Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα....Είμαι κάτοχος κι εγώ ενός K599 και θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κανείς που ξέρει πώς μπορούμε να κάνουμε ρυθμίσεις για mms κι αν αυτό το κινητό κάνει και βιντεο-κλήσεις?

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....Είμαι κάτοχος κι εγώ ενός K599 και θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κανείς που ξέρει πώς μπορούμε να κάνουμε ρυθμίσεις για mms κι αν αυτό το κινητό κάνει και βιντεο-κλήσεις?

Ευχαριστώ πολύ.

 

για τισ ρυθμισεις πας www.jaga.gr και πας υποστηριξη. το κ599 και ολα τα κινεζικα δεν ειναι 3g οποτε δεν κανουν βιντεο κληση

Link to comment
Share on other sites

καντεμης ημουν

το εστειλα για αλλαγη.

το φορτισα εχτες το απογευμα το βραδυ το εκλεισα και το πρωι ουτε ανοιγε ουτε φορτιζε!

το εχει παθει και αλλος?

Link to comment
Share on other sites

Καλα σιγουρα θα υπαρχουν και τα ελατωματικα. Εδω οι πιο μεγαλες εταιριες και τους επιστρεφουν συσκευες πισω.

 

Ησουν ατυχος που επεσε σε σενα. Δεν εχω ακουσει κανεναν να χει αντιστοιχο προβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω 2 πραγματάκια για την mini opera υπαρχή flash player γιατί σε κάποια site ζητά να του κάνεις εγκατάσταση, αλλά από πού και πως.

Υπαρχή δυνατότητα να ακούσουμε ράδιο μέσω internet ? γιατί το πρωί που μπήκα στην σελίδα του sport-fm δεν έπαιζε.

Link to comment
Share on other sites

καντεμης ημουν

το εστειλα για αλλαγη.

το φορτισα εχτες το απογευμα το βραδυ το εκλεισα και το πρωι ουτε ανοιγε ουτε φορτιζε!

το εχει παθει και αλλος?

Έχει τύχει σε άλλο ένα παιδι από Θεσσαλονίκη.Με βρήκε από εδώ και με έβαλε msn και μου το είπε.Δεν ξέρω αν τελικά βρήκε κάποια λύση...

 

Πόσο πήγε για να το στείλεις πίσω;28,50 ευρώ;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Μου χάρισαν αυτό το κινητό http://www.ipmart.com/main/product/I68,L01,Dual,SIM,Card,Phone,With,JAVA,,Bluetooth,red,,1GB,118494.php?prod=118494

Ξέρετε είναι καλό?Που μπορώ να βρώ ρυθμίσεις για cosmote?Γράφει σε μια φυλλαδα που έχει μέσα ότι μπορώ να κατεβάσω software από το site τους .Εγω δεν βρίσκω ούτε τι μάρκα είναι το κινητό που και το site.Μπορεί να βοηθήσει σε αυτό??Υπάρχει κάπου κανένα καλύτερο manual???

Link to comment
Share on other sites

για τισ ρυθμισεις πας www.jaga.gr και πας υποστηριξη. το κ599 και ολα τα κινεζικα δεν ειναι 3g οποτε δεν κανουν βιντεο κληση

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Μου χάρισαν αυτό το κινητό http://www.ipmart.com/main/product/I68,L01,Dual,SIM,Card,Phone,With,JAVA,,Bluetooth,red,,1GB,118494.php?prod=118494

Ξέρετε είναι καλό?Που μπορώ να βρώ ρυθμίσεις για cosmote?Γράφει σε μια φυλλαδα που έχει μέσα ότι μπορώ να κατεβάσω software από το site τους .Εγω δεν βρίσκω ούτε τι μάρκα είναι το κινητό που και το site.Μπορεί να βοηθήσει σε αυτό??Υπάρχει κάπου κανένα καλύτερο manual???

 

Προηγούμενοι συνομιλητές βρήκαν το http://www.jaga.gr

Link to comment
Share on other sites

ακουστε κατι παραξενο!

το βραδυ οταν κλεινω το κινητο εχει πανω απο την μιση παταρια και το πρωι δεν ανοιγει!!

ειναι τελειως ξεφορτιστη!! δυο φορες μου εχει συμβει! με την ιδια παταρια. τωρα εβαλα την αλλη να δω μπας και ειναι χαλασμενη αυτη που το κανει.

εχει συμβει σε κανενα σας?

 

to provlima auto to emfanise kai se emena opws sou eipe kai o stauvros egw exei kati meres pou tou to estila pisw kai ti deutera tha mou stilei kainourgio!!mou eipe oti epidi diekopsa tin fortisi i bataria nekrwse kai den borei meta na ksanafortistei me ton fortisti pou exeis thelei idiko..mou eipe oti den prepei na diakopei katholou i fortisi...mexri na sou grapsi fortisi plires...i bataria axristeuetai na xereis loipon...gt kai egw to epatha molis to pira...!!sorry gia ta greekeglish den exei to laptop elinika!

Αγγελίες μόνο στο Buy & Sell !
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν διεκοψα την φορτιση!

απλως το εκλεισα και την αλλη μερα δεν ανοιγε και το εβαλα να φορτιση και δεν φορτιζε.

αυτο στην μια παταρια.

στην αλλη ηταν μιση το εκλεισα με μιση δεν ανοιγε και οταν το εβαλα στο φορτιστη ισα που αρχισε να φορτιζει και μου εγραψε αδεια παταρια και τερμα.

παντος αν ισχυει αυτο με την μη διακοπη της φορτισης ειναι πολυ βλακεια .

δηλαδη αν κοπει το ρευμα χασαμε το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Βλακείες του πωλητή είναι αυτές.Έχω διακόψει την φόρτιση στο δικό μου τουλάχιστον 2-3 φορες κάθε φορά που το φορτίζω για να απαντήσω κλήση.Είναι προφανές ότι κάποια είχαν πρόβλημα

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντος δεν μου ειπε κατι τετοιο απλος μου ειπε να του το στειλω και μολις το παραλαβει θα μου στειλει ενα αλλο και σε ασπρο
Link to comment
Share on other sites

Πόσο πήγε για να το στείλεις;Τι συμφωνία κάνατε;Θα πληρώσεις εσύ για να το στείλεις και αυτός για να το στείλει από εκεί;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

εγω πληρωσα να το στειλω 10ε θα μου στειλει αυτος με δικα του τελη.

κανονικα επερεπε να απιβερυνθει και τα δικα μου αυτος αλλα τελος παντων.

να ερθει το αλλο να ειναι ενταξει και δεν με νοιαζει.

Link to comment
Share on other sites

εγω πληρωσα να το στειλω 10ε θα μου στειλει αυτος με δικα του τελη.

κανονικα επερεπε να απιβερυνθει και τα δικα μου αυτος αλλα τελος παντων.

να ερθει το αλλο να ειναι ενταξει και δεν με νοιαζει.

Πως το έστειλες και πήγε μόνο 10 ευρώ;

Κίνα το έστειλες ε;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

απλο ταχυδρομειο συστημενο με αριθμο αποστολης

νομιζω σε καμια εβδομαδα θα το εχει

hong kong το εστειλα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θα μας πείτε κανέναν αξιόπιστο ebayer για το Κ599;

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Εγω το πηρα απο εδω- http://global.ebay.com/TV_i9_i68_mobile_cell_phone_K5_WI-FI_dual_sim_GREEK_W/250471243209/item

Σε 5 μερες ηταν σπιτι μου και ειναι αρκετα καλο σε συγκριση με αλλους κλονους που εχω παρει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...