Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εικάζω για μεγάλη έκπληξη με το άνοιγμα του κινητού...:p

Κι εγω για μεγαλη εκπληξη το βλεπω, ελπιζω ευχαριστη..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ήθελα να παραγγείλω και 2ο, αλλά με όλα αυτά διστάζω....

 

Πάντως είναι πανέμορφο το άτιμο.

 

Καλώς να μας έρθει...τέλος Γενάρη...:D

 

Καλές γιορτές σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα που παρηγγειλες ενα, αυτους δεν ειναι να τους εμπιστευεσαι..

Εγω θα περιμενω να ερθουν τα δικα σας, ισως να δοκιμασω σε goophone, ειναι single sim βεβαια, αλλα δεν με νοιαζει..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω με τι το στελνει απλα ειδα αναφερει 2 μπαταριες.

Το εχει ενας ισπανος οποιος το θελει αμεσα στα 152.99 + 25 μεταφορικα με ολα τα αξεσουαρ.

 

Και ο Ισπανός μια μπαταρία δίνει..

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Movil-iNew-V3-Quad-Core-5-0-pulgadas-HD-1280x720-Ultra-Fino-Dual-SIM-Android-4-2-/310824500191?pt=ES_Tel%C3%A9fonos_m%C3%B3viles&hash=item485e957bdf

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα παιδια!!καιρο τωρα διαβαζω τα θεματα σας κ με εχετε βοηθησει πολυ!!!

παρηγγειλα κ εγω το V3 απο to2c με το κουπονι, κ στο paypal επελεξα να μου κανει την ισοτιμια η τραπεζα. ετσι μου βγηκε 130,64 ευρω με 1.3395 ισοτιμια σε αντιθεση με το paypal poy θα εβγαινε 132,54 με 1,32 κ κατι ισοτιμια!!

ελπιζω να μην εχουμε προβληματα με το κινητο αλλιως αμεσως refund!!

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα παιδια!!καιρο τωρα διαβαζω τα θεματα σας κ με εχετε βοηθησει πολυ!!!

παρηγγειλα κ εγω το V3 απο to2c με το κουπονι, κ στο paypal επελεξα να μου κανει την ισοτιμια η τραπεζα. ετσι μου βγηκε 130,64 ευρω με 1.3395 ισοτιμια σε αντιθεση με το paypal poy θα εβγαινε 132,54 με 1,32 κ κατι ισοτιμια!!

ελπιζω να μην εχουμε προβληματα με το κινητο αλλιως αμεσως refund!!

Βλέπω είμαστε πολλοί που το πήραμε απο to2c.

Καλο αυτο, αν παει κατι στραβα θα κάνουμε ενα μεγάλο δέμα όλοι μαζί προς ανατολάς. :)

Edited by geokostas
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ PANDAWILL επειδη εψαχνα για tablet den to synistoysan giati kanei treloys xronoys paradoshs,den apantoysan sta μαιλσ k sto telos ελεγαν οτι δεν το εχουν stock.

ta καταστηματα που προσωπικα εχω αγορασει πραγματα κ πηγαν ολα καλα ειναι το geekbying, chinavasion, dealextreme, minideal.

an παντως δεν εχει καλο ακουστικο, τελειωνει γρηγορα η μπαταρια κ δεν πιανει το gps, αμεσως θα ζητησω τα χρηματα στο paypal!!

kalew paralabew paidiaaa

Link to comment
Share on other sites

εγω οταν παιρνω απο κινα αν ειναι προβληματικο το προιον ζηταω τα χρηματα μου γιατι αφενος θα κανει απειρο χρονο γυρνωντας ολη τη γη για να μου ξαναρθει, κ αφετρου ακομα κ το απλο ταχυδρομειο χρεωνει απιστευτα!!

για μια μπαταρια laptop που την πηρα 25 ευρω μου ζητησαν 40 ευρω στα ελτα με απλο!!δευστυχως ειχψαν περασει οι 45 ημερες κ εχασα τα λεφτα μου. υποψην 3 μπαταριες εχω παρει απο κινα κ χαλασαν σε 3 μηνες!! εδω ειναι πανακριβες δυστυχως.

sorry αν ειμαι off topic

Link to comment
Share on other sites

Στα μαγαζια η φωτο δειχνουν πολυ ωραιες και απο ομορφια σφαζει το ατιμο.

Στο youtube δε μου γεμισε και πολυ το ματι.

Για ριξτε μια ματια και καταθεστε την αποψη σας.

Εχω επισης την εντυπωση οτι η inew βγαζει αντιγραφες.

Link to comment
Share on other sites

Από το πρωί μέχρι το μεσημέρι πάντως ανέβηκε 15 € η αγορά του στο συγκεκριμένο κατάστημα

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρωστε λιγο και περιμενετε γιατι

http://www.minideal.net/huawei-honor-3c-smartphone-mtk6582-quad-core-1-3ghz-with-5-0-inch-hd-ogs-screen.html

και δεν συγκρινονται οι δυο εταιρειες και εχει και αυτο καλη sony camera

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρωστε λιγο και περιμενετε γιατι

http://www.minideal.net/huawei-honor-3c-smartphone-mtk6582-quad-core-1-3ghz-with-5-0-inch-hd-ogs-screen.html

και δεν συγκρινονται οι δυο εταιρειες και εχει και αυτο καλη sony camera

 

το παλιό μου κινητό ήταν το huawei 8800 pro. Σούπερ ευχαριστημένος, κορυφαία εταιρεία. Συμφωνώ μαζί σου

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρωστε λιγο και περιμενετε γιατι

http://www.minideal.net/huawei-honor-3c-smartphone-mtk6582-quad-core-1-3ghz-with-5-0-inch-hd-ogs-screen.html

και δεν συγκρινονται οι δυο εταιρειες και εχει και αυτο καλη sony camera

 

Σε ομορφιά όμως δεν συγκρίνονται και είναι και πολύ πιο λεπτό το INEW

Link to comment
Share on other sites

Σε ομορφιά όμως δεν συγκρίνονται και είναι και πολύ πιο λεπτό το INEW

 

Συμφωνω,αν ειναι να συγκρινουμε και το xiaomi m3 ειναι καλυτερο ολων,αλλα απο εμφανιση το Inew δεν παιζεται.

Link to comment
Share on other sites

Η εμφανιση του V3 ειναι το δυνατο του χαρτι και η μπαταρια το..αδυναμο.

Σιγουρα το Huawei ειναι κορυφαια εταιρεια και το συγκεκριμενο εχει αρκετα μεγαλυτερη μπαταρια. Ομως εγω για παραδειγμα θα αλλαζα αυτο που εχω (zp820) για το V3 (λογω ομορφιας και εφ οσον λειτουργουν ολα σωστα), οχι ομως για το Huawei και ας ειναι και καλυτερο..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Το HUAWEI Honor 3C με τα 2GB ραμ ανακοινωθηκε οτι θα εχει 160$ αν λεω αν περασει κανα 2μηνο 3μηνο και εχει κοντα στα 200$ τελικα για ποιο inew αι πιο xiaomi μου λετε τωρα,best value for money κινητο με διαφορα!
Link to comment
Share on other sites

Το HUAWEI Honor 3C με τα 2GB ραμ ανακοινωθηκε οτι θα εχει 160$ αν λεω αν περασει κανα 2μηνο 3μηνο και εχει κοντα στα 200$ τελικα για ποιο inew αι πιο xiaomi μου λετε τωρα,best value for money κινητο με διαφορα!

 

γουστα ειναι αυτα,εσυ παρε αυτο που σ αρεσει,εμας μας αρεσει το inew,επισης οταν ανακοινωθει τιμη 160 δολλαριων στην Κινα τοτε στην Ευρωπη θα ερθει πανω απο 300 η καπου εκει.

Edited by tsopanos
Link to comment
Share on other sites

Το HUAWEI Honor 3C με τα 2GB ραμ ανακοινωθηκε οτι θα εχει 160$ αν λεω αν περασει κανα 2μηνο 3μηνο και εχει κοντα στα 200$ τελικα για ποιο inew αι πιο xiaomi μου λετε τωρα,best value for money κινητο με διαφορα!

 

Με την λογική αυτή δεν θα πάρεις ποτέ κινητό.

 

Το κινητό είναι πανέμορφο και η μπαταρία μια χαρά θα κρατάει. Είναι πολύ καλός ο 6582. Είναι 720p η οθόνη. Τι να πούνε και τα κινητά με 2γίγα, FHD και τον 6589T ;!!

 

Καμία ρομ να βρούμε να περάσουμε αλλά ας έρθει πρώτα και επειδή βλέπω ότι μαζευόμαστε όλο και κάτι θα κάνουμε! :D

Link to comment
Share on other sites

όλα αυτά αντιγράφουν το huawei σαφώς . Επίσης και το jiake P6 είναι ίδιο , το είχα αναφέρει και πιο πριν ...

Αν περιμένεις να το ρίξει ο Κινέζος , ειδικά αν γίνει επιτυχία , θα περιμένεις πολύ . Οι κινέζοι το εμπόριο το εξασκούν με διαφορετικό τρόπο από ότι οι "δυτικοί" . Την ώρα που θα το βρεις , να το πάρεις , γιατί αλλιώς θα μείνεις χωρίς τηλέφωνο για μήνες .

 

θυμηθείτε και το haipai P6S , είναι και πιο καλοί "κλώνοι" του inew και έχουν και μεταλλική πλάτη , τουλάχιστον το haipai .

Edited by mimo

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που διάβασα μερικά reviews στα ξένα μέσα, λένε ότι δεν θα είναι μεγάλο πρόβλημα η 1830 μπαταρία μιας και είναι 720p και δεν είναι FHD άρα θα κρατήσει φυσιολογικά μια μέρα.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που διάβασα μερικά reviews στα ξένα μέσα, λένε ότι δεν θα είναι μεγάλο πρόβλημα η 1830 μπαταρία μιας και είναι 720p και δεν είναι FHD άρα θα κρατήσει φυσιολογικά μια μέρα.

 

εδω πουληθηκαν δεκαδες κινητα της THL & Zopo 5 ιντσων με 6589 επεξεργαστη και fhd και ειχαν μπαταρια μεχρι 2000 mah.

Link to comment
Share on other sites

όλα αυτά αντιγράφουν το huawei σαφώς . Επίσης και το jiake P6 είναι ίδιο , το είχα αναφέρει και πιο πριν ...

Αν περιμένεις να το ρίξει ο Κινέζος , ειδικά αν γίνει επιτυχία , θα περιμένεις πολύ . Οι κινέζοι το εμπόριο το εξασκούν με διαφορετικό τρόπο από ότι οι "δυτικοί" . Την ώρα που θα το βρεις , να το πάρεις , γιατί αλλιώς θα μείνεις χωρίς τηλέφωνο για μήνες .

 

θυμηθείτε και το haipai P6S , είναι και πιο καλοί "κλώνοι" του inew και έχουν και μεταλλική πλάτη , τουλάχιστον το haipai .

Γιώργο όσο πιο κλώνος είναι το κινητό,τόσο μεγαλώνουν οι πιθανότητες να το έχεις απλά για να το κοιτάς .... κλειστό :lol: λόγω των πολλών bug που θα έχει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...