Jump to content

Samsung SGH-D500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

na sai kala palikari moy..

h aytonomia me problhmatizei ki emena

sto kinhto kano normal xrhsh,dld 5-6 sms th mera kai kana 2-3 klhseis sunolikhs diarkeias kata meso oro 10-15 lepton...

tora video,fotografies ktl ton proto kairo einai fusiologiko na mou "trone" grhgora thn mpataria...

to mege8os de me endiaferei( :O ) alloste to kinhto sunh8os einai petameno mesa sth tsanta mou,sto trapezaki h sthn tseph ths podias moy...

mou to proteineis h na to ksanaskefto?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:D :D

Παντα οι γυναικες λετε ψεματα σε αυτο το θεμα! Ακους εκει δεν την ενδιαφερει το μεγεθος! :p :p

Σοβαρα τωρα, η χρηση που κανω εγω ειναι περιπου στην μιση ωρα κλησεις την ημερα, και καμμια 15αρια μηνυματα, εχω και cosmote που η μπαταρια διαρκει πιο λιγο σε αυτο το δικτυο και ειμαι ικανοποιημενος απο την αυτονομια. Εμενα το μεγεθος μετραει βλεπεις γιατι θελω να το εχω συνεχεια πανω μου και δεν μπορω να δουλευω με ενα τουβλο στην τσεπη! :D

Εγω σου ειπα, αν εκανα τωρα ανανεωση συμβολαιου αυτο θα επερνα παλι. Βρες καποιον γνωστο που το εχει, δοκιμασε το, κοιτα τα μενου του, δες τα μηνυματα του αν σε βολευουν τα μικρα πληκτρα του... Μπορει εγω να ειμαι ικανοποιημενος αλλα εσενα να μην σου κανει. Γουστα και προτεραιοτητες ειναι αυτα

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

ok tnx

me ta plhktra de nomizo na exo kapoio problhma an laboume upopsin oti eixa kapote to errickson t65 pou eixe kati koumpakia tosodoulika :)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους

Ηθελα μία γνώμη για αυτό...

 

http://www.mobilefun.co.uk/product/7809.htm

 

Να υπάρχει άραγε κίνδυνος για το κινητό ; Πολύ φτηνή δε φαίνεται για 1200mΑh ?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους

Ηθελα μία γνώμη για αυτό...

http://www.mobilefun.co.uk/product/7809.htm Να υπάρχει άραγε κίνδυνος για το κινητό ; Πολύ φτηνή δε φαίνεται για 1200mΑh ?

Φιλε μου καλως ορισες κατα αρχας στην παρεα μας!

Η τιμη που βλεπεις ειναι Λιρες Αγγλιας, αρα (νομιζω) ειναι γυρω στα 15 ευρω η τιμη της. Πολυ καλη ειναι η τιμη της γνησιας, γυρω στα 30 ευρω. Εδω η γνησια παιζει γυρω στα 45 - 50 ευρω :w00t: (Γερμανος μερια)

Για ημιτασιον δεν εχω κοιταξει αλλα φανταζομαι θα εχουν βγει πλεον στην αγορα.

Κινδυνος για το κινητο δεν υπαρχει, απλως δεν θα εχει τοσο καλη ποιοτητα κατασκευης και το λογοτυπο απο πισω. Και εγω ημιτασιον θα διαλεγα αν εψαχνα για δευτερη μπαταρια

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα από το Ebay μια μπαταρία λιθίου πολυμερών 1200 mah. Η ποιότητά της είναι πολύ καλή, διαρκεί αρκετά περισσότερο από την αυθεντική, είναι όμως λίγο πιο παχιά. Περισσότερες πληροφορίες εδώ.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα από το Ebay μια μπαταρία λιθίου πολυμερών 1200 mah. Η ποιότητά της είναι πολύ καλή, διαρκεί αρκετά περισσότερο από την αυθεντική, είναι όμως λίγο πιο παχιά.

7 ευρωωωωω? Τι λες τωρα! Ξεφτιλα τελειως η τιμη!

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

>Εγώ αγόρασα από το Ebay μια μπαταρία λιθίου πολυμερών 1200 mah. Η >ποιότητά της είναι πολύ καλή, διαρκεί αρκετά περισσότερο από την >αυθεντική, είναι όμως λίγο πιο παχιά.

 

Να ρωτήσω...έχει σημασία που λέει Li-Pol? Η original μπαταρία γράφει επάνω

Li-Ion οπότε μήπως υπάρχει πρόβλημα φόρτισης/φορτιστή ;

Και μια και το αναφέρω, πώς φορτίζει κανείς μία δεύτερη μπαταρία χωρίς να τη βάλει στο κινητό ; (ξέρω...δε γίνεται)

Link to comment
Share on other sites

Οι μπαταρίες λιθίου πολυμερών είναι καλύτερες και ελαφρύτερες από τις απλές λιθίου και φορτίζουν κανονικά με τον αυθεντικό φορτιστή της συσκευής. Υπάρχει διπλός φοριστής μπαταρίας και κινητού ταυτόχρονα, δες εδώ.
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, ευχαριστώ για τις απαντήσεις...

 

Και κάτι ακόμα, ας πούμε ότι καταλαβαίνω να μη μπορώ να μεταφέρω με υπέρυθρες από άλλη μάρκα κινητό στο Samsung (δοκίμασα με ένα Ericson) αλλά να προσπαθώ να στείλω απ' το D500 στο E800 με υπέρυθρες και να μη γίνεται...αυτό το θεωρώ !@#$%

 

Τι μπορεί να έκανα λάθος ;Συνδέεται, στέλνει μέχρι 100% και μετά βγάζει ένα μήνυμα (που δε θυμάμαι, νομίζω "connection failed") και τέρμα!

Link to comment
Share on other sites

Οι μπαταρίες λιθίου πολυμερών είναι καλύτερες και ελαφρύτερες από τις απλές λιθίου και φορτίζουν κανονικά με τον αυθεντικό φορτιστή της συσκευής. Υπάρχει διπλός φοριστής μπαταρίας και κινητού ταυτόχρονα, δες εδώ.

 

 

Σήμερα παρήγγειλα μία, για να δούμε τι λέει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Πήρα ένα D500 για την κόρη μου, από την http://www.expansys.gr, αλλά το τηλέφωνο ήρθε από Αγγλία. Δέχεται μηνύματα με ελληνικούς χαρακτήρες αλλά δεν μπορείς να πληκτρολογήσεις ελληνικά. Επικοινώνησα με την εδώ αντ/πεία για εγκατάσταση του ελληνικού firmware αλλά μου είπαν ότι κάτι τέτοιο δεν γίνεται. Αφησαν να εννοηθεί ότι δεν είναι μόνο η πολιτική της εταιρείας αλλά κυρίως ότι το ίδιο το τηλέφωνο δεν δέχεται άλλο firmware (!!??).

Εχω δει τη σελίδα http://vomail.net/files/samsungd500/ όπου περιγράφεται η δυνατότητα firmware upgrade, αλλά δεν διευκρινίζεται αν μπορεί να γίνει και αλλαγή firmware.

Εχει βάλει κανείς ελληνικά σε "ξένο" D500; Να το τολμήσω κι εγώ;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Μολις σημερα εκανα το αγγλικο μου samsung d500 σε ελληνικο. 20 ευρω. Στειλε PM αν θες το τηλεφωνο του μαγαζιου

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει μηπως καποιος τροπος να δω ποια εκδοση λογισμικου εχει το κινητο μου, και ποια ειναι η τελευταια? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Μια και το αναφερατε βρε παιδια,πως εχει τους ελληνικους χαρακτηρες οταν γραφεις μηνυμα? Στο 2 πχ ειναι τα ΑΒΓ κλπ?
Link to comment
Share on other sites

Μια και το αναφερατε βρε παιδια,πως εχει τους ελληνικους χαρακτηρες οταν γραφεις μηνυμα? Στο 2 πχ ειναι τα ΑΒΓ κλπ?

 

 

nai opws to nokia exei kai T9 ellhniko alla den apo8hkeuei nees lekseis. :confused:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Να ρωτήσω...

Υπάρχει τρόπος να κλειδώνει το κινητό; Ξέρω ότι υπάρχει κωδικός κλειδώματος αλλά μόνο όταν ενεργοποιείς το κινητό εμφανίζεται... Υπάρχει τρόπος να κλειδώνει όταν είναι ανοικτό και να μην μπορείς να κάνεις τίποτα στο κινητό αν δεν δώσεις κωδικό;

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

ξερετε αν υπαρχει file manager για d500 με τον οποιο να μπορεις να δεις αρχεια οπως οι ηχοι του slide ,και να μπορεις να βαλεις αλλους extra?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Να ρωτήσω...

Υπάρχει τρόπος να κλειδώνει το κινητό; Ξέρω ότι υπάρχει κωδικός κλειδώματος αλλά μόνο όταν ενεργοποιείς το κινητό εμφανίζεται... Υπάρχει τρόπος να κλειδώνει όταν είναι ανοικτό και να μην μπορείς να κάνεις τίποτα στο κινητό αν δεν δώσεις κωδικό;

 

Κατά κάποιο τρόπο ναι.

Υπάρχει επιλογή, που σου δίνει τη δυνατότητα, να κλειδώσεις κάποια υπό-menu, όπως e-mail, pictures, κτλ.

Nick
Link to comment
Share on other sites

Κατά κάποιο τρόπο ναι.

Υπάρχει επιλογή, που σου δίνει τη δυνατότητα, να κλειδώσεις κάποια υπό-menu, όπως e-mail, pictures, κτλ.

 

Ναι αλλά όχι ολόκληρο το κινητό έτσι;;

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Κατά κάποιο τρόπο ναι.

Υπάρχει επιλογή, που σου δίνει τη δυνατότητα, να κλειδώσεις κάποια υπό-menu, όπως e-mail, pictures, κτλ.

 

pios einai autos o tropos???????????

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους....

 

Αγόρασα για την κοπέλα μου πριν λίγο καιρό το D500, αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν την ακούω δυνατά όταν μιλάμε... :(

 

Μήπως έχει το μικρόφωνο του κινητού της πρόβλημα ή μήπως υπάρχει κάποια άλλη ρύθμιση...?

 

Έχει αντιμετωπίσει άλλος κανείς παρόμοιο πρόβλημα?

 

Α, επίσης να πώ ότι είναι ενεργοποιημένη μια λειτουργία που έχει για βελτίωση της φωνής....κάπως έτσι δεν το λέει...διορθώστε με αν κάνω λάθος...

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

KALISPERA

THA HTHELA NA SE ROTISO AMA KSEREIS GIA TO SAMSUNG S342i TIS COSMOTE POU EINAI IMODE

PANO STO KAPAKI EXEI 2 LAMPAKIA TO ENA EINAI TO FLAS TO ALLO OTAN EXEI SIMA TO KINITO DEN PREPEI NA ANABOSBINEI TO LAMPAKI H OTAN EXEIS ANAPANTITI KLISI

EYXARISTO

Hello Samsung E700
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...