Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από εκεί που το πήρα πάντως μου έδωσαν το οκ ότι δεν υπάρχει πρόβλημα πλέον με το kiphone,ήδη περιμένω ένα νέο κομμάτι kiphone σε λευκό.

Πάντως όλες οι αγορές έχουν τα ρίσκα τους,σκέψου και πράξε ανάλογα

Edited by trackera

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα! Έχω πάρει το iphone 4g j8 και έχω πρόβλημα με την τηλεόραση. Δεν βρίσκει πουθενά κανένα κανάλι. Στο area settings έβαλα Τουρκία αλλά δεν πιάνει τίποτα. Ευρώπη ή δυτική Ευρώπη δεν έχει να επιλέξω. Επέλεξα όλες τις υπόλοιπες χώρες αλλά και πάλι τίποτα!!! Υπάρχει κάτι που μου διαφεύγει και δεν το έχω κάνει??? Κατά τα άλλα μια χαρά είναι το κιν για τα λεφτά του, θα γράψω αναλυτικά εντυπώσεις μόλις βρω το χρόνο μες στη βδομάδα.

Βοηθήματα, σημειώσεις, εκπαιδευτικά νέα, όλα συγκεντρωμένα σε ένα site! www.sofikoukouvagia.gr

 

Για να μη σας φαίνονται πια...κινέζικα!!! http://www.e-chinese.gr

Link to comment
Share on other sites

Σε εσωτερικό χώρο το δοκίμασες? Εγώ λίγο που το είχα δει το συγκεκριμένο μοντέλο, απλά δεν είχε πολύ ισχυρό σήμα στην τηλεόραση.

Δοκίμασε σε εξωτερικό χώρο να δεις αν όντως φταίει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Ενας πωλητης στο ricardo.gr o realmobile εχει το H6 το οποιο εχει capacitive screen, tv, 3.5 inch screen στα 95 ευρω.Σιγουρα ειναι capacity η οθονη η οχι?
Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κανα παιχνιδακι να κατεβασουμε ωστε να παιζει σε αυτο το κινητο;εψαξα μερικα αλλα δεν ξερω και πολλα αν εχει κανεις ας προτεινει καμμια σελιδα.σας ευχαριστω προκαταβολικα.
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κανα παιχνιδακι να κατεβασουμε ωστε να παιζει σε αυτο το κινητο;εψαξα μερικα αλλα δεν ξερω και πολλα αν εχει κανεις ας προτεινει καμμια σελιδα.σας ευχαριστω προκαταβολικα.

 

http://www.china-mobile-phone.com/service/download.htm

Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει κάποιος λόγος που τα νέα μοντέλα με capasitive οθόνες δεν έχουν τηλεόραση; γιατι αν πάρω κινεζικο θέλω οπωσδηποτε και αυτό το χαρακτηριστικό και δεν έχω βρει ουτε ενα με καινούργια οθόνη και tv μαζι. Δεν αναμενετε να βγουν μοντέλα που να το συνδιάζουν;

 

Υπάρχει κλώνος του iphone 3gs με capacitive screen και tv.Δεν ξέρω τον λόγο για τον οποίο δεν υπάρχει ακόμα κάτι ανάλογο σε κλώνο του iphone 4

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια εβδομάδα που το παρέλαβα και εγώ! Καλή κατασκευή, πολύ καλή οθόνη, καλή λίσθηση, καμερα καλούτσικη χωρίς φλας, win mobile 6.5 pro, spbshell, wifi πολύ καλό, gps το δοκίμασα με το igo8 πολύ καλό. Τώρα μια ερώτηση:

Πως μπορώ να βάλω νέα ringtones και που?

Ευχαριστώ.....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχω μια εβδομάδα που το παρέλαβα και εγώ! Καλή κατασκευή, πολύ καλή οθόνη, καλή λίσθηση, καμερα καλούτσικη χωρίς φλας, win mobile 6.5 pro, spbshell, wifi πολύ καλό, gps το δοκίμασα με το igo8 πολύ καλό. Τώρα μια ερώτηση:

Πως μπορώ να βάλω νέα ringtones και που?

Ευχαριστώ.....

 

Πέταξε τα ringtones σου στο φάκελο /Storage Card/My Documents (και μετά όπου θέλεις) και θα τα βλέπεις κανονικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει. Όπως και όλα τα κινέζικα.

Εδώ ακόμα δεν έχουν καταφέρει να βάλουν κεφαλαίο "π". :blink:

Link to comment
Share on other sites

Α εντάξει.. Γενικώς με τα μηνύματα όλα είναι καλά; Πέραν του π.. Δηλαδή έχει όλους τους χαρακτήρες και σύμβολα; Η μετάφραση στο μενού είναι ικανοποιητική ή δεν βγάζεις άκρη; Και κάτι άλλο αντίγραφα ασφαλείας κρατάει για τις επαφές; Είτε στην καρτα μνήμης είτε με συγχρονισμό στο pc; Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.
Link to comment
Share on other sites

Πέταξε τα ringtones σου στο φάκελο /Storage Card/My Documents (και μετά όπου θέλεις) και θα τα βλέπεις κανονικά.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ για την άμεση και εμπεριστατωμένη απάντηση......

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το θέμα για iphone κλώνους,σήμερα παρέλαβα το μικροσκοπικό n002.

Πρόκειται για ένα πολύ απλό dual sim κινητό με ραδιόφωνο και κάμερα 0,3 mp

http://img219.imageshack.us/i/img20101115182435.jpg/

http://img714.imageshack.us/i/img20101115182505.jpg/

http://img690.imageshack.us/i/img20101115182517.jpg/

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

τα ringtones μπαινουν στο φακελο windows/rings αν θυμαμαι καλα.απο την storage card που δοκιμασα δεν μπορουσα να τα αλλαξω.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στον φάκελο /Storage Card/My Documents δοκίμασες; Δεν πιστεύω να τα είχες βάλει σε κανέναν υποφάκελο με ελληνικούς χαρακτήρες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο αυτο εχει οόνη WVGA και αναλυση 480Χ800 και w mobile 6.5

Aυτο σημαινει πως οτι παιχνίδια παιζουν στο HTC hd2 leo παιζουν και στον κλωνο htc desire?

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν οι ρυθμισεις για το gprs ???? δε μπορω να εντοπισω κατι μεσα σε τοσο μεγαλο θεμα !!! ας βοηθησει καποιος please!!!!
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΜΟΛΙΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ IPHONE4 CLONE "Η6" ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ FACEBOOK ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟ ΣΤΑ ΙPHONE (ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ CHAT). ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΟΠΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ? ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΩ WIFI ΔΕΝ ΣΥΝΔΕΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥ WAP ΠΩΣ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΤΙ ΣΥΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΩ ΣΤΗΝ COSMOTE ΓΙΑΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΗΝΥΜΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ???????????

HELP...

Link to comment
Share on other sites

ειμαι απολυτα ικανοποιημενος απο το κινητο μεχρι στιγμης.το μονο αρνητικο ως τωρα το αργο lockαρισμα του gps(4-5 λεπτα).εν τω μεταξυ εχω φαει το κοσμο να βρω κανα προγραμματακι να μετραει τα data σε ΜΒ που καταναλωνουμε οταν μπαινουμε στο νετ μεσω GPRS,γνωριζει κανεις κανενα??:)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εν τω μεταξυ εχω φαει το κοσμο να βρω κανα προγραμματακι να μετραει τα data σε ΜΒ που καταναλωνουμε οταν μπαινουμε στο νετ μεσω GPRS,γνωριζει κανεις κανενα??:)

 

Spb Wireless Monitor.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα το κινητό τελικά. Υπάρχει κάποιος τρόπος να περάσω τις επαφές απο το pc ή κάποιο άλλο κινητό; Με το usb καλώδιο τι επιλογές υπάρχουν;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...