Jump to content

Sony Xperia Z2


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως με προβληματίζει που το Άμαζον Γερμανίας δεν έχει βγάλει ακόμα ημερομηνία, ενώ το Άμαζον Αγγλίας έχει. Οικονομικά αν το κάνω από Αγγλία, θα μου βγει παραπάνω. Είναι λίγο κουλό που ακόμα δεν έχουν ημερομηνία, δεν νομίζετε;

 

http://appinessh.com/sony-xperia-z3/ - Έτσι να έχουμε να βλέπουμε κάτι ενώ περιμένουμε, το 5.5 θα είναι too much για μένα πάντως :lol:

 

Btw, εδώ τα τελευταία νέα για όσους θέλουν να το πάρουν στην Ελλάδα: http://techblog.gr/mobile/sony-xperia-z2-timi-749-euro-ellada-3511/

 

και πάνω που έλεγα να πάρω το Ζ2,

για ένα 6μηνο δεν λέει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

και πάνω που έλεγα να πάρω το Ζ2,

για ένα 6μηνο δεν λέει.

 

Η Sony 2 φορές το χρόνο βγάζει ναυαρχίδες έτσι κι αλλιώς.

Και τον Γενάρη-Φλεβαρη του 15 το Z4.

Αν ισχύει αυτό σε στυλ G Flex και 5.5 ίντσες ούτε καν θα ασχοληθώ.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

και πάνω που έλεγα να πάρω το Ζ2,

για ένα 6μηνο δεν λέει.

 

εγω λεω να μην το παρεις γιατι μετα απο ενα 6μηνο θα βγει το Ζ4..

Δεν ξερω αν εχεις δει καθε ποτε βγαζει η σονυ κινητα, αλλα και επισημα εχει πει οτι καθε 6 μηνες περιπου θα βγαζει νεα ναυαρχιδα, που ειναι εμφανεστατο αν σκεφτεις οτι απο το τελος του 2012 εχει βγει xperia T, Z, Z1, Z2. επομενως το να μην παρεις Ζ2 για να περιμενεις Ζ3 ειναι ακυρο, αφου τοτε θα θες 6 μηνες για Ζ4.

Απλα αν θες εξυπνη κινηση, παρε Ζ1 που ειναι τσαμπα. ή G2

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

και πάνω που έλεγα να πάρω το Ζ2,

για ένα 6μηνο δεν λέει.

Αν σε νοιάζει να έχεις πάντα το πιο καινούργιο μοντέλο, για να μη σου τη λέει κανένας, και να νιώθεις ότι είσαι κάποιος, πάω πάσο. Μην πάρεις το Ζ2, καθώς σε λίγο καιρό θα ανακοινωθεί το Ζ3. Επίσης όταν κυκλοφορήσει το Ζ3, μην το πάρεις, γιατί τότε θα ανακοινωθεί το Ζ4. Με το σκεπτικό αυτό δύο ενδεχόμενα υπάρχουν: ή να σκας 600-700€ κάθε εξάμηνο, ή να μην πάρεις τίποτα.

Αν σε νοιάζει να έχεις μία συσκευή που σου αρέσει και σε βολεύει για τα όσα έχει τη στιγμή που κυκλοφορεί, και να την έχεις για όσο κρατάς τις συσκευές σου (1 μήνα, 1 εξάμηνο, 1 χρόνο κλπ), θα πάρεις το Ζ2 ή όποιο σου αρέσει ΤΩΡΑ, ανεξαρτήτως του τι ΘΑ έρθει στην αγορά το επόμενο εξάμηνο.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το θέμα που έχω εγώ είναι οι αναβαθμίσεις και το κύρος της εταιρίας προς τον πελάτη.

την πάτησα μια φορά με τα lumia και δεν θέλω να την ξαναπατήσω.

δηλαδή δεν γίνετε να παίρνεις να κινητό και μετά από λίγο, όχι μόνο να χάνει την μεταπολιτική αξία στο μισό, αλλά να σε ξεχνάει και η εταιρία

όσων αφορά τις αναβαθμίσεις. Ε μετά λογικό δεν είναι να πάρεις το επόμενο?

 

το Ζ2 το θεωρό το καλύτερο, είναι ένα πακέτο που τα έχει όλα, αλλά αν είναι να σκάσω 650ευρω και πριν τέλος καλοκαιριού να κοστίζει 350, ε δεν το θεωρώ τίμια πολιτική της sony.

από την άλλη το Ζ1 θέμα χρόνου είναι να ξεχαστεί από την sony.

Link to comment
Share on other sites

Ασε που καπου επηλθε κορεσμος specs. Τι παραπανω μπορει να χει το Ζ3 απο το Ζ2? Η RAM που παιζει πολυ σημαντικο ρολο θα μεινει η ιδια. Η καμερα θα μεινει η ιδια. Ο επεξεργαστηε πιθανον να ειναι ο 805 καμια διαφορα σε καθημερινη χρηση δηλαδη και το μονο που θα αλλαξει ειναι το μεγρθος της οθονης αρα και της συσκευης. Πιστευω οτι το Ζ2 θα πουλησει πολυ καλα γιατι εκτος του οτι (για μενα) ειναι πολυ αξιολογη αναβαθμιση του Ζ1, τα υπολοιπα Ζ θα ξεφευγουν σε διαστασεις γιατι 1)εκει προσανατολιζεται η αγορα 2) πιασαμε ταβανι σε μερικα παγματα και μοιραια για να διαφοροποιησουμε απο το προηγουμενο αλλαζουμε μεγεθος αντε και 2-3 χαζομαρες στο sw.

 

 

@PARASwrite. Φιλε μου αυτη ειναι η τεχνολογια. Δεν ξερω ποσο ασχολεισαι γενικα αλλα δες το G2. Δες το S4.. ειχαν χασει αξια πολυ πριν ανακοινωθουν οι αντιστοιχες νεες ναυαρχιδες των εταιριων. Αν θες να παρεις συσκευη που θα κρατησεο αξια παρε iphone. Ειναι μονοδρομος.

Απο κει και περα δεν προκειται να ξεχασει κανενα Ζ1.

Εδω ακομα υποστηριζει το Ζ. Περιμενουμε kitkat σε 1 μηνα..;)

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

iphone έχω και ένας λόγος που το έχω είναι αυτός,

αλλά δυστυχώς με την 1.500mah μπαταρία δεν πας και πολύ μακριά.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ζήτησαν φώτο[ATTACH]43117[/ATTACH][ATTACH]43118[/ATTACH][ATTACH]43119[/ATTACH]

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πολύ ενδιαφέρον versus. Όχι τόσο για τις συσκευές που συγκρίνει αλλά για το γεγονός ότι ο κόσμος αρχίζει σιγά σιγά να αναγνωρίζει τη δουλειά που γίνεται στη Sony.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πολύ ενδιαφέρον versus. Όχι τόσο για τις συσκευές που συγκρίνει αλλά για το γεγονός ότι ο κόσμος αρχίζει σιγά σιγά να αναγνωρίζει τη δουλειά που γίνεται στη Sony.

 

Και για το γεγονός ότι η Sony βγάζει τρίτη γενιά ναυαρχίδας που είναι αδιάβροχη, ενώ η Samsung αρχίζει να αντιγράφει αυτή την επιλογή, μούγκα. Αν γινόταν το ανάποδο, θα έπεφταν να τη φάνε τη Sony.

 

Δεν πειράζει όμως, αν αλλάξουν τα δεδομένα και γίνει απαραίτητο χαρακτηριστικό η αδιάβροχη κατασκευή, κάτι θα έχει βάλει σα λιθαράκι η Sony σ' αυτή την αρένα. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πολύ ενδιαφέρον versus. Όχι τόσο για τις συσκευές που συγκρίνει αλλά για το γεγονός ότι ο κόσμος αρχίζει σιγά σιγά να αναγνωρίζει τη δουλειά που γίνεται στη Sony.

 

ακριβως αυτο..ασχετως αν δεν εχει την ταση οπως η samsung και η apple Που πηγαινες εξω σε μαγαζια και σου λεγανε οτι ειναι το καλυτερο κινητο που υπαρχει (S3, 4s κτλ), Πολλοι πωλητες αλλα και πολλα μελη στο φορουμ βλεπουν οτι πλεον εχει βελτιωθει σε πολλα επιπεδα η σονυ.

Και το θεμα ειναι οτι οντως εχει, απο την υποστηριξη με updates στις νεοτερες συσκευες (απο Τ και επειτα), μεχρι τα specs και τις οθονες (Z1c, Z2 και καποια Ζ1 :p )

Επισης αν δεν απατωμαι ειναι η πρωτη που γκρεμιζει τιμες..και επισης πρεπει να της αναγνωριστει.

Ολα αυτα ειναι για καλο ολων μας, γιατι σιγα σιγα θα αναγκαστουν και οι υπολοιποι να βελτιωθουν σε αδυναμιες που παρουσιαζουν τελευταια αλλα και η σονυ να προσπαθησει ακομα περισσοτερο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδια αλλα αν δεν πεσει μαρουλι δεν παει πουθενα καμια απο αυτες τις τριτοτεταρτες εταιριες.

Δειτε που εφτασε η Samsung με τα εκατομμυρια των εκατομυριων στη διαφημιση οπου μπορεις να φανταστεις.. με καλη καρδια και προιοντα δεν πας πουθενα. Ειδαμε και το G2 που το εκθειαζουν ολοι ποσο απατο πηγε. Παιζει να πουλησε περισσοτερο το Ζ1!

Οταν πας σε γερμανοκωτσοβολους και το πωτο πραγμα που σου λενε ειναι για το νεο "S", τοτε δεν εχει ελπιδα καμια ναυαρχιδα απο τις υπολοιπες. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σωστά τα όσα λέτε panosz75 (τρελό μηχάνημα αυτό το Ζ φίλε μου!!!) και Nikos_Mpl. Συμφωνώ και επαυξάνω.

 

Αυτό όμως που για μένα έχει μεγαλύτερη σημασία δεν είναι τι θα γινόταν αν αντέγραφε, αν έχει ρεύμα, αν κάνει διαφήμιση κτλ. Αυτό που κρατάω είναι η σοβαρότητα που υπάρχει στους κόλπους της. Οι τύποι εκεί έχουν βάλει τα κεφάλια τους κάτω, έχουν στρώσει τους... γλουτιαίους μυς τους κάτω (κοινώς στρώσανε κ...λ0) και έχουν φτάσει κάτι που ήταν μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας σχεδόν στην κορυφή.

 

Βέβαια το πιο δύσκολο πράγμα δεν είναι η επανάκαμψη. Είναι η κατάκτηση και η διατήρηση στην κορυφή. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

zxr συγγνώμη για το off topic αλλά λατρεύω την υπογραφή σου! :lol: ό,τι πάντα λέω με πολύ μπλα μπλα το είπες με μία πρόταση! :D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έλαβα email από clover σήμερα που λέει ότι η Sony στην Αγγλία θα καθυστερήσει τις εκδόσεις Sim free μέχρι τα τέλη Μαΐου .Ορίστε και το email

 

 

Dear Mr Terpsis,

 

We are contacting you because you have placed an order for the new Sony Xperia Z2 smartphone that was due to launch on April 7th.

 

Unfortunately due to issues outside of our control, Sony have made the decision to delay the SIM-free launch of this device in the UK until "early-mid May".

 

For more details on this issue, please visit our blog:

 

Τώρα αυτό με τις δύο εκδόσεις δεν μαρεσει καθόλου .αλλά να βγάζει όπως η Samsung δύο ναυαρχίδες με διαφορετικό μέγεθος S Note και άλλο να αντικαθιστά το ίδιο τηλέφωνο κάθε 6 μηνο. Μακάρι όλα αυτά να ισχύουν για το Ζ2 και το Ζ ultra δηλαδή Απρίλιο να βγαίνει το Ζ2 και από Σεπτέμβριο πχ το Ultra .

Link to comment
Share on other sites

Άρα καθόμαστε στα αυγά μας από γερμανικό Αμαζόν και υπομονή εώς μέσα Απριλίου.

Και για backup το fnac αν το διαθέσει για παραγγελία και στην ίδια τιμή με το Αμαζόν.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει 64άρα καρτούλα, θήκη, φορτιστή αμαξιού και θα έχει μέσα και τα ακουστικά ;-) Το σκέφτομαι να βαλω και την μαγνητική φόρτιση μέσα, θα δούμε...άντε να δούμε το κινητό πλέον, Γερμανία και πάλι Γερμανία λοιπόν ;-)

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει 64άρα καρτούλα, θήκη, φορτιστή αμαξιού και θα έχει μέσα και τα ακουστικά ;-) Το σκέφτομαι να βαλω και την μαγνητική φόρτιση μέσα, θα δούμε...άντε να δούμε το κινητό πλέον, Γερμανία και πάλι Γερμανία λοιπόν ;-)

Εγω πηρα γυαλι Spigen θηκη Spigen καρτα εχω και μαγνητικο φορτιστη!Τα αξεσουαρ παντως θα τα εχουμε πολυ πριν το κινητο :lol::lol::p

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω ότι το κινητό είναι μονο για χρήση σε γλυκό νερό, αλλα έχω δει άπειρα videos του Z1 σε θαλασσιο νερό. Ήθελα να ρωτήσω αν πάρο το κινητό κάτω από θαλασσιο νερό και μετά το καθαρίσω με γλυκό νερό κτλ θα είναι ok?
NOKIA 3310 - NOKIA 3330 - NOKIA 6600 - NOKIA 6630 - SE P990i - Imate jasjar - NOKIA N95 - Sony Ericsson W800 - HTC Touch Pro - LG Secret - NOKIA N70 - HTC HD2 - Samsung Galaxy ACE - HTC ONE X - iPhone 5 - LG G2 - NOKIA Lumia 1520 - Moto X - iPhone 6 - Note 5 - iPhone 6S - S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω ότι το κινητό είναι μονο για χρήση σε γλυκό νερό, αλλα έχω δει άπειρα videos του Z1 σε θαλασσιο νερό. Ήθελα να ρωτήσω αν πάρο το κινητό κάτω από θαλασσιο νερό και μετά το καθαρίσω με γλυκό νερό κτλ θα είναι ok?

 

Ο κατασκευαστής προτείνει τη χρήση σε γλυκό νερό για το λόγο ότι το θαλασσινό νερό ασκεί περισσότερη υδροστατική πίεση στο σασί λόγω της περιεκτικότητας σε αλάτι. Και φυσικά όσο πιο βαθιά πας, τόσο μεγαλύτερη είναι η διαφορά της συμπεριφοράς του θαλασσινού σε σχέση με το γλυκό νερό. Δεν ξέρω αν τα καπάκια αντέχουν την ίδια ώρα και το ίδιο βάθος όπως και στο γλυκό νερό. Στη θέση σου δε θα το δοκίμαζα, εκτός ίσως για 1-2 υποβρύχιες φωτογραφίες ή βίντεο σε πολύ μικρό βάθος. Μόνο γι' αυτό και τίποτα παραπάνω. Όπως και να 'χει όμως, αμέσως μετά ξέπλυμα με γλυκό νερό και καλό σκούπισμα για να μη μείνει υγρασία.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω ότι το κινητό είναι μονο για χρήση σε γλυκό νερό, αλλα έχω δει άπειρα videos του Z1 σε θαλασσιο νερό. Ήθελα να ρωτήσω αν πάρο το κινητό κάτω από θαλασσιο νερό και μετά το καθαρίσω με γλυκό νερό κτλ θα είναι ok?

 

εγω αποφευγω και το γλυκο νερο!

οκ τα κινητα εχουν καποιες προδιαγραφες, αλλα αυτο σε σημαινει οτι ειναι καλο να τα φτανουμε στα ορια.

τοσο το γλυκο νερο οσο και το θαλασσινο εχουν αλατα. το 2ο εχει τοσο πολυ αλατι που δεν το συνιστα ο κατασκευαστης..δεν το δεχεται βασικα.

το 1ο επισης εχει, και αυτα οταν στεγνωνουν μενουν στις επαφες, ενωσεις κτλ και τις διαβρωνουν.

Μπορει να μην σου βγαλει ποτε προβλημα (ποτε=οσο το εχεις εσυ στα χερια σου) , μπορει ομως και να βγαλει. Αν η τεχνλογια αυτη και η διαδικασια αυτη ηταν δοκιμασμενη 10 χρονια θα σου ελεγα με σιγουρια καντο ή μην το κανεις..

τωρα, σε αυτο το θεμα ειμαστε beta testers. Εγω λοιπον προτιμω να μην πειραματιστω για μια υποβρυχια φωτογραφια. παιρνω μια μηχανη μιας χρησης με 20 ευρω και τελος.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω δοκιμάσει πάρα πολλές φορές στη θάλασσα σε πολύ μικρό βάθος και για πολύ λίγη ώρα...κάνω βουτιά βγάζω φωτογραφία και βγαίνω...ξανακάνω βουτιά βγάζω φωτογραφία και βγαίνω.....κάνω surf και το έχω συνέχεια μαζί μου για να βγάζω φωτογραφίες...μετά το ξεπλένω με γλυκό νερό καλά και δεν παθαίνει τίποτα...αυτό που μου έχει κάνει εντύπωση είναι ποσο καθαρό ζουμ έχουν οι φωτογραφίες μέσα στο νερό
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω δοκιμάσει πάρα πολλές φορές στη θάλασσα σε πολύ μικρό βάθος και για πολύ λίγη ώρα...κάνω βουτιά βγάζω φωτογραφία και βγαίνω...ξανακάνω βουτιά βγάζω φωτογραφία και βγαίνω.....κάνω surf και το έχω συνέχεια μαζί μου για να βγάζω φωτογραφίες...μετά το ξεπλένω με γλυκό νερό καλά και δεν παθαίνει τίποτα...αυτό που μου έχει κάνει εντύπωση είναι ποσο καθαρό ζουμ έχουν οι φωτογραφίες μέσα στο νερό

 

ποσο καιρο το εχεις? εγω πραγματικα θαθελα να σε ρωτησω μετα απο 1 χρονο χρησης αν ειναι οκ..να ξερουμε τι πιανει..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Χτες δοκίμασα το timeshift στο Video με το slow motion ,όπως και την εγγραφή σε 4k.

Το slow motion έχει πολύ πλάκα και φαίνεται πολύ ωραίο να το βάζεις σε όσα σημεία θες κατά την διάρκεια του video.

Η εγγραφή σε 4k δεν με εντυπωσίασε. Δηλαδή δεν τρελάθηκα από την ποιότητα των χρωμάτων ή κάτι που να μου κάνει να πω, ουάου.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...