις φορές καλύτερο απο το 850+ που έχουν όλοι οι άλλοι. :lol:

 

Ε ρε τι τραβάμε με τα κινεζόπουλα...

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω παιδια απο οτι εχω διαβασει εδω λετε οτι η paypal σου κραταει καποια λεφτα στην πρωτη παραγκελια και τα επιστρεφει αν κανω λαθος πειτε μου και ποσα λεφτα ειναι αυτα?!ειπισεις κατα την μετατροπη απο δολλαριο σε ευρω σε χρεωνει η paypal.???!!γιατι στην παραγκελεια που εκανα μου κρατησε σιγουρα 2 ευρω..!!!:help:
Link to comment
Share on other sites

Τι λετε για αυτο το screen protector?

νομιζω φαινεται καλη επιλογη!

http://www.aliexpress.com/item/MOFI-Brand-9H-Hardness-Super-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Lenovo-A850-thickness-0-3mm-Film/1854476372.html

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε για αυτο το screen protector?

νομιζω φαινεται καλη επιλογη!

http://www.aliexpress.com/item/MOFI-Brand-9H-Hardness-Super-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Lenovo-A850-thickness-0-3mm-Film/1854476372.html

Για το ποσο που κοστιζει μια χαρα το βλεπω.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

το μονο που δεν μoυ αρεσει ειναι οτι δεν μπορω να πληρωσω μεσω paypal. :/

Ναι εχεις δικαιο,τωρα το προσεξα.........στο eday τσεκρες?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Με έβαλες στη πρίζα όμως: ψάχνω για κινητό και μια απο τις προϋποθέσεις πλέον είναι να παίρνει τέτοιο screen protector! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...