Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια και το θέμα είναι περί ανέμων και υδάτων, δε μου λέτε βρε παλλικάρια πόσο έχει το 3GS , στα 16G και πόσο στα 32G, συσκευή σκέτη?

 

Οχι για να καταλάβω πως πουλάνε 3GS 32G μεταχοίρα (σφραγισμένα ντε και καλά) στα 580 Ευρώ. Θενξ.

 

Περίπου 570€ έχει το 16GB και 670€ το 32GB, οπότε δεδομένης και της μικρής ακόμα διαθεσιμότητάς τους είναι μάλλον καλή η τιμή των 580€, αν φυσικά μιλάμε για το τριανταδυάρι. :)

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις. Με διαφωτήσατε. Θενξ. :)

 

PS

Στο Rivendell, πως να πάνε τα πράγματα..Μας έχει κάνει ρεζίλη η Σβετλάνα πάλι. :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=_an6FSlg4z8

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις. Με διαφωτήσατε. Θενξ. :)

 

PS

Στο Rivendell, πως να πάνε τα πράγματα..Μας έχει κάνει ρεζίλη η Σβετλάνα πάλι. :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=_an6FSlg4z8

 

:lol::lol::lol:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα!!! ΘΕΪΚΟ!!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω με το motorola milestone, το μηλόφωνο θα αρχίσει να "βγάινει απ' τις φλούδες του".

 

:p

 

http://s1d2.turboimagehost.com/sp/d31c1d76127f43faf5de6a75a5800b07/MILESTONE.jpg

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

πηραμε και κατι που το Palm εχει και ειναι απλα καταπληκτικο... :D

 

να σημειωσω μια εφαρμογη.

την QuickWidgets που βρισκεται στο http://isoftru.ru/beta/.

βασικα ειναι μια πολυ ομορφη απλη και γρηγορη εφαρμοφη για την οθονη lock.

 

εδω πληροφοριες.

 

μου αρεσει πολυ,απλη ομορφη γρηγορη δωρεαν χωρις να τρωει μπαταρια.

 

σημερα δοκιμασα και την εφαρμογη Οrbit...κατι σαν το spaces σε mac για οσους εχουμε πολλα screens(πχ εγω εχω 10)

only for jailbreaked...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα επελεξα ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ τη συσκευη γνωριζοντας ολα οσα αναφερονται ως "μειονεκτηματα"

Ευτυχως για μενα φανηκε οτι εκανα την καλυτερη επιλογη, αφου επιτελους απαλαχθηκα απο τα wm(και τα οποια προβληματα τους), τραβαω ωραιοτατες(για μενα παντα) φωτογραφιες, το gps 2 φορες που το χρειαστηκα μ εβγαλε ασπροπροσωπη, internet αψογο και μουσικη μια χαρα.

 

Το θεμα ειναι τι θελει ο καθενας και τι προτεραιοτητες θετει!!

 

Οσο γι αυτες τις εταιρειες που βγαζουν βιντεακια και καλα για να χτυπησουν το μηλο, το μονο που δειχνουν ειναι ποσο τους εχει πονεσει!

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Οσο γι αυτες τις εταιρειες που βγαζουν βιντεακια και καλα για να χτυπησουν το μηλο, το μονο που δειχνουν ειναι ποσο τους εχει πονεσει!

 

Φιλη μου κι εγω το πιστευω πως δεν προκειται κανενα κινητο να χτυπησει αυτο το ονομα που εχει φτιαξει η apple (iphone). Οσο μα οσο και σκαρτο να ειναι μπροστα στα killers του, θα επικρατει! Τωρα, τα κινητα που επονται μετα του iphone (milestone,καποια htc) νομιζω πως σε θεμα δυνατοτητων θα προσεπρασουν το μηλοφωνο.

 

Σιγουρα ο καθενας μας ψαχνει κατι συγκεκριμενο στο κινητο που αγοραζει. Καποιοι αναζητουν λιτοτητα (iphone) σε συνδιασμο με ικανοτητες, αλλοι καλη καμερα (innov8,satio,renoirpixon12) και παει λεγοντας.

 

Οσο για το milestone, δεν νομιζω με τιποτα να κανει καλυτερες πωλησεις απο το iphone, αλλα απο θεμα τεχνολογιας το βλεπω ενα βημα μπροστα! (android,3.7"...)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Οσο για το milestone, δεν νομιζω με τιποτα να κανει καλυτερες πωλησεις απο το iphone, αλλα απο θεμα τεχνολογιας το βλεπω ενα βημα μπροστα! (android,3.7"...)

 

Καλύτερες πωλήσεις για το droid/milestone είναι μάλλον όνειρο απατηλό. Αλλά και τι τεχνολογία μπροστά; Το android δεν είναι τίποτα παραπάνω από linux με μπόλικη (και αργή) Java που εκτός του eyecandy δεν προσφέρει και τίποτα το ιδιαίτερο. Όσο για την οθόνη, ναι μεν μεγαλύτερη ανάλυση και πολύ καλύτερο panel από του iPhone (που δεν είναι και τίποτα το ιδιαίτερο) όμως multitouch γιόκ.

Εκτός φυσικά αν εννοούμε τεχνολογία το ..."τσόντα" πληκτρολόγιο. :lol:

 

Α και μην φαντάζεσαι πως αυτά τα γράφω γιατί έχω ιδιαίτερη συμπαθεια στο iPhone. Ναι μεν είμαι "ευτυχής" κάτοχος αλλά να είσαι βέβαιος πως με την πρώτη ευκαιρία και το πρώτο πραγματικά ανταγωνιστικό κινητό, θα πάρει δρόμο το μηλαράκι, καθώς ούτε την Apple συμπαθώ, ούτε θαυμάζω έστω και ελάχιστα τα προϊόντα της. Αλλά η αλήθεια πρέπει να λέγεται πέραν από προσωπικές προτιμήσεις και φανατισμούς. Μέχρι στιγμής καμμιά άλλη συσκευή δεν συγκεντρώνει τον μέσο ποιοτικό όρο του iPhone, παρόλα τα (αναρίθμητα) στραβά του. Και κάτι συσκευές όπως το Droid μόνο φασαρία στα tech blogs μπορούν να προκαλέσουν, από ουσία όμως τίποτα... :)

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Δειτε το τελικο αποτελεσμα της mac manias που μας επιασε τελευταια.

http://img.skitch.com/20091121-1pxfk3rwp5bufqdsbuy1e99hfk.preview.jpgClick for full size - Uploaded with plasq's Skitch

 

Πισω απ᾽το λαπτοπ το μπλε φωτακι προερχεται απο ενα ιμιτασιον φορτιστη για iphone που τον χρησιμοποιω για να δουλευει το aircooler που εχω βαλει για να ψυχεται.

Οχι οτι το εχει αναγκη μιας και ζεστενεται λιγοτερο απο καθε αλλο λαπτοπ που ειχα ποτέ.

Στις πιο σκληρες συνθηκες που το εχω δοκιμασει η θερμοκρασια στο cpu δεν ξεπερασε τους 80c που αυτο μεταφραζεται οτι το αλουμινιο απλα ειναι λιγο ζεστο.

Μιλαμε για επεγεργασια βιντεο η scaning του picasa για ολες τις φωτο που εχω αποθηκευμενες.

Σε νορμαλ χρηση η θερμοκρασια δεν υπερβαινει τους 53-56 c.

 

Το μηχανακι ειναι πολυ καλο. Μοναδικη δυσκολια μεχρι στιγμης να βρω σωστο photoshop.;)

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δειτε το τελικο αποτελεσμα της mac manias που μας επιασε τελευταια.

http://img.skitch.com/20091121-1pxfk3rwp5bufqdsbuy1e99hfk.preview.jpgClick for full size - Uploaded with plasq's Skitch

 

Πισω απ᾽το λαπτοπ το μπλε φωτακι προερχεται απο ενα ιμιτασιον φορτιστη για iphone που τον χρησιμοποιω για να δουλευει το aircooler που εχω βαλει για να ψυχεται.

Οχι οτι το εχει αναγκη μιας και ζεστενεται λιγοτερο απο καθε αλλο λαπτοπ που ειχα ποτέ.

Στις πιο σκληρες συνθηκες που το εχω δοκιμασει η θερμοκρασια στο cpu δεν ξεπερασε τους 80c που αυτο μεταφραζεται οτι το αλουμινιο απλα ειναι λιγο ζεστο.

Μιλαμε για επεγεργασια βιντεο η scaning του picasa για ολες τις φωτο που εχω αποθηκευμενες.

Σε νορμαλ χρηση η θερμοκρασια δεν υπερβαινει τους 53-56 c.

 

Το μηχανακι ειναι πολυ καλο. Μοναδικη δυσκολια μεχρι στιγμης να βρω σωστο photoshop.;)

 

Καλορίζικος !!!!

 

Kαι εμάς τι μας έχεις (αυτό πάει στο photoshop) ;)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Δειτε το τελικο αποτελεσμα της mac manias που μας επιασε τελευταια.

http://img.skitch.com/20091121-1pxfk3rwp5bufqdsbuy1e99hfk.preview.jpgClick for full size - Uploaded with plasq's Skitch

 

Πισω απ᾽το λαπτοπ το μπλε φωτακι προερχεται απο ενα ιμιτασιον φορτιστη για iphone που τον χρησιμοποιω για να δουλευει το aircooler που εχω βαλει για να ψυχεται.

Οχι οτι το εχει αναγκη μιας και ζεστενεται λιγοτερο απο καθε αλλο λαπτοπ που ειχα ποτέ.

Στις πιο σκληρες συνθηκες που το εχω δοκιμασει η θερμοκρασια στο cpu δεν ξεπερασε τους 80c που αυτο μεταφραζεται οτι το αλουμινιο απλα ειναι λιγο ζεστο.

Μιλαμε για επεγεργασια βιντεο η scaning του picasa για ολες τις φωτο που εχω αποθηκευμενες.

Σε νορμαλ χρηση η θερμοκρασια δεν υπερβαινει τους 53-56 c.

 

Το μηχανακι ειναι πολυ καλο. Μοναδικη δυσκολια μεχρι στιγμης να βρω σωστο photoshop.;)

 

 

ποσο πηγε το macbook αν θες απαντας φυσικα!!

(ποιο μοντελο ειναι;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Κωστα βγαλε μια μονο του το ΜΒΡ να χαρει το καημενο που το εχεις με κατεβασμενα τα μουτρα...

:p

 

με γεια!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Κώστα με γειά ρε συ! :)

 

Καλοχρησιμοποιήτο! :)

 

 

 

Πως πάει? Το παλεύεις? Εγώ σιγά σιγά συνηθίζω....! Λίγο πρέπει να ασχοληθώ για να συνδέσω σωστά το τηλέφωνο, λίγο για να βάλω τα Word... Windows δεν θα βάλω ούτε και εγώ. Όχι γιατί θέλω να χρησιμοποιώ μόνο αυτά για να τα συνηθίσω πιο γρήγορα, αλλά γιατί μου φαίνονται εντελώς άχρηστα στην παρούσα φάση.... Έχω τον σταθερό με Windows και σε λίγο καιρό θα έχω και το παλιό μου λάπτοπ πάλι με Windows...! Άρα θα μείνουν free of windows... :D :happy:

Link to comment
Share on other sites

ποσο πηγε το macbook αν θες απαντας φυσικα!!

(ποιο μοντελο ειναι;)

Ειναι το mac book pro 2.26 13'' και το αγορασα απο εδω (Cairo) 970 euro

ειναι φτηνοτερα εδω λογο χαμηλοτερου φορου και λογο δολαριου.

 

Κωστα βγαλε μια μονο του το ΜΒΡ να χαρει το καημενο που το εχεις με κατεβασμενα τα μουτρα...

:p

 

με γεια!

Ευχαριστω, θα το βγαλω κι αυτο:lol:

 

Κώστα με γειά ρε συ! :)

 

Καλοχρησιμοποιήτο! :)

 

 

 

Πως πάει? Το παλεύεις? Εγώ σιγά σιγά συνηθίζω....! Λίγο πρέπει να ασχοληθώ για να συνδέσω σωστά το τηλέφωνο, λίγο για να βάλω τα Word... Windows δεν θα βάλω ούτε και εγώ. Όχι γιατί θέλω να χρησιμοποιώ μόνο αυτά για να τα συνηθίσω πιο γρήγορα, αλλά γιατί μου φαίνονται εντελώς άχρηστα στην παρούσα φάση.... Έχω τον σταθερό με Windows και σε λίγο καιρό θα έχω και το παλιό μου λάπτοπ πάλι με Windows...! Άρα θα μείνουν free of windows... :D :happy:

 

Εγω με το τηλεφωνο δεν ειχα κανενα προβλημα.

Ισα ισα που περασα τις επαφες και τα bookmarks απ αυτο με συγχρονισμο.

Γενικα δεν εχω δυσκολευτει πουθενα, απλα υπαρχει λιγο καθυστεριση γιατι παω ψαχνοντας.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγω με το τηλεφωνο δεν ειχα κανενα προβλημα.

Ισα ισα που περασα τις επαφες και τα bookmarks απ αυτο με συγχρονισμο.

Γενικα δεν εχω δυσκολευτει πουθενα, απλα υπαρχει λιγο καθυστεριση γιατι παω ψαχνοντας.

 

Εγώ φοβάμαι ακόμα λίγο να το βάλω έτσι απλά γιατί μια εφαρμογή που θέλω πολύ δεν υπάρχει πλέον στο AppStore.. Και έτσι θέλω να το κοιτάξω λίγο! Και θέλω να δω τι παίζει με το ποιος θα είναι ο βασικός υπολογιστής και τι θα γίνεται με τους authorized και αυτά....:wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Για αυτους που εχουν τα καινουρια ασυρματα ποντικι και πληκτρολογιο βγηκε ενα χρησιμο widget για την επιφανεια εργασιας για να παρακολουθειτε την κατασταση της μπαταριας τους. Η μπαταρια απεικονιζεται σε ποσοστο %, που αλλαζει χρωμα (κιτρινο/πορτοκαλι για πσοσοτο κατω του 25% και κοκκινο για κατω του 10%), προκειμενου να σας προειδοποιει σχετικα. Θα το βρειτε εδω :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

 

Μία χρήσιμη σελίδα σχετικά με την κυκλοφορία εφαρμογών κλπ για mac os

που ανακάλυψα τελευταίως ,είναι η παρακάτω :

http://www.macupdate.com/

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Για αυτους που εχουν τα καινουρια ασυρματα ποντικι και πληκτρολογιο βγηκε ενα χρησιμο widget για την επιφανεια εργασιας για να παρακολουθειτε την κατασταση της μπαταριας τους. Η μπαταρια απεικονιζεται σε ποσοστο %, που αλλαζει χρωμα (κιτρινο/πορτοκαλι για πσοσοτο κατω του 25% και κοκκινο για κατω του 10%), προκειμενου να σας προειδοποιει σχετικα. Θα το βρειτε εδω :D

ανεβασε τo ξεπακεταρισμα στο youyube να το δουμε και στα ελληνικα:lol:

θελουμε και σχολια:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ανεβασε τo ξεπακεταρισμα στο youyube να το δουμε και στα ελληνικα:lol:

θελουμε και σχολια:lol:

 

Τοτε θα χρειαστω Cameraman :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Για αυτους που εχουν τα καινουρια ασυρματα ποντικι και πληκτρολογιο βγηκε ενα χρησιμο widget για την επιφανεια εργασιας για να παρακολουθειτε την κατασταση της μπαταριας τους. Η μπαταρια απεικονιζεται σε ποσοστο %, που αλλαζει χρωμα (κιτρινο/πορτοκαλι για πσοσοτο κατω του 25% και κοκκινο για κατω του 10%), προκειμενου να σας προειδοποιει σχετικα. Θα το βρειτε εδω :D

Το είχα ανακαλύψει και εγώ μεταξύ των άπειρων Widgets για το Dashboard!

 

Αυτό ήθελα να ρωτήσω... Αν ξέρετε, να προτείνετε ωραία widgets, χρήσιμα... :)

Καλημέρα σας!

 

Μία χρήσιμη σελίδα σχετικά με την κυκλοφορία εφαρμογών κλπ για mac os

που ανακάλυψα τελευταίως ,είναι η παρακάτω :

http://www.macupdate.com/

Πολύ ωραίο το site φίλε nervous! :D Ευχαριστούμε! :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολα τα παιδια :)

 

κατι που ειναι πολυ χρησιμο σε οσους εχουν διαφορετικο ηχο κλησης σε μερικες (η ολες :wacko::lol: ) τις επαφες τους :)

 

πώς να βάζουμε ολόκληρο τραγούδι για ringtone, χωρίς τον περιορισμό των 40''.

Φυσικά με τον ίδιο τρόπο μπορούμε να βάλουμε μέρος τραγουδιού που η διάρκεια του μπορεί να είναι όσο θέλουμε εμείς και όχι απαραίτητα ολόκληρο το τραγούδι.

 

Η διαδικασία είναι σχετικά απλή.

 

 

Ολόκληρο τραγούδι ως ήχος κλήσης

1) Πηγαίνετε στο iΤunes-> Preferences στην καρτέλα General στο κέντρο περίπου υπάρχει ένα κουμπί "Import Setings" πατήστε το και στο νέο παράθυρο που ανοίγει στο "Import Using" βάλτε AAC Encoder.

 

2) Διαλέξτε το κομμάτι που θέλετε μέσα από την λίστα σας και πατήστε δεξί-κλικ-> Create AAC version. Όταν τελειώσει η διαδικασία πατήστε δεξί κλικ->show in windows explorer στο αρχείο που δημιουργήθηκε(έγινε αυτόματα import στην λίστα σας).

 

3) Στο παράθυρο που σας εμφανίστηκε έχετε το τραγούδι που μετατρέψατε με κατάληξη ".m4a" πατήστε δεξί κλικ->Μετονομασία και αλλάξτε την κατάληξη σε ".m4r"

 

4) Συνδεθείτε μέσω ssh στο iphone και παγαίνετε στην διαδρομή "/private/var/stash/Ringtones.UUhUh3" και εκεί με drag & drop μεταφέρετε το αρχείο ".m4r" που μετονομάσατε.

 

5) Αν πάτε στο Settings->Sounds του iphone θα το βρείτε στην λίστα με τα default Ringtones.

 

 

 

 

<<επισης μπορειτε να ορισετε ενα μερος του κομματιού ως Ringtone

(επισης χωρίς χρονικό περιορισμό)

 

Όλα τα βήματα είναι ακριβώς τα ίδια με τα από πάνω, με μία μόνο προσθήκη.

Αυτή είναι η διαδικασία για να "κόψετε" το κομμάτι και να βάλετε όποιο μέρος του θέλετε εσείς.

 

Όταν τελειώσετε το πρώτο βήμα κάντε το εξής:

 

1α) Μέσα στο iTunes, πηγαίνετε στο τραγούδι mp3 που θέλετε να κάνετε ringtone. Πατήστε πάνω του δεξί κλικ-> Get Info -> Options και εκεί αλλάξτε το Start time και το End Time του τραγουδιού όπως θέλετε εσείς. Πατήστε ΟΚ, όταν τελειώσετε. Πηγαίνετε στο βήμα 2.

 

Σημαντικό: Όταν τελειώσετε με όλα τα βήματα, πηγαίνετε ξανά στο mp3 και αλλάξτε του τα Start Time και End Time για να το ακούτε ξανά ολόκληρο.>>>>

 

Φυσικά αυτή την διαδικασία μπορείτε να την κάνετε και με κάποιο mp3 editor,

εγω χρησιμοποιω χρονια τωρα το Audio edit deluxe ;)

παρολο που ειναι trial τοσα χρονια ποτε δεν το εχω αγορασει και δεν εχει κανεναν περιορισμο!!

κανει μετατροπη απο -σε καθε ειδος μουσικης,

increase/decrease εντασης χωρις καμια παραμορφοση στο τελικο αποτελεσμα!!

απευθειας convert every audio cd σε οποια μορφη ηχου εσεις θελετε

κατεβαζει αυτοματα τους τιτλους και τα στοιχεια του αλμπουμ που κανετε convert απο audio cd και τα μετονομαζει (δεν εχετε πλεον αλλα track 1,2,3 κλπ)

κοψιμο κοματιων και επεξεργασια ηχου,φιλτρων κλπ

και πολλα αλλα:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χρήσιμος οδηγός φίλε zaharakis καθώς δεν είχε υποπέσει στην αντίληψη μου τρόπος εισαγωγής ringtones μεγαλύτερα από 40 sec. Μπορούμε εάν θες να το κάνουμε και sticky στο section με τους οδηγούς.

 

Επίσης ένας πολύ καλός οδηγός αλλά με τον περιορισμό των 40 sec είναι αυτός εδώ : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=251230

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...