Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα συμβολαια δινεται συνηθως η δυνατοτητα ανανεωσης καθε 9 μηνες. Οποτε θα ελεγα πως μεσα στις επομενες ημερες θα ανοιξει το συμβολαιο σου για επιδοτηση.

Παντως δε νομιζω οτι το θεμα της επιδοτησης εξαρταται απο τα καταστηματα οσο απο τα κεντρικα.

 

Κάθε 12 μήνες είναι .. τουλάχιστον στην cote που είμαι εγώ ..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

είναι ανάλογα αυτά..και στις 3 εταιρίες έχω παραδείγματα ανθρώπων που ο ενας πήρε επιδότηση πριν το 12μηνο,και ο αλλος πηρε με συμπληρωμένο τον χρόνο

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα μου εχει ανοιξει η αναβθμιση συνδεσης (επιδοτηση) απο τις 5 ιουλιου και το συμβολαιο το εκανα 23 αυγουστου οταν πρωτοβγηκε το iphone
Link to comment
Share on other sites

Κάθε 12 μήνες είναι .. τουλάχιστον στην cote που είμαι εγώ ..

 

Στην vodafone η επιδοτηση παντοτε ανοιγει νωριτερα. Ειναι συνηθως στο 9μηνο. Λογικα το ιδιο θα γινεται και στην κοσμοτε.

Link to comment
Share on other sites

Στην κοσμοτε εαν δε κλεισεις 12μηνο ακριβως δεν βγαινει. Ουτε μια μερα πριν. Και απο εμενα και απο γνωστο μου 7 χρονια στην Κοσμοτε, μια ζωη μετρουσαν μεχρι και την τελευταια μερα.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα. Συνεχίζουμε on topic λοιπόν. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι η Ελλαδα πρεπει να ειναι απο τις λιγες χωρες (η ισως η μοναδικη) που οι εταιριες 3 μερες πριν την κυκλοφορια του προιοντος δεν εχουν ανακοινωσει τιμες...

Απλα καταπληκτικο!!!

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι η Ελλαδα πρεπει να ειναι απο τις λιγες χωρες (η ισως η μοναδικη) που οι εταιριες 3 μερες πριν την κυκλοφορια του προιοντος δεν εχουν ανακοινωσει τιμες...

Απλα καταπληκτικο!!!

 

+10000000!!!!!!!!! Απιστευτο πραγματικα!

 

Αλλα τι περιμενεις σε μια χωρα οπου κυριαρχει ο μή υγιης ανταγωνοσμος και οι συμφωνιες κατω απο το τραπεζι????

 

Στην τελικη τελικη ομως φταιμε και εμεις που βλεπουμε ολα αυτα και παλι θα παμε να τα σκασουμε σαν κοροιδα που ειμαστε!!

Link to comment
Share on other sites

+10000000!!!!!!!!! Απιστευτο πραγματικα!

 

Αλλα τι περιμενεις σε μια χωρα οπου κυριαρχει ο μή υγιης ανταγωνοσμος και οι συμφωνιες κατω απο το τραπεζι????

 

Στην τελικη τελικη ομως φταιμε και εμεις που βλεπουμε ολα αυτα και παλι θα παμε να τα σκασουμε σαν κοροιδα που ειμαστε!!

 

Ρε παιδια ολοι εσεις που κανατε προκράτιση η δηλώσταε ενδιαφερον γιατι δεν βομβαρδιζετε με Mail αγανάκτισης τις 2 εταιρειες.

Γιατι δεν μπαινει μια ανακοινωση στην home page ολων των iphone φορουμς που να αναφέρει αυτην την απαράδεκτη τακτική που θυμιζει καρτελ γάλακτος.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως, μέχρι να αποφασιστεί η τιμή, παίζω και στο διαγωνισμό του MAD :lol:

 

http://www.mad.tv/microsites/iphone/

 

Οπότε αν το κερδίσω, μου είναι παγερά αδιάφορη η τιμή που θα ανακοινωθεί :D

Link to comment
Share on other sites

Με 1,19€/sms; Πρόσεξε μην ξεφύγεις και σου έρθει τελικά στην ίδια τιμή. Αυτούς τους διαγωνισμούς δεν τους εμπιστεύομαι καθόλου.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Κατι ακουγεται απο τριτη θα ναι διαθεσιμο κ οχι απο παρασκευη... ελπιζω να μην ισχυει...
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Κατι ακουγεται απο τριτη θα ναι διαθεσιμο κ οχι απο παρασκευη... ελπιζω να μην ισχυει...

 

δεν μας λες όμως αυτό το κάτι ακούγεται από που ακούγεται..

εμενα πάντως (αν και δεν νομίζω να αλλάξει η ημερομηνία) θα με χάσουν από πελάτη άμα κάνουν τέτοιο πράγμα..θα πάω να τσιμπήσω κάποιο άλλο κινητό...δεν φτάνει που θα το πληρώσουμε και ακριβότερα από το παλιό μας δουλεύουν κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Ακουγετε κ απο αλλο φορουμ, αλλα ατομα. Κ εγω πηρα σημερα τα 2 vodafone shop που υπαρχουν στην περιοχη μου και το πρωτο μου ειπε οτι δεν εχουν ενημερωση για το ποτε θα το εχουν,ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και το δευτερο μου ειπε οτι την παρασκευη θα ειναι στις αποθηκες στην αθηνα, αυτο εννοει για το 31/07 στο Site τους, και οτι απο δευτερα τριτη θα υπαρχει ουσιαστικα διαθεσιμοτητα...

 

Τι να πω... και εγω ξενερωνω....

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

το δευτερο μου ειπε οτι την παρασκευη θα ειναι στις αποθηκες στην αθηνα, αυτο εννοει για το 31/07 στο Site τους,...

 

Αποκλείεται!

Είναι χαζό και μόνο να πιστεύεις πως μια εταιρία θα διαφήμιζε το πότε θα έχει ένα εμπόρευμα στις αποθήκες της και όχι πότε θα το κυκλοφορούσε.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχα, καλα εαν θες παρε τηλεφωνο σε καταστηματα vodafone ανα την Ελλαδα και πες μου σε ποσα καταστηματα σου ειπαν "ΝΑΙ θα υπαρχει την παρασκευη".

 

Εγω παντως που πηρα σε 7 καταστηματα ΟΛΟΙ λενε οτι δε γνωριζουν...

 

Δεν λεω οτι ειναι σωστη η απαντηση που μου εδωσαν για τις αποθηκες και την 31/07 αλλα οπως κ να χει κατι δε παει καλα... :P

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Σε ιδιόκτητο κατάστημα που ρώτησα και που πέρυσι είχε 3G μία μέρα πριν την κυκλοφορία, μου είπαν ότι δεν τους έστειλαν συσκευές και ότι μέχρι 6 Αυγούστου δεν θα έχουν στα χέρια τους. Επίσης το in.gr έβγαλε ότι η τιμή θα είναι 620 από Vodafone και COSMOTE, όσο και στην Ιταλία (απόλυτα λογικό βεβαίως βεβαίως!)
Link to comment
Share on other sites

Σε ιδιόκτητο κατάστημα που ρώτησα και που πέρυσι είχε 3G μία μέρα πριν την κυκλοφορία, μου είπαν ότι δεν τους έστειλαν συσκευές και ότι μέχρι 6 Αυγούστου δεν θα έχουν στα χέρια τους. Επίσης το in.gr έβγαλε ότι η τιμή θα είναι 620 από Vodafone και COSMOTE, όσο και στην Ιταλία (απόλυτα λογικό βεβαίως βεβαίως!)

 

Που; Δώστε τροφή :p :rolleyes: μην τα λέτε έτσι, γιατί δεν βρίσκω τίποτα στο in.gr

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

καλά χάσανε τα 720 ευρώπουλα από εμενα έτσι και δεν υπάρχει την παρασκευή...

βέβαιος από ότι φαίνεται κάποιοι θα πάνε σαν τα πρόβατα να το πάρουν..

μετά θέλουμε και ανταγωνισμό... αφού εδώ μας δουλεύουν ψιλό γαζί και εμείς τρέχουμε...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...