Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υ.Γ. Δεν υπονόησα ότι είναι θέμα συσκευής, αλλά λογισμικού και το τι περιλαμβάνει αυτό. Edited by apollo_el
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια στο needrom εχει την ROM 1.0.4 OTA.

 

αυτη την ριχνω στην sd card και μετα κανω update απο το αρχικο μενου

 

??????

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε ποια βάση για αυτοκίνητο είναι συμβατή;

 

Εγώ αυτή έχω. Μια χαρά.

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=190850498192

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, αγόρασα κι εγω ενα καλωδιακι οτιτζι. Δουλεύει χάρμα.... Εχω της 1ης φουρνιάς και ειμαι στην 1.0.3. Θα δοκιμάσω να συνδέσω στο καλωδιακι, usb hub και να κουμπωσω ταυτόχρονα ασύρματο ποντίκι, ασύρματο πληκτρολογιο, φορτιστη, στικακι. Θα παιξει λέτε ή θα χρειαστώ καμιά σπάτουλα για να το ξεκολλήσω από το ταβανι.... :lol:

 

Α, οσοι θελουν οτιτζι καλώδιο με 1 ευρώ και ειναι απκ Θεσσαλονίκη , εχει ο Βασίλης... Στη

Σαπφους...

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, OTG δεν λειτουργεί. Είμαι με 1.0.1

 

Θα ρουτάρω σύμφωνα με τις οδηγίες του leros2004 και του vasilis_hd2 :)

 

Σημείωση ότι με Kingo Android Root δεν "βλέπει" το κινητό και με παραπέμπει σε USB debbuging mode που επίσης δεν υπάρχει στο λειτουργικό.

Τεσπα, θα το ρουτάρω με SP Flash Tool. Δεν υπάρχει πρόβλημα.

 

Αυτό που δεν βρήκα εδώ, αν και σίγουρα θα υπάρχει κάπου χυμένο μέσα στις 200 σελίδες, υπάρχει κάποιος τρόπος για backup του τηλεφώνου;

 

Μετά το ρουτάρισμα και την αναβάθμιση σε 1.0.4 χάνω δεδομένα τηλεφώνου; (εφαρμογές και media)

 

Μετά την ενοποίηση χώρου χάνω δεδομένα από την SD;

 

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τα προβλήματα με την μπαταρία λύθηκαν με κάποια rom/update?

Επίσης το OTG λειτουργεί πλέον με software update σωστά;

 

Κάτι αρνητικό για το κινητό; Αμα κάποιος έχει κάνει ένα review που ανταποκρίνεται στην τωρινή φάση του κινητού καλό θα ήταν να μπει στην πρώτη σελίδα :happy:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, OTG δεν λειτουργεί. Είμαι με 1.0.1

 

Θα ρουτάρω σύμφωνα με τις οδηγίες του leros2004 και του vasilis_hd2 :)

 

Σημείωση ότι με Kingo Android Root δεν "βλέπει" το κινητό και με παραπέμπει σε USB debbuging mode που επίσης δεν υπάρχει στο λειτουργικό.

Τεσπα, θα το ρουτάρω με SP Flash Tool. Δεν υπάρχει πρόβλημα.

 

Αυτό που δεν βρήκα εδώ, αν και σίγουρα θα υπάρχει κάπου χυμένο μέσα στις 200 σελίδες, υπάρχει κάποιος τρόπος για backup του τηλεφώνου;

 

Μετά το ρουτάρισμα και την αναβάθμιση σε 1.0.4 χάνω δεδομένα τηλεφώνου; (εφαρμογές και media)

 

Μετά την ενοποίηση χώρου χάνω δεδομένα από την SD;

 

Ευχαριστώ :)

Θα χάσεις ότι δεδομένα έχεις στην εσωτερική κάρτα μνήμης.Επισης αν βάλεις 1.04 δε θα κάνεις ενοποίηση χώρου γιατι ειναι ήδη ενσωματωμένη στο λειτουργικό.Για root χρησιμοποίησε το framaroot.Για το usb debugging που δεν υπάρχει,ειναι γιατι το έκρυψε η google απο την 4.2 και μετά.Για να το εμφανίσεις πας ρυθμίσεις--->σχετικά με το τηλέφωνο και "χτυπάς" 7 φορές πάνω στον αριθμό έκδοσης.Μετά πας πίσω και μπαίνεις στο "επιλογές για προγραμματιστές"

Παίδες τα προβλήματα με την μπαταρία λύθηκαν με κάποια rom/update?

Επίσης το OTG λειτουργεί πλέον με software update σωστά;

 

Κάτι αρνητικό για το κινητό; Αμα κάποιος έχει κάνει ένα review που ανταποκρίνεται στην τωρινή φάση του κινητού καλό θα ήταν να μπει στην πρώτη σελίδα

Τα προβλήματα με την μπαταρία δεν έχουν λυθεί.Το otg δουλεύει κανονικά.Το μεγαλύτερο πρόβλημα για μένα είναι ότι δεν μπορει να παίξει σωστά βιντεο με hwa και κατά συνέπεια μου δημιουργούσε πρόβλημα και στο wifi display/miracast mode και ήταν το 95% της αιτίας που το έδωσα.Το 5% δηλαδή την μπαταρία,το ειχα λύσει με 2η μπαταρία και εξωτερικό φορτιστή.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Θα χάσεις ότι δεδομένα έχεις στην εσωτερική κάρτα μνήμης.Επισης αν βάλεις 1.04 δε θα κάνεις ενοποίηση χώρου γιατι ειναι ήδη ενσωματωμένη στο λειτουργικό.Για root χρησιμοποίησε το framaroot.Για το usb debugging που δεν υπάρχει,ειναι γιατι το έκρυψε η google απο την 4.2 και μετά.Για να το εμφανίσεις πας ρυθμίσεις--->σχετικά με το τηλέφωνο και "χτυπάς" 7 φορές πάνω στον αριθμό έκδοσης.Μετά πας πίσω και μπαίνεις στο "επιλογές για προγραμματιστές"

 

Τα προβλήματα με την μπαταρία δεν έχουν λυθεί.Το otg δουλεύει κανονικά.Το μεγαλύτερο πρόβλημα για μένα είναι ότι δεν μπορει να παίξει σωστά βιντεο με hwa και κατά συνέπεια μου δημιουργούσε πρόβλημα και στο wifi display/miracast mode και ήταν το 95% της αιτίας που το έδωσα.Το 5% δηλαδή την μπαταρία,το ειχα λύσει με 2η μπαταρία και εξωτερικό φορτιστή.

 

Ευχαριστώ για την ενημέρωση, παρακολουθούσα το thread στην αρχή αλλά μετά το παράτησα...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν έχω βρει κάπου ανταλλακτικό.Αν θες,στείλε mail στην εταιρεία για να απαντήσει σχετικά.
Link to comment
Share on other sites

Μόνο πίσω κάλυμμα έχω βρει μέχρι στιγμής και μπαταρία και δυστυχώς δεν είμαι άτομο που τα προσέχω τα κιν μου. Αυτό που έχω τώρα, 3gs, είναι σπασμένο παντού, αλλά η οθόνη σκυλί!
Link to comment
Share on other sites

ακόμα ένα review...Σε αυτό πάλι καλά λόγια λένε. Ουφφφφ Και πρόσεξα ότι σε μερικά ξένα review λένε ότι έχει και pressure sensor, στο antutu όμως δείχνει ότι δεν έχει.... Τελικά για μένα το παν τώρα είναι η μπαταρία. Αν με βγάζει μια μέρα με αρκετή σκληρή χρήση λόγω χρήσης και σαν μετρητή προπόνησης gps με ποδηλασία θα το κρατήσω. Και επίσης 8 ώρες στη δουλειά με συχνή χρήση facebook... Το jiayu g3 μαζί με αυτές τις 2 χρήσεις έπεφτε στο 20% μπαταρία σε μια μέρα. Αυτό αν φτάνει οριακά θα είναι οκ. Εντός εβδομάδας μόλις το πάρω θα προσπαθήσω να κάνω και ένα video review του τηλεφώνου προσπαθώντας να λύσω αρκετές απορίες....

 

 

Κολλητέ με ευλάβεια το στράβα!!:lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πισω καλλυμα απο που βρηκες? Στειλε link

 

Εδώ: http://www.banggood.com/Original-Battery-Back-Cover-Case-For-INew-V3-p-916910.html?currency=EUR

φάιβ γιούροζ!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τα προβλήματα με την μπαταρία λύθηκαν με κάποια rom/update?

Επίσης το OTG λειτουργεί πλέον με software update σωστά;

 

Κάτι αρνητικό για το κινητό; Αμα κάποιος έχει κάνει ένα review που ανταποκρίνεται στην τωρινή φάση του κινητού καλό θα ήταν να μπει στην πρώτη σελίδα :happy:

 

Το OTG λειτουργεί κανονικά. ROM v1.0.4. Η μπαταρία του φαίνεται, όντως, να βελτιώνεται με τις φορτίσεις.

Edited by apollo_el
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα .mkv 720p στην ext sdcard, για δοκιμή με MX Player. Η ταινία παίζει καταπληκτικά (μηδέν κολλήματα), οι Ελληνικοί υπότιτλοι επίσης. Δε θυμάμαι να το έχω διαβάσει εδώ μέσα, αλλά εάν κάποιος αναρωτιέται γιατί δεν έχει (DTS) ήχο, αυτό λύνεται εύκολα:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2156254

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, OTG δεν λειτουργεί. Είμαι με 1.0.1

 

Θα ρουτάρω σύμφωνα με τις οδηγίες του leros2004 και του vasilis_hd2 :)

 

Σημείωση ότι με Kingo Android Root δεν "βλέπει" το κινητό και με παραπέμπει σε USB debbuging mode που επίσης δεν υπάρχει στο λειτουργικό.

Τεσπα, θα το ρουτάρω με SP Flash Tool. Δεν υπάρχει πρόβλημα.

 

Αυτό που δεν βρήκα εδώ, αν και σίγουρα θα υπάρχει κάπου χυμένο μέσα στις 200 σελίδες, υπάρχει κάποιος τρόπος για backup του τηλεφώνου;

 

Αν φλασάρεις την 1.0.4. από gizbeat είναι ήδη ρουταρισμένη. Έχει μεα το supersu.

 

Μετά το ρουτάρισμα και την αναβάθμιση σε 1.0.4 χάνω δεδομένα τηλεφώνου; (εφαρμογές και media)

 

Μετά την ενοποίηση χώρου χάνω δεδομένα από την SD;

 

Ευχαριστώ :)

 

Για το otg δοκίμασε κάποιο άλλο καλώδιο. Πριν το φλασάρισμα πάρε και εφεδρεία από το imei με το mobileuncle. Ποτέ δεν ξέρεις.

Αν περάσεις την 1.0.4 από gizbeat είναι ήδη ρουτ. Έχει μέσα το supersu.

Edited by bill_phone
Link to comment
Share on other sites

Το έχει πάρει κανείς τώρα τελευταία από το minideal;Θέλω να πάρω 2 κομμάτια με 178 δολλάρια το ένα (128 ευρώ περίπου).Ξέρετε αν το στέλνουν με το αυθεντικό κουτί;Και αν δεν τους πεις έχει και κινέζικες εφαρμογές;
Link to comment
Share on other sites

Το έχει πάρει κανείς τώρα τελευταία από το minideal;Θέλω να πάρω 2 κομμάτια με 178 δολλάρια το ένα (128 ευρώ περίπου).Ξέρετε αν το στέλνουν με το αυθεντικό κουτί;Και αν δεν τους πεις έχει και κινέζικες εφαρμογές;

Με αυθεντικο το στελνουν και δεν εχει κινεζικες εφαρμογες.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Το παραγγειλα απο minideal τη προηγουμενη εβδομαδα και περιμενω να ερθει, τους ειπα να το ρουταρουν κιολλας. Edited by Foz
Link to comment
Share on other sites

πέρασα mobileuncle, πέρασα στην SD το recovery και με το που πάτησα να κάνει recovery από το αρχείο στην sd μου ζήτησε να μπει σε boot mode.

 

Πάτησα OK, μου φόρτωσε την κλασσική μαύρη οθονίτσα με τις επιλογές και επέλεξα backup/restore. Έκανα καλά;

 

Τώρα είναι εδώ και κάποια λεπτά σε μία μαύρη φωτιζόμενη οθόνη που το κέντρο της μου δείχνει ένα καπέλο με ένα βελάκι από κάτω :blink:

Link to comment
Share on other sites

Θα χάσεις ότι δεδομένα έχεις στην εσωτερική κάρτα μνήμης.Επισης αν βάλεις 1.04 δε θα κάνεις ενοποίηση χώρου γιατι ειναι ήδη ενσωματωμένη στο λειτουργικό.Για root χρησιμοποίησε το framaroot.Για το usb debugging που δεν υπάρχει,ειναι γιατι το έκρυψε η google απο την 4.2 και μετά.Για να το εμφανίσεις πας ρυθμίσεις--->σχετικά με το τηλέφωνο και "χτυπάς" 7 φορές πάνω στον αριθμό έκδοσης.Μετά πας πίσω και μπαίνεις στο "επιλογές για προγραμματιστές"

 

Τα προβλήματα με την μπαταρία δεν έχουν λυθεί.Το otg δουλεύει κανονικά.Το μεγαλύτερο πρόβλημα για μένα είναι ότι δεν μπορει να παίξει σωστά βιντεο με hwa και κατά συνέπεια μου δημιουργούσε πρόβλημα και στο wifi display/miracast mode και ήταν το 95% της αιτίας που το έδωσα.Το 5% δηλαδή την μπαταρία,το ειχα λύσει με 2η μπαταρία και εξωτερικό φορτιστή.

 

Αυτο το wifi display/miracast mode το κανεις λιγο πιο λιανα να το καταλαβω...?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μια λειτουργία που υπάρχει σε κινητά με android 4.2 και άνω και επιτρέπει την ασύρματη σύνδεση της οθόνης του κινητού σε τηλεόραση που υποστηρίζει την λειτουργία ή μέσω ειδικού hdmi wifi display stick υπάρχουν διάφορα μοντέλα.Εγώ έχω αυτό .Gια παιχνίδια δεν κάνει καθώς υπάρχει μια καθυστέρηση στη μεταφορά της εικόνας αλλά για αναπαραγωγή βίντεο ακόμη και live streaming ειναι οκ σε άλλα mtk6589 κινητά που έχω δοκιμάσει (6589/82/92 έχουν wifi display,τα 6577/72 δεν έχουν) πλην του inew διότι έχει πρόβλημα στον συγχρονισμό εικόνας-ήχου

Για πιο τεχνικές λεπτομέρειες στο τι είναι και πως δουλεύει το wifi display/miracast ψάξτο στο google

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πιο απλός τρόπος απο το framaroot.Kαι επισης να υπενθυμίσω ότι όσοι έχουν την 1.04 δεν κάνουν διαδικασία ενοποίησης του αποθηκευτικού χώρου,καθώς ο χώρος ειναι ήδη ενοποιημένος

 

Το κινητό ξεκινάει με πάνω απο 500mb ελεύθερα.Για μουσική μέσω bt το λειτουργούσα με το sony mw600 και ήταν άψογο

 

το έκανα με το framaroot όπως μου είπες...πανεύκολο και παιδευόμουν 3 ώρες να περάσω drivers στα XP!!! το ροοτ το έκανα πιο πολύ για να καλιμπράρω την μπαταρία και να κάνω τις ρυθμίσεις του gps....το οποίο μου έχει σπάσει τα νέυρα...έκανα ότι λεει ο οδηγός και όσο έχω ανοιχτό το ίντερνετ μια χαρά...μόλις όμως το κλείσω και πάω για νέα πλοήγηση δε βρίσκει route... έτσι υποτίθεται δουλεύει το gps ή δεν κάνω κάτι καλά εγώ? Είναι το μοναδικό που θέλω να κάνω και μετά θα το αφήσω ήσυχο το καημένο γιατί από την μέρα που το πήρα το έχω όλη μέρα στο χέρι!!!

that's me in the corner
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μετά απο 7 μέρες χρήσης ομολογώ πως το V3 με έχει αφήσει απόλυτα ικανοποιημένο. Δείχνει να ανταποκρίνεται πολύ καλά με όλες τις εφαρμογές που έχω εγκαταστήσει. Είναι γρήγορο και δεν μου έχει κολήσει σε τίποτα.

 

Απο πλευράς σχεδιασμού το θεωρώ κόσμημα. Τα πλαστικά του είναι πολύ κάλα για την κατηγορία του, το μόνο που μπορεί κάποιος να αντιληφθεί είναι το ελάχιστο τρίξιμο απο το καπάκι που καλύπτει την μπαταρία, και αυτό σε συνθήκες απόλυτης ησχυχίας.

 

Όσον αφορά την ακουστική του, για τα δεδομένα αυτής της κατηγορίας θα το κατέτασα στα πολύ καλά. Απο πλευράς ακουστικής και μικροφόνου δεν έχει να ζηλέψει τίτοτα απο τα smartphones γνωστών εταιρειών.

 

Το wifi του παίζει ικανοποητικά - σε συγκρητικό τεστ με το iphone 4 έχει την ίδια απόδοση στις ίδιες αποστάσεις.

 

Το bluetooth συνεργάζεται άριστα και με τα δύο bluetooth που έχω διαθέσιμα (samsung WEP185) και (sony ericsson M600).

 

Τα ακουστικά που περιλαμβάνονται στην συσκευασία είναι για πέταμα. Κουμπόνοντας επάνω τα ακουστικά του iphone και ακουστικά Monster NCredible NErgy η ποιότητα και η ένταση είναι ικανοποιητική.

 

Το GPS ομολογώ πως με έχει προβληματίσει αρκετά. Με χρήση google maps δείχνει να παίζει απροβλημάτιστα. Ως χρήστης του Don't Panic σε iphone και android συσκευές δεν στάθηκα τυχερός. Με το συγκεκριμένο πρόγραμμα πλοήγησης κάτι δεν συνεργάζεται σωστά με την συσκευή μας. Ανοίγοντας το πρόγραμμα μέσα σε 20" - 60" κλειδώνει, όταν αρχίζει η πλοήγηση αρχίζουν τα προβλήματα, δεν σε δείχνει στον σωστό δρόμο, όπως επίσης όταν το όχημα αρχίζει να κινείται υπάρχει ένα αδικαιολόγητο lag (έχεις προχωρήσει 500μ και αυτό σε δείχνει 500μ πίσω), και όλα αυτά σε περιοχές που δεν αμφισβητέιται η ορατότητα δορυφόρων (δεν υπαρχουν εμπόδια δένδρων - υψηλών κτιρίων). Για την ώρα δεν έχω βρει κάποια λύση στο θέμα. Κάποιος που χρησιμοποιεί google maps ή άλλα προγράμματα πλοήγησης πιθανότατα να μην έχει κανένα παράπονο απο το GPS.

 

Η Μπαταρία. Βρίσκομαι στην όγδοη φόρτηση, Η χρήση που κάνει ο καθένας έχει τις επιπτώσεις της. Θα μιλήσω για την δική μου χρήση και την απόδοση της μπαταρίας βασισμένη σε αυτή.

Η χρήση ξεκινάει 7 το πρωϊ ανοίγω το κινητό πλήρως φορτισμένο στο 100%, μέχρι τις 7.40 από 100% έχω πέσει στο 83% χωρίς καμία ιδιέταιρη χρήση (ανοιχτό wifi, διαβασμα 2-3 mails, χρήση browser 5΄).

7:40 η μπαταρία στο 83%, ανοίγω bluetooth, kαι κίνηση δεδομένων (3g). Από εφαρμογές ανοίγω Imo Messenger, Skype, Viber.

10:00 η μπαταρία στο 68% με περίπου 10 κλήσεις διάρκειας 20 λεπτων, απάντηση σε 3 mails (10 λεπτά ανοιχτή οθόνη)

13:00 η μπαταρία στο 58% με 2 κλήσεις διάρκειας 4 λεπτών.

15:00 η μπαταρία στο 40% με κλήσεις διάρκειας 25 λεπτών. Χρήση του IMO messenger για περίπου 1 λεπτό.

17:00 η μπαταρία στο 29% με χρήση gps - google maps 7 λεπτά.

18:00 η μπαταρία στο 21% με λίγο browsing περίπου 10 λεπτά.

19:00 η μπαταρία στο 15% με 3 κλήσεις των 18 λεπτών.

19:30 απο 15% αντίστροφη μέτρηση με ταχύτατους ρυθμούς καταλήγοντας στο 4% στις 19:36 το κινητό κλείνει καθώς χαζεύω τα μενού του (6λεπτά).

 

Καλό είναι να σημειώσω πως απο τις 7:40 μέχρι κ το τέλος της ζωής του ήταν ανοιχτά Bluetooth, Wifi, δεδομένα, αυτόματος συγχρονισμός email ανα 15 λεπτά.

 

Χρόνος μπαταρίας ---> 12 ώρες με την χρήση που του κάνω.

 

Ο προβληματισμός μου με την μπαταρία έχει να κάνει με την ξαφνική αποφόρτηση απο το 15%, όπως επίσης απο το 100% στο 83%. Εάν το υπολογίσει κανείς όμως αυτό που παρατηρώ είναι λανθασμένη ένδειξη των ποσοστών. Η διαφορά που έχω παρατηρήσει μετα απο το callibration είναι ανύπαρκτη. Μεταξύ 1ης και 7ης φόρτησης η διαφορά είναι αρκετά μεγάλη στην διάρκεια της μπαταρίας,χωρίς όμως να έχω δει καμία βελτίωση στην ένδειξη των ποσοστών. Ενοώ πως και στην πρώτη και στην έβδομη φόρτιση το 100% στο 83% δεν έχει βελτιωθεί καθώς και το 15% - κλείσιμο είναι ακριβώς τα ίδια.

 

Να σημειώσω πως τις 4 φορτίσεις τις έχω κάνει με κλειστό το τηλέφωνο βγαζοντάς το απο τον φορτιστή μόλις έχει φτάσει στο 100% (χρησιμοποιόντας τον φορτιστή που περιήχε η συσκευασία). Τις άλλες τρείς φορτίσεις τις έχω κάνει αφήνοντας το τηλέφνο κλειστό όλη νύχτα σε ενα powerbank που έχω (5000ma), επίσης και με αυτό δεν παρατήρησα κάποια διαφορά στην συμπεριφορά της ένδειξης των ποσοστών.

 

Η αλήθεια είναι πως δεδομένης της χρήσης που του κάνω το γεγονός οτι με βγάζει απο τις 7 μέχρι τις 19:00 που είμαι στην δουλειά μου είναι αρκετό. Φυσικά θα ήταν ένδιαφέρον να βρισκόταν μία λύση με τις λανθασμένες ενδείξει της μπαταρίας καθώς και με την παράταση της διάρκειας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...