Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9506)


fits13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φίλε μου αγοράσετο , είναι πολύ καλό !!! όταν του κάνεις έντονη χρήση ζεσταίνεται αλλά όχι τίποτα ιδιαίτερο , δεν κολλάει πουθενά και ποτέ !!!! ότι και να του κάνεις...η μπαταριά όπως σε όλα τα hi end μοντέλα από το πρωί έως το βράδυ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λογικά 4 με 4,5 ώρες οθόνη θα τις βγάζει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου αγοράσετο , είναι πολύ καλό !!! όταν του κάνεις έντονη χρήση ζεσταίνεται αλλά όχι τίποτα ιδιαίτερο , δεν κολλάει πουθενά και ποτέ !!!! ότι και να του κάνεις...η μπαταριά όπως σε όλα τα hi end μοντέλα από το πρωί έως το βράδυ

 

Σε ευχαριστώ, εγώ έχω το σ4 και το σ4 ζεσταίνεται άμα είναι έτσι οκ.. το θέλω για την γυναίκα μου και αντί να πάρει το σ4 η το σ5 λογο οικονομικων.. Απλα ελπίζω να μην μας ξεχάσουν στην 4,3..

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, εγώ έχω το σ4 και το σ4 ζεσταίνεται άμα είναι έτσι οκ.. το θέλω για την γυναίκα μου και αντί να πάρει το σ4 η το σ5 λογο οικονομικων.. Απλα ελπίζω να μην μας ξεχάσουν στην 4,3..

 

Το μονο προβλημα ειναι να μην μας ξαχασουν γιατι τα περισοτερα ειναι braded αν και δεν εχει προβληματα με την 4.3. Οτι ζεσταινεται καιει μερικες φορες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Απεκτησα και εγω το ι9506 απο Σκρουτζομαγαζο.Απο την πρωτη φορτιση ενω εχει φορτισει 100% και το βγαλω απο τη φορτιση μετα απο μιση ωρα μου δειχνει 97% ειναι φυσιολογικο ?? ΦΟΡΑΕΙ 4.3 tmobile.Πριν ειχα s2, s4 (i9505)και μετα τη φορτιση εδειχναν κανονικα 100%ακομα και αν εβγαζα τη φορτιση το πρωι!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Απεκτησα και εγω το ι9506 απο Σκρουτζομαγαζο.Απο την πρωτη φορτιση ενω εχει φορτισει 100% και το βγαλω απο τη φορτιση μετα απο μιση ωρα μου δειχνει 97% ειναι φυσιολογικο ?? ΦΟΡΑΕΙ 4.3 tmobile.Πριν ειχα s2, s4 (i9505)και μετα τη φορτιση εδειχναν κανονικα 100%ακομα και αν εβγαζα τη φορτιση το πρωι!!

 

Καλησπέρα, έτσι κάνει και σε εμένα. Είναι T Mobile από σκρουτζ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έτσι κάνει και σε εμένα. Είναι T Mobile από σκρουτζ

 

Κι εμενα το κανει αυτο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, είδα οτι βγήκε καινούργια 4.3 για το δικο μου (NEE) αλλα δεν την κατεβασα ακόμα να σας πω διαφορές.
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, είδα οτι βγήκε καινούργια 4.3 για το δικο μου (NEE) αλλα δεν την κατεβασα ακόμα να σας πω διαφορές.

 

Απο που το είδες?

Link to comment
Share on other sites

Ota δεν μου έχει έρθει κάτι.

Ωστόσο το κινητό τα σπάει,καλύτερό από το απλό.σφαίρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ota δεν μου έχει έρθει κάτι.

Ωστόσο το κινητό τα σπάει,καλύτερό από το απλό.σφαίρα.

 

Την πέρασες? Εγώ την έχω κατεβάσει αλλά το σκέφτομαι!! :O

Link to comment
Share on other sites

Σε μερικές ωρες θα μπω κι εγω στο club των κατόχων του κινητού και ανυπομονώ:pΠως θα βρω τί χώρας είναι?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω και 10 μερες δεν μπορω να αποφασισω. Το κινητο αυτο πριν 1 μηνα εκανε 320 απο σκρουτσ και τωρα 360. Εγω το βρηκα απο εbay απο κινα και κορεα στα 32gb με 2 μπαταριες και εξωτερικο φορτιστη στην ιδια τιμη. και ερωτω!!! να το παρω απο κει? πηρε καποιος απο ασια? γιατι ακουσα και για εκτελωνισμους φπα κτλ. πως πληρωνεις πολλα 40%... 2.επισης βρηκα με τα ιδια λεφτα ενα s5 16gb apo agglia μεταχειρισμενο ελαφρως σε αψογη κατασταση και μου ζηταει στα 400 περιπου.. αξιζει ??? αυτα!
Link to comment
Share on other sites

1.οχι

2.οχι

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

το s4 i9506 εχει πεσει παρα πολυ..τα ποιο πολλα βγαινουν branded αν τα παρεις απο skroutz..αν εχεις βρει και το s5 σε καλη τιμη αλλα ρωτησε τον...το ευρωπαικο μοντελο s5 G900F

και το αλλο ειναι η εκδοση s5 G900H octacore χωρις 4 g ομως!!!αλλα ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

βαρεθηκα να διαβαζω την επιχειρηματολογια σου Optostyle!!! που τα στηριζεις τα δυο οχι... δεν προτεινα μνημονια... :)

 

 

Αδερφε μου με το ηλεκτρονικο τσιγαρο...ΠΑΝΤΑ εχω επιχειρηματα αμα με παρακολουθεις....εσυ ζητησες γνωμη..σου την ειπα...

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

εχει το s5 g900F λεει. του πα 360 ευρω για να ειναι ιδια τιμη με το e330s 32gb. το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι ειναι λιγα του τα 16 gb. απο κορεα γτ δεν προτεινεται? με τοσα εξτρα που εχει (2χ μπαταριες , εξωετρικο φορτιστη,κτλ) +32gb , που το πας?? Εν τελει εχουμε στα 360 ευρω το s5 , to e330s, και το i9506... και ετσι γινεται τριλημμα!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μια βοηθεια εδώ.γιατι δεν μου βγάζει τα ελληνικά σαν γλώσσα γραφης παρόλο που τα κατέβασα και τα επέλεξα?πατάω το space αλλα δεν αλλάζει η γλώσσα

edit.ακυρο βρεθηκε

Edited by margianniss
Link to comment
Share on other sites

εχει το s5 g900F λεει. του πα 360 ευρω για να ειναι ιδια τιμη με το e330s 32gb. το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι ειναι λιγα του τα 16 gb. απο κορεα γτ δεν προτεινεται? με τοσα εξτρα που εχει (2χ μπαταριες , εξωετρικο φορτιστη,κτλ) +32gb , που το πας?? Εν τελει εχουμε στα 360 ευρω το s5 , to e330s, και το i9506... και ετσι γινεται τριλημμα!

 

Το e330s αν σου χαλάσει τι θα κάνεις;θα το στείλεις πίσω Κορέα; γι'αυτό σου λένε όχι τα παιδιά στο forum. Γνώμη μου πάρε το i9506 καινούργιο, να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο...το S5 το έχεις δει από κοντά; το πίσω καπάκι είναι άθλιο και γενικά το S4 είναι πιο όμορφο.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μια βοηθεια εδώ.γιατι δεν μου βγάζει τα ελληνικά σαν γλώσσα γραφης παρόλο που τα κατέβασα και τα επέλεξα?πατάω το space αλλα δεν αλλάζει η γλώσσα

edit.ακυρο βρεθηκε

 

Φιλε πως το βρήκες τι έκανες; γιατί το κάνει και σενος φίλου μου που το πήραμε μαζί και δεν μπόρεσε να βρει τι έφταιγε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια εδω και 10 μερες δεν μπορω να αποφασισω. Το κινητο αυτο πριν 1 μηνα εκανε 320 απο σκρουτσ και τωρα 360. Εγω το βρηκα απο εbay απο κινα και κορεα στα 32gb με 2 μπαταριες και εξωτερικο φορτιστη στην ιδια τιμη. και ερωτω!!! να το παρω απο κει? πηρε καποιος απο ασια? γιατι ακουσα και για εκτελωνισμους φπα κτλ. πως πληρωνεις πολλα 40%... 2.επισης βρηκα με τα ιδια λεφτα ενα s5 16gb apo agglia μεταχειρισμενο ελαφρως σε αψογη κατασταση και μου ζηταει στα 400 περιπου.. αξιζει ??? αυτα!

 

Η λύση από Κορέα είναι καλή αλλά είναι μεγάλο το ρίσκο και παίζει να πληρώσεις 100+ € τελωνείο οπότε εσύ αποφασίζεις (προσωπικά τόσα μου ρθε να πληρώσω στο παρελθόν), τώρα για το μεταχειρισμενο s5 ότι και να το κάνεις είναι μεταχειρισμενο και είναι ακόμα μεγαλύτερο το ρίσκο να σε βγει μάπα το καρπούζι, σε σχέση πάντως με το 9506 είναι απλά λίγο μονο καλύτερο σε όλους σχεδόν τους τομείς τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.

 

Παλικαρια ενω μεχρι προσφατα μεβγαζε στις ενημερωσεις οτι δεν υπαρχει αλλη ενημέρωση πλέον εμφανίζεται ότι ''έγινε υπέρβαση του μέγιστου αριθμού ανάπτυξης ενημερωσεων'' και δεν κάνει αναβάθμιση με ΟΤΑ αλλά μόνο μέσω υπολογιστή και το Kiss, ξέρει κανείς πως γίνεται να γίνει ξανά διαθέσιμη η υπηρεσία ενημέρωσης λογισμικού;

Edited by stealth1379
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9506)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...