Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εάν δεν το κατάλαβες ακόμη, 1) δεν ρώτησα κανένα, και πολύ περισσότερο εσένα, και 2) ζήτησα από τον skiace να προσδιορίσει το σημείο από όπου πήρε τα "φοιτητικά", για να βοηθηθούν όσοι ενδιαφέρονται.

 

Από εκείνη την ώρα πετάχτηκες, σαν εκπρόσωπος "τύπου", και τρολλάρεις συνέχεια.

 

Έλεος πια.

 

Σου ξαναλεμε Βικτωρια Ομονοια Μοναστηρακι!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δεν αναφέρεις, όμως, το σημείο από όπου τα πήρες, για να βοηθήσεις και όσους θέλουν να πάρουν.

 

παιδια ψυχραιμια !!!

νομιζω ότι θα εχει για ολους.

και αν δεν εχει ένα σημειο θα βρεθει σε καποιο άλλο.

πηγα πρωτα Πειραια αργα το μεσημερι και ειχαν τελειωσει.

μετα κατευθείαν Ομονοια από οπου και τα πηρα.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

όλα καλα σημερα.

πηρα το μεσημερι 2 νουμερα δινοντας 10ε για το καθενα.

εβαλαν σε κάθε νουμερο τα 10 (εμειναν 9 περιπου) και μου το αφησαν ελευθερο να ενεργοποιησω το πακετο μεσω αποστολης μηνυματος οποτε θελω !!!

τωρα να δω πως θα ξεπερασω το θεμα της φορητοτητας η αλλαγης αριθμου (εδώ και 22 χρονια....)

 

Ευχαριστω παντως ολους τους φιλους που με βοηθησαν με την ενημερωση τους.

 

Καλησπέρα,

Ήμουν σήμερα στην Ομόνοια, γύρω στις 12-12:30 και οι κοπέλες (σε τρεις διαφορετικές εξόδους) μου είπαν ότι δεν έχουν φοιτητικά και επιπλέον και να είχαν θα έπρεπε οπωσδήποτε να έχω πάσο. Πήγα μια βόλτα και από το Μοναστηράκι αλλά εκεί δεν βρήκα κανένα... Τι ώρα πήρες το δικό σου;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ήμουν σήμερα στην Ομόνοια, γύρω στις 12-12:30 και οι κοπέλες (σε τρεις διαφορετικές εξόδους) μου είπαν ότι δεν έχουν φοιτητικά και επιπλέον και να είχαν θα έπρεπε οπωσδήποτε να έχω πάσο. Πήγα μια βόλτα και από το Μοναστηράκι αλλά εκεί δεν βρήκα κανένα... Τι ώρα πήρες το δικό σου;

 

Πειραιά είχαν, Αλλά τελείωσαν και εκεί. Υπάρχουν μερικά ακόμα.

Μπείτε στο κανάλι για να μην λιώσετε στο περπάτημα και τρώτε τα λεφτά σας στα εισιτήρια. :lol:

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

βασιλειε σε ευχαριστω.12% φορος τι λε ρε φιλαρακι?ψψψ... που φτασαμε. παυλιτακι ειναι ακριβως το ιδιο με το φοιτητικο αλλα το εκανε προσφορα σε ενα συγκεκριμενο εργασιακό κλάδο του δημοσίου.

 

Στειλε και εδω ενα πμ φίλε μου να μάθουμε !

Ή όποιος άλλος ξερει ας μας πει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όταν πέρνουμε το πακετάκι μας ενεργοποιούν τη κάρτα αμέσως

Αν όμως δε θέλουμε να ενεργοποιήσουμε το πακέτο άμεσα, στέλνοντας το μήνυμα ''1000'' στο 1264......υπάρχει περίπτωση να χαθεί η προσφορά σα φοιτητικό?

Μέσα σε πόσο χρονικό διάστημα πρέπει να κάνουμε την ενεργοποιήση πακέτου?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις με πήραν από wind στο φοιτητικό. Έμπαινα αυτόματα σε κλήρωση για σινεμά με την ανανέωση. Κέρδισα 4 προσκλήσεις για κάποιο έργο. Αρνήθηκα ευγενικά. Το χουν πάρει σοβαρά μου φαίνεται να δώσουν υπηρεσίες.

Όταν πέρνουμε το πακετάκι μας ενεργοποιούν τη κάρτα αμέσως

Αν όμως δε θέλουμε να ενεργοποιήσουμε το πακέτο άμεσα, στέλνοντας το μήνυμα ''1000'' στο 1264......υπάρχει περίπτωση να χαθεί η προσφορά σα φοιτητικό?

Μέσα σε πόσο χρονικό διάστημα πρέπει να κάνουμε την ενεργοποιήση πακέτου?

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα, αλλά αν το πήρες για να υπάρχει, απλώς πέταξες τα λεφτά σου.

Αυτό το παίρνουν αυτοί που το χρησιμοποιούν αμέσως.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Ήμουν σήμερα στην Ομόνοια, γύρω στις 12-12:30 και οι κοπέλες (σε τρεις διαφορετικές εξόδους) μου είπαν ότι δεν έχουν φοιτητικά και επιπλέον και να είχαν θα έπρεπε οπωσδήποτε να έχω πάσο. Πήγα μια βόλτα και από το Μοναστηράκι αλλά εκεί δεν βρήκα κανένα... Τι ώρα πήρες το δικό σου;

 

 

 

Ισως φταιει το οτι εγω επεσα σε αντρα !!!

ΧαχαχαχΧα

Γυρω στις 3 τα πηρα και ειχε τουλαχιστον 2 πακετα με καμμια 15αρια το καθενα. Σημειωτεον οτι πηρα για μη φοιτητες. Τα εχουν χωριστα !!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν πέρνουμε το πακετάκι μας ενεργοποιούν τη κάρτα αμέσως

 

Αν όμως δε θέλουμε να ενεργοποιήσουμε το πακέτο άμεσα, στέλνοντας το μήνυμα ''1000'' στο 1264......υπάρχει περίπτωση να χαθεί η προσφορά σα φοιτητικό?

 

Μέσα σε πόσο χρονικό διάστημα πρέπει να κάνουμε την ενεργοποιήση πακέτου?

 

 

 

Και εγω δεν εχω ενεργοποιησει το πακετο ακομη αφου εχω συμβολαιο και περιμενω να δω τις εξελιξεις. Μεσα σε 12 μηνες που εχει ζωη η καρτα θα πρεπει να ενεργοποιηθει. Δεν θεωρω οτι πεταξα τα χρηματα μου γιατι νοιωθω πλεον οτι εχω εναλλακτικη στην μελλοντικη ενδεχομενη μη ανανεωση συμβολαιου. Επιπλεον εκμεταλευτηκα μια προσφορα που δεν ξερω για ποσο θα ισχυει και δεν ειχα τροπο να αποκτησω σαν μη κατοικος Αθηνων.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Τωρα στη πανορμου μολις πηρα απεναντι σπο εβερεστ αλλα 1+1 (με 6 και 6 ευρω) μεχρι 3 και αυριο παλι χοντρικα 11-2.30
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ;

Το μηνυμα στο 1264 ισχυει για την πρωτη ενεργοποιηση του πακετου ;

Οι μετεπειτα ανανεωσεις η επιλογης πακετου θα γινονται ονλαιν η καθε φορα θα πρεπει να στελνουμε μηνυμα ;

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ;

Το μηνυμα στο 1264 ισχυει για την πρωτη ενεργοποιηση του πακετου ;

Οι μετεπειτα ανανεωσεις η επιλογης πακετου θα γινονται ονλαιν η καθε φορα θα πρεπει να στελνουμε μηνυμα ;

 

καθε φορα θα πρεπει να στελνουμε μηνυμα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

έχω κάνει κύριο νούμερο μου το "φοιτητικό" και το επί χρόνια F2G νούμερο προωθεί άμεσα τις κλήσεις προς το φοιτητικό. Υπάρχει κάποιος τρόπος να βλέπω ποιες εισερχόμενες είναι από προώθηση την ώρα που γίνεται η κλήση;

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

έχω κάνει κύριο νούμερο μου το "φοιτητικό" και το επί χρόνια F2G νούμερο προωθεί άμεσα τις κλήσεις προς το φοιτητικό. Υπάρχει κάποιος τρόπος να βλέπω ποιες εισερχόμενες είναι από προώθηση την ώρα που γίνεται η κλήση;

 

Δεν εχει ενα βελακι οταν ειναι απο προωθησει;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει ενα βελακι οταν ειναι απο προωθησει;

 

Κι εγώ αυτό νόμιζα, αλλά δεν έχει (είμαι με stock android 4.3)

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Στα πλαισια της φορητοτητας μπορω φευγοντας απο την βοντα να διατηρησω τον αριθμο μου σε f2g αριθμο ;

Και αυτος πλεον να προωθειται στο 1000+1000 ;

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Στα πλαισια της φορητοτητας μπορω φευγοντας απο την βοντα να διατηρησω τον αριθμο μου σε f2g αριθμο ;

Και αυτος πλεον να προωθειται στο 1000+1000 ;

 

Οχι, το f2g δίνει φορητότητα αλλά όχι το φοιτητικό.

Το να αλλάξεις αριθμό είναι εύκολο αν είσαι ιδιώτης.

Link to comment
Share on other sites

Στα πλαισια της φορητοτητας μπορω φευγοντας απο την βοντα να διατηρησω τον αριθμο μου σε f2g αριθμο ;

Και αυτος πλεον να προωθειται στο 1000+1000 ;

 

Μπορείς να το κάνεις αυτό, αλλά καλύτερα να το κάνεις φορητότητα σε Q που έχει 800 λεπτά προς wind/q με 2 ευρώ και βήμα χρέωσης ανά δευτερόλεπτο. Τα πακέτα του F2g δεν πολύ-βολεύουν για μόνιμη εκτροπή. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

10 euro για το νουμερο με την προσφορα 1000 λεπτα και 1 giga internet και τα 4 euro στην καρτα αλλα τον υποχρεωσαν να παρει αλλο 1 νουμερο 6 euro 300 προς ολους τα οποια θα γινουν 200 μετα απο 1 διμηνο ή τριμηνο δεν θυμαμαι
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το κάνεις αυτό, αλλά καλύτερα να το κάνεις φορητότητα σε Q που έχει 800 λεπτά προς wind/q με 2 ευρώ και βήμα χρέωσης ανά δευτερόλεπτο. Τα πακέτα του F2g δεν πολύ-βολεύουν για μόνιμη εκτροπή. :)

 

 

 

Στα πλαισια της φορητοτητας μπορω φευγοντας απο την βοντα να διατηρησω τον αριθμο μου σε f2g αριθμο ;

Και αυτος πλεον να προωθειται στο 1000+1000 ;

 

 

Έτσι ακριβως.

 

Ειναι μια πολυ καλη λύση.....

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Απο όλες τις εταιρειες κινητής δεν μπορούμε να κάνουμε εκτροπή ( μόνιμη ή μη) στο φοιτητικό και γενικότερα σε άλλους αριθμούς?Απλα δέχεται μόνο κλήσεις και όχι μηνύματα?
Link to comment
Share on other sites

Γενικά ναι από όλες τις εταιρείες γίνεται εκτροπή. Εκτροπή μηνυμάτων όμως δεν γίνεται.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Μια διευκρίνιση ακομα.Υπάρχει χρέωση γενικά?Όταν με καλούν πχ στην κοσμοκαρτα που έχω προωθήσει στην wind,αυτός που καλεί χρεώνεται νορμάλ?Εμένα καταναλώνεται χρόνος ομιλίας?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...