Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οντως το SBS καταναλωνει αλλα μπορει να σου ανταποδωσει αυτο που καταναλωνει λογο της δυνατοτητας να κλεινεις με μια κινηση πραγματα που διαφορετικα θα βαριοσουν να τα κλεισεις μεσο ρυθμισεων.

 

Πχ το BT ενω το χρησιμοποιουσα μονο στο αυτοκινητο, βαριομουν να το κλεισω στο διαστημα που ημουν στο γραφειο και ειχα τσαμπα καταναλωση.

 

Κώστα το SBSettings σταμάτησα να το χρησιμοποιώ από τον καιρό που ήταν ακόμη BoosPrefs :)

 

Δεν κατάφερα ποτέ να δικαιολογήσω την ύπαρξη του στη συσκευή ωστόσο αυτό είναι εντελώς υποκειμενικό!

Link to comment
Share on other sites

Και μόλις είδα ότι π βλάκας πέρασα τις ρυθμίσεις για το tethering για το Internet. Και πρέπει να του ξανακανω και setup as new. Άντε να δούμε!!!

 

Και επίσης είδα ότι η κατανάλωση δεν είναι και τόσο στα ύψη όσο νόμισα. Θα ανεβασω screenshot σε λίγο. Πρέπει τελικά να πιάνω τα νούμερα του ελΚώστα. :):)

 

Άσχετο, αλλά έχετε παίξει το worms στο iPhone;; Οι κάτοχοι jailbroken iPhone μπορείτε να το βάλετε και στα Ελληνικά!!!! Εγώ δυστυχώς αγγλικά...:)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To SBSettings είναι σίγουρα ένας από τους λόγους για τους οποίους χάνεις μπαταρία.

 

Τα backgrounder και kirikae δεν τα έχω περάσει αλλά νομίζω πως ευθύνονται επίσης.

 

Κανονικά δεν πρέπει να χάνεις περισσότερο από 2-4% κατά τη διάρκεια της νύχτας, ακόμη και με συνεχείς ενημερώσεις μέσω push notifications.

 

Περικλή ξέρω ότι αυτά προφανώς και οδηγούν σε αυξημένη κατανάλωση μπαταρίας. Το θέμα όμως εδώ είναι ότι αυτά τα είχα από την πρώτη στιγμή. Η αύξηση στην κατανάλωση είναι καινούριο φαινόμενο για τη συσκευή μου γι' αυτό και προσπαθώ να δω τι φταίει. Είμαι στο τσακ να του ξαναδώσω restore και να στείλω περίπατο και το jailbreak.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο κι εγώ χωρίς jb στο σπίτι που έχω χάλια σήμα COSMOTE χάνει γύρω στο 8-10% την νύχτα. Με 3G και push ανοιχτά. Edited by miky7

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη η πλάκα είναι ότι δείχνει ότι έχω full σήμα, το οποίο και ισχύει γιατί είναι τέτοιου επιπέδου που δεν μπαίνω καν στο wifi του σπιτιού. Όπως και να έχει συνεχίζω τα πειράματα.. Πήραν δρόμο και το SBSettigns και τα Backgrounder/Kirikae. Μέχρι το βράδυ θα έχω ξανακάνει restore και θα έχω βγάλει και το jailbreak τελείως μου φαίνεται. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη η πλάκα είναι ότι δείχνει ότι έχω full σήμα, το οποίο και ισχύει γιατί είναι τέτοιου επιπέδου που δεν μπαίνω καν στο wifi του σπιτιού. Όπως και να έχει συνεχίζω τα πειράματα.. Πήραν δρόμο και το SBSettigns και τα Backgrounder/Kirikae. Μέχρι το βράδυ θα έχω ξανακάνει restore και θα έχω βγάλει και το jailbreak τελείως μου φαίνεται. :lol:

Νικόλα δοκίμασε το. Δεν χάνεις τίποτα. Εγώ σήμερα θα ξανακανω για να παει περίπατο η μλκια της Vodafone και να μπορώ να κάνω tether κανονικά. Κρίμα είναι αν χρειαστεί να σε χρεώνουν οι κλέφτες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αλέξανδρε το έκανα ήδη :lol:

 

3.1.3 άνευ JB ;)

 

Το κάστρο έπεσε.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Άντε Νικόλα εύχομαι να λυθούν τα προβλήματα σου και να μην παιδευτεις άλλο. Εγώ παιδιά θέλω να κάνω μια ερώτηση για δυνατούς λυτες. Προσπαθώ να το λυσω μόνος μου εδώ και καιρό και δεν έχω βγάλει άκρη.

 

Έχω λοιπόν δυο λογαριασμούς iTunes ( ένα ελληνικό και έναν αμερικανικό ) και το προβλημα εμφανίζεται στο AppStore του κινητού όπου μου εμφανίζονται updates εφαρμογών από το ελληνικό AppStore αλλά δεν μπορώ να τις εγκαταστησω γιατί τα στοιχεία που μου ζητάει είναι κολλημενα στο αμερικανικό account. Σημειώνω ότι έχω κάνει login κανονικά μέσω της σχετικής επιλογής στις ρυθμίσεις της συσκευής όσο και μέσα από την εφαρμογή AppStore. Προφανώς και εάν σβησω από το κινητό τις Αμερικανικές εφαρμογές αφού δεν θα τις βρίσκει πλέον δεν θα χρησιμοποιεί το αμερικανικό username. Κάτι τέτοιο βέβαια όπως καταλαβενετε δεν είναι λύση. Έχω δοκιμάσει σχεδόν τα πάντα. Υπάρχει κάποια λύση παιδιά;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Τα προβλήματα λύθηκαν πριν κάνω τη μετάβαση Αρτέμη. Αποφάσισα όμως να το κάνω το βήμα γιατί κουράστηκα. Καθαρή συσκευή πλέον με updates, restore, κλπ χωρίς ζόρια.

 

Όσο για το δεύτερο το έχω και εγώ το πρόβλημα ακριβώς όπως το περιγράφεις και μάλλον είναι bug.

Link to comment
Share on other sites

Αλέξανδρε το έκανα ήδη :lol:

 

3.1.3 άνευ JB ;)

 

Το κάστρο έπεσε.

 

Kαλορίζικο φίλε!!

 

 

@Αρτέμη αν δεν βρεις άκρη απο το iphone το μόνο που μένει είναι να τις κάνεις από το iTunes και τις περνάς..

 

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ..

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο αυτό κάνω ούτως η άλλως αλλά δυστυχως δεν είναι λύση κατι τέτοιο. Όπως αναφέρει και ο Νίκος προφανώς και είναι bug το συγκεκριμένο καθώς όπως συζηταγαμε και χθες και ΕΣΥ είχες το συγκεκριμένο προβλημα. Μακάρι κάποια στιγμή η apple να το διορθώσει γιατί είναι ιδιαίτερος ενοχλητικό.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Περικλή ξέρω ότι αυτά προφανώς και οδηγούν σε αυξημένη κατανάλωση μπαταρίας. Το θέμα όμως εδώ είναι ότι αυτά τα είχα από την πρώτη στιγμή. Η αύξηση στην κατανάλωση είναι καινούριο φαινόμενο για τη συσκευή μου γι' αυτό και προσπαθώ να δω τι φταίει. Είμαι στο τσακ να του ξαναδώσω restore και να στείλω περίπατο και το jailbreak.

 

Δεν είχα παρακολουθήσει τη συζήτηση από την αρχή :O

 

Έχω παρατηρήσει ότι κάποιες φορές μετά από restore+jailbreak (χρησιμοποιώ PwnageTool) η συσκευή δεν συμπεριφερόταν με τον ίδιο τρόπο και συνήθως ένα επόμενο restore έλυνε το πρόβλημα. Για παράδειγμα, δεν μπορούσα να ελέγξω για καινούρια mails από την κεντρική οθόνη της εφαρμογής, έπρεπε να ελέγχω το κάθε mailbox ξεχωριστά ενώ σε κάθε επανεκκίνηση της συσκευής δεν έκανε τον προκαθορισμένο αυτόματο έλεγχο για emails.

 

Υποθέτω ότι σε κάθε διαδικασία jailbreak υπάρχει πιθανόν κάποιο περιθώριο λάθους στην εκτέλεση του κώδικα και αυτό ενδεχομένως να έχει επίδραση σε κάποια processes της συσκευής, ίσως εκεί να οφειλόταν η αλλαγή στην συμπεριφορά της συσκευής σου.

 

Έχω λοιπόν δυο λογαριασμούς iTunes ( ένα ελληνικό και έναν αμερικανικό ) και το προβλημα εμφανίζεται στο AppStore του κινητού όπου μου εμφανίζονται updates εφαρμογών από το ελληνικό AppStore αλλά δεν μπορώ να τις εγκαταστησω γιατί τα στοιχεία που μου ζητάει είναι κολλημενα στο αμερικανικό account. Σημειώνω ότι έχω κάνει login κανονικά μέσω της σχετικής επιλογής στις ρυθμίσεις της συσκευής όσο και μέσα από την εφαρμογή AppStore. Προφανώς και εάν σβησω από το κινητό τις Αμερικανικές εφαρμογές αφού δεν θα τις βρίσκει πλέον δεν θα χρησιμοποιεί το αμερικανικό username. Κάτι τέτοιο βέβαια όπως καταλαβενετε δεν είναι λύση. Έχω δοκιμάσει σχεδόν τα πάντα. Υπάρχει κάποια λύση παιδιά;

 

Όσο για το δεύτερο το έχω και εγώ το πρόβλημα ακριβώς όπως το περιγράφεις και μάλλον είναι bug.

 

Έχω κι εγώ δύο λογαριασμούς αλλά μπορώ να κάνω κανονικά τα updates! :blink:

 

Όταν κάνετε τις αναβαθμίσεις επιλέγετε ξεχωριστά τις εφαρμογές από τον λογαριασμό με τον οποίο δεν είστε logged in εκείνη τη στιγμή ή επιλέγετε "ενημέρωση όλων"; Στην δεύτερη περίπτωση, δεν μπορούν να γίνουν ταυτόχρονα οι αναβαθμίσεις κι από τα δύο καταστήματα και γι' αυτό μάλλον η διαδικασία σταματά. Εάν όμως επιλέξετε μεμονωμένα τις αναβαθμίσεις, και δώσετε τον κωδικό για τον αντίστοιχο λογαριασμό, αυτές θα διεξαχθούν κανονικά. Ενδεχομένως την πρώτη φορά να βγάλει μήνυμα ότι ο λογαριασμός αφορά ένα διαφορετικό κατάστημα αλλά την δεύτερη φορά θα προχωρήσει στην αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ δύο λογαριασμούς αλλά μπορώ να κάνω κανονικά τα updates! :blink:

 

Όταν κάνετε τις αναβαθμίσεις επιλέγετε ξεχωριστά τις εφαρμογές από τον λογαριασμό με τον οποίο δεν είστε logged in εκείνη τη στιγμή ή επιλέγετε "ενημέρωση όλων"; Στην δεύτερη περίπτωση, δεν μπορούν να γίνουν ταυτόχρονα οι αναβαθμίσεις κι από τα δύο καταστήματα και γι' αυτό μάλλον η διαδικασία σταματά. Εάν όμως επιλέξετε μεμονωμένα τις αναβαθμίσεις, και δώσετε τον κωδικό για τον αντίστοιχο λογαριασμό, αυτές θα διεξαχθούν κανονικά. Ενδεχομένως την πρώτη φορά να βγάλει μήνυμα ότι ο λογαριασμός αφορά ένα διαφορετικό κατάστημα αλλά την δεύτερη φορά θα προχωρήσει στην αναβάθμιση.

 

Περικλή καταλαβαίνω τι λες και είναι η αλήθεια πως στο συγκεκριμένο παράδειγμα που αναφέρεις εάν υπάρχουν εφαρμογές και από τα δύο καταστήματα μπορώ να επιλέξω μία μία εκείνες που ανήκουν στον λογαριασμό που δεν είναι logged in (αμερικάνικο) και να εγκαταστήσω κανονικά τα updates. Το θέμα είναι πως "κολλάει" στο αμερικάνικο username ακόμα και όταν δεν υπάρχουν "αμερικάνικες" εφαρμογές για update αλλά μόνο "ελληνικές". Σε αυτήν την περίπτωση λοιπόν δεν έχω την δυνατότητα να δώσω το ελληνικό username είτε χρησιμοποιώντας την διαδικασία update all είτε επιλέγοντας μία μία εφαρμογή ξεχωριστά. ;)

 

Επίσης η διαδικασία του log out - log in δεν βοηθάει καθώς παρόλο που είμαι logged in με τον ελληνικό λογαριασμό εξακολουθεί να έχει ως default username επιλογή το αμερικάνικο username και δεν υπάρχει κανένας τρόπος να το αλλάξω. :confused:

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα.

 

Περικλή είναι όπως τα γράφει ο Αρτέμης. Είτε είναι Αμερικάνικη είτε Βέλγικη (ή Ελληνική στην περίπτωσή του) και είτε πατήσεις να κάνεις update μία ή όλες μαζί δε γίνεται τίποτα. Όπως σωστά ανέφερε επίσης ότι πάλι με log out και log in δε βοηθάει.

 

Αρτέμη έχω όμως την εξής εντύπωση. Νομίζω ότι αν αγοράσεις (είτε paid είτε free) κάτι μέσα από τη συσκευή και βάλεις το κανονικό σου account και μετά πας να κάνεις update τις άλλες παίζει και να δουλέψει. Έχω την εντύπωση ότι έτσι μου το χει κάνει μερικές φορές.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα.

 

Περικλή είναι όπως τα γράφει ο Αρτέμης. Είτε είναι Αμερικάνικη είτε Βέλγικη (ή Ελληνική στην περίπτωσή του) και είτε πατήσεις να κάνεις update μία ή όλες μαζί δε γίνεται τίποτα. Όπως σωστά ανέφερε επίσης ότι πάλι με log out και log in δε βοηθάει.

 

Αρτέμη έχω όμως την εξής εντύπωση. Νομίζω ότι αν αγοράσεις (είτε paid είτε free) κάτι μέσα από τη συσκευή και βάλεις το κανονικό σου account και μετά πας να κάνεις update τις άλλες παίζει και να δουλέψει. Έχω την εντύπωση ότι έτσι μου το χει κάνει μερικές φορές.

 

Και εγώ έχω αυτήν την εντύπωση Νίκο αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στην φωτιά. Μπορεί κάποιες φορές να ισχύει και κάποιες όχι. Σε κάθε περίπτωση όμως δεν νοείται κάθε φορά που θέλουμε να κάνουμε update κάτι να κατεβάζουμε και μία επιπλέον εφαρμογή. :(

 

Επίσης τώρα που το σκέφτομαι δεν έχω δοκιμάσει να κάνω log in στο Αμερικάνικο λογαριασμό μήπως και "κολλήσει" στον Ελληνικό. :lol::lol:

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Καλά προφανώς και δεν είναι λύση.. Απλά το αναφέρω ως παρατήρηση. Όσο για το άλλο δε νομίζω να δουλέψει ούτε αυτό :p
Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατάλαβα ακριβώς ποιο είναι το πρόβλημα!

 

Δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ κάτι παρόμοιο και η αλήθεια είναι ότι δεν διαχειρίζομαι μέσα από το App Store της συσκευής μόνο δύο λογαριασμούς σε ξεχωριστά καταστήματα (ελληνικό και αμερικάνικο) αλλά 3 στο ελληνικό και 1 στο αμερικάνικο και καμία φορά δεν μου "κόλλησε" μέχρι σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατάλαβα ακριβώς ποιο είναι το πρόβλημα!

 

Δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ κάτι παρόμοιο και η αλήθεια είναι ότι δεν διαχειρίζομαι μέσα από το App Store της συσκευής μόνο δύο λογαριασμούς σε ξεχωριστά καταστήματα (ελληνικό και αμερικάνικο) αλλά 3 στο ελληνικό και 1 στο αμερικάνικο και καμία φορά δεν μου "κόλλησε" μέχρι σήμερα!

 

Αυτό θα πει να είσαι γνώστης του τηλεφώνου. Ακόμα και εκεί μεροληπτεί.... :lol::lol:

 

Μου φαίνεται θα κάνω και εγώ 5-6 λογαριασμούς στο Appstore να δοκιμάσω εάν θα αλλάξει κάτι. :p

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε αναπτύξει μία ιδιαίτερη σχέση με τα χρόνια, υπάρχει αλληλοκατανόηση :lol:
Link to comment
Share on other sites

Νικο δεν μας ειπες τι καταναλωση ειχες το βραδυ χωρις JB.
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα :pΠοιος το εχει...?Να μας πει....;)

 

φιλε μου το n900 ειναι ενα τηλ εντελως διαφορετικο απο το iphone...κατοχως και των 2 το νοκια το εχω μονο για το internet..γιατι μαγιατι ανοιγει τα παντα παιζει τα παντα στο διαδυκτιο..το iphone το εχω για ψυχαγωγια...οπως ειχα πει το ενα συμπληρωνει το αλλο...ελληνικα ναι εχει..φυσικα τα περνας εσυ...τα παιδεια ασχολιθηκαν και εβγαλαν το ελληνικο μενου..στο καταλληλο μερος θα διαβασεις...αν και εγω δεν τα περασα γιατι δεν με απασχολει..εφαρμογες φυσικα ειναι πολυ λιγες και οσο για το μενου πολυ απλο και ξεκαθαρο...+ ενα μεγαλο ατου ειν αι οτι μπορεις να τρεχεις πολλα προγραμματα η ταυτοχρονος δεν μασαει τιποτα...βλεπεις youtube διαβαζεις στο myphone εχεις ανοιγμενες και αλλες σελιδες και αυτο εκι...:D:D:D ειναι καταπληκτικο τηλ οσες ελειψεις και αν εχει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την μηλοπαρέα και τους μανάβηδες....

Τι έγινε ρε παιδιά πάλι????πάλι βόμβα??πάλι τα ίδια????μιλάμε με τέτοια συχνότητα που τις βάζουνε σε λίγο θα περνάμε το θέμα στο ντούκου!!!!!!!θυμάμαι όταν ήμουν μικρός που έβλεπα παρόμοια περιστατικά στις ΗΠΑ και έλεγα είναι δυνατόν???και τώρα......

 

 

ΥΓ.Καλά το είπε..η ανατροπή έγινε!!!!!!!!!!Ελπίζουμε τώρα σε μία δεκαετία πράσινη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους :)

 

Η Kseniya Simonova κερδισε το διαγωνισμό το Ukraine's Got Talent του 2009 .

Θαυμαστε τι κανει με λιγη αμμο και απειρη δεξιοτεχνια. Απεικονιζει την ιστορια της χωρας της κατά το Β' Παγκοσμιο Πολεμο και τις επιπτωσεις απο αυτον.

 

ελαβε μερος στον διαγωνισμο,μονο και μονο για να βοηθησει με τα λεφτα (αν σε περιπτωση καταφερνε να κερδισει) του βραβειου,ενα μικρο κοριτσακι που εχριζε αμεσης εγχειρησης για να σωθει η ζωη της!

 

εχει πανω απο 13 εκατομμυρια αναγνωσεις το βιντεο του τελικου στο youtube,(ειχε ξεπερασει τα 2 εκατομυρια,μολις 2 μηνες μετα την εμφανιση του:!:) αλλα οπως θα δειτε με μια μικρη αναζητηση,η κοπελα απλα δεν παιζεται!! μπραβο της μεσα απο την καρδια μου!!

 

απολαυστε το :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους :)

 

Η Kseniya Simonova κερδισε το διαγωνισμό το Ukraine's Got Talent του 2009 .

Θαυμαστε τι κανει με λιγη αμμο και απειρη δεξιοτεχνια. Απεικονιζει την ιστορια της χωρας της κατά το Β' Παγκοσμιο Πολεμο και τις επιπτωσεις απο αυτον.

 

ελαβε μερος στον διαγωνισμο,μονο και μονο για να βοηθησει με τα λεφτα (αν σε περιπτωση καταφερνε να κερδισει) του βραβειου,ενα μικρο κοριτσακι που εχριζε αμεσης εγχειρησης για να σωθει η ζωη της!

 

εχει πανω απο 13 εκατομμυρια αναγνωσεις το βιντεο του τελικου στο youtube,(ειχε ξεπερασει τα 2 εκατομυρια,μολις 2 μηνες μετα την εμφανιση του:!:) αλλα οπως θα δειτε με μια μικρη αναζητηση,η κοπελα απλα δεν παιζεται!! μπραβο της μεσα απο την καρδια μου!!

 

απολαυστε το :)

 

Απίστευτα μοναδικό!

Και φυσικά καμία σύγκριση με το δικό μας αντίστοιχο show!:X

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Και για τους fans του ipad, ετοιμαστειτε, ερχεται και το ΤΖΟΥ ΜΠΟΥ. Σχετικη αναφορα εδω http://mynextphone.gr/apple-ipad-jailbreak-by-geohot/ :lol: :D :rolleyes: ;)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...