Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, έχω ένα i9 αγορασμένο απο το ιντερνετ και έχω δύο ερωτήσεις

1. Μετά απο 6 μήνες που πήγα να το ανοίξω δεν άνοιγε με τίποτα. Πιθανον αποφορτίστηκαν τελείως οι μπαταρίες. Μηπως αντιμετωπίζεται κάπως το πρόβλημα αυτό;

2.Επίσης δεν έχει ελληνικά στο μενού. Ξέρει κανένας πως να βάλω την ελληνική γλώσσα στο κινητό;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και πως τα επέλεγες για ήχους κλήσεις, αφου στην επεξεργασία του προφίλ σου βγάζει να επιλέξεις μέσα από μια λίστα με τα δικά του ringtones και 5 κενά στα οποία μπορείς να βάλεις τους δικού σου ήχους;;

Αν θες παραπάνω δεν μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος πας πανω στο τραγουδι που θες πας στις ιδιοτητες του και επιλεγεις ως ηχο κλησης
Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος πας πανω στο τραγουδι που θες πας στις ιδιοτητες του και επιλεγεις ως ηχο κλησης

 

Nαι, αλλά αν έχεις βάλει τα 5 στις κενές θέσεις, σου βγάζει error, ότι η λίστα είναι γεμάτη και δεν σε αφήνει να προσθέσεις άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας απο που μπορω να βρω skype για το m002l?Αν εχει καποιος links ας μου τα στειλει Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

http://www.china-mobile-phone.com/service/download.htm

Στην υποκατηγορία 3 αφού κάνεις log in το κατεβάζεις

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Απορία.

Ο ήχος στα μηνύματα δεν αλλάζει, ε;

Link to comment
Share on other sites

Nαι, αλλά αν έχεις βάλει τα 5 στις κενές θέσεις, σου βγάζει error, ότι η λίστα είναι γεμάτη και δεν σε αφήνει να προσθέσεις άλλο.

 

μπορεις ομως να αφαιρεσεις καποια απο τα 5 και να ωαλεις καποιο αλλο απο αυτα που εχεις αποθηκευσει.και δεν σβυνονται τα κομματια αυτα απλα τα βγαζεις απο την λιστα ηχου κλησης.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το k599 video clip σε μορφή mp4 δεν παίζει? Γιατι εμένα παίζει μόνο τον ήχο χωρίς εικόνα.

Ενώ τα 3gp τα παίζει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε την ανάλυση σε 320*480 και θα παίζει και εικόνα

 

και από που να κατεβάσω την ανάλυση? Που υπάρχουν αυτές οι ρυθμίσεις?

Link to comment
Share on other sites

και από που να κατεβάσω την ανάλυση? Που υπάρχουν αυτές οι ρυθμίσεις?

Πρέπει να χρησιμοποιήσεις κάποιον video converter για να το κάνεις.:)

Link to comment
Share on other sites

πηρα χτες το hiphone v800 αλλα αμφιβαλω αν ειναι οντως το v800.μηπως ξερει κανεις πως μπορω να το τσεκαρω?στο ταμπελακι κατω απ τη μπαταρια δε θα πρεπε να λεγε v800?δεν ηταν σφραγισμενη η συσκευασια αλλα δεν εδωσα σημασια αλλα σε αυτο το ταμπελακι που ανεφερα πριν ειναι σβησμενο με μαρκαδορο.επισης οι χαρακτηρες σε γραπτο μηνυμα στα ελληνικα ειναι 70.συνηθες αυτο θα μου πειτε.....αλλα το space που αφηνει κενο δεν χρησιμοποιειται σαν space αλλα σαν clear....καμια συμβουλη κανενας......και κανενας να μου πει πως μπορω να καταλαβω αν ειναι οντως το hiphone v800.........ευχαριστω πολυ και συγνωμη για το μεγεθος της ανφορας μου.........:)
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους!προσπαθω να καταλαβω ποιο μοντελο ειναι το συγκεκριμενο τηλεφωνο http://www.emarket.gr/item.php?id=20728713 ...θα μπορουσε καποιος απο εσας να το προσδιορισει ισως? ευχαριστω προκαταβολικα!
Link to comment
Share on other sites

ρωτα τον πωλητη,αυτα κανουν και μπερδευουν τον κοσμο,σε ολο το θεμα με μπερδευι η μπαταρια 800mAh που λεει, ειδαλως θα σου ελεγα κ599
Link to comment
Share on other sites

ειχα ρωτησει για τη μπαταρια κ μου ειχε πει οτι ειναι 1500 τελικα.εναι μεγαλες οι διαφορεσ του k599 με το m002l?το εχω παραγγειλει ηδη το κινητο.εχω στειλει μηνυμα για το ποιο μοντελο ειναι αλλα μαλλον το εχει κλειστο.
Link to comment
Share on other sites

Αφού το έχεις παραγγείλει τι ρωτάς;Θα το πάρεις και θα δεις ποιο μοντέλο είναι

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να χρησιμοποιήσεις κάποιον video converter για να το κάνεις.:)

 

ο.κ. κατάλαβα. Εγώ νόμιζα οτί από το κινητό θα κατεβάσω την ανάλυση.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν μπορω να περασω windows mobile στο m002l? Ευχαριστω

 

μα για ονομα του θεου ρε φιλε τη ερωτηση ειναι αυτη? σε νοκια μπορεις σε σονυ μπορεις? στο κινεζικο γιατι να μπορεις δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...