Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ευχαριστώ πολύ.

Υπαρχει κάτι πιο συμφέρον για όσους δεν κάνουν μεγάλη κατανάλωση?

 

Τι κατανάλωση κάνεις περίπου το μήνα?

Link to comment
Share on other sites

Τι κατανάλωση κάνεις περίπου το μήνα?

Το πολύ 100λεπτα ομιλία και 100-200 μβ στο τσακίρ κέφι .Εχω και τα magic numbers ή χάνονται?

Link to comment
Share on other sites

Το πολύ 100λεπτα ομιλία και 100-200 μβ στο τσακίρ κέφι .Εχω και τα magic numbers ή χάνονται?

 

Εάν θες να έχεις τα Magic numbers τότε είναι μονόδρομος το F2G. Υπάρχει το πακέτο με 7€ που δίνει 200' και 200μβ (+bonus 100' και 100sms προς Wind/Q (120' +120 μέσω app) για 15 μέρες).υπαρχει και η Q που έχει πακέτο 150' προς όλους και 150mb και 150' προς Wind/Q με 4,60€ μέσω app αλλά και countdown offers κάθε λίγες μέρες (3 νομίζω) που σε συμφέρει.Αλλα δεν θα έχεις τα Magic numbers.

Link to comment
Share on other sites

Εάν θες να έχεις τα Magic numbers τότε είναι μονόδρομος το F2G. Υπάρχει το πακέτο με 7€ που δίνει 200' και 200μβ (+bonus 100' και 100sms προς Wind/Q (120' +120 μέσω app) για 15 μέρες).υπαρχει και η Q που έχει πακέτο 150' προς όλους και 150mb και 150' προς Wind/Q με 4,60€ μέσω app αλλά και countdown offers κάθε λίγες μέρες (3 νομίζω) που σε συμφέρει.Αλλα δεν θα έχεις τα Magic numbers.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Νομίζω με το 3€ πακέτο τα 1500' magic numbers και το bonus κάθε βδομάδα θα είμαι καλυμμένος

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ.

Νομίζω με το 3€ πακέτο τα 1500' magic numbers και το bonus κάθε βδομάδα θα είμαι καλυμμένος

 

Απλα αυτό είναι το πακέτο more.Για να μπορεις να το ενεργοποιήσεις πρέπει να αγοράσεις κάποιο άλλο πακέτο όπως τα 1500' με 8,57€ ή ένα από τα υπόλοιπα βασικά πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πρέπει να παίρνω εναλλάξ το φοιτητικό και τον άλλο μήνα το more?

 

Ακριβώς.Μόλις ενεργοποιήσεις κάποιο από τα βασικά πακέτα έχεις 30 μέρες να βάλεις και το more πριν κλειδώσει ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα χάρηκα δηλαδή.

Το πιο φθηνό οπότε είναι αυτό με τα 7€ που μετά το πάω εναλλάξ με το more

 

Σωστα...!!

Link to comment
Share on other sites

Το πολύ 100λεπτα ομιλία και 100-200 μβ στο τσακίρ κέφι .Εχω και τα magic numbers ή χάνονται?

 

Ισως πρέπει να κοιτάξεις προς την Q. Εχει 150' προς ολους+150΄προς wind/Q + 150MB με 4,6€ για 30 μέρες

Link to comment
Share on other sites

Το πολύ 100λεπτα ομιλία και 100-200 μβ στο τσακίρ κέφι .Εχω και τα magic numbers ή χάνονται?

 

Η κιου κάθε λίγες μέρες βγάζει μέσω του myq app τα πακέτα coundown. Κάποια από αυτά δίνουν και ομιλία προς όλους όπως τα 100' όλους+200 μβ με 2 ευρώ και το 200'όλους+ 400μβ με 3 ευρώ και φυσικά αυτό που σου έγραψαν παραπάνω με 4,60 ευρώ.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

ισχύουν τα λεπτά ομιλίας αλλά όχι τα δεδομένα

 

 

 

Επιβεβαιωνω και εγω. Τα λεπτα ομιλιας δουλευουν κανονικα αλλα τα δεδομενα οχι. Βρισκομαι Κυπρο και ειπα να το δοκιμασω. Για δεδομενα μου τραβηξε απο την καρτα αλλα τα λεπτα ομιλιας ειναι οκ.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωνω και εγω. Τα λεπτα ομιλιας δουλευουν κανονικα αλλα τα δεδομενα οχι. Βρισκομαι Κυπρο και ειπα να το δοκιμασω. Για δεδομενα μου τραβηξε απο την καρτα αλλα τα λεπτα ομιλιας ειναι οκ.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Σε φοιτητικό/προνομιακό f2g που είχες ενεργοποιήσει το πακέτο με τα 8,57€ σου χρέωσε τα δεδομένα;;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Η κιου κάθε λίγες μέρες βγάζει μέσω του myq app τα πακέτα coundown. Κάποια από αυτά δίνουν και ομιλία προς όλους όπως τα 100' όλους+200 μβ με 2 ευρώ και το 200'όλους+ 400μβ με 3 ευρώ και φυσικά αυτό που σου έγραψαν παραπάνω με 4,60 ευρώ.

 

πρεπει να αλλαξω αριθμο ομως ?

Link to comment
Share on other sites

οχι.πας στο καταστημα και ζητας αλλαγη σε q. Χανεται το υπολοιπο και οι προσφορες και αλλαζει η sim.Κοστος 5 ευρω για τη σιμ. Διαρκεια διαδικασιας αλλαγης λιγη ωρα,ειδικα αν πας σχετικα πρωι στο καταστημα.Αν πας προς μεσημερι μπορει να καθυστερησει λιγο παραπανω,παντως δεν παιρνει πολυ. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Σε φοιτητικό/προνομιακό f2g που είχες ενεργοποιήσει το πακέτο με τα 8,57€ σου χρέωσε τα δεδομένα;;

 

 

 

Ακριβως. Σε ομιλια μου ετρωγε κανονικα απο τα λεπτα αλλα μολις ανοιξα τα δεδομενα μου ηρθε μηνυμα για την χρεωση των δεδομενων εντος ΕΕ. Με αποτελεσμα να χρεωθω απο το υπολοιπο της καρτας.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Υπαρχει περιπτωση να μπορεσει καποιος να μου γυρισει ενα κανονικο νουμερο σε ειδικο πακετο με τα 1500 λεπτα?Φυσικα να κρατησω το νουμερο μου.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Υπαρχει περιπτωση να μπορεσει καποιος να μου γυρισει ενα κανονικο νουμερο σε ειδικο πακετο με τα 1500 λεπτα?Φυσικα να κρατησω το νουμερο μου.Ευχαριστω

Μπορείς να το ζητήσεις μέσα από τη φόρμα επικοινωνίας και ανάλογα θα σου απαντήσουν.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Υπαρχει περιπτωση να μπορεσει καποιος να μου γυρισει ενα κανονικο νουμερο σε ειδικο πακετο με τα 1500 λεπτα?Φυσικα να κρατησω το νουμερο μου.Ευχαριστω

 

Καλημέρα. Στη δική μου περίπτωση το έκαναν μετά από 2 προσπάθειες που είχαν αρνηθεί μέσω τη φόρμας επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Στη δική μου περίπτωση το έκαναν μετά από 2 προσπάθειες που είχαν αρνηθεί μέσω τη φόρμας επικοινωνίας.

 

Για πια φορμα επικοινωνιας λες?

 

ναι το βρηκα.Και μετα λες θα μου το κανουν?τ ακριβως λες να γραψω μηπως και μου στειλουν το μνμ

Edited by bill24
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Στη δική μου περίπτωση το έκαναν μετά από 2 προσπάθειες που είχαν αρνηθεί μέσω τη φόρμας επικοινωνίας.

 

Πρεπει ο αριθμος να ειναι ηδη στη Wind?

Link to comment
Share on other sites

ε ναι,εννοειται οτι ζητας στο νουμερο που ήδη εχεις στην εταιρια,να σου στειλουν την ειδικη προσφορα. Αλλιως παιρνεις νεο νουμερο που να την προσφερει,απο promotion στο δρομο
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κάθε πότε πρέπει να ανανεώνω? Στη wind μου είπαν κάθε 2 μήνες. Αν δεν ανανεώσω στο δίμηνο τι θα γίνει?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χάνεις το χρηματικό υπολοιπο και οτι πακετο έχεις ενεργό εκεινη την στιγμη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...