Jump to content

Αξεσουάρ LG G2 (θήκες, μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε μαριε και ενας φιλος μου εχει το kingston και του τρεχει μια χαρα δεν εχει να λεει... Ποιο απο τα 2 ειναι καλυτερο και γιατι ??? :rolleyes:

 

Δεν μπορώ να γράψω για κάτι που δεν έχω.......γράφω για αυτό που έχω....!!!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.ebay.com/itm/SLIM-ARMOR-SPIGEN-hard-case-cover-for-LG-Optimus-G2-G3-NEXUS-5-/131370039695?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item1e9643b98f

Παιδια εχει παρει κανεις απο αυτον το πωλητη? Λετε να ειναι μουφα ?

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/SLIM-ARMOR-SPIGEN-hard-case-cover-for-LG-Optimus-G2-G3-NEXUS-5-/131370039695?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item1e9643b98f

Παιδια εχει παρει κανεις απο αυτον το πωλητη? Λετε να ειναι μουφα ?

 

τι μουφα να ειναι,αφου πλερωνεις με πειπαλ ,εφοσον δεν ειναι αυτο που παρειγγειλες ανοιγεις dispute

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το kingston usb 3.0 και ειναι πολυ καλο

 

Σε pc το χρησιμοποιείς σε usb 3 ή 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια,

 

ψαχνω για μια θηκη μαυρη πολυ λεπτη και σκληρη, ισα-ισα για να μην γλυστραει το κινητο.

Εχετε δει κατι σε Ελληνικο καταστημα που να ειναι ετσι? Την θελω αμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Για καλυτερες επιδοσεις σε OTG δεστε αυτα που εχει το mymemory.co.uk, π.χ. εχει βαλει τωρα ενα Lexar OTG 32GB στα €18 τελικη (με μεταφορικα) με ταχυτητες κατα πολυ ανωτερες των Kingston/Sandisk.

Επισης θα συνιστουσα το 64αρι γιατι συνηθως η διαφορα δεν ειναι μεγαλη, ενω η χωρητικοτητα διπλασια.

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Το usb3 της Kingston έχω και εγώ και λειτουργεί εξαιρετικότατα... Γενικά είμαι της άποψης να προτιμήσεις usb3 από 2, γιατί ακόμα και να μην έχει ο τωρινός υπολογιστής σου, πιθανότατα να έχει ο επόμενος, οπότε αφού δε θα σου στοιχίσει παραπάνω, γιατί όχι...; ;)
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα από πλαίσιο με καλώδιο από το ZTE blade βάλε Ότι θες δεν έχει θέμα
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα από πλαίσιο με καλώδιο από το ZTE blade βάλε Ότι θες δεν έχει θέμα

Tελικά παράγγειλα αυτό είναι και 2πλό και επωνυμο και σε καλή τιμή :cool:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά, επειδή έχω χάσει λίγο τη μπάλα, μπορείτε να μου πείτε κάποιο δοκιμασμένα καλό tempered glass; έχω ακούσει και δει διάφορες μάρκες (nilkin, iloome κλπ) αλλά θέλω να μου πει κάποιος που έχει tempered glass ότι το τάδε είναι καλό και εφαρμόζει σωστά. ευχαριστώ πολύ! :)

 

Edit: για να μην γεμίζουμε το θέμα με Posts μπορείτε να μου στείλετε και pm. αν έχετε και φωτογραφία από το κινητό σας με το tempered glass πάνω, ακόμη καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω φίλε μου έχω βάλει x one xtreme shock absorbsion..

Μπορεί να μην ειναι στα τοπ σαν ονόμα κλπ κλπ. Αλλα ειναι οικονομικοτατο ειχε πανεύκολη τοποθέτηση, άφηνε μικρότερα κενά περιμετρικά απο διαφορα αλλα που εχει πάρει το μάτι μου και σίγουρα ηταν πολυ στβαρο.

Αξιοπρεπέστατο για τα χρηματα που ζητά.

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!! Επειδή έχω καταλήξει στην αγορά του εν λόγω κινητού και θέλω όταν το παραλάβω,να είμαι έτοιμη τι θήκες μου προτείνετε;Είτε σαν πορτοφόλια είτε όχι.. Επίσης τι προστασία οθόνης;; Δεν θέλω να είναι όμως πολύ τσιμπημένες οι τιμές.. Να είναι καλά όμως και τα δύο.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω με tampered glass x one και Mia quickwindow θήκη της lg θα ειςαι μια χαρά απο κάθε άποψη.. Έχεις και τις λειτουργίες στο παραθυράκι. Και προστασία οθόνης καλή.. Συν έξτρα προστασία απο το εμπρός καπάκι και το βασικότερο δεν δίνει όγκο στο κινητό. Τουλάχιστον απο όσες δοκίμασα ηταν αισθητά αυτή που έδινε λιγότερο έξτρα όγκο..

Συνολικό κόστος 35 ευρο και ειςαι κομπλέ για πολυ καιρό

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Tελικά παράγγειλα αυτό είναι και 2πλό και επωνυμο και σε καλή τιμή :cool:

Παρε και ενα τετοιο

http://plus3.gr/product_info.php?products_id=9145

πολυ χρησιμο για το αμαξι.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα http://www.skroutz.gr/c/612/palmtop-prostasia-othonis.html?keyphrase=lg+g2+tempered+glass Εγώ προσωπικά πήρα το Protector LCD X-ONE - LG G2 tempered glass 9H και είμαι ευχαριστημένος

Παιδιά έβαλα tempered glass και γύρω γύρω δεν κολλάει καλά.έχουμε καμπυλότητα στην άκρη της οθόνης??

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αντί του Meenova λέω να πάρω ένα τέτοιο

http://www.ebay.com/itm/USB-2-0-Flash-Drive-Memory-Stick-Micro-USB-Card-Reader-For-OTG-Phone-Tablet-PC-/181483116963

 

Με 0,7€ you can't go wrong.

H microSD μπαίνει μέσα στο USB 2.0

Μία χαρά είναι παιδιά τέλειο το έχω βάλει και στα κλειδιά μου και είναι μία χαρά.!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια καλη θήκη για λγ γ2 για καλη προστασία

 

Spigen Slim Armor και ένα tempered glass μπροστά και είσαι special!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα tempered glass και γύρω γύρω δεν κολλάει καλά.έχουμε καμπυλότητα στην άκρη της οθόνης??

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μία χαρά είναι παιδιά τέλειο το έχω βάλει και στα κλειδιά μου και είναι μία χαρά.!!

 

Ναι φίλε μου υπάρχει καμπυλότητα στα άκρα της οθόνης..

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα tempered glass και γύρω γύρω δεν κολλάει καλά.έχουμε καμπυλότητα στην άκρη της οθόνης??

 

Οχι, η οθονη δεν εχει καμπυλοτητες. Οι άκρες της συσκευής εχουν αλλά αυτό δεν παίζει ρόλο στο glass σου. Μάλλον σου βγήκε ελαττωματικό το glass.

Έπρεπε να σου κολλάει καλά. Το ότι δεν σου κολλάει καλά πάει ότι έχει θέματα το glass. Είχα πάρει ένα χρόνο πριν ένα φοβερό glassaki, 25€ (στιμπιμενη. Η τιμη) Κ εφάρμοζε τέλεια σε σημείο που δεν Φαινόταν καν ότι φορούσε glass!! Αλλά μια μέρα την.έβγαλα...... Κ το μετάνιωσα πικρά!!!! Βασικά νόμιζα ότι ήταν πλαστικια Κ την έβγαλα αλλά όταν κατάλαβα ότι ήταν τζαμι.... Ακόμα την.κλαιω

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Θα ηθελα την βοηθεια σας... Αγορασα απο της 6/12/14 ( ελεος) σε 1 παραγγελεια 3 tempered glass για το g2 απο το ebay το γνωστο σε ολους http://www.ebay.com/itm/370986145706?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT ... Εχω ξαναπαρει απο αυτον τον πωλητη αλλες 2 φορες και ολα καλα !! Τελευταια μερα στο estimated delivery μου εδειχνε 13/01/15 αλλα πουθενα τα γυαλακια... Του εστειλα μηνυμα χτες βραδυ και μου ειπε πολυ ευγενικα να περιμενω αλλη μια εβδομαδα και αν δεν εχει ερθει θα μου τα ξαναστειλει η θα μου δωσει τα λεφτα μου πισω.. Εμπλεξα να παρει...!!! Το θεμα ειναι ποσο χρονικο οριο εχω απο το ebay για να ζητησω τα χρηματα μου πισω ξερει κανεις να μου πει ?? Το γραφει καπου ?? Το ρωταω αυτο γιατι θυμαμαι παλια σςε μια αλλη αγορα ειχε περασει το χρονικο οριο και δεν μπορουσα να ζητησω τιποτα... Τι μου προτεινετε να κανω?? Να περιμενω η οχι ? Να παρω τα χρηματα πισω η να στηλει αλλα ??? :wacko::(:wacko: Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...