Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά σκέφτομαι να το πάρο και εγώ το κινητό από αυτό το site

http://www.fastcardtech.com/goods-3204-hiphone+M002L+WIFI+35+inch+touch+Analog+TV+Quadband+Dual+sim+card+Dual+camera+JAVA.html

είναι η καινούργια έκδοση που λέτε ή είναι η παλιά έκδοση?

είναι αξιόπιστο το site αυτό δεν έχω ξανακάνει αγορά από εξωτερικό?

τι λέει με το τελωνείο-ems? ( πληρώνω τελωνείο )?

άμα έχει κάνει κανεις αγορά από εκεί μπορεί να μου πει τι να προσέξω ?

ξέρει κανένας άλλο site που να είναι φτηνότερο απο 119 usd?

 

ευχάριστο....

κανένας δεν προσφέρεται να μου απαντήσει :(

Nokia 8210 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K750 -> LG Optimus One P500 -> Samsung Galaxy Core -> Xiaomi Redmi note 2 -> ?????
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά σκέφτομαι να το πάρο και εγώ το κινητό από αυτό το site
http://www.fastcardtech.com/goods-32...mera+JAVA.html
είναι η καινούργια έκδοση που λέτε ή είναι η παλιά έκδοση?
είναι αξιόπιστο το site αυτό δεν έχω ξανακάνει αγορά από εξωτερικό?
τι λέει με το τελωνείο-ems? ( πληρώνω τελωνείο )?
άμα έχει κάνει κανεις αγορά από εκεί μπορεί να μου πει τι να προσέξω ?
ξέρει κανένας άλλο site που να είναι φτηνότερο απο 119 usd?

ευχάριστο....
κανένας δεν προσφέρεται να μου απαντήσει 

 

Εγώ θα σου πρότεινα να κάνεις αγορά μέσο κάποιου έλληνα μεσάζοντα. το συγκεκριμένο που σου προτείνω η προσφορά έχει ολοκληρωθεί. Αν ενδιαφέρεσαι για το συγκεκριμένο μπορώ να σου δώσω με πμ το τηλέφωνο του να σου κάνει κώνε. είναι έμπιστο άτομο.Τσέκαρε τα 2 λινκ που σου δίνω

[url="http://www.ricardo.gr/buy/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%AE-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/%CF%83%CF%85%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%85%CE%AD%CF%82/%CE%BB%CE%BF%CE%B9%CF%80%CE%AD%CF%82-%CE%BC%CE%AC%CF%81%CE%BA%CE%B5%CF%82/iphone-32gb-3gs-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF-wi-fitv2-sim4-gbfmcard-reader/v/an602320324/"]http://www.ricardo.gr/buy/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%AE-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/%CF%83%CF%85%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%85%CE%AD%CF%82/%CE%BB%CE%BF%CE%B9%CF%80%CE%AD%CF%82-%CE%BC%CE%AC%CF%81%CE%BA%CE%B5%CF%82/iphone-32gb-3gs-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF-wi-fitv2-sim4-gbfmcard-reader/v/an602320324/[/url]

[url="http://www.ricardo.gr/accdb/ViewUser.asp?IDU=403471881"]http://www.ricardo.gr/accdb/ViewUser.asp?IDU=403471881[/url]

 

Δεν το πρόσεξα πριν, υπάρχει εδώ από τον ίδιο είναι διαθέσιμο.

[url]http://www.ricardo.gr/buy/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%AE-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/%CF%83%CF%85%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%85%CE%AD%CF%82/%CE%BB%CE%BF%CE%B9%CF%80%CE%AD%CF%82-%CE%BC%CE%AC%CF%81%CE%BA%CE%B5%CF%82/%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%BF-iphone-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF-wi-fitv2-sim4-gbfmcreader/v/an604442724/[/url]

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα bold αλλά και τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα.Πρωτη φορα γραφω εδω αλλα εχω και εγω το STAR TVN97. Το προβλημα μου ειναι οτι στον OPERA δεν μπορω να γραψω απο το πληκτρολογιο κατευθειαν. Με παει στο BOWSER του gprs να το γραψω εκει και απο εκει αφου το γραψω με γυρναει στον OPERA με συμπληρωμενη την διευθυνση που του εδωσα. Οποια βοηθεια δεκτη
Link to comment
Share on other sites

έχει δοκιμάσει κανείς κάτι τέτοιο;

δουλέυει στο k599;

 

Eαν δεν κάνω λάθος τα παιδιά που είχαν και τις 2 συσκευές είχαν αναφέρει οτι το συγκεκριμένο δεν ταιριάζει.

Link to comment
Share on other sites

Με μία ματιά που έριξα, δε νομίζω να κάνουν. Δεν έχουν "τρύπα" για το φλας.

 

ποιός ενδιαφέρεται για το φλάς, του κ_λου είναι . Εγώ λέω αν κουμπωνει καλά και αν χαλάει την ενφάνιση

Link to comment
Share on other sites

camelakos2 ξερεις πως μπορω να ανοιξω port στο router μου(είναι το netfaster της hol)?

 

Παρόλο που έκανα port στο router πάλι μου λέει connection failed,όταν πατάω σε ένα βίντεο για να το δω.Υπάρχει καμιά λύση?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

το έχει πάρει κανεις από αυτό το παιδί που τα πουλάει στο ricardo δηλαδή είναι όντως αξιόπιστος γιατί από ότι βλέπω στις πληρωμές λέει με Κατάθεση σε τράπεζα.. και δεν μου εμπνέει πολύ εμπιστοσύνη αυτό...
Nokia 8210 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K750 -> LG Optimus One P500 -> Samsung Galaxy Core -> Xiaomi Redmi note 2 -> ?????
Link to comment
Share on other sites

πηγαινετε στο βιντεο player-network profile-διαλεγετε-edit profil-data account επιλεγετε wireless lan.κανετε και active.και ανετα μπορειτε να δειτε βιντεο στο κινητο σας.
Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα εχουν αποφορτιστει τελειως. θελει καποιο φορτιστη με μεγαλυτερη ταση να τις φορτισει λιγο να παρουν μπροστα.....[/QUO

 

που θα βρω τετοιο φορτιστή

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εγω πηρα hands free απο το samsung e-900 που ειχε ενας φιλος μου και ολα καλα.Αρα μπορεις να τα παρεις κι εσυ

 

Σίγουρα ρε παιδιά?Κάνει αυτό το handsfree?Γιατί αυτό που μου στείλαν εμένα τα έπεξε...Κόπηκε ένα καλώδιο...Να το αγοράσω δηλαδή?

 

Εγω βασικα κατεβαζω απο το ιντερνετ ετοιμες για iphone με υποτιτλους κανονικα και τις παιζει χωρις προβλημα!!

πχ ειδα το american pie κανονικοτατα

 

 

http://cgi.ebay.com/New-brown-REAL-LEATHER-Cowhide-soft-case-for-iPhone-3G_W0QQitemZ170450426468QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item27afa31a64

 

Aυτην την θηκη εχω εγω.Ειναι δερματινη κανονικα.Οχι δερματίνη.

Δερμάτινη.

Και ειμαι ευχαριστημενος.Τελεια επαφη κλπ

 

Συγνώμη να σε ρωτήσω κάτι??Απο που κατέβασες τις ταινίες?

 

Ικανοποιητικό. Απλά έχει ένα bug, αν το γυρίσεις πλάγια το κινητό κολλάει το βίντεο και κολλάει και το κινητό. Θέλει επανεκκίνηση μετά. Μπορείς να βλέπεις μια χαρά βίντεο χωρίς να γυρνάς το κινητό.

 

 

 

Ποιον τρόπο εννοείς παραδοσιακό?

Για να τα κάνεις εγκατάσταση απλά τα περνάς σε οποιοδήποτε φάκελο του κινητού και μετά βρίσκεις το αρχείο μέσα από το κινητό και πατάς εγκατάσταση. Βέβαια σε αρκετές εφαρμογές βγάζει κάποιο σφάλμα σχετικά με την μνήμη το οποίο δεν το έχω καταλάβει!

 

Συγνώμη αλλά....το δικό μου δεν παιζει βιντεο απο το Youtube.έχει το opera 5 και το opera mini.Ενω ανοίγω το video για να το δω δείχνει οτι προσπαθεί να συνδεθεί αλλά μου βγάζει μήνμα οτι χάθηκε το σήμα.Να προσπαθήσω να εγκαταστήσω το opera 4?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
Link to comment
Share on other sites

JimCh αυτά ακριβώς τα βήματα έχω ακολουθήσει και πάλι τπτ.Τί άλλο μπορεί να φταίει?

απο κει και περα πας ψαχνοντας εγω αυτο εκανα..η μηπως καποιος αλλος γνωριζει κατι περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι.μηπως γνωριζει καποιος γιατι κοβει το κατεβασμα διαφορων εφαρμογων στο ιντερνετ απο το κινητο?γραφει οτι δεν υπαρχει πολυ χωρος.και με τα μμς εχω διαβασει ολο το φορουμ εκανα καποιες ρυθμισεις αλλα τζιφος.σιγουρα κανω κατι λαθος.εχω γουιντ.παρακαλω τα φωτα σας.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

στις ρυθμισεις του player βαλε να συνδεεται με wlan

 

sorry αλλά δεν κατάλαβα...Τι εννοείς?Ποιου player?

Link to comment
Share on other sites

sorry αλλά δεν κατάλαβα...Τι εννοείς?Ποιου player?
video player στην πρωτη σελιδα ειναι αν δεν κανω λαθος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Έχω μπερδευτεί!

-Θέλω να αγοράσω ένα τύπου Ν97 κινητό με δύο SIM. Ποιό τελικά είναι με πολύ καλό ήχο (δυνατό ήχο κλήσης) και να μην χάνει το σήμα του?

 

Αυτό που είπε ό φίλος stefanw595 (The first phone support earphone as antenna)

http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=3658

 

ή υπάρχει κάποιο καλύτερο?

 

-H εναλλαγή μεταξύ των δύο SIM (η επιλογή δηλαδή με ποια SIM θα χρξ=ησιμοποιήσουμε για να πάρουμε τηλέφωνο) γίνεται με κάποιο κουμπί?

 

Έχω αγοράσει γνήσιο το νέο Samsung B5722 (από το Πλάισιο) αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω και ένα από αυτά!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Edited by inspigr
---------------------------------------------------------------
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...