Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συνεπώς τι μου προτείνετε να κάνω?Να βρω τον κωδικό του μοντέλου?έχω τα πάντα κουτί κτλ...

Αν βρεις το ακριβές όνομα του μοντέλου ψάξε στο ebay για άλλο digitizer. Αλλιώς άλλαξε συσκευή.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς κάποιο τεχνικό να μου το επισκευάσει σε οικονομική τιμή..?Το έχω αγοράσει πριν 2 μήνες 160 €...αμαρτία να το πετάξω είναι καινούργιο εάν εξαιρέσεις το τξαμακι.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καμια αξιοπιστη και rooted ROM για Goophone i6, έχει δοκιμασει κανεις? Εγκατέστησα μια απο το Needrom αλλα χωρις αποτελεσμα.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Dakele 3, ίσως καλύτερο κ απ'το πρωτότυπο......

 

Ας μην είμαστε υπερβολικοί... άλλος ένας κλώνος είναι του οποίου η ποιότητα κατασκευής αγγίζει την αξιοπρεπή για κινέζικο, και μέχρι εκεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, χρειαζομαι την βοηθεια σας αλλη μια φορα. Μια φιλη μου επεμενε να της παραγγειλω κλωνο και τελικα της παραγγειλα. Ειναι αυτος

http://www.dhgate.com/store/product/3g-wcdma-z5s-mtk6572-dual-core-4-0-inch-i5s/205265349.html

Μολις εφτασε στα χερια μου και τον σκαλιζω. Το προβλημα ειναι πως ενω λεει πως εχει 4GB σχεδον ελευθερα δεν εχει χωρο μαλλον στο system και δεν με αφηνει να κανω ουτε ενημερωση τις εφαρμογες. Το εχει κανεις το κινητο να μου πει πως να κανω ενοποιηση χωρου. Δεν μπορω να βρω και πληροφοριες για το κινητο. Το CPU-Z πως ο κατασκευαστης ειναι ALPS και τρεχει Android 4.2.2. Μηπως κυκλοφορει και με αλλο ονομα και ταιριαζουν οι ρομ; Ευχαριστω.

Edited by raidensub
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Μήπως ξέρετε απο όλα τα κινέζικα κινητά ποιος είναι ο καλύτερος κλώνος του galaxy s5?

υπάρχουν πολλοι και έχω μπερδευτει....

ειμαι μια βδομαδα χωρις κινητο και.........:mad::angry::devil::angry:

Link to comment
Share on other sites

https://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxys-S5-Spark-Android-Phone.html

 

Αυτό θα έλεγα εγώ.. Για μένα όμως πεταμένα λεφτά. Παίρνεις τοσα φοβερα κινέζικα με τοσα λεφτα..

Link to comment
Share on other sites

https://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxys-S5-Spark-Android-Phone.html

 

Αυτό θα έλεγα εγώ.. Για μένα όμως πεταμένα λεφτά. Παίρνεις τοσα φοβερα κινέζικα με τοσα λεφτα..

φιλαρακο να σε ρωτησω κατι?

ποσο καιρο κάνουν να στείλουν απο ΚΙΝΑ?

ειναι αξιοπιστο το συγκεκριμενο site?

ψαχνω κινητο 5-5,5" οθονη μικροκαμομενο απο τα samsung

Link to comment
Share on other sites

https://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxys-S5-Spark-Android-Phone.html

 

Αυτό θα έλεγα εγώ.. Για μένα όμως πεταμένα λεφτά. Παίρνεις τοσα φοβερα κινέζικα με τοσα λεφτα..

 

αν εχει αυτο 2 γιγα ραμ εγω θα τραγουδησω στην Γιουροβισιον,ειναι γνωστοι για τις μαιμουδες στο φαστκαρντεκ

Link to comment
Share on other sites

αν εχει αυτο 2 γιγα ραμ εγω θα τραγουδησω στην Γιουροβισιον,ειναι γνωστοι για τις μαιμουδες στο φαστκαρντεκ

 

εχεις να προτείνεις καποιο?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ΜΗΝ πάρεις κλώνο...παρε ένα κανονικό κινέζικο να χαρείς την ζωή σου.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

αν εχει αυτο 2 γιγα ραμ εγω θα τραγουδησω στην Γιουροβισιον,ειναι γνωστοι για τις μαιμουδες στο φαστκαρντεκ

 

http://hdcmobile.com/hdc-s5-spark-white.html

 

Δεν ξεω καθολου για την εταιρια και δε θα εδινα ουτε 100$ για να παρω το συγκεκριμενο κινητο...

Link to comment
Share on other sites

εχεις να προτείνεις καποιο?

 

κλωνο δεν θα επαιρνα και να μου τον εδιναν δωρεαν,οσοι εχουν αγορασει απο το φορουμ το μετανοιωσαν

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Μάλλον τα έχετε μπερδέψει λίγο... στο παρόν θέμα συζητάμε για τις συσκευές του τίτλου και μόνο. Ως εκ τούτου άσχετα post μεταφέρθηκαν στον κάδο.

 

Αν ψάχνετε κινέζικη συσκευή γενικότερα, απευθύνεστε στο γενικό θέμα: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=371911

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

κλωνο δεν θα επαιρνα και να μου τον εδιναν δωρεαν,οσοι εχουν αγορασει απο το φορουμ το μετανοιωσαν

 

φίλε μου ούτε να το σκεφτείς να πάρεις κινητό από fastcardtech.........διάβασε στο #437 ποστ και αποφάσισε.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπερα.Μου δωσαν ενα s4 clone αλλα δεν ξερω ποιο μοντελο ειναι.Υπαρχει καποιος τροπος να το βρω μπας και του περασω καμια rom ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Μου δωσαν ενα s4 clone αλλα δεν ξερω ποιο μοντελο ειναι.Υπαρχει καποιος τροπος να το βρω μπας και του περασω καμια rom ?

 

Κατέβασε το cpu z απο το play store

Link to comment
Share on other sites

Το κατεβασα και μου λεει οτι εχω το mtk6575.Ποια ρομ προτεινεται?Ροοτ καταφερα και το εκανα αλλα μου φαινεται οτι λαγκαρει πολυ
Link to comment
Share on other sites

Το κατεβασα και μου λεει οτι εχω το mtk6575.Ποια ρομ προτεινεται?Ροοτ καταφερα και το εκανα αλλα μου φαινεται οτι λαγκαρει πολυ

 

Αυτό που λες είναι ο επεξεργαστής, στο system λέει ποιο μοντελο εχεις

Link to comment
Share on other sites

στο τηλεφωνο μεσα απο την μπαταρια δεν γραφει πιο ειναι?

 

το builld id τι γραφει? ειναι η rom που φορας

Edited by giannnis12
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...