Jump to content

Motorola Moto X


Shuffle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 655
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά.Αξίζει η μετάβαση σε moto X απο Nexus 4 ;

 

Από οποιοδήποτε smartphone αξίζει η μετάβαση στο x:lol::p

 

Ρίχτε μια ματιά και εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=398215#comments :p

Edited by Shuffle
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό κινητό αξίζει να το έχει κανείς! Το έψαξα χθές στο skroutz και το βρήκα με 302 ευρώ! 'Οποιος έχει τα λεφτά να το πάρει είναι πολύ καλή ευκαρία!!
Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
υπαρχει καποιο καταστημα στην Ελλαδα που να εχεις θηκες και ζελατινες για αυτο το κινητο?
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο καταστημα στην Ελλαδα που να εχεις θηκες και ζελατινες για αυτο το κινητο?

 

skroutz όλο και κάτι θα βρεις, πολύ λίγα πράγματα όμως..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο καταστημα στην Ελλαδα που να εχεις θηκες και ζελατινες για αυτο το κινητο?

 

Μάλλον απίθανο να βρεις κάτι σε κατάστημα.

 

Δοκίμασε στο ebay, βρήκα πολύ καλή θήκη στα μέτρα του με ενάμιση ευρώ (με μεταφορικά).

Link to comment
Share on other sites

Τόσο αδιάφορη είναι η νέα έκδοση του Moto X που δεν σχολίασε κανείς κάτι εδώ... :p
Link to comment
Share on other sites

Τόσο αδιάφορη είναι η νέα έκδοση του Moto X που δεν σχολίασε κανείς κάτι εδώ... :p

 

 

Απλα τα σχολια μας ηταν στο κατάλληλο τοπικ.

Ειναι καποια στοιχεια που μου αρεσαν και καποια οχι στο νεο μοτο Χ.

Αδιαφορη δε τη λες, αλλα ουτε και σουπερ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα σε όλους!Σκέφτομαι να αγοράσω αμμεσα το χ κ θα ήθελα τυχόν προτάσεις για καλύτερη τιμή.Μέχρι στιγμής έχω κοιτάξει κάποια μαγαζιά στο σκρουτζ κ στο expansys.Κάποια άλλη πρόταση?Ευχαριστώ προκαταβολικα..:wink:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!Σκέφτομαι να αγοράσω αμμεσα το χ κ θα ήθελα τυχόν προτάσεις για καλύτερη τιμή.Μέχρι στιγμής έχω κοιτάξει κάποια μαγαζιά στο σκρουτζ κ στο expansys.Κάποια άλλη πρόταση?Ευχαριστώ προκαταβολικα..:wink:

Άμαζον κοίταξες;

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω κοιτάξει κ amazon.Πάνω κάτω όλα έχουν παρόμοια τιμή,απλά μήπως υπήρχε κάτι άλλο που δεν είχα δει.Ευχαριστώ,θα επανέλθω όταν με το καλό το πάρω στα χέρια μου!!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ προσέχω την τιμή του και αρκετό καιρό τώρα εκεί κυμαίνεται. Βέβαια στα mediamarkt Γερμανίας έχει 230, αλλά δεν στέλνουν Ελλάδα από εκεί.
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια ενδιαφερομαι για το -χ αλλα η απορια μου ειναι αν χρειαστω σερβις υπαρχει σε ελλαδα και κυριως σε θεσσαλονικη?αυτος ειναι και ο κυριοτερος φοβος μου.

 

Μια χαρά service υπάρχει. Όπως αναφέρθηκε, ο εξουσιοδοτημένος επισκευαστής είναι η Cellcom (στην οποία μάλιστα οι άνθρωποι είναι πολύ εξυπηρετικοί), αν και δεν υπάρχει λόγος να πας απευθείας εκεί.

 

Αγοράζεις τη συσκευή από Wind (Moto G σήμερα, νέο Moto X σύντομα) και σε εξυπηρετεί το κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε στα χέρια μου ένα σφραγισμένο λευκό και εδώ και λίγες ώρες έχω μείνει έκπληκτος. Η όλη εμπειρία χρήσης, η αισθητική του και τα υλικά του είναι σε άλλο επίπεδο από τα (ακριβά) συνηθισμένα. Πήρε απ' ευθείας την 4.4.4 και είναι πανέτοιμο για την L. Η οθόνη είναι εξαίσια, το σήμα απίστευτο και τα ακουστικό/ηχείο είναι από τα πιό δυνατά και καθαρά που έχω ακούσει τελευταία. Στο Antutu, σαν διπύρηνο που είναι δεν μπορεί να πάρει τα πόδια του, στο δε μέγεθος είναι τεράστο σε σχέση με ολοκαίνουργια μοντέλα τριπλής τιμής με οθόνη ίδιου μεγέθους 4.7 ιντσών!!! :tease:

 

http://s29.postimg.org/a9v4ovqpz/Screenshot_2014_09_27_20_41_09.jpg

http://s18.postimg.org/5d2s5v5w9/eeeeeeeeeeee.jpg

Φίλε @haki... και άργησες να έρθεις στη παρέα μας.

Τα λέμε αλλά δε μας πιστεύουν. Μόνο αν το πιάσουν στα χέρια τους, τότε αλλάζουν γνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Left ace ετσι ακριβως ειναι.Προσωπικα ,για το μονο που μετανιωνω (και αφου εχουν περασει απο τα χερια μου ολες οι σημερινές λεγόμενες ναυαρχιδες) , ειναι ότι δεν το δοκιμασα νωρίτερα........ Edited by petrosa
Link to comment
Share on other sites

και εγω πολλες φορες ημουν στο τσακ να το παραγγειλω αλλα δεν ξερω , παντα εκανα πισω και δεν το εχω τολμησει ακομα. ειναι κατι ενδιαμεσο σε νεξους 4 και 5? τουλαχιστον ετσι νομιζω ...
Link to comment
Share on other sites

καλή φάση, ξεκινάει να παίρνει τα πόδια του το νήμα τώρα που βγαίνει το 2nd gen.. Πάλι μόνος μου θα είμαι στο νέο νήμα..:p Edited by Shuffle
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

καλή φάση, ξεκινάει να πέρνει τα πόδια του το νήμα τώρα που βγαίνει το 2nd gen.. Πάλι μόνος μου θα είμαι στο νέο νήμα..:p

 

 

Lol..............

Link to comment
Share on other sites

Εμένα, χωρίς μεταφορικά, μου βγήκε περί τα 590 σχεδόν euros, για 32άρι.

 

 

Δε χρειαζεται να σου πω οτι θα κανεις νημα για το μοτο x 2014.

Ειναι δεδομενο.

Βλεπεις οτι σιγα σιγα στην Ελλαδα,(τουλαχιστον) αρχιζει ο κοσμος να ριχνει κλεφτες ματιες στις ναυρχιδες της μοτο.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από συνεχομένες αναβολές επί σχεδόν 2 μηνών, μπήκα και εγώ στο κλαμπ! Είναι λίγο νωρίς να εκφράσω άποψη, καθώς μόλις σήμερα το πήρα στα χέρια μου, αλλά ήθελα να ρωτήσα τους παλιότερους κατόχους αν το έχετε σε θήκη και αν έχετε να προτείνετε καμία. Αντίστοιχα και για screen protector / tempered glass etc. Θενκς!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola Moto X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...