Jump to content

Cubot X6


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 453
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδη ψηθηκα κι εγω για κινητο αλλα εχω διασταγμους οσον αφορα την μαρκα.Εχει κανεις προηγουμενη εμπειρια?ειναι αξιολογη η εταιρεια?ευχαριστω πολυ εκ των προτερων..
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ότι cubot έχω πάρει (gt99, one και κάμποσα gt90), βγήκαν όλα jet στις λειτουργίες τους. Απλά το συγκεκριμένο βρίσκεται επικινδυνα κοντά σε τιμή με το w200s και δεν βλέπω λόγο να το προτιμήσει κανείς (εκτός της υποκειμενικής εμφάνισης)...
Link to comment
Share on other sites

παιδια και μενα δεν μου γεμιζε τ ματι το w200s προτιμω το x6

 

 

Και μενα το ιδιο. Γι αυτο παρηγγειλα το χ6. :)

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

και εγω ρε φιλε ....και περιμενω πωσ και πωσ να περασουν οι ατιμες οι μερες :(

Εγω περιμενω αλλα δυο για φιλους, αστα...

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι κουκλι.....φτηνο....κ ψαχνω να το βρω διαθεσημο...

Εχει γοριλοπατομπουκαλο?ξερει κανεις?

Ρε παιδια τοσο μικρος μαρκες πως βγαζουν τηλ με ελληνικα κ κατι λενοβο δεν μπωρουν...?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα guys,

δεν ξέρω αν κάποιος έχει παραλάβει να μας πει εντυπώσεις. Το δικό μου στάλθηκε σήμερα απο ''μινιντιλ'' οπότε θα έχω νεότερα σε 15αρια μέρες.

Greece From Above

http://myquadcopter.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα guys,

δεν ξέρω αν κάποιος έχει παραλάβει να μας πει εντυπώσεις. Το δικό μου στάλθηκε σήμερα απο ''μινιντιλ'' οπότε θα έχω νεότερα σε 15αρια μέρες.

Δεν νομιζω να έχει παραλάβει κάποιος ακομη, είμαστε στην αναμονή.

Εγω παρήγγειλα απο coolicool 15/3 και ακομα δεν έχουν στείλει tracking number.

Τους έστειλα email, για να δουμε τι θα απαντήσουν.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να έχει παραλάβει κάποιος ακομη, είμαστε στην αναμονή.

Εγω παρήγγειλα απο coolicool 15/3 και ακομα δεν έχουν στείλει tracking number.

Τους έστειλα email, για να δουμε τι θα απαντήσουν.

Και εμένα το minideal ενώ αρχικά έπρεπε να γινεί η αποστολή 15 Μαρτίου καθυστέρησε διότι η CUBOT δεν τους είχε κάνει την παράδοση όπως μου απάντησαν σε mail που τους έστειλα.Επίσης μου είπαν ότι μέσα στο Σαββατοκύριακο που μας πέρασε θα παραλάμβαναν και θα ξεκινούσαν οι αποστολές όπως και έγινε. Χθές ήρθε με mail (και απο paypal) το tracking number της αποστολής. Σε αναμονή λοιπόν.

Greece From Above

http://myquadcopter.gr

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου είπαν από το coolicool ότι υπάρχει τεράστια ζήτηση και ότι το δικό μου θα φύγει 24-27 Μαρτίου...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου είπαν από το coolicool ότι υπάρχει τεράστια ζήτηση και ότι το δικό μου θα φύγει 24-27 Μαρτίου...

Κατάλαβα, καλο Πάσχα και αν, θα παραλάβουμε.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω απο minideal περιμενα απο τισ 15 και τελικα την αλαξξα την παραγκελια μ.να ξερετε πωσ θα αργησουν πολυ να ερθουν τα cubot γι αυτο προτημησα το huawei honor 3c
Link to comment
Share on other sites

tem No. Posting Date Status Date Status Description

xxxxxxxxxxx 25-03-2014 25-03-2014 Received from Customer

 

Μάλλον εγώ στάθηκα πιο τυχερός και ήμουν στις πρώτες αποστολές του minideal :) (αφού αρχικά υπήρξε ένα mail παραπόνων απο εμένα).

Τώρα το τι περιέχει το πακέτο θα δείξει σε 15 μέρες.

Greece From Above

http://myquadcopter.gr

Link to comment
Share on other sites

απο μειλ παραπωνων αλλο τπτ εγω καθε μερα τουσ εστελανα φιλε μου αλλα τι να κανοθν και αυυτοι απο την στηγμη που απλα δεν τ εχουν παραλαβει...?,μακαρι να στο εχουν στειλει και να μας κανεισ ενα review για να το ξαναπαραγκειλουμε και εμεις μετα ;)
Link to comment
Share on other sites

απο μειλ παραπωνων αλλο τπτ εγω καθε μερα τουσ εστελανα φιλε μου αλλα τι να κανοθν και αυυτοι απο την στηγμη που απλα δεν τ εχουν παραλαβει...?,μακαρι να στο εχουν στειλει και να μας κανεισ ενα review για να το ξαναπαραγκειλουμε και εμεις μετα ;)

Δεν περιμενω αλλο φιλε. Τους ζητησα τα χρήματα πισω και κανουν τους Κινέζους...

Αποψε θα κανω και open dispute στην paypal μπας και μου στειλουν τα χρήματα πισω. Οπότε προσωπικά δεν ξαναρισκαρω να ξαναπαραγγειλω απο coolicool.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

απο μειλ παραπωνων αλλο τπτ εγω καθε μερα τουσ εστελανα φιλε μου αλλα τι να κανοθν και αυυτοι απο την στηγμη που απλα δεν τ εχουν παραλαβει...?,μακαρι να στο εχουν στειλει και να μας κανεισ ενα review για να το ξαναπαραγκειλουμε και εμεις μετα ;)

H νεκροψία θα δείξει αν και δεν φοβάμαι το minideal.

Greece From Above

http://myquadcopter.gr

Link to comment
Share on other sites

και καλα θα κανεις αν και δεν εχω ξαναπαραγκειλει απο coolicool με αυτα π ακοθω δεν προκειτε κιολας...εχω εμπιστοσυνη στο minideal ωμοσ γτ εχω αγωρασει πανω απο 20 κινητα απο κει και σε ολα ηταν τζαμι και η συνεργασια μασ αλλα και το μετεπυτα service
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...