Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενδιαφέρον....

 

Η Ελένη στο βίντεο δηλώνει:

"We use the Sony Exmor chipset"...

 

Πολύ ενδιαφέρον το βίντεο. Εύγε jpower73!

Edited by apollo_el
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Stylish-TPU-case-for-iNEW-V3-Black-White/1777174286.html Tην συγκεκριμένη την έχει πάρει κανένας???

Αγορασε την...χθες;)

Ειναι εξαιρετικη,και ταιριαζει γαντι με το κινητο μας.

Την εχω απο την πρωτη μερα αγορας της συσκευης μου.

Link to comment
Share on other sites

:bow:

Thank you...

Κριμα πάντως, που δεν τέθηκε ερώτηση σχετικά με την μπαταρία

 

Θα ήταν όρος της συνέντευξης. Να μην γίνει αναφορά στην μπαταρία...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

τελικα μάλλον το σκαλοπάτι και οι γρήγορες φορτίσεις και αποφορτίσεις ήταν λόγω ελατωματικού φορτιστή τώρα με εναν αλλον φορτιστή παει καλύτερα...η μπαταρία. Αλλά και γίνεται φόρτιση κανονικά. Τελικα μήπως όλα περι μπαταρίας ήταν θέμα φορτιστή???

 

Εγώ από την πρώτη μέρα που το παρέλαβα, δεν χρησιμοποίησα καθόλου τον 700mA φορτιστή του αλλά φορτίζω με τον φορτιστή που έχω για την ταμπλέτα μου (είναι 2.1Α με διπλό βύσμα micro usb + 2.5mmX0.7mm) και το βρήκα εδώ . Μου φορτίζει στρωτά και μου ξεφορτίζει το ίδιο στρωτά χωρίς σκαλοπάτια. Έχω έκδοση 1.0.5 ...δεν ξέρω εάν έχει κάποια σημασία αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αγορασε την...χθες;)

Ειναι εξαιρετικη,και ταιριαζει γαντι με το κινητο μας.

Την εχω απο την πρωτη μερα αγορας της συσκευης μου.

 

την εχω κι εγω

απο τις καλυτερες αγορες που εχω κανει

ο ορος ''γαντι'' την αδικει λιγο

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον....

 

Εγώ πάλι νομίζω ότι η μαμά εταιρεία είναι inewphone.com ενώ η εταιρία που υπάρχει στα comments του video λένε inewmobile.com η οποία είναι dealer και δεν πρέπει να έχουν σχέση οι μεν με τους δε. Άρα βρίσκονται στην έκθεση για να πουλήσουν παρά να ενημερώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι νομίζω ότι η μαμά εταιρεία είναι inewphone.com ενώ η εταιρία που υπάρχει στα comments του video λένε inewmobile.com η οποία είναι dealer και δεν πρέπει να έχουν σχέση οι μεν με τους δε. Άρα βρίσκονται στην έκθεση για να πουλήσουν παρά να ενημερώσουν.

πάντως η κυρία αναφερει πως στο εργοστασιο τους εργαζονται 200 εργαζομενοι με αντικειμενο την κατασκευη κινητων

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Αγορασε την...χθες;)

Ειναι εξαιρετικη,και ταιριαζει γαντι με το κινητο μας.

Την εχω απο την πρωτη μερα αγορας της συσκευης μου.

 

την εχω κι εγω

απο τις καλυτερες αγορες που εχω κανει

ο ορος ''γαντι'' την αδικει λιγο

 

Στην λευκή αναφέρεστε, η στην μαύρη;

Edited by Ulysse
Link to comment
Share on other sites

Απο aliexpress πως πληρωνουμε??paypal δεν δεχονται.το δικο τους αντιστοιχο ποιο ειναι??

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κάποιος αν μπορείς να απαντήσεις και να τερματίσεις κλήση χωρίς να ανοίξεις το πορτάκι της θήκης?

παρόλο που εμφανίζει τα αντίστοιχα εικονίδια δεν αναγνωρίζει το πάτημα αν δεν ανοίξω το πορτάκι της θήκης...την πολλή πίεση τη φοβάμαι, παρόλο που έχει gorilla glass..γίνεται? ή εννοείς να το σπάσω χειροκίνητα ? :P

.....

...φταιει το παραθηρακι της θηκης , ειναι πολυ σκληρο πλαστικο.

αμα το κανεις με πολυ πιεση δουλευει!......τοτε βγαλε το πλαστικο απο το παραθηρακι της θηκης!...δεν ξερω αν και πως μπορεις να το βγαλεις.

καποιος το ειχε αναφερει εδω μεσα.

οντως ειχε ζελατινα αλλα παλι δεν ειναι οπως θα επρεπε πιστευω...τι να φταιει?

 

Προτού αρχίσετε να "βγάζετε", δοκιμάστε να βάλετε. Έχει αναφερθεί ότι αλλού έγκειται το πρόβλημα και διορθώνεται.

Link to comment
Share on other sites

Καμία εφαρμογή για air gesture βρήκε κανείς που να δουλευει σωστά? Με ενδιαφερει για βιβλια αλλαγή σελίδα αλλα και αλλαγή κοματιών στην μουσική πανω στο ποδήλατο.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος από Ελλάδα που να πουλάει την silicon case μην παραγγελνουμε απο κια και περιμενουμε εναν αιώνα?!

Επισης εαν έχουν θλεμα με την κολλα απο την μαμα-θηκη τη κανουμε? καμια πατέντα?!

Link to comment
Share on other sites

Προτού αρχίσετε να "βγάζετε", δοκιμάστε να βάλετε. Έχει αναφερθεί ότι αλλού έγκειται το πρόβλημα και διορθώνεται.

 

αυτο με την μπροστινη καμερα τι εννοεις οτι μπορει να λυθει?δειχνει αρκετα θολη

παιδια το παουερ μπατον ειναι λιγο χαλαρο η μου φαινετε?παιζει να εχουμε προβλημα στο μελλον κ να αχρηστευτει η συσκευη η φτιαχνεται αν τυχον χαλασει το κουμπι?επισης περασα μια ταινια κ δεν εχει ηχο..τι γινεται?πρεπει να κανω τπτ ινστολλ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Μόλις παρέλαβα από coolicool, παραγγελία είχα βάλει στις 24/3. Η έκδοση που λέει μέσα, ειναι η 1.0.8. Θα το ψάξω λίγο και θα επανέλθω.

Πρώτη εντύπωση: πολύ ωραίο ρε παιδιά! το αδικούν οι φωτό και τα βίντεο, είναι πολύ όμορφο.

Link to comment
Share on other sites

αυτο με την μπροστινη καμερα τι εννοεις οτι μπορει να λυθει?δειχνει αρκετα θολη

παιδια το παουερ μπατον ειναι λιγο χαλαρο η μου φαινετε?παιζει να εχουμε προβλημα στο μελλον κ να αχρηστευτει η συσκευη η φτιαχνεται αν τυχον χαλασει το κουμπι?επισης περασα μια ταινια κ δεν εχει ηχο..τι γινεται?πρεπει να κανω τπτ ινστολλ?

 

Όλα φτιάχνονται. Και σε μένα το κουμπί μετά από σχεδόν 3μηνο έχει χαλαρώσει. Και γιαυτό χρησιμοποιώ την θήκη γιατί μπορώ να το ξεκλειδώσω χωρίς power. Για τον ήχο ή βάλε κάποιο άλλο πρόγραμμα ή αν έχεις βάλει επέλεξε software αποξωδικοποίηση.

 

Καλημέρα σε όλους!

Μόλις παρέλαβα από coolicool, παραγγελία είχα βάλει στις 24/3. Η έκδοση που λέει μέσα, ειναι η 1.0.8. Θα το ψάξω λίγο και θα επανέλθω.

Πρώτη εντύπωση: πολύ ωραίο ρε παιδιά! το αδικούν οι φωτό και τα βίντεο, είναι πολύ όμορφο.

 

Καλορίζικο και καλώς ήρθες στο τεράστιο κλάμπ! Δοκίμασε wifi-gps κλπ και αν δουλεόυν όλα, μην το πειράζεις καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Όλα φτιάχνονται. Και σε μένα το κουμπί μετά από σχεδόν 3μηνο έχει χαλαρώσει. Και γιαυτό χρησιμοποιώ την θήκη γιατί μπορώ να το ξεκλειδώσω χωρίς power. Για τον ήχο ή βάλε κάποιο άλλο πρόγραμμα ή αν έχεις βάλει επέλεξε software αποξωδικοποίηση.

 

ευχαριστω μαν...κ εγω την θηκη που ειχε μεσα εχω μεχρι να ερθει η σιλικον..πιστευω ομως οτι η θηκη αδικει πολυ αυτο το κοσμημα γι αυτο μονο σιλικον...τι πλαυερ εχετε να προτεινετε για ταινιες?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας.

 

Εχω το κινητο 2 μηνες ρουταρισμενο με την 1.0.3 πανω και δεν ειχα καποιο προβλημα , ισως εκτος απο την μπαταρια.

Τελος παντων , χτες κατεβασα ενα προγραμμα ( τι το θελα ? ), το DU Booster , κι εκανα καποια πραγματα , clean cache και καποια αλλα που δεν θυμαμαι και επισης εβαλα να μου επιταχυνει ενα παιχνιδι ( Golf star ) το οποιο μια χαρα δουλευε πριν ...

Λοιπον με το που βαζω το παιχνιδι ειχε τρομερο lag στην αποκριση του πατηματος , περιπου μισο δευτερολεπτο, ενω πριν πηγαινε σφαιρα.

Το παιχνιδι βασικα δεν παιζεται ετσι.

Τελος παντων , το κλεινω , παω να γραψω κατι στον browser , βλεπω κι εκει lag στο πληκτρολογιο.

Απεγκατεστησα το DU Booster , εκλεισα το κινητο , καθαρισα παλι την cache απο cwm και επισης και με ενα αλλο προγραμμα και τελος απεγκατεστησα και το παιχνιδι και το ξαναπερασα αργοτερα.

Αυτη την στιγμη η καθυστερηση στο πληκτρολογιο εξαφανιστηκε και ολα μοιαζουν να λειτουργουν ομαλα , εκτος απο το παιχνιδι το οποιο παλι κανει το ιδιο.

Antutu benchmark 17.100 εχω.

Επειδη ειναι το μοναδικο παιχνιδι το οποιο επαιζα μου την εχει δωσει απο χτες και δεν ξερω τι να κανω.

Καποια ιδεα ρε παιδια ?

Είμαι έτοιμος να το σουταρω το κινητό από τα νεύρα μου.

Είναι παρανοϊκό αυτό που συμβαίνει.

Edited by snapy13
Link to comment
Share on other sites

Όλα φτιάχνονται. Και σε μένα το κουμπί μετά από σχεδόν 3μηνο έχει χαλαρώσει. Και γιαυτό χρησιμοποιώ την θήκη γιατί μπορώ να το ξεκλειδώσω χωρίς power. Για τον ήχο ή βάλε κάποιο άλλο πρόγραμμα ή αν έχεις βάλει επέλεξε software αποξωδικοποίηση.

 

ευχαριστω μαν...κ εγω την θηκη που ειχε μεσα εχω μεχρι να ερθει η σιλικον..πιστευω ομως οτι η θηκη αδικει πολυ αυτο το κοσμημα γι αυτο μονο σιλικον...τι πλαυερ εχετε να προτεινετε για ταινιες?

 

Όντως αδικείται με θήκη. Την είχα βγάλει στην αρχή αλλά μου γλίστρησε και έπεσε και την ξαναέβαλα.

Εγώ έχω mx player.

Δοκίμασε και βλέπεις.

Link to comment
Share on other sites

 

Όντως αδικείται με θήκη. Την είχα βγάλει στην αρχή αλλά μου γλίστρησε και έπεσε και την ξαναέβαλα.

Εγώ έχω mx player.

Δοκίμασε και βλέπεις.

 

ok ευχαριστω..με τορεντ εχει κατεβασει κανενας?ειναι κομπλε?

Link to comment
Share on other sites

.....επισης περασα μια ταινια κ δεν εχει ηχο..τι γινεται?πρεπει να κανω τπτ ινστολλ?

 

MX player & BSPlayer

Edited by apollo_el
Link to comment
Share on other sites

Όλα φτιάχνονται. Και σε μένα το κουμπί μετά από σχεδόν 3μηνο έχει χαλαρώσει. Και γιαυτό χρησιμοποιώ την θήκη γιατί μπορώ να το ξεκλειδώσω χωρίς power. Για τον ήχο ή βάλε κάποιο άλλο πρόγραμμα ή αν έχεις βάλει επέλεξε software αποξωδικοποίηση.

 

 

 

Καλορίζικο και καλώς ήρθες στο τεράστιο κλάμπ! Δοκίμασε wifi-gps κλπ και αν δουλεόυν όλα, μην το πειράζεις καθόλου.

 

Εντάξει, wi-fi σε σχέση με το Xperia S που έχω είναι μία γραμμή κάτω παντού σε όλο το σπίτι, αλλά οκ δεν με ενοχλεί. GPS δεν πιάνει με τίποτα όμως, και αυτο "πονάει" γιατί το χρειάζομαι οπωσδήποτε. Χρησιμοποιώ το ginius don't panic, αλλά δεν έχει να κάνει με το πρόγραμμα αλλά με την συσκευή. Έβαλα και ένα tester απο το google play για σύγκριση, το S πιάνει σε 5 δευτερόλεπτα το INew, ακομα περιμένω.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, wi-fi σε σχέση με το Xperia S που έχω είναι μία γραμμή κάτω παντού σε όλο το σπίτι, αλλά οκ δεν με ενοχλεί. GPS δεν πιάνει με τίποτα όμως, και αυτο "πονάει" γιατί το χρειάζομαι οπωσδήποτε. Χρησιμοποιώ το ginius don't panic, αλλά δεν έχει να κάνει με το πρόγραμμα αλλά με την συσκευή. Έβαλα και ένα tester απο το google play για σύγκριση, το S πιάνει σε 5 δευτερόλεπτα το INew, ακομα περιμένω.

 

Τη πρώτη φορά είχε αργήσει και το δικό μου να πιάσει δορυφόρους (χωρίς 3g υποβοήθηση)

Απο εκεί και μετά πιάνει τσακ μπαμ :worry:

Link to comment
Share on other sites

Προτού αρχίσετε να "βγάζετε", δοκιμάστε να βάλετε. Έχει αναφερθεί ότι αλλού έγκειται το πρόβλημα και διορθώνεται.

 

 

+1 Το δοκίμασα και παίζει όχι τέλεια αλλά παίζει....

 

Thanksssss

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...