Jump to content

Αξεσουάρ LG G2 (θήκες, μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πόσο καιρό έκανε να σου έρθει;

Πρώτη φορά παίρνω κάτι από ebay και αναρωτιέμαι αν είναι φυσικό που έχει ξεπεράσει τις 2 βδομάδες.

 

εγω που πηρα την συγκεκριμενη απο κινα εκανε να ερθει 35 μερες, υπομονη λοιπον

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πόσο καιρό έκανε να σου έρθει;

Πρώτη φορά παίρνω κάτι από ebay και αναρωτιέμαι αν είναι φυσικό που έχει ξεπεράσει τις 2 βδομάδες.

Απο Κινα ακομα και 5 εβδομαδες ειναι λογικο.

Μεσος ορος 25 μερες θα ελεγα.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό έκανε να σου έρθει;

Πρώτη φορά παίρνω κάτι από ebay και αναρωτιέμαι αν είναι φυσικό που έχει ξεπεράσει τις 2 βδομάδες.

Πήρα την θήκη αυτή και εγώ. Είναι πάρα πολύ καλή, αλλά δεν προστατεύει από μεγάλες πτώσεις. Κυρίως για γρατζουνιές είναι. Από Γερμανία ήρθε σε 6 εργάσιμες.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που σας αρεσει,ειναι σαν να μην φορας καθολου και δεν προσθετει ογκο στο κινητο,βεβαια σε συνδιασμο με γυαλι εχουμε το τελειο.:D:D

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς φίλε μου. Είναι σαν να μην φοράς πραγματικά, αλλά ταυτόχρονα προστατεύει από γρατζουνιές, φθορές και δεν γλιστράει πλέον το κινητό από το χέρι. Περιμένω και το γυαλί από Κίνα να ολοκληρωθεί η κατάσταση
Link to comment
Share on other sites

Δες στην αρχη της σελιδας το λινκ στο ποστ 2101

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Δες στην αρχη της σελιδας το λινκ στο ποστ 2101

 

Γινεται αν μπορεις να βγαλεις καμια φωτογραφια κυριως για τη πανω και και κατω πλευρα?

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει αυτή και αυτή τη θήκη. Η πρώτη μπορώ να πω πως μου αρέσει περισσότερο. Προστατεύει το κινητό εξίσου το ίδιο όπως η δεύτερη, κάθεται καλύτερα στο χέρι και είναι πιο μαζεμένη, ενώ η δεύτερη, φαίνεται να του προσφέρει λίγο παραπάνω προστασία, αλλά του δίνει περισσότερο όγκο.
Link to comment
Share on other sites

Απο επανω δεν θα δεις κατι γιατι η θηκη ειναι τισο σλιμ που σταματαει ακριβως εκει που τελειωνει το νικελ στο μπεζελ.

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά λύστε μου μια απορία. Θέλω να παραγγείλω αυτή τη θήκη σε 3 χρώματα. http://www.ebay.com/itm/LG-G2-D802-case-schutz-hulle-handy-tasche-dunn-flach-leicht-cover-schale-/141286992566?pt=DE_Handy_PDA_Taschen_Schutzh%C3%BCllen&var=&hash=item20e55c6ab6

Μπορώ με κάποιο τρόπο να κάνω μία παραγγελία και για τις 3 για να μην πληρώνω χωρίς λόγο 3€ μεταφορικά; Γιατί δεν βγάζω άκρη...

Link to comment
Share on other sites

αν το εχεις παρει απο κινα , ειναι λογικο .. και μπορει να περιμενεις αλλο τοσο !! αργουν πολυ απο κινα

 

εγω που πηρα την συγκεκριμενη απο κινα εκανε να ερθει 35 μερες, υπομονη λοιπον

 

Απο Κινα ακομα και 5 εβδομαδες ειναι λογικο.

Μεσος ορος 25 μερες θα ελεγα.

 

Πήρα την θήκη αυτή και εγώ. Είναι πάρα πολύ καλή, αλλά δεν προστατεύει από μεγάλες πτώσεις. Κυρίως για γρατζουνιές είναι. Από Γερμανία ήρθε σε 6 εργάσιμες.

 

Χαιρομαι που σας αρεσει,ειναι σαν να μην φορας καθολου και δεν προσθετει ογκο στο κινητο,βεβαια σε συνδιασμο με γυαλι εχουμε το τελειο.:D:D

 

Ήρθε τελικά σήμερα από τις 18/11 που έκανα την παραγγελία (από Γερμανία) αλλά ενώ είναι ωραία, δυστυχώς μου ήρθε σπασμένη.

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε τελικά σήμερα από τις 18/11 που έκανα την παραγγελία (από Γερμανία) αλλά ενώ είναι ωραία, δυστυχώς μου ήρθε σπασμένη.

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Κρίμα φίλε, συμβαίνουν αυτά (αν και προσωπικά δεν μου έτυχε πότε ), παρήγγειλε μια άλλη, τσάμπα είναι :p

Edit εγώ την είχα πάρει κάπου στα 80 λεπτά με free shipping

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τσάμπα δεν το λες, 5 ευρώ είναι, αλλά δεν είναι εκεί το θέμα όσο το ξενέρωμα και η διαδικασία της επιστροφής και ξανα παραγγελίας...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου βρωμύλε μήπως έχεις κάποιο link;

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=181265447308&alt=web

Εδώ είσαι, πήρα την μπλε σκούρο

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να αγοράσω ένα powerbank και κοιτάω αυτό.

http://www.ebay.com/itm/Portable-Charger-10400mAh-Powerbank-External-Battery-Pack-for-Xiaomi-Samsung-/111490819390?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&hash=item19f55ee53e

το θέμα είναι ότι λέει για samsung! υπάρχει περίπτωση να μην είναι συμβατό? όλα με micro usb δεν είναι??

 

Εγώ έχω το xiaomi και το πήρα γύρω στα 18€ από geekbuying πριν κάνα μήνα,έκανε 2 εβδομάδες να φτάσει (μάλλον επειδή η Εταιρία είδε ίδιο Όνομα σε παραγγελία των pistons,παρ'ότι τα παρήγγειλα από άλλο site) και Είμαι πολύ ευχαριστημένος.Το προτείνω ανεπυφυλακτα , αξίΖει την αναμονή του. Αν όμως θέλει κάποιος άμεσα ένα powerbank και διαθέτει κάτι παραπάνω,το tplink που ανέβασαν αε προηγούμενο post τα παιδιά αξίΖει τα 30€ του(Κιτρινομαγαζο) και έχει επιπλέον θήκη & 2 θύρες φόρτισης ! Άψογα και τα 2 . Με αλλά λόγια αν μπορείς να περιμένεις και δεν χρειαζεσαι τη θήκη & τη 2η θύρα φόρτισης πας στο xiaomi,αλλιώς παίρνεις το tp link και ησυχάζεις!

Phone : Lenovo Vibe P1 M Stock

Tabs : MLS iQTab Atlas 7''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, απο αυτα τα tempered glass ποιο προτιματε? Το extra πανακι το εχουν και τα δυο? http://www.ebay.com/itm/370986145706?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

http://www.ebay.com/itm/Quality-Tempered-Glass-Screen-Protector-Film-Guard-For-LG-Optimus-G2-D802-D801-/301237354919?pt=US_Cell_Phone_Screen_Protectors&var=&hash=item46232541a7

 

Απο θηκες σιλικονης τι θα προτεινατε? Κατι οικονομικο εννοειται.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρέα.

Μια ξαδερφη μου πειρε το G2 ποια θηκη να τις παραγγειλω για να αντεχει σε τυχον πτωσεις?

Ευτυχισμένος κάτοχος Note 3:p
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, παίδες! Για όσους ψάχνονται για power bank, σήμερα έχει προσφορά το mediamarkt 9:00 με 21:00 το γνωστό TP-LINK που αναφέραμε πιο πάνω στα 19,90€. Εγώ το ένα πάρει πριν κάνα δίμηνο 22€ και θεωρώ πως είναι από τις καλύτερες και πιο value for money αγορές που έχω κάνει.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, παίδες! Για όσους ψάχνονται για power bank, σήμερα έχει προσφορά το mediamarkt 9:00 με 21:00 το γνωστό TP-LINK που αναφέραμε πιο πάνω στα 19,90€. Εγώ το ένα πάρει πριν κάνα δίμηνο 22€ και θεωρώ πως είναι από τις καλύτερες και πιο value for money αγορές που έχω κάνει.

Τι χωρητικοτητα εχει;

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...