Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα.ειμαι καινουργιος με το iphone to kineziko και θα ηθελα αν γνωριζει καποιος να μου πει γιατι εφοσον μπαινω στο ιντερνετ κανονικα γιατι δε μπορω να δω βιντεο στο youtube?(την ωρα που παταω πανω σενα βιντεο μου πεταει ενα G1 πανω στην οθονη και μου γραφει connection failed)και επισης εμαθα οτι παιρνει java και που μπορω να βρω?ευχαριστω.εχω το T2000 iphone

διαβασε το θεμα με το κ599,εκει θα βρεις οδυγιες για να δεις βιντεο στο youtube.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως υπάρχει μετατροπέας σε 3,5mm jack? Στο ebay πάντως δεν βρίσκω κάτι..

τι ακριβως μετατροπεα θελεις??? mini usb σε 3,5mm jack υπαρχει.ειχα βαξει παλιοτερα για κινητο lg αν θυμαμαι καλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το καλώδιο λέτε να κάνει? Τα μοντέλα που αναφέρει έχουν το ίδιο βύσμα?

 

Φίλε μου αν κάνει αυτο το καλώδιο τη βρήκαμε την ακρη για ακουστικά .

Link to comment
Share on other sites

Περισσεύουν σε κανέναν hands free απο κ599 η m002l??

 

Έχω από κ599 σφραγισμένα, αλλά τα ανταλλάσω με καλώδιο USB από κ599.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αν κάνει αυτο το καλώδιο τη βρήκαμε την ακρη για ακουστικά .

 

Ρώτησα τον πωλητή να μου πει αν είναι συμβατό ή όχι. Ελπίζω να ξέρει.

Περιμένω απάντηση..

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια το θελω για εναν φιλο μου,καποιος που το πηρε απο ebay σε καλη τιμη και χωρις τελωνειο αν του ειναι ευκολο ας μου δωσει καποιο link.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα τον πωλητή να μου πει αν είναι συμβατό ή όχι. Ελπίζω να ξέρει.

Περιμένω απάντηση..

 

δυστυχως δεν κανει,ειναι ιδιο αλλα μικροτερο το βυσμα του ι9 απο κ599

Link to comment
Share on other sites

Τα ρύθμισα.. στο ράδιο και στην τηλεόραση είναι οκ αλλά στον music player παραμένει το ίδιο δυνατός ο ήχος.
Link to comment
Share on other sites

Πάλεψα λίγο στις ρυθμίσεις του ίντερνετ μήπως και δουλέψει το free internet της wind f2g αλλά δεν έβγαλα άκρη .:wacko:

Το έχει καταφέρει κανείς ?

Link to comment
Share on other sites

Μου απάντησε και ο πωλητής.. δεν είναι σίγουρος αν είναι συμβατό με το k599 και το m002l και ότι αν θέλω να δοκιμάσω :p

 

Ποιες άλλες συσκευές έχουν ίδια υποδοχή? Έχει αναφερθεί για το samsung E900 αλλά από αυτά που διαβάζω δεν είναι συμβατό.

Link to comment
Share on other sites

@ellohim έχει αναφερθεί πολλές φορές. Κοίτα από την σελίδα της jaga για να περάσεις τις ρυθμίσεις.

 

Σχετικά με τα ακουστικά τώρα..

Επειδή δεν βλέπω λύση με ενσύρματα ακουστικά.. μήπως τελικά η λύση είναι με bluetooth το οποίο να έχει υποδοχή 3,5mm ώστε να βάζουμε ότι ακουστικά θέλουμε? Το έχει δοκιμάσει κανείς? Λογικά θα είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.ειμαι κατοχος του Τ2000 iphone(clone).το μονο προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι οτι δε μπορω να δω βιντεο απτο youtube.εφοσον συνδεεται κανονικα και μπαινω youtube οταν παταω σενα βιντεο μου ανοιγει ο player εν συνεχεια μου γραφει connection failed.μηπως ξερει καποιος γιατι?
Link to comment
Share on other sites

εχει απαντηθει ενα εκατομμυριο φορες!!!!!!!!!!!!!!!!!

ψαξε και θα το βρεις πολυ ευκολα σε αυτο το τοπικ

Link to comment
Share on other sites

@ellohim έχει αναφερθεί πολλές φορές. Κοίτα από την σελίδα της jaga για να περάσεις τις ρυθμίσεις.

 

Σχετικά με τα ακουστικά τώρα..

Επειδή δεν βλέπω λύση με ενσύρματα ακουστικά.. μήπως τελικά η λύση είναι με bluetooth το οποίο να έχει υποδοχή 3,5mm ώστε να βάζουμε ότι ακουστικά θέλουμε? Το έχει δοκιμάσει κανείς? Λογικά θα είναι οκ.

 

Παιδια στη ricardo.gr πουλαει το κινητο ο πωλητης polyplevros μονο 88 ευρω χωρις εξοδα αποστολης.Οσοι αγορασανε απο αυτον ειπανε πολυ καλα σχολια γι αυτον,αριστος,εξυπηρετικοτατος πωλητης.Επισης και μετα την αγορα του προιοντος ο πωλητης ειναι διπλα σου και οτι προβλημα εχει το κινητο αυτος θα σε εξυπηρετησει γρηγορα.Σε μια μερα απο την παραγγελια στο φερνουνε στην διευθυνση που υποδυκνειουμε.Πληρωνουμε προκαταβολικα σε τραπεζα αλλα μην φοβαστε.Πιο φθηνα ειναι εδω στην Ελλαδα μου φαινεται επειδη εδω εχουν αναφερει καποια παιδια οτι αγοραζουν απο εξωτερικο με 93 ευρω και επεισης καποια παιδια ρωτησαν εδω που υπαρχει ποιο φθηνα απο 90 ευρω το moo2l.Ειναι ο τριτος πωλητης που λεει οτι εχει οθονη sharp αλλα δεν αναφερει το μοντελο αλλα προφανως προκειται για το moo2l γιατι εχει ολα αυτα που εχει το moo2l.Οποτε η γνωμη μου αγοραζετε αφοβα απο ricardo.gr αν βλεπετε οτι οι τιμες ειναι καλες.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

οντως πολυ καλη προσφορα,αλλα λεει παραλαβη 11-14 εργασιμες,αλλα οπως και να εχει ειναι παρα πολυ καλη προσφορα
Link to comment
Share on other sites

@ellohim έχει αναφερθεί πολλές φορές. Κοίτα από την σελίδα της jaga για να περάσεις τις ρυθμίσεις.

 

.

 

Αυτές παλεύω να περάσω αλλά κάτι πρέπει να κάνω λάθος … πρέπει να τα έχω κάνει όλα σωστά αλλά δεν μπορώ να συνδεθώ με τίποτα .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,πριν 2 μέρες παρέλαβα το tv phone M002L κ θα ήθελα να με βοηθήσετε λίγο.βάζω την sim μου αλλά δεν μπορώνα πάρς τηλ. ούτε να δεκτώ.πρεπει να το ξεκλειδώσω όπως γίνεται κ στο κανονικό το apple?αν υπάρχει κάποιο site που μπορει να με βοηθήσει σε όλα αυτά παρακαλώ στείλτε το μ.ευχαριστω πολύ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,πριν 2 μέρες παρέλαβα το tv phone M002L κ θα ήθελα να με βοηθήσετε λίγο.βάζω την sim μου αλλά δεν μπορώνα πάρς τηλ. ούτε να δεκτώ.πρεπει να το ξεκλειδώσω όπως γίνεται κ στο κανονικό το apple?αν υπάρχει κάποιο site που μπορει να με βοηθήσει σε όλα αυτά παρακαλώ στείλτε το μ.ευχαριστω πολύ

 

 

Οχι δεν θέλει τίποτα .... έχεις σήμα εκεί που είσαι ? γιατί και εγώ είχα το ίδιο προβλημα και τελικα ηταν θέμα σήματος ... εχει πολλη κακή ποιότητα σήματος το M002L

 

Αυτές παλεύω να περάσω αλλά κάτι πρέπει να κάνω λάθος … πρέπει να τα έχω κάνει όλα σωστά αλλά δεν μπορώ να συνδεθώ με τίποτα .

 

Λοιπόν ,

Τελικά πέρασα τις ρυθμίσεις από το jaga.gr αλλά θέλω βοήθεια …

Οι ρυθμίσεις που πέρασα είναι αυτές που λέει για WIN PLUS . Αυτό είναι το free internet που διαφημίζει η wind ? Μπαίνει κανονικά στο win plus από τις επιλογές του internet.

Είναι διαφορετικές οι ρυθμίσεις για το WIND INTERNET ?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι το σήμα είναι νορμάλ. Πάνω κάτω όπως το Ν81 που έχω.

Σχετικά με το ποιο προφίλ θα συνδεθείς, μπορείς να ρωτήσεις εδώ αν και πιστεύω με μία αναζήτηση πιστεύω θα το βρεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...