Jump to content

Jiayu F1


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Vickmall είναι διαθέσιμο.... Εχθές μου έστειλε τα δικά μου...

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

update:

Τη δοκίμασα

-Αλλαγή ringtone απο τις ρυθμίσεις--> fixed

-Ρυθμιση έντασης ήχου κατα την κλήση-->fixed

-Eπίσης υπάρχει το google play (στην προηγούμενη έκδοση το ειχαν ξεχάσει οι ισπανοι)

-Δεν υπάρχει καμια κινέζικη εφαρμογή

:)

 

Φίλε για την ένταση που σχεδόν είναι το ίδιο σε όποιο επίπεδο και αν το έχεις.....γίνεται τίποτα με την καινούργια ROM?

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα όλα όλα όσα είπες comple αλλά αυτό δεν διορθώθηκε......

 

κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω με τα ακουστικά από το 0 μόλις ανοίξει ο ήχος κατευθείαν ξεκουφαίνεσαι. Η ένταση μπορεί να αυξηθεί από το δυνατά στο πολύ δυνατά δεν υπάρχει σιγά. Αν γνωρίζει κάποιος πώς θα το διορθώσουμε ας μας πει.

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω με τα ακουστικά από το 0 μόλις ανοίξει ο ήχος κατευθείαν ξεκουφαίνεσαι. Η ένταση μπορεί να αυξηθεί από το δυνατά στο πολύ δυνατά δεν υπάρχει σιγά. Αν γνωρίζει κάποιος πώς θα το διορθώσουμε ας μας πει.

 

Αυτήν που είχες ανεβάσει εσύ....την 20140527-183246

Για τα ακουστικά δεν ξέρω δεν έχω δοκιμάσει. Αυτό που διορθώθηκε είναι η ένταση στους ήχους κλήσης. Μπορείτε να δοκιμάσετε τον οδηγό εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=374049

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Για τα ακουστικά δεν ξέρω δεν έχω δοκιμάσει. Αυτό που διορθώθηκε είναι η ένταση στους ήχους κλήσης. Μπορείτε να δοκιμάσετε τον οδηγό εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=374049

 

Α οκ τότε,εγώ νόμιζα διορθώθηκε η ένταση γενικά και όταν μπαίνεις να ακούσεις μουσική ας πούμε....

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω παραγγειλει ενα μαυρο αλλα δεν μου εχει ερθει να δω πως ειναι.

τωρα θελω να παραγγειλω ακομη ενα,το μαυρο ειναι καλυτερο απο το ασπρο? η και το ασπρο ειναι μια χαρα?

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα.

Πηρα ενα πριν τρεις μερες και παρουσιαζει το εξης παραδοξο: μεσα στο σπιτι μου καμια απο τις τρεις εταιριες κινητης δεν εχει σημα (στο jiayu μονο, σε αλλα κινητα ολα αψογα). Εκτος σπιτιου και αφου παρελθει κανα ημιωρο αναζητησης σηματος πιανουν και οι 2 σιμ σημα. Τι μπορει να συμβαινει, εχει κανεις αποψη επι του προβληματος;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα.

Πηρα ενα πριν τρεις μερες και παρουσιαζει το εξης παραδοξο: μεσα στο σπιτι μου καμια απο τις τρεις εταιριες κινητης δεν εχει σημα (στο jiayu μονο, σε αλλα κινητα ολα αψογα). Εκτος σπιτιου και αφου παρελθει κανα ημιωρο αναζητησης σηματος πιανουν και οι 2 σιμ σημα. Τι μπορει να συμβαινει, εχει κανεις αποψη επι του προβληματος;

Nαι .

Απενεργοποίησε το 3g και το κινητό σου θα έχει σήμα παντού !:cool:

Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω με τα ακουστικά από το 0 μόλις ανοίξει ο ήχος κατευθείαν ξεκουφαίνεσαι. Η ένταση μπορεί να αυξηθεί από το δυνατά στο πολύ δυνατά δεν υπάρχει σιγά. Αν γνωρίζει κάποιος πώς θα το διορθώσουμε ας μας πει.

Βάλε το MobileUncle, έχει ρύθμιση.

 

τωρα θελω να παραγγειλω ακομη ενα,το μαυρο ειναι καλυτερο απο το ασπρο? η και το ασπρο ειναι μια χαρα?

Μαύρο δαγκωτό. Το άσπρο δείχνει κινεζίλα.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Τί πρέπει να κάνω για να απενεργοποιήσω το Android keyboard;

Εγκατέστησα το νεότερο Google keyboard μέσω αρχείου apk (το store λέει δεν είναι συμβατό, αλλά είναι λάθος αυτό), όμως δεν μπορώ να το θέσω ως μοναδικό πληκτρολόγιο.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - >γλώσσα και εισαγωγή - >εκεί που λέει προεπιλογή πρέπει να σου εμφανίζει τα πληκτρολόγια που μπορείς να επιλέξεις
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Είναι γκριζαρισμένο και δεν αφήνει να το απενεργοποιήσω.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερουμε τιποτα για το βικμολ? εχω παρει απο τις 17 ιουνιου τρακιν ναμπερ, δεν το εστειλαν απο οτι μου ειπε η σελινα γιατι βγηκε το μαυρο εκτος στοκ. περασαν 2 εβδομαδες μιλησαμε 2 φορεσ και ηθελε ντε και καλα να μου στειλει ενα ασπρο! τελικα μου υποσχεθηκε μια καρτα 8γβ επιπλεον ομως ακομα ουτε φωνη ουτε ακροαση. Σημερα δεν βρηκα κανεναν στο τσατ να ρωτησω!

τι γινεται μηπως να αλλαξουμε την παραγγελεια? το περιμενουμε λες και ειναι το υπερ διαγαλαξιακο τηλεφωνο του σουπερμαν!:lol:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερουμε τιποτα για το βικμολ? εχω παρει απο τις 17 ιουνιου τρακιν ναμπερ, δεν το εστειλαν απο οτι μου ειπε η σελινα γιατι βγηκε το μαυρο εκτος στοκ. περασαν 2 εβδομαδες μιλησαμε 2 φορεσ και ηθελε ντε και καλα να μου στειλει ενα ασπρο! τελικα μου υποσχεθηκε μια καρτα 8γβ επιπλεον ομως ακομα ουτε φωνη ουτε ακροαση. Σημερα δεν βρηκα κανεναν στο τσατ να ρωτησω!

τι γινεται μηπως να αλλαξουμε την παραγγελεια? το περιμενουμε λες και ειναι το υπερ διαγαλαξιακο τηλεφωνο του σουπερμαν!:lol:

Μην το φοβασαι το συγκεκριμενο μαγαζι, ειναι καργα αξιοπιστο, καρατσεκαρισμενο!

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Κάτι παράξενο συμβαίνει με την εφαρμογή της Q και το widget.

Στο δικό μου, το λευκό, λειτουργεί κανονικά το widget της Q. Βλέπω δηλαδή το υπόλοιπο των ευρώ και των πακέτων και γίνεται το update κανονικά.

Στο μαύρο, της οικογένειας, το widget δεν λειτουργεί καν. Εμφανίζει μήνυμα να γίνει πρώτα log-in και αναγκάζονται να τρέχουν την εφαρμογή κάθε φορά.

Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει;

[ f i l i p p o s ]

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερουμε τιποτα για το βικμολ? εχω παρει απο τις 17 ιουνιου τρακιν ναμπερ, δεν το εστειλαν απο οτι μου ειπε η σελινα γιατι βγηκε το μαυρο εκτος στοκ. περασαν 2 εβδομαδες μιλησαμε 2 φορεσ και ηθελε ντε και καλα να μου στειλει ενα ασπρο! τελικα μου υποσχεθηκε μια καρτα 8γβ επιπλεον ομως ακομα ουτε φωνη ουτε ακροαση. Σημερα δεν βρηκα κανεναν στο τσατ να ρωτησω!

τι γινεται μηπως να αλλαξουμε την παραγγελεια? το περιμενουμε λες και ειναι το υπερ διαγαλαξιακο τηλεφωνο του σουπερμαν!:lol:

Και εγώ τα ίδια απο τους minideal και ''κοίτα να δείς'' και αυτοί μου προσέφεραν 8gb κάρτα δώρο ...

Εγώ πάντως σήμερα τους έστειλα μήνυμα πως αν δεν μου το στείλουν ως την παρασκευή να μου κάνουν full refund ,διοτί και εγώ απο 17 έχω παραγγείλει με τους μλκς...

Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

Βάλε το MobileUncle, έχει ρύθμιση.

 

 

Αδερφέ μπορείς να μου πεις πως ακριβώς χρησιμοποιώ το Mobileuncle για να "φτιάξω" την ένταση?

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει ξεστοκαρει εδω και δυο εβδομαδες και επειδη το παρηγγειλα σημερα ξανα μιλησα μαζι τους και μου ειπαν οτι δεν εχουν πλακετες στο εργοστασιο και γι αυτο δεν εχουν παρει τα καταστηματα ακομα. προσφερθηκαν να μου δωσουν πισω τα λεφτα. Σκεφτομαι να περιμενω γιατι αυτη την στιγμη εχω αλλα δυο κινητα οποτε δεν βιαζομαι! εαν ομως αργησει πολυ σκεφτομαι το g2f jiayu, πως το βλεπετε??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...