Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το προνομιακό που στέλνουμε μήνυμα 1000 στο 1264 με τα 1500+1500.

Σήμερα που ειναι να ανανεώσω δηλαδή, με απλά λόγια, θα πρέπει να βάλω 15€ αντί για 10€;

 

Sent from Note 9 while ruling the world from my toilet.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Έχω το προνομιακό που στέλνουμε μήνυμα 1000 στο 1264 με τα 1500+1500.

Σήμερα που ειναι να ανανεώσω δηλαδή, με απλά λόγια, θα πρέπει να βάλω 15€ αντί για 10€;

 

Sent from Note 9 while ruling the world from my toilet.

Πρέπει να έχεις 10 ευρώ καθαρά οπότε θέλεις 12 ευρώ. 12% είναι ο φόρος καρτοκινητής και δεν θυμάμαι πόσο κρατάει η wind ως τέλος ανανέωσης νομίζω 30 λεπτά.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Βάλε 10 ευρώ και στείλε 1000 στο 1264 να δεις αν θα στο ενεργοποιήσει. Εγώ πριν μια εβδομάδα δεν είχα πρόβλημα.

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν τηλέφωνο και μου πρόσφεραν στα 11 ευρώ 600 λεπτά προς όλους 3 γιγα και 100 μνμ προς όλους συν κάποια λεπτά προς wind και q δεν θυμάμαι πόσα. Για 2 χρόνια. Κια 8 ευρώ σαν υπόλοιπο για να το χρησιμοποιήσω όπως θέλω. Απλά δεν ρώτησα τι πακέτα θα έχω να διαλέξω. Λογικά τα κλασικά του f2go. Μου ακούγετε αρκετά καλό.ειπαν θαμε καλέσουν αύριο γιατί δεν μπορούσα να μιλήσω για να δώσω τα στοιχεία μου. Καμία ιδέα αν πρεπει να ρωτήσω κάτι;
Link to comment
Share on other sites

τα 8 ευρω χρησιμοποιουνται μονο για χρηση εκτος πακετων,αν π.χ. σου τελειωσουν τα μηνυματα (ειναι και η μονη συμφερουσα καταναλωση μαλιστα). Προσθετα πακετα καρτοσυνδεσης υπαρχουν,καμμια σχεση με το f2g,αν ενεργοποιησεις κανενα απο αυτα,θα χρεωθουν στον επομενο λογαριασμο,δεν τραβαει απο τα 8.

https://www.wind.gr/gr/wind/upiresies/kiniti/kartosundesi/paketa-kartosundesis/

Link to comment
Share on other sites

τα 8 ευρω χρησιμοποιουνται μονο για χρηση εκτος πακετων,αν π.χ. σου τελειωσουν τα μηνυματα (ειναι και η μονη συμφερουσα καταναλωση μαλιστα). Προσθετα πακετα καρτοσυνδεσης υπαρχουν,καμμια σχεση με το f2g,αν ενεργοποιησεις κανενα απο αυτα,θα χρεωθουν στον επομενο λογαριασμο,δεν τραβαει απο τα 8.

https://www.wind.gr/gr/wind/upiresies/kiniti/kartosundesi/paketa-kartosundesis/

 

Άρα ποιο το νόημα των 8 ευρώ; αν πχ πάω κάπου και θέλω να βάλω έξτρα γιγα χωρίς να μου έχουν τελειώσει. Δεν θα μπορώ; θα πρέπει μου τελειώσουν και μετά να βάλω; και γιατί να τα χρεώνουν στον επόμενο λογαριασμό;

6933813800

Link to comment
Share on other sites

φυσικα μπορεις να βαλεις νωριτερα,απλα δεν τα παιρνει απο το υπολοιπο...δυστυχως αυτοι ειναι οι οροι πλεον. Παλια ειδικα για το 1 γιγα υπηρχε δυνατοτητα να τραβαει τα 5 ευρω απο το υπολοιπο αλλα το εκοψαν.
Link to comment
Share on other sites

Θα τα πάρει από τα 8 ευρώ του άλλου μήνα; όχι έξτρα; γιατί αλλιώς δεν έχει νόημα. Δεν με πειράζει να τα πάρει από τον άλλο μήνα. Οι παροχές μου φαίνονται αρκετές για να περάσω το μήνα αλλά αν χρειαστεί κάτι παραπάνω να μην πρέπει να πρληρωωσω τον άλλο 18 πχ
Link to comment
Share on other sites

Με πήραν τηλέφωνο και μου πρόσφεραν στα 11 ευρώ 600 λεπτά προς όλους 3 γιγα και 100 μνμ προς όλους συν κάποια λεπτά προς wind και q δεν θυμάμαι πόσα. Για 2 χρόνια. Κια 8 ευρώ σαν υπόλοιπο για να το χρησιμοποιήσω όπως θέλω. Απλά δεν ρώτησα τι πακέτα θα έχω να διαλέξω. Λογικά τα κλασικά του f2go. Μου ακούγετε αρκετά καλό.ειπαν θαμε καλέσουν αύριο γιατί δεν μπορούσα να μιλήσω για να δώσω τα στοιχεία μου. Καμία ιδέα αν πρεπει να ρωτήσω κάτι;

 

16,90€, 14€, 12€, 11€

Τελικά όλα είναι προμελετημένα... Αυξάνω τις τιμές του F2G, παίρνω τηλέφωνα και προσφέρω την Καρτοσύνδεση Plus (με κάποια έξτρα GB) στις παραπάνω τιμές για 24 μήνες και ότι κάτσει! Για 2 χρόνια κάποιοι θα τσιμπήσουν! Μετά τα 2; Αύξηση του παγίου κλπ κλπ

 

Το 16,90€ είναι πραγματικό... Μου το πρόσφεραν πριν λίγες μέρες! Αλλά βλέπω ότι οι τιμές παίζουν... Αν και τα νούμερα από τα οποία παίρνουν είναι παρόμοια. Με πήραν από το 6933813805

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Θα τα πάρει από τα 8 ευρώ του άλλου μήνα; όχι έξτρα; γιατί αλλιώς δεν έχει νόημα. Δεν με πειράζει να τα πάρει από τον άλλο μήνα. Οι παροχές μου φαίνονται αρκετές για να περάσω το μήνα αλλά αν χρειαστεί κάτι παραπάνω να μην πρέπει να πρληρωωσω τον άλλο 18 πχ

 

Το πρόσθετο πακέτο χρεώνεται στον επόμενο λογαριασμό. 5 ευρώ κάνει το 1 πακέτο, τον επόμενο θα πληρώσεις 16.

Link to comment
Share on other sites

Βαζω καρτα παω να στειλω 1000 λεει το υπολοιπο δεν επαρκει. Τρωω σκαλωμα μπαινω εδω διαβαζω τις 2 τελευταιες σελιδες και επιβεβαιωνω οτι θελει πλεον να φαει 10 ευρω απο τη καρτα. Επειτα απο το πρωι μπαινω στην εφαρμογη να βαλω και αλλη καρτα και ειναι 1 ωρα τωρα "ουπς προκευψε ενα σφαλμα" και δε μου προχωραει την πληρωμη για την ανανεωση. Μπανανια ρε γμτ. Να χες τωρα να κανεις καποιο σημαντικο τηλεφωνο και να σουν καπου εξω απο το πολιτισμο χωρις καποιο περιπτερο κοντα...

 

Edit: Κατσε ωπα υπαρχει τωρα και online οριο ανανεωσεων; μπηκα απο web εκτος εφαρμπγης και μου βγαζει οτι εχω ξεπερασει το οριο online συναλλαγων. Τι χαλια ειναι αυτα ρε γμτ

Edited by therock

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Βαζω καρτα παω να στειλω 1000 λεει το υπολοιπο δεν επαρκει. Τρωω σκαλωμα μπαινω εδω διαβαζω τις 2 τελευταιες σελιδες και επιβεβαιωνω οτι θελει πλεον να φαει 10 ευρω απο τη καρτα. Επειτα απο το πρωι μπαινω στην εφαρμογη να βαλω και αλλη καρτα και ειναι 1 ωρα τωρα "ουπς προκευψε ενα σφαλμα" και δε μου προχωραει την πληρωμη για την ανανεωση. Μπανανια ρε γμτ. Να χες τωρα να κανεις καποιο σημαντικο τηλεφωνο και να σουν καπου εξω απο το πολιτισμο χωρις καποιο περιπτερο κοντα...

 

 

 

Edit: Κατσε ωπα υπαρχει τωρα και online οριο ανανεωσεων; μπηκα απο web εκτος εφαρμπγης και μου βγαζει οτι εχω ξεπερασει το οριο online συναλλαγων. Τι χαλια ειναι αυτα ρε γμτ

Εμένα πρόσφατα μου το έβγαλε αυτό.. Χωρίς να έχω ξεπεράσει τίποτα...

 

Το ωραίο είναι ότι παρόλο που μου έβγαλε το παραπάνω τράβηξε κανονικά τα λεφτά και έγινε κανονικά η ανανέωση

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δε την περναγε με τιποτα. Δεν εχω καταλαβει ποιο ειναι το οριο της Online ανανεωσεις, και εβαλα καρτα απο περιπτερο και ειχε και 90 λεπτα χρεωση αντι για 50 που βρισκω παντου, Οποτε εβαλα 21 ευρω χθες για να πετυχω την νεα τους ανανεωση.

 

Αλλαγη σε φοιτητικο q που χουν κρατησει το προγραμμα και τις 30 μερες, να γινεται αραγε

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται. Πρέπει να κάνεις αλλαγή σε q (χάνοντας το υπόλοιπό σου) και αν έχουν κέφια σου στέλνουν με μήνυμα την προσφορά όποτε θέλουν ή και ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά Καλημέρα μια χαζή ερώτηση επειδή δεν έχω ασχοληθεί .αν καλέσω σε σταθερο στην Αγγλία θα μού παρει απο τα 1500 η από το υπόλοιπο της κάρτας

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Απο το υπόλοιπο της κάρτας φυσικά. Τα 1500' είναι προς σταθερά/κινητά Ελλάδας.
Link to comment
Share on other sites

Απο το υπόλοιπο της κάρτας φυσικά. Τα 1500' είναι προς σταθερά/κινητά Ελλάδας.

 

Οκ ευχαριστώ για την άμεση απάντηση

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δε την περναγε με τιποτα. Δεν εχω καταλαβει ποιο ειναι το οριο της Online ανανεωσεις, και εβαλα καρτα απο περιπτερο και ειχε και 90 λεπτα χρεωση αντι για 50 που βρισκω παντου, Οποτε εβαλα 21 ευρω χθες για να πετυχω την νεα τους ανανεωση.

 

Αλλαγη σε φοιτητικο q που χουν κρατησει το προγραμμα και τις 30 μερες, να γινεται αραγε

 

το q φοιτητικο τι παρεχει;.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Για το "παλιό" φοιτητικό πρόγραμμα 1500min & 1,5GB δοκιμάστε να στείλετε 1000 στο 1210 (αν θυμάμαι σωστά απέξω) και θα το πάρετε όσοι το είχατε από πριν σαν προσφορά..

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Για το "παλιό" φοιτητικό πρόγραμμα 1500min & 1,5GB δοκιμάστε να στείλετε 1000 στο 1210 (αν θυμάμαι σωστά απέξω) και θα το πάρετε όσοι το είχατε από πριν σαν προσφορά..

 

1264 ηταν........

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει αυτό που γράφτηκε ότι με μνμ το παίρνεις στην τιμή που το είχες πρώτα. Έχει γίνει 10€.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...