Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νεώτερα από το μέτωπο. Σήμερα το μεσημέρι σταμάτησαν παντού τα φοιτητικά χωρίς πάσο. Μόνο με πάσο πλέον.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

ευτυχως προλαβαμε

 

πολυ κρατησε παντως η προσφορα δεν το περιμενα...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παω να στειλω 1000 στο 1264 για τα χιλια λεπτα κ μου ερχεται μνμ οτι για να ενεργοποιηθει το πακετο αυτο πρεπει να ειναι φοιτιτικο. Το πακετο ειναι οντως φοιτικο το οποιο παρεληφθει μεσω του site της wind. Ξαναστελνω παλι το σμσ στο 1264 κ τσουπ μπηκαν. Τι εγινε κολλησε , μπερδευτηκε το συστημα ;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια που μπορω να βρω την "φοιτητηκη" προσφορα..??μονο απο κοριτσια που τις δινουν στον δρομο?? υ.γ δεν ειμαι φοιτητης

 

νεωτερα νεα Πλ. Βικτωριας ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ με ταυτοτητα μονο και με 10 ευρω ΜΟΝΟ (Τακη αλλη εταιρια αυτη)

μια λιγο ευσωμη κοπελιτσα με δυνατη φωνη που οπως ειπε ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ !!!

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

νεωτερα νεα Πλ. Βικτωριας ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ με ταυτοτητα μονο και με 10 ευρω ΜΟΝΟ (Τακη αλλη εταιρια αυτη)

μια λιγο ευσωμη κοπελιτσα με δυνατη φωνη που οπως ειπε ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ !!!

 

Μου το ειπε απο την προηγουμενη εβδομαδα οτι θα ειναι εκει, χαχα αντροφερνει!!!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

νεωτερα νεα Πλ. Βικτωριας ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ με ταυτοτητα μονο και με 10 ευρω ΜΟΝΟ (Τακη αλλη εταιρια αυτη)

μια λιγο ευσωμη κοπελιτσα με δυνατη φωνη που οπως ειπε ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ !!!

 

Και Πειραιά από σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο σημειο φιλε

Στον ηλεκτρικό.

μπορουμε να δουμε στο ιντερνετ αν περασε στο ονομα μας ?

Οχι, ποτέ δεν γινότανε.

Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να δουμε στο ιντερνετ αν περασε στο ονομα μας ?

 

Από τέλος Νοέμβρη ακόμα δεν έγινε εμένα.

Δεν με νοιάζει.

Link to comment
Share on other sites

Από τέλος Νοέμβρη ακόμα δεν έγινε εμένα.

Δεν με νοιάζει.

 

Εμενα απο 8 Ιανουαριου εγινε στις 21 Φεβρουαριου. Κατα την γνωμη μου παρε 1260 και ρωτα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Μια βοήθεια θέλω για την ενεργοποιήση του φοιτητικού πακέτου, μιας και και είναι και πρώτη φόρα με καρτοκινητή

Το αγόρασε ο ανιψιός μου για μένα καθώς είναι φοιτητής στο Ηράκλειο Κρήτης, το ταυτοποίησε και το ενεργοποιήσε

Μου ήρθε σήμερα ο φάκελος με την κάρτα sim και κάρτα ανανέωσης 10€

Βάζω τη κάρτα sim μέσα και πάω να στείλω sms ''1000'' στο 1264 αλλά δε το στέλνει

Ούτε το τηλεφωνικό νούμερο της κάρτας μου εμφανίζει

Πρέπει πρώτα να τη φορτώσω με τη κάρτα ανανέωσης?

Κάποια οδηγία βήμα προς βήμα?

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα την κάρτα ανανέωσης

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

έστειλα ένα ξάδερφο μου σε καταστημα wind να πάρει ένα φοιτητικό για μένα επειδή πάω στρατό,μήπως και γλιτώσω τίποτα μιας και είναι οικονομικό...αλλά του είπαν μόνο σε σημεία στον δρόμο γίνετε...ξενέρωσα..ξέρει κανείς για το που θα μπορούσα να βρώ το συγκέκριμένο..ο ξάδερφος είναι φοιτητής,εγώ όχι...
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στα προηγούμενα μηνύματα.

 

Πλ. Βικτωριας και ηλεκτρικός στο τέρμα στον Πειραιά...??πρέπει να πάρω και τον φοιτητή μαζί μου??ή θα μου το δώσει και εμένα...??

 

Ευχαριστώ φίλε.!

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στα προηγούμενα μηνύματα.

 

Δεν ξέρω αν δίνουν σήμερα. Δεν χρειάζεται να είσαι φοιτητής.

 

Δευτέρα θα πάω..δεν νομίζω να βρώ κάποιον εκεί σήμερα ούτε αύριο.!

 

Ευχαριστώ και πάλι φίλε μου

Θα ενημερώσω την Δευτέρα αν βρώ κανέναν εκεί

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...