Jump to content

JIAKE V8 (octa)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 94
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ και τους δύο σας! Μάλλον θα προσπαθήσω να το πάρω αν και το μόνο που με κολλάει πλέον είναι το μέγεθος :O

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ και τους δύο σας! Μάλλον θα προσπαθήσω να το πάρω αν και το μόνο που με κολλάει πλέον είναι το μέγεθος :O

 

θα ισχυει για ολους η προσφορα? γιατι σημερα εκανα εγγραφη στο site. :worry:

 

Για τον 1ο που θα προλάβει είναι αυτή η τιμή.....

Link to comment
Share on other sites

αν εχετε παρακολουθησει τα promotions του geekbuying και εχετε παρει απο εκει θα εχετε καταλαβει οτι βαζουνε οτι συσκευες τους δημιουργουν προβλημα.και τις βαζουν συνεχεια.ξανα και ξανα τις ιδιες.εχω κανει 2 αγορες απο promotion και οι συο συσκευες ειναι προβληματικες.οχι μονο τα κομματια που πηρα εγω αλλα που πηραν ολοι.για παραδειγμα το w450.κολληματα οθονης συνεχεια που επανερχονται μονο με αφαιρεση μπαταριας,gps ουτε για πλακα κτλ.και βαζω στοιχημα οτι και παλι αυριο θα το εχουν στο promotion τους.το εχουν βαλει στα τελευταια 5 promotions.ξανα κ ξανα.βλεπεται εκει που γραφει quad core only89.99$??ε,αυτο θα ειναι.το ιδιο παει να γινει και με το tronsmart ts7 (3o serie).για αυτο και φοβαμαι να παω για το JIAKE V8 χωρις να εχω reviews.θα μου πειτε 100 ευρω ειναι λιγα.θα σας πω προτιμω να τα κρατησω,να τσονταρω λιγα ακομα και σε 1-2 μηνες να παω σε κατι σιγουρα full λειτουργικο και ισως πιο επωνυμο που σημαινει καλυτερη υποστηριξη.γτ οσοι πιο πολλοι παρουν μια συσκευη τοσο καλυτερο feedback θα υπαρξει.τα οκταπυρηνα ειναι ακομα σε πολυ πρωιμο σταδιο και γι αυτο τα δινουν πιο φθηνα.πρεπει να σας πονηρεψει λιγο αυτο...
Link to comment
Share on other sites

Εν μερει μπορώ να πω οτι έχεις δίκιο. Η πλάκα όμως ξέρεις ποια είναι; Όσοι πήραμε την προηγούμενη προσφορά το blackview jk809 σε όλους μας ήρθε ok. Πριν λίγες μέρες ενα παλικάρι το πήρε στην κανονική τιμή και του ήρθε με χαλασμένη οθόνη. Το σίγουρο πάντως είναι οτι αν το jiake έχει κάποιο μεγαλο sw πρόβλημα που εμποδίζει την απρόσκοπτη λειτουργία του το κατάστημα θα παίζει τον κινέζο.... Ακόμη περιμένουμε αναβαθμισμένη ρομ για το jk809 κι αν δεν κάναμε κάτι μόνοι μας εμείς οι χρήστες ακόμη θα περιμέναμε... Αν τώρα όλα είναι ok τότε όποιος το προλάβει θα έχει κάνει μια πολύ αξιόλογη αγορά. Αλλά θα πρέπει να υπάρχει στην άκρη του μυαλού του καθένα ότι υπάρχει περίπτωση απλά να πετάξει ένα 100αρικο ή στη καλύτερη να μπλέξει για κανένα δίμηνο με PayPal dispute για επιστροφή κτλ
Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάντως που αγόρασα το Tronsmart που είχε βγάλει στα 139.99$ είμαι πολύ ευχαριστημένος και αύριο θα παραγγείλω άλλο ένα.Δεν νομίζω να στέλνουν τα προβληματικά σε τέτοιες προσφορές γτ πιο μεγάλη ζημιά έχουν στο τέλος.Ο μόνος λόγος που δεν θα έπαιρνα το Jiake είναι το μέγεθος.Όλα τα υπόλοιπα είναι πολύ καλά πάνω του.

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Eγώ πάντως που αγόρασα το Tronsmart που είχε βγάλει στα 139.99$ είμαι πολύ ευχαριστημένος και αύριο θα παραγγείλω άλλο ένα.

 

Το έχεις παραλάβει και το έχεις δουλέψει;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
για το -50% λέω.

 

Σε λιγότερο απο από μία ώρα θα ανοίξει το σύστημα... http://promotion.geekbuying.com/promotion/super_savings_2014

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τίφος!!!!Το ρολόι μηδένισε και μετά....

Sorry, This page may have moved or is no longer available. Please try one of the following:

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

και μενα που δεν χάθηκε η σελίδα δεν έγινε τίποτα...

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Γραψτε στο search το ονομα του κινητου.Μονο ετσι αν προλαβετε.

Χτυπησα ενα Tronsmart!!!!!:D:D:D:D

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν φορτώνει καθόλου μου βγάζει συνέχεια μηνυμα "505 GATEWAY FAILURE"!

 

Update:

 

Τώρα μου φόρτωσε το JIAKE τέλος :(

Edited by gkanos

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

...κλάιν εξαντλήθηκε σε dt, ενώ κολλούσε από το πρώτο δευτερόλεπτο. Δε βάζουν κανένα σέρβερ της προκοπής, θέλουν και προσφορές!

Και μου αρέσει που ξαναβγάζουν δήθεν με 50% το ίδιο κινητό (και άλλα) αλλά πλέον κοντά στις αρχικές τιμές που έτσι και αλλιώς θα διατεθούν.

Link to comment
Share on other sites

Στην προηγουμενη τετοιου στυλ προσφορα αν και το προιον εδειχε εξαντλημενο,αν το βαζες στην wish list μπορουσες να το αγορασεις κανονικα εκεινη τη στιγμη.Ετσι ειχα διαβασει.Εγω εκανα το αλλο και το γραψα εδω αμεσως μολις ξεμπερδεψα.Επειδη η σελιδα πεφτει αμεσως,γραφεις το κινητο στο search και στα αποτελεσματα βγαζει και την τιμη της προσφορας.Ετσι τσιμπησα ενα Tronsmart (πρωτη φορα επιτελους σε τετοιες προσφορες!!!!!:yahoo:)
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Το είχε κάνει ένα μέλος στισ προσφορές με το Blackview και μάλλον είχε δουλέψει. Εάν κατάλαβα καλά το βάζει στο wish list και το πληρώνει κατά τη διάρκεια της προσφοράς. Εγώ δεν το έκανα (σήμερα βλακωδώς το ξέχασα). Καλύτερα να ρωτήσετε τον ίδιο (δε θυμάμαι το όνομά του, αλλά μπορείτε να το δείτε στο thread του Blackview).
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν το πρόλαβε κανείς;

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...