Jump to content

Φωτογραφίες / βίντεο με το LG G2


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την περισσοτερη διαφορα την κανουν τα binaries!!

Απλα στη XCam μπορεις να κατεβασεις και τα setting's:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bellabytes.xcamlgsettings

και να "παιξεις" με τις ρυθμισεις!

 

Ε ρε μαστορα καθε 2 σελιδες τα ιδια γραφουμε...κατεβαζεις και το Xcam lg settings απο Playstore και κανεις τις δικες σου ρυθμισεις (ή περιμενεις τον Γιωργο να βαλει προτεινομενες δικες του που προτιμαει) και τοτε θα δεις διαφορα.

 

Επειδη δεν υπαρχει χρονος να διαβαζω ατελειωτες σελιδες δεν το προσεξα...

 

Θα το αγορασω με την 1η ευκαιρια και οταν δωσει καποιος ρυθμισεις θα το δοκιμασω. προς το παρον τραβαω με Stock

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και μπράβο για την πολύ καλή δουλειά που κανετε. Έχω όμως μια απορία καθότι νέος στο g2! Να υποθέσω. Ότι με το κινητό στοκ όπως το έχω τα παραπάνω που γράφεται δεν ισχύουν για εμένα έτσι;; είναι τόσο μεγαλη Η διαφορά στις φωτογραφίες που αξίζει να κάνεις αλλαγή της ρομ ;

 

Ο Xdabbeb έχει κάμερα και για unrooted τηλέφωνα. Γιατί δεν τη δοκιμάζεις;

Το λινκ το έδωσε ο φίλος πιο πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν είμαι ευχαριστημένος με την κάμερα του. Τραβάω στα 10 μεγκαπιξελ αλλα Έχω την εντύπωση ότι δεν είναι ικανοποιητικό το αποτέλεσμα η η διαφορά της κάμερας σε σύγκριση με το σ3 απο το οποίο προέρχομαι Δεν είναι τόσο μεγάλη. Θα δοκιμάσω και κάποιες άλλες εφαρμογές και θα δω
Link to comment
Share on other sites

https://www.flickr.com/photos/129549489@N02/15662900220/https://www.flickr.com/photos/129549489@N02/15662900220/

Demon2411 για πες μου εσυ.Ειμαι με cloudystock 2.6 kai xcam

Edited by gjimmys
Link to comment
Share on other sites

https://www.flickr.com/photos/129549489@N02/15662900220/https://www.flickr.com/photos/129549489@N02/15662900220/

Demon2411 για πες μου εσυ.Ειμαι με cloudystock 2.6 kai xcam

 

Δεν ειμαι μπροστα την οθονη "δικαστη" για να σου πω αλλα φαινεται μια χαρα καλη φωτογραφια. Λεπτομερεια χρωματα ολα σε καλα επιπεδα. Δοκιμασε και με hdr ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα και μπράβο για την πολύ καλή δουλειά που κανετε. Έχω όμως μια απορία καθότι νέος στο g2! Να υποθέσω. Ότι με το κινητό στοκ όπως το έχω τα παραπάνω που γράφεται δεν ισχύουν για εμένα έτσι;; είναι τόσο μεγαλη Η διαφορά στις φωτογραφίες που αξίζει να κάνεις αλλαγή της ρομ ;

 

Σε ημερησιες δεν θα δεις κατι, σε νυχτερινες και σε εσωτερικου χωρου με λιγο φωτισμο ναι, οπως και με φλας.

Εχει διαφορα αισθητη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νομίζω πως δεν είμαι ευχαριστημένος με την κάμερα του. Τραβάω στα 10 μεγκαπιξελ αλλα Έχω την εντύπωση ότι δεν είναι ικανοποιητικό το αποτέλεσμα η η διαφορά της κάμερας σε σύγκριση με το σ3 απο το οποίο προέρχομαι Δεν είναι τόσο μεγάλη. Θα δοκιμάσω και κάποιες άλλες εφαρμογές και θα δω

 

Συγκρισεις να κανεις παντα την ιδια ωρα και την ιδια στιγμη. Την εχω πατησει απειρες φορες ετσι...

Δεν ειναι ευκολο να κρινεις με αυτο τον τροπο.

Link to comment
Share on other sites

Σας παραθετω (δεν ειναι οδηγος ουτε κατι το ιδιαιτερο απλα προς διευκολυνση σας) τις ρυθμισεις μου στην xcam.

Θα σας πω τι προτεινω και θα εξηγησω τι υπαρχει στα καινουργια της Xcam 5.2.3.

Xcam Settings

 

Quality=100

Contrast=4 (αν θελετε φυσικη εικονα στο 2 αν θελετε πιο samsung galaxy type εντονη εικονα στο 6-7). Μαζι με το contrast ανεβαινει και το saturation.

Sharpness=17

 

Shutter control.

Καταρχας να σας εξηγησω κατι. Οι ρυθμισεις του xcam λειτουργουν ΜΟΝΟ ΣΕ NORMAL KAI BURST.

ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ στα υπολοιπα modes (night-hdr) κτλ. Οποτε να εχετε στο μυαλο σας πρωτα αυτο.

 

Τα αφηνουμε ολα ως εχουν. Οι μονες αλλαγες (mods) μετα απο πειραματισμο ειναι οι εξης:

NORMAL MIN SHUTTER. Εργοστασιακο ειναι 1/9. Εδω εχουμε το εξης. Αν το αφησετε 1/9 πατε να πλησιασετε το κλειστρο του night mode. Οποτε εν μερει ειναι κατι σαν αυτοματο night mode. Εαν ομως το πατε 1/30 θα παρατηρησετε ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ αλλαγη στην ταχυτητα της εικονας.

Δοκιμαστε λοιπον το εξης: οπως ειναι (normal mode) πηγαινετε σε εναν χωρο με χαμηλο φωτισμο. Ανοιξτε την καμερα και κοιταξτε ποσο αργα κινειται και νεταρει. Γυριστε στα xcam settings και βαλτε στο normal 1/30. Δοκιμαστε παλι την καμερα.

Αυτο φυσικα συνεπαγεται σε πιο πολυ θορυβο.

 

Burst mode: Εδω αν το βαλετε 1/30 θα μπορεσετε να πιασετε σε καλο φωτισμο τελεια παγωματα. (π.χ. τρεχουμενο νερο η κατι πολυ γρηγορο).

Bitrate control. Ολα ως εχουν. Αν ανεβασετε καποιο ταυτοχρονα ανεβαζετε την ποιοτητα της εικονας αλλα ΔΕΝ φαινεται κατι απλα θα ανεβαινουν τα αρχεια σε μεγεθος. αν θελετε ελαχιστα κατι καλυτερο βαλτε στα 1080p 30fps 30000kbps.

Σε ολα τα υπολοιπα ολα ως εχουν.

 

*To audio noise gate το απενεργοποιουμε μονο σε ησυχο περιβαλλον για να πιασουμε πιο πολυ λεπτομερεια στον ηχο. Σε θορυβωδη καταστασεις προτεινω παντα στο on γιατι αλλιως παραμορφωνεται ο ηχος αρκετα.

 

Παραλληλα για να δειτε τι σημασιας ειναι η ρυθμιση iso+exposure στην xcam (στην cloudyg3 cam δεν υπαρχουν) kαι επισης τι σημασιας ειναι να κανουμε touch+focus παρα να το αφηνουμε να νεταρει μονο του, σας εβγαλα 2 εικονες σημερινες χαμηλου φωτισμου. Η μια ειναι normal mode (ολα auto) και η αλλη απλα με iso 200 και brightness -1 (-που ουσιαστικα ειναι το exposure). Mια ρυθμιση 5 δευτερολεπτων.

Θα σας φτιαξω και εναν mini Οδηγο για νυχτερινες φωτογραφιες λιτο και περιεκτικο.

Θα εχετε τα μεγιστα αποτελεσματα γιατι στο auto δεν ειναι και οτι καλυτερο.! ;)

 

Δειτε και κρινετε μονοι σας. (κεντρικο θεμα το μαγαζι και η ταμπελα του).

 

Normal mode All auto - auto focus

15665216998_b584347ccd_k.jpgall auto by drizosg, on Flickr

 

 

Normal mode iso 200 + exposure -1 + touch&focus

15230465164_9ee6ebacf8_k.jpgiso 200 exposure -1 by drizosg, on Flickr

Edited by demon2411
Link to comment
Share on other sites

demon σε ευχαριστούμε παρα παρα πολύ! ακόμη μια φορα ήσουνα πολύ κατατοπιστικός και όλα τα δίνεις με λεπτομέρεια. ο οδηγός για night pics θα ήταν ότι καλύτερο. εγώ θα ήθελα να ρωτήσω σε poies περιπτώσεις χρησιμοποιείς zoom στις φωτογραφίες σου και πως χειρίζεσαι το distortion του zoom?

 

είναι απίστευτο το πόση διαφορα κάνουν τα settings στις φωτογραφίες! ειδικά στον φωτισμό

Link to comment
Share on other sites

demon σε ευχαριστούμε παρα παρα πολύ! ακόμη μια φορα ήσουνα πολύ κατατοπιστικός και όλα τα δίνεις με λεπτομέρεια. ο οδηγός για night pics θα ήταν ότι καλύτερο. εγώ θα ήθελα να ρωτήσω σε poies περιπτώσεις χρησιμοποιείς zoom στις φωτογραφίες σου και πως χειρίζεσαι το distortion του zoom?

 

είναι απίστευτο το πόση διαφορα κάνουν τα settings στις φωτογραφίες! ειδικά στον φωτισμό

 

Να σαι καλα φιλε μου. Η αληθεια ειναι οτι δεν μπορω να σου απαντησω γιατι.....δεν χρησιμοποιω ποτε zoom γιατι ειναι ψηφιακο...

Link to comment
Share on other sites

demon :respect: και απο μενα ,αλλα φιλε δε ξερουμε τι μας γινετε :lol: , τι θελω να πω , τι πρεπει να κανουμε εγκατασταση για να εχουμε αυτα τ αποτελεσματα? ειμαι root sotck rom εχω κανει εγκατασταση το xcam lg settings, οπως επισης το xcamlg523 ,ειμαι οκ? χρειαζονται τα περιβοητα binaries? μηπως να γινει ενα ξεκαθαρισμα πχ με cloydy rom χρειαζονται αυτα τα πραγματα, με stock αλλα κλπ κλπ, τι ισχυει τελικα? ενα μπραβο και απο μενα για τον χρονο σου και την βοηθεια που δινεις εδω μεσα :)
Link to comment
Share on other sites

Σας παραθετω (δεν ειναι οδηγος ουτε κατι το ιδιαιτερο απλα προς διευκολυνση σας) τις ρυθμισεις μου στην xcam.

Θα σας πω τι προτεινω και θα εξηγησω τι υπαρχει στα καινουργια της Xcam 5.2.3.

Xcam Settings

 

Quality=100

Contrast=4 (αν θελετε φυσικη εικονα στο 2 αν θελετε πιο samsung galaxy type εντονη εικονα στο 6-7). Μαζι με το contrast ανεβαινει και το saturation.

Sharpness=17

 

Shutter control.

Καταρχας να σας εξηγησω κατι. Οι ρυθμισεις του xcam λειτουργουν ΜΟΝΟ ΣΕ NORMAL KAI BURST.

ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ στα υπολοιπα modes (night-hdr) κτλ. Οποτε να εχετε στο μυαλο σας πρωτα αυτο.

 

Τα αφηνουμε ολα ως εχουν. Οι μονες αλλαγες (mods) μετα απο πειραματισμο ειναι οι εξης:

NORMAL MIN SHUTTER. Εργοστασιακο ειναι 1/9. Εδω εχουμε το εξης. Αν το αφησετε 1/9 πατε να πλησιασετε το κλειστρο του night mode. Οποτε εν μερει ειναι κατι σαν αυτοματο night mode. Εαν ομως το πατε 1/30 θα παρατηρησετε ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ αλλαγη στην ταχυτητα της εικονας.

Δοκιμαστε λοιπον το εξης: οπως ειναι (normal mode) πηγαινετε σε εναν χωρο με χαμηλο φωτισμο. Ανοιξτε την καμερα και κοιταξτε ποσο αργα κινειται και νεταρει. Γυριστε στα xcam settings και βαλτε στο normal 1/30. Δοκιμαστε παλι την καμερα.

Αυτο φυσικα συνεπαγεται σε πιο πολυ θορυβο.

 

Burst mode: Εδω αν το βαλετε 1/30 θα μπορεσετε να πιασετε σε καλο φωτισμο τελεια παγωματα. (π.χ. τρεχουμενο νερο η κατι πολυ γρηγορο).

Bitrate control. Ολα ως εχουν. Αν ανεβασετε καποιο ταυτοχρονα ανεβαζετε την ποιοτητα της εικονας αλλα ΔΕΝ φαινεται κατι απλα θα ανεβαινουν τα αρχεια σε μεγεθος. αν θελετε ελαχιστα κατι καλυτερο βαλτε στα 1080p 30fps 30000kbps.

Σε ολα τα υπολοιπα ολα ως εχουν.

 

*To audio noise gate το απενεργοποιουμε μονο σε ησυχο περιβαλλον για να πιασουμε πιο πολυ λεπτομερεια στον ηχο. Σε θορυβωδη καταστασεις προτεινω παντα στο on γιατι αλλιως παραμορφωνεται ο ηχος αρκετα.

 

Παραλληλα για να δειτε τι σημασιας ειναι η ρυθμιση iso+exposure στην xcam (στην cloudyg3 cam δεν υπαρχουν) kαι επισης τι σημασιας ειναι να κανουμε touch+focus παρα να το αφηνουμε να νεταρει μονο του, σας εβγαλα 2 εικονες σημερινες χαμηλου φωτισμου. Η μια ειναι normal mode (ολα auto) και η αλλη απλα με iso 200 και brightness -1 (-που ουσιαστικα ειναι το exposure). Mια ρυθμιση 5 δευτερολεπτων.

Θα σας φτιαξω και εναν mini Οδηγο για νυχτερινες φωτογραφιες λιτο και περιεκτικο.

Θα εχετε τα μεγιστα αποτελεσματα γιατι στο auto δεν ειναι και οτι καλυτερο.! ;)

 

Δειτε και κρινετε μονοι σας. (κεντρικο θεμα το μαγαζι και η ταμπελα του).

 

 

Ενταξει επαναλαμβανομαι το ξερω.... ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΘΕΟΥΛΗΣ !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει επαναλαμβανομαι το ξερω.... ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΘΕΟΥΛΗΣ !!!!!!!

 

Γιωργο ειδοποιησε με ενα ποστ και τα παιδια στις τροποποιησεις οτι εχεις βγαλει νεες ρυθμισεις γιατι παρα τα σχολια η πλειοψηφια σε παρακολουθει και ενδιαφερεται

LINKS

SuperUIs : http://1drv.ms/1WiyREb

Limitless_UX4_v1.3_V10 mod : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6561829#post6561829

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο ειδοποιησε με ενα ποστ και τα παιδια στις τροποποιησεις οτι εχεις βγαλει νεες ρυθμισεις γιατι παρα τα σχολια η πλειοψηφια σε παρακολουθει και ενδιαφερεται

 

Εχεις δικιο το κανω τωρα.

 

Μολις τελειωσα και το τελευταιο συγκριτικο (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ) μεταξυ stock binaries + xcam και advanced binaries + xcam.

Ομολογω οτι ειναι η πρωτη φορα που βλεπω διαφορα!! (υπερ των modded).

Επαληθευεται αυτο που ειπα πιο πριν. Οσοι εχετε g2 based roms φλασαρετε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ binaries 1.0.0.!!!

Θα ακολουθησουν δειγματα λεω να παω να κοιμηθω λιγο..! :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ενταξει επαναλαμβανομαι το ξερω.... ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΘΕΟΥΛΗΣ !!!!!!!

 

Σταματα γειτονα γιατι ντρεπομαι....:lol::lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

demon :respect: και απο μενα ,αλλα φιλε δε ξερουμε τι μας γινετε :lol: , τι θελω να πω , τι πρεπει να κανουμε εγκατασταση για να εχουμε αυτα τ αποτελεσματα? ειμαι root sotck rom εχω κανει εγκατασταση το xcam lg settings, οπως επισης το xcamlg523 ,ειμαι οκ? χρειαζονται τα περιβοητα binaries? μηπως να γινει ενα ξεκαθαρισμα πχ με cloydy rom χρειαζονται αυτα τα πραγματα, με stock αλλα κλπ κλπ, τι ισχυει τελικα? ενα μπραβο και απο μενα για τον χρονο σου και την βοηθεια που δινεις εδω μεσα :)

 

Τα εχω ξεκαθαρισει αλλα θα στα ξαναπω. ;)

ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ROOT + CUSTOM RECOVERY

Μεγιστα αποτελεσματα ΣΕ G2BASED ROMS (sotmax-cloudystock-cloudypro κτλ) = φλασαρισμα binaries 1.0.0. g2 advanced, απλη εγκατασταση xcam 5.2.3adv.apk, και τελος xcam settings.

Επισης μεγιστα αποτελεσματα ΣΕ G3 BASED ROMS (cloudyg3, 2.0-2.1,cloudyflex κτλ) = ΔΕΝ φλασαρουμε binaries, απλη εγκατασταση xcam 5.2.3adv.apk, και επισης xcam settings.

Ελπιζω να ειναι κατανοητα πλεον. :)

Edited by demon2411
Link to comment
Share on other sites

Τα εχω ξεκαθαρισει αλλα θα στα ξαναπω. ;)

ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ROOTED + CUSTOM RECOVERY

Μεγιστα αποτελεσματα ΣΕ G2BASED ROMS (sotmax-cloudystock-cloudypro κτλ) = φλασαρισμα binaries 1.0.0. g2 advanced, xcam 5.2.3, και τελος xcam settings.

Επισης μεγιστα αποτελεσματα ΣΕ G3 BASED ROMS (cloudyg3 2.0-2.1, κτλ) = ΔΕΝ φλασαρουμε binaries, xcam 5.2.3, και επισης xcam settings.

Ελπιζω να ειναι κατανοητα πλεον. :)

 

ωραιος, σ ευχαριστω φιλε :)

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο καλημερα και ελπιζω να ξεκουραστηκες. Μια ερωτηση ,εχω την cloudyG3 2.1 και εχω εγκαταστησει XCamLG_523_g3.apk και οχι την XCamLG_523_g2adv.apk. Εκανα καλα? Υπαρχει διαφορα ? Παντως του g3 απο αποψη μεγεθους ειναι μεγαλυτερη 29.7MB ενω του g2 28.5MB

LINKS

SuperUIs : http://1drv.ms/1WiyREb

Limitless_UX4_v1.3_V10 mod : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6561829#post6561829

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο καλημερα που βρίσκω τα xcma settings,και τα binaries;Εχω cloody stock 2.6 και εχω βαλει μονο την xcam την τελευταια
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την όμορφη συντροφιά . Φλάσαρα τη cloudyflex 2,7 (10/11), παρεμπιμπτόντος εξαιρετική μπαταρία και ωραίο black skin

 

1.Δεν δέχεται τα v1.0.0 - Advanced Driver for G2 πέφτει σε bootloop συνέχεια (λογικό η ρομ δεν είναι stock based )

2. Δέχεται όμως τα v1.0.1 - Advanced Driver for G3-based roms

Άρα προκύπτει το ερώτημα .Ποιά κάμερα χρησιμοποιούμε ,δεδομένου ότι δεν μπορούμε να τις έχουμε και τις δύο (η μία σβήνει την άλλη)

XCamLG_523_g2adv.apk ή XCamLG_523_g3.apk .Γνωρίζουμε γιατί η μία λέει adv.apk και η άλλη σκέτο apk. ? Και αφού χρησιμοποιώ τα

v1.0.1 - Advanced Drive for G3 ποιά θα ματσάρει καλύτερα ? Ευχαριστώ για τη βοήθειά σας ,δυστυχώς δεν έχω χρόνο και γνώσεις για δοκιμές .Ενα μεγαλο ευχαριστώ σε όλους τους testers και ιδιαίτερα στον demon 2411 για τον χρόνο σας και την βοήθεια που προσφέρετε σε όλους μας .:respect:

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο καλημερα και ελπιζω να ξεκουραστηκες. Μια ερωτηση ,εχω την cloudyG3 2.1 και εχω εγκαταστησει XCamLG_523_g3.apk και οχι την XCamLG_523_g2adv.apk. Εκανα καλα? Υπαρχει διαφορα ? Παντως του g3 απο αποψη μεγεθους ειναι μεγαλυτερη 29.7MB ενω του g2 28.5MB

Σου δουλευει καλα η καμερα που εβαλες;

Εγω σε cloudyG3 2.0 εχω την XCamLG_523_g2adv.apk και δουλευει πολυ καλα! Εχω την εντυπωση πως το apk που εβαλες ειναι για G3 και οχι για G2, ασχετα αν εχουμε G3 rom. Αν καποιος ξερει ας διευκρινισει ;)

Link to comment
Share on other sites

Σου δουλευει καλα η καμερα που εβαλες;

Εγω σε cloudyG3 2.0 εχω την XCamLG_523_g2adv.apk και δουλευει πολυ καλα! Εχω την εντυπωση πως το apk που εβαλες ειναι για G3 και οχι για G2, ασχετα αν εχουμε G3 rom. Αν καποιος ξερει ας διευκρινισει ;)

 

Αψογη ειναι με ολα τα χαρακτηριστικα ενεργοποιημενα και λειτουργικα!

LINKS

SuperUIs : http://1drv.ms/1WiyREb

Limitless_UX4_v1.3_V10 mod : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6561829#post6561829

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα.Απο τις ρυθμισεις της XCam setings που βρισκονται τα Burst mode και Bitrate control;:O

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα.Απο τις ρυθμισεις της XCam setings που βρισκονται τα Burst mode και Bitrate control;:O

 

[ATTACH]53064[/ATTACH][ATTACH]53064[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο καλημερα που βρίσκω τα xcma settings,και τα binaries;Εχω cloody stock 2.6 και εχω βαλει μονο την xcam την τελευταια

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2548974

 

 

Kαλημερα.Απο τις ρυθμισεις της XCam setings που βρισκονται τα Burst mode και Bitrate control;:O

Μαλλον δεν εγκατεστησες αυτο:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bellabytes.xcamlgsettings

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Aν και με καλυψαν τα παιδια στις ερωτησεις σας, στο θεμα της xcam αυτη που γραφει G3 ειναι για το ΚΙΝΗΤΟ G3.

Εξαλλου δεν υπαρχει στο thread του g2 παρα μονο στο g3. ;)

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2548974

 

 

Aπο τα 3 κατεβαζω το μεσαιο;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γενικά είμαι υπερευχαριστημένος με την κάμερα της συσκευής (είμαι με Cloudy g3 2.0 + xcam). Το μοναδικό θέμα που έχω έχει να κάνει με φωτογραφίες προσώπων με χρήση φλας. Πολύ σπάνια δεν θα έχει κάποιος κλειστά μάτια. Εδώ μπορούμε να κάνουμε κάτι?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...