Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ε οχι και πρασινοι!!!απ τον εβρο μεχρι και την κρητη μονο ολυμπιακος....για να χρυσωσω το χαπι καλυτερο το λεο....αλλα το μηλο εχει καλυτερο forum και καλα παιδια για αυτο μπαινουμε εμεις οι προδοτες ακομη εδω!!!!!
Link to comment
Share on other sites

ε οχι και πρασινοι!!!απ τον εβρο μεχρι και την κρητη μονο ολυμπιακος....για να χρυσωσω το χαπι καλυτερο το λεο....αλλα το μηλο εχει καλυτερο forum και καλα παιδια για αυτο μπαινουμε εμεις οι προδοτες ακομη εδω!!!!!

 

Το είπα και παραπάνω.....μεγάλα λόγια μη λες.....

ΑΝ Η APPLE ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΥΑΛΑ ΤΟΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.....

Συγχωρέστε με για τα κεφαλαία αλλά ναι φωνάζω και θα το φωνάζω!!!!

Και όποιος πει ότι δεν θέλει να αλλάξει φιλοσοφία η apple τότε κατ εμέ λέει ψέμματα.....

Και εγώ θα είμαι ο πρώτος που αν το καλοκαίρι δεν δούμε κάτι καλό με τη νέα os θα αποχωρήσω και θα ξαναπάω στα wm!!!!!!!!!!!!!;)

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες ολοι δικιο εχουμε!το hd2 για μενα ειναι το καλυτερο wm so far.ειναι ομως κατι που θα σου διαγραψει τη μνημη και θα πεις οτι ειναι μια πραγματικα νεα συσκευη-εμπειρια; μαλλον οχι αλλα θα κανεις τα παντα καλυτερα και γρηγοροτερα απο ποτε,οσοι ειχαν-εχουν wm νομιζω καταλαβαινουν ο μονος λογος που παω σε android ειναι αυτος να δω κατι καινουργιο κατι αλλο το μηλο το εχω ακομα και αν δεν μου κατσει το android 99% θα γυρισω στο hd2 που δεν με απογοητευσε σε τιποτα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πιστεύω πάντως εγώ είναι ότι, η apple στο καινούργιο os θα πρέπει να κάνει τρομερή αλλαγή όπως και στο iPhone,γιατί αλλιώς την βλέπω να χάνει το παιχνίδι. Αν βάλει δηλαδή στο iPhone μια κάμερα και το κάνει λίγο ποιο γρήγορο πιστεύω πως δεν θα αξίζει να δόσεις πάλι τόσα λεφτά για μια ίδια συσκευή.

Αυτό που μου σπάει στην apple είναι, ότι έχουν γίνει πολλές προτάσεις για διαφορες εφαρμογές όπως firefox,flash player, και η apple τις έχει απορρίψει, και αν συνεχίσει την βλέπω να την πατάει στο τέλος από άλλες εταιρίες.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως εσκασε ο συντροφος γαυρος απο πανω:D:lol:

ε μια παρεα ολοι εδω κοκκινοι, πρασινοι, μπλε κτλ:lol:

 

εγω εχω κολλησει στο assassin's creed γ@μωτο:ninja:

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.

 

Εγώ πάντως απορώ που παίζετε τέτοια παιχνίδια στο iPhone. Αυτά είναι για κονσόλες για να τα ευχαριστιέσαι. Εγώ δηλαδή που έχω τερματίσει και τα δύο Assassin's Creed στο PS3 όταν είδα τις εκδόσεις για το iPhone ούτε καν το σκέφτηκα να τις δοκιμάσω.

 

Το iPhone είναι για μικρά εθιστικά παιχνιδάκια τύπου Doodle Jump, Pocket God, Fling, Canabalt κλπ.. Παιχνίδια που δε χρειάζεται να κολλήσεις ώρες για να περάσεις μια πίστα, αλλά να κολλήσεις για να σπάσεις ένα ρεκόρ ή να λύσεις ένα παζλ και να μπορείς να το κλείσεις όποτε θες χωρίς να ανησυχείς για saves, κλπ, και χωρίς πολύπλοκους χειρισμούς.

 

Προωπική άποψη το παραπάνω προφανώς. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...

Edited by CarpeNoctum
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως εσκασε ο συντροφος γαυρος απο πανω:D:lol:

ε μια παρεα ολοι εδω κοκκινοι, πρασινοι, μπλε κτλ:lol:

 

εγω εχω κολλησει στο assassin's creed γ@μωτο:ninja:

 

Κι εγώ είχα κολλήσει στο πρώτο αλλά μου φαίνεται λόγω κακής υλοποίησης του χειρισμού. Π.χ. το Hero of Sparta τα σπάει και είναι κορυφαίο, όπως επίσης το Dungeon Hunter.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Εγώ έχω κολλήσει στο assasins creed 2 σε ένα σημείο όπου πρέπει να κυνηγήσω μία κλέφτρα και να μην την αφήσω να ξεφύγει. Δεν μπορώ με τίποτα να το περάσω παρόλο που στο τέλος δεν καταφέρνει να μου ξεφύγει. έχει φτάσει κανείς σε αυτό το σημείο να μου δώσει τα φώτα του?

 

Το πρώτο assasins ήταν όντως πολύ εθιστικό και το τερμάτισα πολύ γρήγορα.

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάλλον μειοψηφία είμαι μου φαίνεται :lol:

 

Νίκο έχεις δίκιο για την σύγκριση που αναφέρεις. Απλά εγώ για παράδειγμα όταν είμαι στο στρατό δεν μπορώ να κουβαλάω παραμάσχαλα και ένα ps3 οπότε και αναγκαστικά την βολεύω με το iPhone. :p

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάλλον μειοψηφία είμαι μου φαίνεται :lol:

 

Νίκο κ εγώ μαζί σου αλλά εγώ κολλάω στο NFS k sto GTRacing !!! έχει πολύ πλάκα να στρίβεις το τηλέφωνο.....:lol::lol:

έβγαλες άκρη τελικά με την μπαταρία?

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Νίκο έχεις δίκιο για την σύγκριση που αναφέρεις. Απλά εγώ για παράδειγμα όταν είμαι στο στρατό δεν μπορώ να κουβαλάω παραμάσχαλα και ένα ps3 οπότε και αναγκαστικά την βολεύω με το iPhone. :p

 

Είσαι και πολλές μέρες μέσα βλέπεις και γι αυτό πρέπει να έχεις πολλά παιχνίδια και με μεγάλη διάρκεια :lol:

 

Νίκο κ εγώ μαζί σου αλλά εγώ κολλάω στο NFS k sto GTRacing !!! έχει πολύ πλάκα να στρίβεις το τηλέφωνο.....:lol::lol:

έβγαλες άκρη τελικά με την μπαταρία?

 

Εγώ περιμένω ένα άλλο με αυτοκινητάκια που είναι να βγει αλλά δε θυμάμαι πώς το λένε. Κάπου το έχω σημειώσει.

 

Με τη μπαταρία όχι δεν βρήκα άκρη Μιχάλη. Φρέσκο restore χθες, πέρασα μόνο το MobileMe, 15% πάλι κάτω το βράδυ χωρίς τίποτα άλλο. Δεν είναι το Push.. απλά έχω αρχίσει να σκέφτομαι ότι όταν η συσκευή γράφει usage time η μπαταρία αδειάζει γρήγορα. Αν δεν ήταν να κατέβω Παρασκευή Ελλάδα θα το πήγαινα στο service τώρα και θα μου την άλλαζαν. Αλλά δεν προλαβαίνω να το κάνω τώρα.

 

Οπότε απλά μένω με αυτή την κατανάλωση και όταν γυρίσω πάνω με βλέπω για αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο παιχνίδι το assassins creed, εγώ έχω το ένα στο iPod touch, και τώρα όταν βγει jailbreak για την 3.1.3 θα περάσω το δυο στο iPhone επειδή το iPod δεν έχει μνήμη.

Εγώ περιμένω το tekken να βγει.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Δεν προκειται καν για αντιπαραθεση. Ούτε θελω να αποδείξω οτι το Λεο ειναι καλυτερο. Δεν εχω τέτοιους ενδοιασμους, αρκεί που κάνει σε μενα.

Ομως θα πρεπει να είμαστε αμερόληπτοι στις απόψεις μας.

Έχω πει δεκάδες φορές οτι μπορούμε να κάνουμε την δουλειά μας το ίδιο καλά και με τα τρια κορυφαια τηλεφωνα.

Από εκεί και πέρα μετράει αυτο που βολευει καθένα περισσοτερο.

 

Δεν θελω να συνεχισω να γραφω το τι μπορεί να κάνει το Hd2 γιατι δεν υπάρχει διαθεση να το ακούσει κανεις.

είμαι πολυ ανοικτός και δεν σταματω να ψαχνω καθε συσκευη.

Δεν ειμαστε μονο εγω και οΖαχαρακης που φυγαμε.

Απο την μικρη μας παρεα εχουν παρει leo οι 2 γιατροι, ο tolis και κανα 2 αλλα παιδια.

Αν ηταν χαλια οσο το παρουσιαζετε μερικοι θα ειχαμε γυρισει αμεσως.

Στο δικο μου δεν εχω ουτε tweaks ουτε τιποτα. Μια ρομ βασισμενη στην νεα βελτιομενη αμερικανικη και στα windows 6.5.3 τα οποια αναμενεται να δωθουν ως το καλοκαιρι και ειναι πολυ περισσοτερο finger friendly, καλυτερα γραφικα ωστε να μην εμποδιζουν το πολυ καλο sense τις htc να αποδωσει το maximum.

Αν πω σταματω να φλασαρω δεν θα αλλαξει τιποτα.

Απλα ειναι ενας τροπος να περναμε την ωρα μας κατι που εκανα και στο μηλο ψαχνοντας στο cydia.

 

 

@@@

Τελευταια εχω κολλησει κι εγω σε καποια παιχνιδια οπως το μπιλιαρδο το nfs και το socer 2010.

Διαλεγω την Τουρκια συνηθως για αντιπαλο και της ριχνω αρκετα τεμαχια αλλα δυστυχως με τον Καραγκουνη μονιμο σκορερ:rolleyes:

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κανείς το SBRotator?

 

To τρέχω εδω και μισή ώρα περίπου χωρίς πρόβλημα!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

.....

Ομως θα πρεπει να είμαστε αμερόληπτοι στις απόψεις μας.

Έχω πει δεκάδες φορές οτι μπορούμε να κάνουμε την δουλειά μας το ίδιο καλά και με τα τρια κορυφαια τηλεφωνα.

Από εκεί και πέρα μετράει αυτο που βολευει καθένα περισσοτερο.

Δεν θελω να συνεχισω να γραφω το τι μπορεί να κάνει το Hd2 γιατι δεν υπάρχει διαθεση να το ακούσει κανεις.

είμαι πολυ ανοικτός και δεν σταματω να ψαχνω καθε συσκευη.

Δεν ειμαστε μονο εγω και οΖαχαρακης που φυγαμε.

Απο την μικρη μας παρεα εχουν παρει leo οι 2 γιατροι, ο tolis και κανα 2 αλλα παιδια.

Αν ηταν χαλια οσο το παρουσιαζετε μερικοι θα ειχαμε γυρισει αμεσως.

Στο δικο μου δεν εχω ουτε tweaks ουτε τιποτα. Μια ρομ βασισμενη στην νεα βελτιομενη αμερικανικη και στα windows 6.5.3 τα οποια αναμενεται να δωθουν ως το καλοκαιρι και ειναι πολυ περισσοτερο finger friendly, καλυτερα γραφικα ωστε να μην εμποδιζουν το πολυ καλο sense τις htc να αποδωσει το maximum.

Αν πω σταματω να φλασαρω δεν θα αλλαξει τιποτα.

Απλα ειναι ενας τροπος να περναμε την ωρα μας κατι που εκανα και στο μηλο ψαχνοντας στο cydia............

 

Ειμαστε αμεροληπτοι, γιαυτο και ειπα οτι το Leo ειναι μακραν η καλυτερη συσκευη της HTC, και μια απο τις κορυφαιες της αγορας. Οπως ομως λες και συ Κωστη "Από εκεί και πέρα μετράει αυτο που βολευει καθένα περισσοτερο."

Διαθεση για να ακουσουμε υπαρχει, γιαυτο εξαλλου και συνεχιζουμε τη συζητηση.

Το οτι φυγατε εσυ, ο Μητσος, οι γιατροι , ο τολης και οποιος αλλος δεν αποδεικνυει τιποτα περισσοτερο απο το οτι σας βολευει καλυτερα αυτη η συσκευη απο οποιαδηποτε αλλη.

Δεν ειπε κανενας οτι το Λεο ειναι χαλια, ουτε και το παρουσιαζει κανενας ετσι. Απλα δεν ηταν αυτο το κατρι, αυτο το προσδωκωμενο, αυτο το μη αναστρεψιμο για να κερδισει μεγαλυτερη μεριδα αγοραστων. Και μεσα σαυτους ειμαι και γω. Τι να κανουμε αυτα εχει η ζωη. Εμενα δεν με ενθουσιασε. Μπορει να φταιω εγω, μπορει να ειμμαι ιδιοτροπος, μπορει κολλημενος, αλλα μπορει και η συσκευη να μην ειναι τοσο τελεια οσο ευαγγελιζεται. Αυτο σας εχει απασχολησει καθολου ? Εμενα ναι. Τωρα αν θα γυρεισετε, η θα πατε καπου αλλου ρε παιδια αυτο ειναι προσωπικη σας αποψη, γιατι θα πρεπει να βαζουμε καλουπια ?

Σαυτο που εστησα δεν εβαλα ουτε tweaks ουτε τιποτα. Μια ρομ official windows 6.5 ετρεχεκαι τιποτα παραπανω, μια εκδοση των Windows που γνωρισα ακριβως πριν ενα χρονο, με τα ιδια γραφικα (σαν λειτουργικο παντα) και με παραπλησιο interface, και δεν το ειδα να ειναι περισσοτερο finger friendly αποτι ηταν πριν ενα χρονο, ουτε και κανει το "πολυ καλο" sense της htc να αποδιδει τιποτα το ξεχωριστο.

Τωρα για το φλασαρισμα, εσεις ξερετε, εγω ομως το βαρεθηκα.

Ουτε μπορω να πω οτι ειναι το ιδιο με το να ψαχνω για το μηλο στο cydia............ Και παλι μην συγκρινετε το ενα με το αλλο. Εγω δεν το κανω. Μπορειτε να δωσετε σε καποιον που εχει ΗΔ και την ψαχνει να αλλαξει συσκευη καποιους σοβαρους και αδιαμφισβητητους λογους για να δαπανησει 500+ ευρω και να παρει το Λεο ? Αν το καταφερετε ΠΕΤΥΧΑΤΕ, αν οχι δυστυχως αυτος ο ανθρωπος δεν θα πεισθει και θα μεινει με την ιδια συσκευη. Τοσο απλα και ομορφα. Την καλησπερα μου φιλαρακια μου :cool:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

η δικια μου γνωμη .........αυτο το παλιοτηλεφωνο ειναι τοσο καλο που καταντα να γινετε βαρετο....και επειδη εχω <<ξεπαστρεψει>> με τα χερακια μου πολλες συσκευες το συγκεκριμενο μπορω να το θεωρησω <<ιερομαρτυρα>>δεν παθαινει ΤΙ ΠΟ ΤΑ.

τωρα θα πειτε ......ετσι λες εσυ......αλλα αυτα ειναι τα δικα μου κριτηρια που κανουν μια συσκευη καλη

 

ΕΣΥ ΠΤΕΡΑΡΧΕ ΒΑΛΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΤΟ Η ΑΛΛΗ ΣΕ ΑΔΙΚΕΙ:lol:

 

 

 

http://img175.imageshack.us/img175/4817/tomcruisetopgun.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως εσκασε ο συντροφος γαυρος απο πανω:D:lol:

ε μια παρεα ολοι εδω κοκκινοι, πρασινοι, μπλε κτλ:lol:

 

εγω εχω κολλησει στο assassin's creed γ@μωτο:ninja:

 

εννοειται ημαστε μια παρεα και καλη μαλιστα.δημητρη απο το λεο στην δουλεια ποσταρω!

Link to comment
Share on other sites

εννοειται ημαστε μια παρεα και καλη μαλιστα.δημητρη απο το λεο στην δουλεια ποσταρω!

 

εγω Τολη εδω και κανα διμηνο ποσταρω απο το λεο σχεδον μονιμα :lol:

 

ειμαι συνηθως στον δρομο μακρια απο υπολογιστη...(εκτος απο τωρα,ειμαι σπιτι :lol:)

 

καλησπερα σε ολους!!!:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν θελω να συνεχισω να γραφω το τι μπορεί να κάνει το Hd2 γιατι δεν υπάρχει διαθεση να το ακούσει κανεις.

 

Αν ηταν χαλια οσο το παρουσιαζετε μερικοι θα ειχαμε γυρισει αμεσως.

 

 

@@@

Τελευταια εχω κολλησει κι εγω σε καποια παιχνιδια οπως το μπιλιαρδο το nfs και το socer 2010.

Διαλεγω την Τουρκια συνηθως για αντιπαλο και της ριχνω αρκετα τεμαχια αλλα δυστυχως με τον Καραγκουνη μονιμο σκορερ:rolleyes:

 

Την καλησπέρα μου στην παρέα

Φίλε Κώστα εδώ νομίζω ότι κάνεις λάθος. Δε νομίζω εδώ μέσα κάποιος να δείχνει διάθεση να μην ακούσει... Αν θυμάσαι κ εγώ σ ένα φίλο που είχε το διαμάντι κ είχε δίλημμα λέο η μήλο τον έστειλα στο λέο, γιατί έχει το υπόβαθρο κ μπορεί να εκμεταλευτεί τις δυνατότητες του ενώ εγώ όχι!

Επίσης δε το παρουσιάζουμε χάλια ..... είναι χάλια!!!:p:p (πλάκα κάνω)!!! Νομίζω ότι όλη η ουσία βρίσκεται σ αυτό που έγραψες...."είναι 3 κορυφαίες συσκευές". Από κει κ πέρα ο καθένας ότι τον βολεύει..

 

@@@@

ειδίκα τους Τούρκους ο Καραγκούνης με την Εθνική τους έχει!!! για τέτοια ζει!!!!:lol::lol:

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα συντρόφια;)

 

Παρόλο που δεν είμαι και κανένας φοβερός gamer λόγω χρόνου βέβαια, θα έλεγα ότι πιο πολύ μου αρέσουν τα τύπου NFS και τολμώ να πω ότι για το μέγεθος και τα γραφικά του μήλου, μια χαρά είναι:);)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!

 

Αγόρασα το iphone 3gs και ήθελα να ρωτήσω, μπορώ να βάλω ως ήχο κλήσης αλλά και στις επαφές mp3?? Προσπαθώ αλλά δεν μπορώ!!

Δεν ξέρω αν έγραψα στο σωστό θέμα

 

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!

 

Αγόρασα το iphone 3gs και ήθελα να ρωτήσω, μπορώ να βάλω ως ήχο κλήσης αλλά και στις επαφές mp3?? Προσπαθώ αλλά δεν μπορώ!!

Δεν ξέρω αν έγραψα στο σωστό θέμα

 

Σας ευχαριστώ

 

Δες εδώ:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=258043

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!

 

Αγόρασα το iphone 3gs και ήθελα να ρωτήσω, μπορώ να βάλω ως ήχο κλήσης αλλά και στις επαφές mp3?? Προσπαθώ αλλά δεν μπορώ!!

Δεν ξέρω αν έγραψα στο σωστό θέμα

 

Σας ευχαριστώ

 

συγγνωμη που γινομαι κακια..αλλά εχεις ποσταρει το ιδιο κειμενο,σε 3 διαφορετικα τοπικ, ΚΑΝΕΝΑ εκ των οποιων δεν ειναι το σωστο... και εκτος αυτου,δε κοιτας και αν εχει απαντησει καποιος σε αυτά

 

δεν εχω καμια διαθεση κριτικης η αντιπαραθεσης,απλα το αναφέρω γιατί εισαι νεα εδω και ισως κατι σου...ξεφευγει :)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κυκλοφόρησε το update στην έκδοση 9.1 του iTunes δεδομένης και της επίσημης κυκλοφορίας του iPad το Σάββατο. Όσοι έχουν Jailbreak στη συσκευή τους καλύτερα να μην αναβαθμίσουν μέχρι να υπάρξει πληροφόρηση για το αν είναι ασφαλές για το JB τους ή όχι. Έχετε επίσης υπόψη σας ότι συνήθως οι αναβαθμίσεις του iTunes συνοδεύονται και από αναβαθμίσεις του iPhone OS. Δεν αποκλείεται τις επόμενες μέρες ή ώρες να δούμε και την iPhone OS 3.2

 

http://img171.imageshack.us/img171/2023/screenshot20100330at102.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...