Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kit kat, τα LG G2 και G Flex (κινητά με αρχική τιμή > 500€)...

Δεν έχει νοημα να συγκρινουμε, εξάλλου δεν είχαν υποσχεθεί κάτι όταν το πουλούσαν, οπότε καλοδεχούμενο και ας αργήσει/οποτε έρθει (για μένα, προς τον 6ο-7ο...)

 

Την λίστα την είδα χθες, δυστυχώς δεν ήμουν.

 

Kitkat πήρε και το LG L9 II όχι ότι έχει μεγάλη σημασία αλλά κουβέντα να γίνεται...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κανένα link για την Samsung Rom που έχει κυκλοφορήσει για τη συσκευή?

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

καλα κλαιω :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

O my buddha :lol::lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχουμε κανένα link για την Samsung Rom που έχει κυκλοφορήσει για τη συσκευή?

Samsung rom ---> https://docs.google.com/file/d/0B1bDHSkoZCAEekp5Vk8wbXdrcEk/edit?pli=1

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

O my buddha :lol::lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Samsung rom ---> https://docs.google.com/file/d/0B1bDHSkoZCAEekp5Vk8wbXdrcEk/edit?pli=1

Έχει κανείς το recovery? Γιατί μάλλον κάτι παίζει με αυτό που έχω περασμένο. Μου βγάζει error με το που πάει να ξεκινήσει την εγκατάσταση...

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς το recovery? Γιατί μάλλον κάτι παίζει με αυτό που έχω περασμένο. Μου βγάζει error με το που πάει να ξεκινήσει την εγκατάσταση...

Για δες αυτό https://cloud.mail.ru/public/60b163bc99f5/cwm-root-gapps-sp.rar αν θυμάμαι καλά είναι για χρήση μέσω flashtool.

Recovery backup πάρε δύο φορές

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει κάπου το dload του beta??

 

Του beta KitKat?

Οχι ακόμη, 23/5 θα αρχίσει να τους "διανέμεται"...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Του beta KitKat?

Οχι ακόμη, 23/5 θα αρχίσει να τους "διανέμεται"...

 

οπότε έχουμε μέλλον ακόμα.. για να γραφτώ στο beta πρέπει να ξέρω κινέζικα γτ ξέρω μόνο τα βασικά

 

 

τσιν τσαν τσον :p

 

Link to comment
Share on other sites

οπότε έχουμε μέλλον ακόμα.. για να γραφτώ στο beta πρέπει να ξέρω κινέζικα γτ ξέρω μόνο τα βασικά

 

Οι εγγραφές έκλεισαν χτες, οι επιλεγεντες ανακοινώθηκαν...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Λογαριασμό Weibo ήθελε και google translate. Πλέον οι εγγραφές είναι κλειστές.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι και εγω ....... γιατι η κινεζικη εφαρμογη App Center μου δειχνει οτι θελει update to Google Play Service και δεν το δειχνει πουθενα αλλου?? Δηλαδη ουτε το play store Ουτε πουθενα δειχνει τετοιο update. Να το κανω ή οχι??
""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι και εγω ....... γιατι η κινεζικη εφαρμογη App Center μου δειχνει οτι θελει update to Google Play Service και δεν το δειχνει πουθενα αλλου?? Δηλαδη ουτε το play store Ουτε πουθενα δειχνει τετοιο update. Να το κανω ή οχι??

 

Ναι κι εγώ ήθελα να ρωτήσω.στο κινέζικο μαγαζί δείχνει ότι υπάρχουν αναβαθμίσεις π.χ. Google play services, whatsapp που στο κανονικό play store δεν φαίνονται.του κινεζικού μάρκετ τις κάνουμε η καλύτερα όχι;

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι και εγω ....... γιατι η κινεζικη εφαρμογη App Center μου δειχνει οτι θελει update to Google Play Service και δεν το δειχνει πουθενα αλλου?? Δηλαδη ουτε το play store Ουτε πουθενα δειχνει τετοιο update. Να το κανω ή οχι??

 

Ναι κι εγώ ήθελα να ρωτήσω.στο κινέζικο μαγαζί δείχνει ότι υπάρχουν αναβαθμίσεις π.χ. Google play services, whatsapp που στο κανονικό play store δεν φαίνονται.του κινεζικού μάρκετ τις κάνουμε η καλύτερα όχι;

 

(υποθέτω) οτι ο μόνος τρόπος είναι να κοιτάξουμε τον αριθμό εγκατάστασης (version) και να αποφασίσουμε κατα περίπτωση...

Πιθανότατα, η διαθεσιμότητα κάποιας αναβάθμισης εξαρτάται και από την γεωγραφική περιοχή (πχ Ασία, Ευρώπη), γι' αυτό και βλέπουμε updates που στην Ευρώπη δεν φτάσανε ακόμη...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, ενδιαφέρομαι να αγοράσω αυτο το κινητό!

 

Κοίταξα μερικα ποστς πίσω αλλά θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής;

 

κάμερα, πόσο καλή είναι στις φωτογραφίες και στα βίντεο?

οθόνη, χρώματα, φωτεινή?

μπαταρία, πόσο κρατάει?

αν χαλάσει κάτι τι γίνεται?

είναι το καλύτερο στα λεφτά του απο θέμα αξιοπιστίας και χαρακτηριστικών?

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Σας έχει παραπονεθεί κανένας ότι δεν σας ακούει??? μου το είπανε 4-5 μαζεμένοι μπορώ να κάνω κάτι για αυτό??

1. Να επαληθεύσεις οτι δεν φταίει ο πάροχος κινητής (με άλλη sim)

2. Να δοκιμάσεις με handsfree...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

1. Να επαληθεύσεις οτι δεν φταίει ο πάροχος κινητής (με άλλη sim)

2. Να δοκιμάσεις με handsfree...

 

1. να δοκιμάσω με την δεύτερη sim που έχω πάνω ή να κάνω τράμπα??

2. Δεν έχω ... :( με την πρώτη ευκαιρία λοιπόν

 

Όταν το βάζω σε ανοιχτή ακρόαση με ακούνε καλύτερα, ίσως?

Link to comment
Share on other sites

θελω μια χαρη για να κοιταξω τι φταιει σε μενα...

οποιος εχει το sygic παρακαλω να το ανοιξει ΧΩΡΙΣ -οταν του ζητηθει- να ανοιξει στην εκκινηση το gps.να πατησει το cancel.θα ανοιξει το sygic και META να ενεργοποιησει το gps ΑΠΟ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ.και να μου πει εαν θα αρχισει να αναβοσβηνει το κυκλακι του gps πανω αριστερα στην μπαρα και εαν εν τελει "δει " το σημα το sygic.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

Developers b609 update 200+mb

http://imgur.com/VvXJRVq

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως τι εννοείς από μεγάλη μέχρι μικρή

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Την πέρασες ;

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...