Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγώ αρκετό αγχος τράβηξα με το zp820 και το jk , θα κρατήσω λεφτά για octa . 6582 έχω δεν θέλω άλλον ...

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια βρηκατε κανενα βιντεακι στο youtube για το εν λογω κινητο???γιατι εγω οχι.τουλαχιστον να δουμε κατι.κ δεν ξερουμε κ διαστασεις...
Link to comment
Share on other sites

παιδια!ειναι πολυ ωραιο.εχει αυτο που θα προτιμουσα.σαν το κομψοτεχνημα το P6 αλλα με στρογγυλεμα και στην πανω μερια,ετσι ωστε οταν το ακουμπας στο αυτι σου να μην σε ''κοβει''
Link to comment
Share on other sites

και έλεγα με ποιο μοιάζει , με
μοιάζει ;

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

To εχω αγορασει και το περιμενω.Λενε οτι δουλευουν ολα οκ και ειναι πιο ομορφο απο κοντα.Το μονο που με απασχολει ειναι οτι το αγορασε και ο tsopanos:p Edited by stargreek

Link to comment
Share on other sites

ποτε προλαβατε κιολας!!!δεν σας προλαβαινω με τπτ...:)

αντε με το καλο να σας ερθει.περιμενουμε εντυπωσεις!!

 

σε φυσικα καταστηματα στην κινα ξερουμε αν υπαρχει?αυτο 'η και τα υπολοιπα που συζηταμε.

ο λογος που ρωταω ειναι οτι υπαρχει πιθανοτητα να ερθει ενας γνωστος τα χριστουγεννα απο κινα,οποτε να του πω να το αγορασει και να μου το φερει.

 

@stargreek,που εχεις ακουσει οτι δουλευουν ολα οκ?δωσε καποιο λινκ,αν εχεις, να ριξουμε κι εμεις μια ματια αν ειναι ευκολο.

Link to comment
Share on other sites

πολυ μ αρεσει το παραγγειλα

 

To εχω αγορασει και το περιμενω.Λενε οτι δουλευουν ολα οκ και ειναι πιο ομορφο απο κοντα.Το μονο που με απασχολει ειναι οτι το αγορασε και ο tsopanos:p

Με το καλό να τα δεχτείτε.Περιμένουμε εντυπώσεις

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα το θεωρω το πιο ομορφο κινητο που εχω δει ποτε. Δεν ειναι απλα ομορφο, σπαει το κοντερ.

Το εχω κοζαρει κανα 10αρι μερες αλλα δεν το εχω αγορασει γιατι θα αργησω να πληρωθω μερικες μερες ακομα.

Απογοητευση που μπηκα και βλεπω πως εχει σε μια μερα 3 σελιδες, ελπιζω να μη γινει το νεο Jiayu G4 και κρατανε ολοι

απο ενα στο χερι :p

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά πολύ όμορφο κινητό!! αν και η μικρή μπαταρία με προβληματίζει, δε θα έλεγα όχι σε μελλοντική αγορά του.
Link to comment
Share on other sites

sorry αλλά δεν κρατιέμαι ,

τόσο λεπτό που είναι μήπως στραβώνει ; και κάμπτεται ; :X :lol:

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

να μην ξεχναμε οτι Zopo και Thl ειχαν 5ιντσα μτκ6589 που ειναι πιο απαιτητικος ενεργειακα με μπαταριες 2000mah,ο 6582 ειναι πιο συνεργασιμος αν κι εμενα θα με βολευε μεγαλυτερη μπαταρια,οταν με το καλο ερθει θα το τεσταρω,αν εχει καλο wifi,gps και καλη καμερα μπαταρια παιρνω κι αλλη,εξ αλλου δεν ειμαι με το κινητο στο χερι ολη μερα ουτε παιζω παιχνιδια παρα σπανια,ο εχεδιασμος του ειναι πολυ καλος
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι οκ σε αυτά και η μπαταρία είναι αξιοπρεπής και γενικά δεν έχει bugs,παίζει να γίνει το νέο "v967s".Ειδικά στο θέμα της κάμερας αν ειναι όπως τα λέει θα μιλάμε για τρελή ευκαιρία Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Το έδειξα στη δικια μου που ψάχνεται για κινητό...της αρεσε τόσο που της είπα για πλάκα αμα έιναι να παραγγείλω και γω να τα κάνουμε ζευγαράκι...μου πε πως θα μου το κεράσει αυτή μέσα στη χαρά της...γκομενες τι να πεις...Lol...
Link to comment
Share on other sites

Θα το παραγγείλω και εγώ για την γυναίκα. Να περάσουν οι γιορτές και μετά. Έχω ήδη παραγγείλει 2-3 και μάλλον θα φτάσουν Γενάρη, οπότε ας περάσει η μπόρα με το ταχυδρομείο και μετά...
Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι και για πόσο καιρό θα έχει και το -25$ το συγκεκριμένο μαγαζί ...

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι και για πόσο καιρό θα έχει και το -25$ το συγκεκριμένο μαγαζί ...

 

δεν ειναι μονο αυτο,δινει την αυθεντικη θηκη,ακουστικα και προστασια οθονης,το φθηνοτερο αλλο καταστημα 179 δολλαρια δεν δινει τιποτα απο αυτα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...