Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραιο κινητο και αυτο !! Υπαρχουν κινεζικα που αξιζουν και το τελευταιο ευρω που δινεις.

ολα αξιζουν τα χρηματα τους. αν οχι ολα το 95%.

τα αλλα δεν αξιζουν......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ξερει κανεις που θα βρω προγραμματα και παιχνιδια για το CHANG JIANG A1000 (HTC Diamond Copy κινεζικο)

δεν περνει τετοια πραγματακια.

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς αν κυκλοφορεί το c5 ή το c6 με ελληνικό μενού και αν ναι που μπορώ να τα βρω?
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς αν κυκλοφορεί το c5 ή το c6 με ελληνικό μενού και αν ναι που μπορώ να τα βρω?

 

Φιλε μου κατα 99% δεν υπαρχουν με ελληνικο menu.Θα ρωτησω ξανα μια φιλη και θα σου πω, αλλα απο οσο γνωριζω ειναι μονο στα Αγγλικα , Κινεζικα κτλ.

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς αν κυκλοφορεί το c5 ή το c6 με ελληνικό μενού και αν ναι που μπορώ να τα βρω?

 

Τα κινητα αυτα εχουν windows 6.1 οποτε λογικα θα μπορεις να τους βαλεις ελληνικα windows και εισαι οκ.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

καλσπερα παιδια η μαλλον καλημερα.

λοιπον,εγω εβαλα στο τηλεφωνο ταινιες και βιντοκλιπ σε αναλυση 352 χ 288 - CIF(δεν ξερω τι ειναι αυτο το τελευταιο) και τις παιζει αψογα!!!σχεδον οπως ο λαπ τοπ μου.

το μονο προβλημα που εχω ειναι με το youtube.κατεβαζει μονο το 1ο λεπτο του βιντεο.

καμια βοηθεια??

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τα κινητα αυτα εχουν windows 6.1 οποτε λογικα θα μπορεις να τους βαλεις ελληνικα windows και εισαι οκ.

Γνωρίζεις αν είναι καλύτερα αυτά απο το κ599? Με ενδιαφέρει πιο πολύ το wifi.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζεις αν είναι καλύτερα αυτά απο το κ599? Με ενδιαφέρει πιο πολύ το wifi.

Αμα σε ενδιαφερει πιο πολύ το wifi να ξερεις οτι το Κ599 ειναι αψογο στον τομεα αυτο ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είμαι μεταξύ k599 και mobile windows 6.1. (Άραγε γιατί οι κινέζοι δεν τα συνδιάζουν?) Είμαι σε μεγάλο δίλημα, μπορεί κανείς να βοηθήσει ?
Link to comment
Share on other sites

Είμαι μεταξύ k599 και mobile windows 6.1. (Άραγε γιατί οι κινέζοι δεν τα συνδιάζουν?) Είμαι σε μεγάλο δίλημα, μπορεί κανείς να βοηθήσει ?

Μπορείς να ανοίξεις νέο θέμα στους Διαξιφισμούς

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μεταξύ k599 και mobile windows 6.1. (Άραγε γιατί οι κινέζοι δεν τα συνδιάζουν?) Είμαι σε μεγάλο δίλημα, μπορεί κανείς να βοηθήσει ?

ειναι 2 διαφορετικα τηλεφωνα.

το ενα εχει 2 καρτες το αλλο δεν εχει

το ενα εχει tv το αλλο δεν εχει

και πολλες ακομα διαφορες.

το windows εχει σαφως πιο πολλες εφαρμογες

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ είχα πρόβλημα με τη φόρτιση κι από ότι είδα το πρόβλημα το έχουν αρκετοί.Το έλυσα έτσι:

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003904

 

βγάζεις τη μπαταρία και τη φορτίζεις (αυτό είναι το μειονέκτημα)

 

πρέπει πάντως να είναι προβληματικά τα usb τους γιατί ούτε το pc αναγνωρίζει το τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ είχα πρόβλημα με τη φόρτιση κι από ότι είδα το πρόβλημα το έχουν αρκετοί.Το έλυσα έτσι:

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003904

 

βγάζεις τη μπαταρία και τη φορτίζεις (αυτό είναι το μειονέκτημα)

 

πρέπει πάντως να είναι προβληματικά τα usb τους γιατί ούτε το pc αναγνωρίζει το τηλέφωνο

αυτος ο φορτιστης ειναι πολυ σουπερ :up: εχω και εγω εναν παρομοιο αλλα το

(-) ειναι οτι θελει περισσοτερη ωρα να φορτισει η μπαταρια...:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος να μου δώσει οδηγίες πως να βλέπω video από τo youtube?

όταν πάει να μου φορτώσει τo video βγάζει σφάλμα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε. Επειδη το πηρα μολις σημερα το συγκεκριμενο κινητο μηπως μπορεις να μου πεις απο που να κατεβασω προγραμματα για το συγκεκριμενο κινητο???
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επιλέγω "κατάλογο συσκευής", αλλά όταν ανοίγω τον κατάλογο να βρω ένα όνομα μου εμφανίζει όλα τα ονόματα. Και του τηλεφώνου και από τις δύο sim. Βέβαια τα ονόματα από τις δύο sim είναι κόκκινα, αλλά τα εμφανίζει και με μπερδεύει και δε θέλω να τα διαγράψω. Θέλω να έχω άλλα στη μία sim άλλα στην άλλη sim και να μη φαίνονται όταν ανοίγω τον κατάλογο.

Δεν μπορώ να εμφανίζω μόνο τον κατάλογο της συσκευής?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επιλέγω "κατάλογο συσκευής", αλλά όταν ανοίγω τον κατάλογο να βρω ένα όνομα μου εμφανίζει όλα τα ονόματα. Και του τηλεφώνου και από τις δύο sim. Βέβαια τα ονόματα από τις δύο sim είναι κόκκινα, αλλά τα εμφανίζει και με μπερδεύει και δε θέλω να τα διαγράψω. Θέλω να έχω άλλα στη μία sim άλλα στην άλλη sim και να μη φαίνονται όταν ανοίγω τον κατάλογο.

Δεν μπορώ να εμφανίζω μόνο τον κατάλογο της συσκευής?

οχι δεν μπορεις τα δειχνει ολα!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...