Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή είδα ότι κάτι αναφέρετε με το θέμα 2ης μπαταρίας, τι έχει γίνει; Με το hong kong post δεν επιτρέπουν να βγει πακέτο με 2η μπαταρία;;;;
Το θέμα δεν είναι πόσος χρόνος μας απομένει, αλλά το τι κάνουμε με αυτόν τον χρόνο που μας έχει δοθεί...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή είδα ότι κάτι αναφέρετε με το θέμα 2ης μπαταρίας, τι έχει γίνει; Με το hong kong post δεν επιτρέπουν να βγει πακέτο με 2η μπαταρία;;;;

 

σημερα μου ταχυδρομηθηκε και το δικο μου! Sweeden post k sing. post δεν στελνουν πια με 2 μπαταριες. σημερα μ το στειλε με HK post....και μιαας κ δεν ειμαι αθηνα θα αργησει πολυ να μ ερθει....:( μονο οι θηκες ερχονται. μεχρι χθες ειχα απογοητευτει τοσο π νομιζα οτι θα μεινω με τις θηκες :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, αγόρασα το παρακάτω τηλ GT-I9500 MTK6575 με έκδοση Android 4.2.2 αλλά έκανα επαναφορά και από τότε δεν μου διαβάζει την sim.... τι μπορώ να κάνω ώστε να το ξαναφτιάξω από την αρχή? Να το μηδενίσω από λογισμικό και να τα περάσω όλα από την αρχή.... δεν με ενδιαφέρει αν χάσω κάτι....

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

 

Και συγκεκριμένα αυτό

 

http://www.youtube.com/watch?v=xv5uYBb-CbU

Link to comment
Share on other sites

Tσέκαρε αν έχεις imei και αν δεν έχεις,δοκίμασε να το επαναφέρεις με κάποιον από τους τρόπους που περιγράφονται στο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=374457
Link to comment
Share on other sites

Απο ελληνικη αγορα υπαρχει περιπτωση να βρουμε αυτο τον κλωνο ???

Δεν συνηθιζω να αγοραζω αν δεν δω..

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Elenitaaaa ευτυχώς που μου το θύμισες!!! Θήκες παίρνουμε ό,τι είναι και για s4??? Το ίδιο κ με μεμβράνες οθόνης;;;
Το θέμα δεν είναι πόσος χρόνος μας απομένει, αλλά το τι κάνουμε με αυτόν τον χρόνο που μας έχει δοθεί...
Link to comment
Share on other sites

Elenitaaaa ευτυχώς που μου το θύμισες!!! Θήκες παίρνουμε ό,τι είναι και για s4??? Το ίδιο κ με μεμβράνες οθόνης;;;

ναι... οτι ειναι για S4.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια... άντε κ όποιος παραλάβει πρώτος το λέει στον άλλο για να ζηλέψει!!! ;-)
Το θέμα δεν είναι πόσος χρόνος μας απομένει, αλλά το τι κάνουμε με αυτόν τον χρόνο που μας έχει δοθεί...
Link to comment
Share on other sites

Απο ελληνικη αγορα υπαρχει περιπτωση να βρουμε αυτο τον κλωνο ???

Δεν συνηθιζω να αγοραζω αν δεν δω..

 

Ευχαριστω.

 

Δεν είσαι τότε για αγορά κινέζικου. Δε κυκλοφορουν Ελλάδα για να μπορείς να τα δεις άπο κοντά και να τα συγκρίνεις

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Εχω βρει σε αγγελιες αλλα ειναι μεταχειρισμενα και ζητανε 200-240 ευρω που τα θεωρω παρα πολλα μιας και το κανονικο ξεκιναει απο 420 ευρω

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είσαι τότε για αγορά κινέζικου. Δε κυκλοφορουν Ελλάδα για να μπορείς να τα δεις άπο κοντά και να τα συγκρίνεις

 

Στο ricardo εχει αρκετα κινεζικα. τα οποια τα παιρνουν και τα μεταπωλουν πιο ακριβα. αλλα κ παλι δεν ξερω αν υπαρχει η δυνατοτητα να τα δεις...

Link to comment
Share on other sites

Εχω βρει σε αγγελιες αλλα ειναι μεταχειρισμενα και ζητανε 200-240 ευρω που τα θεωρω παρα πολλα μιας και το κανονικο ξεκιναει απο 420 ευρω

 

Και εγω εχω βρει απο εδω με 200 καινουργιο το πουλαει ενας αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ ακριβο γιαυτην την τιμη την στιγμη που το παιρνουμε 150...Ε???

 

Λεω να το παραγγειλω και εγω σημερα τελικα μετα απο αρκετο ψαξιμο λεω να το παρω απο εδω http://www.aliexpress.com/item/Cheaper-GPS-3G-MTK6589-Quad-core-1-6GHz-galaxy-S4-Android-4-2-4-7-IPS/962479726.html εχει

καλες κριτικες αρκετες πωλησεις και στο μυνημα που της εγραψα και την ρωτησα καποιες λεπτομερειες μου απαντησε αμεσα!! Τι λετε να το παραγγειλω?? ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί να δώσει κανείς 200 ευρώ γισ κλώνο. Καλύτερα να βάλει αλλά 70 και να πάρει το siii.
Link to comment
Share on other sites

Ετσι πιστεύω και εγώ.Αν πάμε στα 200+ είτε παίρνεις κάτι απο ελλάδα με 1gb ram π.χ. s3 ειτε απο κινα κάτι με 32gb rom/2gb ram γύρω στα 230-240€
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί να δώσει κανείς 200 ευρώ γισ κλώνο. Καλύτερα να βάλει αλλά 70 και να πάρει το siii.

Αφου δεν το καταλαβενεις μην αγορασεις ,εδω γραφουμε για τον συγκεκριμένο κλωνο.Εαν Θες να κανεις καποια ερωτηση οκ

Edited by morfo1967
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί να δώσει κανείς 200 ευρώ γισ κλώνο. Καλύτερα να βάλει αλλά 70 και να πάρει το siii.

 

Ειχα s4 και το πουλησα (ειχα και s3) και τωρα μαζευω λεφτα για να παρω σε κανα χρονο απο τωρα ισως το s5 ... Μεχρι τοτε βλεπουμε

απλα μεχρι τοτε θελω να παρω μια αξιοπρεπη φθηνη λυση μεχρι να παρω το τουμπανο.. και μιας και το εχω δουλεψει στα χερια απο

εναν φιλο το κινητο τα σπαει πιστεψτε με οσοι δεν το εχετε πιασει στα χερια σας το κινητο απλα τα σπαει και ειναι και οικονομικο για τα

λεφτα του δεν υπαρχει καλυτερο... Απλα λεω να το παρω απο εδω http://www.aliexpress.com/item/Cheaper-GPS-3G-MTK6589-Quad-core-1-6GHz-galaxy-S4-Android-4-2-4-7-IPS/962479726.html Συμφωνειτε ??? ;) ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Tσέκαρε αν έχεις imei και αν δεν έχεις,δοκίμασε να το επαναφέρεις με κάποιον από τους τρόπους που περιγράφονται στο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=374457

 

Έκανα αυτά που λέει το άρθρο αλλά μου λέει η συσκευή ότι πρέπει να κάνω root πρώτα.....

 

Έκανα αυτά που λέει το άρθρο αλλά μου λέει η συσκευή ότι πρέπει να κάνω root πρώτα.....

 

Έκανα και τον 4τρόπο αλλά μπαίνω στο φάκελο μέσα data/ και δεν εμφανίζει τπτ..

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

Σε συσκευή με mtk6575 έκανα πολύ εύκολα root με το framaroot--->boromir exploit http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2130276
Link to comment
Share on other sites

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Γιατί δεν παίρνεις το (015) απο aliexpress που εχουν πάρει αρκετοί απο εδώ (και εγώ το περιμένω) και είναι και δίκαρτο?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...