Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια επιπλέον σημείωση για το k599,πλέον βγαίνει με ελληνικά και στα εικονίδια του μενού.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά εγώ το έχω εδώ και 3-4 μήνες το k599 και είμαι πολύ ευχαριστημένος, λίγο η μπαταρία μου τα χαλάει που δεν φτάνει για όλη την μέρα αλλα κατά τα αλλα καλά. εφαρμογές δεν έχω βρει τίποτα ιδιαίτερο όλες τις εφαρμογές που έχουν προαναφερθεί μου τις παίζει κανονικά αλλα όλες πάνω κάτω κάνουν το ίδιο!
Link to comment
Share on other sites

τι χρηση του κανεις και δεν σε φτανει η μπαταρία?

ολη μερα τηλεοραση το εχεις?

εκτος και αν μιλας 4-5 ωρες ......

Link to comment
Share on other sites

τι χρηση του κανεις και δεν σε φτανει η μπαταρία?

ολη μερα τηλεοραση το εχεις?

εκτος και αν μιλας 4-5 ωρες ......

Εγω με απλη χρηση 20 λεπτα wifi την ημερα και καμια 10ρια λεπτα ομιλιας,παραπανω απο 2 ημερες αναμονης δεν :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπ΄ρα σε όλους.Μήπως έχει χρησιμοποιήσει κάποιος άλλη μπαταρία στο τηλέφωνό ή αν γνωρίζει κάποιος μπαταρία που να ταιριάζει;

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

επειδή δεν μπορώ να καταλάβω τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω για να βλέπω video στο youtube, μπορεί κάποιος να μου πει αν θέλει? πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση στο ρούτερ η στην συσκευή?

έχω διαβάλει όλες τις σελίδες και δεν βγάζω άκρη.

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

επειδή δεν μπορώ να καταλάβω τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω για να βλέπω video στο youtube, μπορεί κάποιος να μου πει αν θέλει? πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση στο ρούτερ η στην συσκευή?

έχω διαβάλει όλες τις σελίδες και δεν βγάζω άκρη.

ευχαριστώ.

πρεπει να βαλεις την εφαρμογη bolt! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επειδή δεν μπορώ να καταλάβω τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω για να βλέπω video στο youtube, μπορεί κάποιος να μου πει αν θέλει? πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση στο ρούτερ η στην συσκευή?

έχω διαβάλει όλες τις σελίδες και δεν βγάζω άκρη.

ευχαριστώ.

θα πας στον Player του κινητου και στις ρυθμισεις να επιλεξεις εκει που λεει δικτυο ή ρυθμιση συνδεσης και θα επιλέξης wlan και εισαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ ενας καινούριος κάτοχος του k599. Θέλω να ρωτήσω , πώς μπορώ να μεταφέρω τον κατάλογο με τις επαφές από ένα sony ericsson στο κ599. Προσπάθησα με bluetooth να στείλω την v-card αλλά μου λέει οτι είναι πολύ μεγάλο αρχείο και δεν μπορει να κάνει αποθήκευση. Μια μια μου τις στέλνει. Αλλά ειναι κοντα στις 400 επαφές και δεν είναι δυνατόν να το κάνω αυτο! θα μου παρει μέρες... Υπάρχει καμιά βοήθεια?
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις, στο display characteristics, έχει μια επιλογή screen switch effect.

Την ενεργοποίησα, αλλά δεν είδα κάτι, τι είναι αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την ωραια παρεα. Θα ηθελα να ρωτησω τρία πραγματα:

α) Οταν τρεχω το bolt μου βγαζει συνεχως μυνημα για untrusted site και πρεπει να παταω συνεχως ναι πραγμα το οποιο κατανταει ενοχλητικο. Υπαρχει καποια λυση??

β)Οταν κατεβαζω εφαρμογες και εικονες απ το ιντερνετ μου τις αποθηκευει στο τηλεφωνο. Γνωριζει κανεις αν γινεται να τις αποθηκευσω στη καρτα μνημης?

γ)Υπαρχει καποιο προγραμμα που να μπορω να εχω τα mp3 μου διαχωρισμενα σε φακελους και οχι ολα μαζι σκορπια??

Αυτα προς το παρων.... Ευχαριστω εκ των προτερων για οποιαδηποτε απαντηση :)

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ μπορεί κάποιος να μου πει τις ρυθμίσεις WAP για το κ599 με σύνδεση γουιν. Ξέρω ότι σ' αυτό το τοπικ κάπου υπάρχουν. Το παρακολουθώ από την αρχή. Δε θυμάμαι όμως σε ποια από τις 58 σελίδες είναι και που χρόνος για τόσο ψάξιμο.

1000 ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ειμαι κι εγώ κάτοχος του ιδιου κλώνου εδω και ένα μηνα και εχω ξεναιρωσει απιστευτα. Με χαλαρή χρήση 2 εβδομάδων το touchscreen φαινεται να τα εχει παίξει τελείως ή καποιο προβλημα αλλο εχει τελοσπαντων και δεν ανταποκρίνεται. Δεν μπορώ να βρω ουτε τον κωδικό που ζηταει για επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων. Ουτε πως μπορώ να κανω format και να ξαναπερασω το λογισμικο που δεν ξερω ουτε καν πως το λενε. Αν εχετε καμια ιδεα παρακαλω βοηθηστε με. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

για το Ι9 έχει κάποιο θέμα στο φόρουμ ? δεν βρισκω... είναι σχεδόν το ίδιο με το κ599 και μαρεσε ,
Link to comment
Share on other sites

από όσα λέτε φαίνεται καλό κινητάκι το ι9 , την άλλη εβδομάδα μάλλον θα κάνω μια παραγγελεία
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ μπορεί κάποιος να μου πει τις ρυθμίσεις WAP για το κ599 με σύνδεση γουιν. Ξέρω ότι σ' αυτό το τοπικ κάπου υπάρχουν. Το παρακολουθώ από την αρχή. Δε θυμάμαι όμως σε ποια από τις 58 σελίδες είναι και που χρόνος για τόσο ψάξιμο.

1000 ευχαριστώ!

 

ελα φιλε εδω ειναι οι ρυθμισεις

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

από όσα λέτε φαίνεται καλό κινητάκι το ι9 , την άλλη εβδομάδα μάλλον θα κάνω μια παραγγελεία
κυκλοφορει ακομα???
Link to comment
Share on other sites

κυκλοφορει ακομα???

 

Ναι το έχει σε αυτήν την ιστοσελίδα

http://www.dualsimmobileshop.co.uk/i9-3gblack-dual-sim-java-20-p-55.html

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω και εγώ το Κ599 είναι πολύ καλό σε όλα, το πρόβλημα είναι το εξής ενώ μπαίνω στο σπίτι μου κανονικά στο internet με ruter χωρίς κωδικό, δεν μπορώ να μπω κάπου που έχει κωδικούς παράδειγμα στην δουλεία μου υπάρχει ασύρματο δίκτυο μεγάλης εταιρίας και ενώ βρίσκω δίκτυο δεν μπορώ να συνδεθώ, γνωρίζει κανείς τι γίνετε?
Link to comment
Share on other sites

εβαλες τους κωδικους και δεν μπορεις να μπεις?

 

Εκεί που δουλεύω εάν έχεις laptop πατάς internet explorer και σου ανοίγει η σελίδα του παροχου για να βάλεις τους κωδικούς , τους βάζεις και μπαίνεις κανονικά σε έμενα δεν ανοίγει

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω σε αυτη την περιπτωση τι γινεται . μπορει να μην μπορεις να μπεις. ειναι ειδική περιπτωση
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...