Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ισως να πρεπει να βαλεις σωστη ημερομηνια στο κινητο σου.απο της ρυθμισεις του κινητου
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις του opera δεν μου βγάζει πουθενά προτιμώμενη σύνδεση ,για να επιλέξω wlan

 

Φιλε droulis η ημερομηνία και η ώρα είναι εντάξει ????τι αλο μπορεί να παίζει ?????

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη λίγο υπομονή να βρεθεί κάποιος που να έχει αυτή τη συσκευή για να σου δώσει ακριβείς οδηγίες.Γενικά εγώ θα σου πώ ότι πρέπει να πας στο εικονίδιο WLAN και ενεργοποιείς το ασύρματο δίκτυο.Μετά από το ίδιο εικονίδιο επιλέγεις search for networks και θα σου βρεί τα διαθέσιμα.Επιλέγεις αυτό που θές να συνδεθείς και σου ζητάει το password.βάζεις το password και είσαι έτοιμος.Ανοίγεις το opera mini και σερφάρεις

 

Να συμπληρώσω ότι μόλις βάλεις τον κωδικό και πατήσεις ΟΚ μετά δεν γυρνάς πίσω με το πλήκτρο back αλλά πας απευθειας στην κεντρική σελίδα με το κεντρικό πλήκτρο και τοτε ξεκινάς τον opera.

Σε μένα τουλάχιστον έτσι δούλεψε.

 

ΥΓ Δεν ξέρω αν συμφωνείς Σταύρο

Link to comment
Share on other sites

γεια.ξερει κανεις αν στο τηλεφωνο v800 το κινεζικο που εχει ενα κουμπι λεει που αλλαζει την φωνη αν μπορει να μετατρεψει μια αντρικη σε γυναικεια φωνη?αν ναι το παιρνω!!!!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε mondomio αυτό κάνω και εγώ αλά ο opera μετά από το πρώτο setup από το ένα μέχρι το έξι ,μου λέει ότι απέτυχε να συνδεθεί και να πάω στην κιτρική σελίδα του miniopera για λεπτομέρειες και ρυθμίσεις
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν λέει κάτι το manual μήπως θα έπρεπε να επικοινωνήσεις με τον πωλητή σου για να σε βοηθήσει;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Απλά κάτι τελευταίο που πρέπει να προσέξεις είναι αν έχεις καμιά περίεργη ρύθμιση στο router σου που να μην αφήνει νέες συσκευές να συνδεθούν.Αν μπορείς δοκίμασε σε κάποιο άλλο δίκτυο και δες εκεί αν δουλεύει

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι έκανα την εξής βλακεία, έβαλα μέσα από τα option - full screen και τώρα δεν ξέρω πώς να τις επαναφέρω και μιλάω για opera 4.2 ξερει κανεiς πως ?

Ευχαριστώ.

Κανεις δεν ξέρει ?

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν ξέρει ?

θα πας στις ρυθμισεις του οπερα,τερμα αριστερα η επιλογη.απο εκει θα μικρυνεις τα εικονιδια και την αναλυση.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχει περίπτωση να χρεωθώ και να πρέπει να πληρώσω κάτι εξτρα στο τελωνείο μας;

Leagoo Lead 5 - Black

KingZone N5 - Pink

Xiaomi Redmi Note 2 Prime - White

Link to comment
Share on other sites

Εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2944721#post2944721 είχαμε μια σχετική συζήτηση.Δες και κάποια μηνύματα μετά από αυτό

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα κατι να ρωτησω.καταθετε τα λευτα κ μετα περιμενετε τη συσκευη η γινεται με αντικαταβολη?
Link to comment
Share on other sites

ageliko445 ---> συνήθως καταθέτεις πρώτα τα λεφτά κ μετά κάνουν αποστολή. Για αντικαταβολή δεν ξέρω να έχουν.. ίσως σου πουν κάποια απο τα άλλα παιδιά....

 

Ποιά έκδοση του Opera mini 4.2 εχετε βάλει ????

την generic version ή επιλέξατε κάποιον κατασκευαστή ???

ΤΗΝΚΣ

Think Fast Cause Life Goes Faster...:!:

Panasonic GD50, GD92, GD93/Ericsson T20s, T39 /Sagem MYX2-2/Nokia 6100, 6200/Moto MPx200-220/Sony Eric. T280i, - k800i/QTEK 9100/Sciphone /LG KE970 shine/HAIPAI X710D/THL W7S/Jiayu S3+/Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Παιδία καλησπέρα σας ,καινούριος στο forum σας και έχω μερικές απορίες ,ελπίζω να με βοηθήσετε , παρέλαβα σήμερα το v800i τύπου iphone,και δεν μπορώ να μπω στο internet μέσω wi-fi , αν κάποιος μπορεί λίγο αναλυτικά να με βοηθήσει θα του ήμουν πολύ ευγνώμων ,δεν ξέρω αν η ερώτηση αυτή έχει ξαναειπωθεί , αν ναι να με συχωρέσετε και αν μπορείτε δώστε μου το ling,ευχαριστώ εκ των προτέρων ,και καλός σας βρήκα

 

Καλησπέρα σας , παιδιά ,νομίζω ότι βρήκα λίγο άκρη με κάποιες ρυθμίσεις που βρήκα στο net ,μπορώ τώρα να μπω στο internet, με yahoo, ebuddy ,facebook ,αλά όχι με τον opera, μήπως κανείς έχει ξανακάνει install, η έχει βάλει κάποιον αλο browser, και πως ,ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα προβλήματα με αυτά που αναφέρεις πρέπει να έχουν και τα παιδιά με το Α9530.Μπορούν να μπαίνουν με τον browser που αναφέρεται ως safari στα mobile sites αλλά στα κανονικά δεν μπορούν και με τον opera δεν συνδέονται πουθενά.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα προβλήματα με αυτά που αναφέρεις πρέπει να έχουν και τα παιδιά με το Α9530.Μπορούν να μπαίνουν με τον browser που αναφέρεται ως safari στα mobile sites αλλά στα κανονικά δεν μπορούν και με τον opera δεν συνδέονται πουθενά.

 

Φίλε trackera υπάρχει περίπτωση να βρω τον safari και να τον εγκαταστήσω με κάποιο τρόπο ???

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ο safari αλλά κάποιος κινέζικος browser και δεν νομίζω να υπάρχει κάπου.Ελπίζω να εμφανιστεί κάποιος με την ίδια συσκευή με εσένα για να βρεις λύση γιατί τώρα εικασίες κάνουμε μόνο

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

ageliko445 ---> συνήθως καταθέτεις πρώτα τα λεφτά κ μετά κάνουν αποστολή. Για αντικαταβολή δεν ξέρω να έχουν.. ίσως σου πουν κάποια απο τα άλλα παιδιά....

 

Ποιά έκδοση του Opera mini 4.2 εχετε βάλει ????

την generic version ή επιλέξατε κάποιον κατασκευαστή ???

ΤΗΝΚΣ

 

Φιλε την 4.2 την εχει μεσα το κινητο,αν εννοεις την εκδοση 5 εγω εβαλα την generic version

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω μαγαζι στην θεσσαλονικη που να πουλαει iphone κλωνο αλλα δν βρισκω αν ξερει κανεις να μου πει... τηχ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια!!!!! Εβγαλα μια προπληρωμενη καρτα και πηγα να ανοιξω λογαριασμο paypal. Οταν πηγα να κανω επιβαιβεωση της καρτας εβαλα τον αριθμο του λογαριασμου κ.τ.λ. και στην συνεχεια με εβγαλε σε μια καρτελα που ειχε επανο τον αριθμο του λογαριασμου μου με χχχχ χχχχ χχχχ 1234 και φενοντουσαν μονο τα τεσσερα τελαυτεα ψηφια και απο κατω ειχε ενα κενο που μου ζητουσε ενα κωδικο, ομως δεν ξερω τι μου ζητουσε και εβαζα διαφορα και μετα απο πολλες προσπαθιες μου ειπαι οτι δεν μπορω να χρεισιμοποιησω πια αυτον τον λογαρισμο.τελος παντων παω τωρα να μου επανεκδωσουν την καρτα ομως ακομα δεν καταλαβα τι μου ζηταει σε εκεινο το σημειο? (συγνωμη που ειμαι εκτος θεματος)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια!!!!! Εβγαλα μια προπληρωμενη καρτα και πηγα να ανοιξω λογαριασμο paypal. Οταν πηγα να κανω επιβαιβεωση της καρτας εβαλα τον αριθμο του λογαριασμου κ.τ.λ. και στην συνεχεια με εβγαλε σε μια καρτελα που ειχε επανο τον αριθμο του λογαριασμου μου με χχχχ χχχχ χχχχ 1234 και φενοντουσαν μονο τα τεσσερα τελαυτεα ψηφια και απο κατω ειχε ενα κενο που μου ζητουσε ενα κωδικο, ομως δεν ξερω τι μου ζητουσε και εβαζα διαφορα και μετα απο πολλες προσπαθιες μου ειπαι οτι δεν μπορω να χρεισιμοποιησω πια αυτον τον λογαρισμο.τελος παντων παω τωρα να μου επανεκδωσουν την καρτα ομως ακομα δεν καταλαβα τι μου ζηταει σε εκεινο το σημειο? (συγνωμη που ειμαι εκτος θεματος)

 

Δεν χρειάζεται ν ανοίξεις λογαριασμό προκειμένου να πληρώσεις με την κάρτα σου. Μπορείς κατευθείαν συμπληρώνοντας τα στοιχεία που σου ζητάει (ονοματεπώνυμο, είδος κάρτας, αριθ. κάρτας και κωδικός ασφάλειας που είναι πίσω) κλπ

Βαρέθηκα να μου λένε RTFM...
Link to comment
Share on other sites

O 4ψήφιος κωδικός που ζητάει το paypal για την επιβεβαίωση της κάρτας σου δεν είναι ΚΙΝΟ,ΤΖΟΚΕΡ,ΛΟΤΤΟ κτλ.Σου χρεώνει την κάρτα με 1,5 ευρώ και παίρνεις τηλ την τράπεζά σου και σου δίνουν τον 4ψήφιο αυτό κωδικό της συναλλαγής και τον βάζεις εκεί

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

O 4ψήφιος κωδικός που ζητάει το paypal για την επιβεβαίωση της κάρτας σου δεν είναι ΚΙΝΟ,ΤΖΟΚΕΡ,ΛΟΤΤΟ κτλ.Σου χρεώνει την κάρτα με 1,5 ευρώ και παίρνεις τηλ την τράπεζά σου και σου δίνουν τον 4ψήφιο αυτό κωδικό της συναλλαγής και τον βάζεις εκεί

Ευχαριστω πολυ. με εσωσες. παντως αν ηταν τζοκερ ,κινο η λοττο πιο πιθανο ηταν να το επιανα μιας και πεζω απο 3 δημοτικου τζοκερ-λοττο το κινο το εχω ψιλλοκοψει. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...