Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω λέει στο site για 24 μήνες.. Έχει online chat μπορείς να ρωτήσεις ότι θέλεις εκεί.. Θα ψάξω το email και θα σου πω τι μου έδωσαν εμένα..

 

24 μηνες λεει για καμερες και φακους ενω για κινητα λεει 12 οπως μου ειπανε και στο chat!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

24 μηνες λεει για καμερες και φακους ενω για κινητα λεει 12 οπως μου ειπανε και στο chat!

 

Ναι έχεις δίκιο 12 μήνες είναι το κοίταξα και εγώ

Link to comment
Share on other sites

Τσαμπα την καταστροφή έφερα.Μόλις παρέλαβα.Αγγλικό unbranded 16 gb μαύρο. Κατενθουσιασμένος με το καινούργιο μου τηλέφωνο!!

Τελικά η μετάβαση απo Galaxy SIII LTE άξιζε και με το παραπάνω..:lol::D

Ενταξει, ολοι οταν περιμεναμε το κινητο ειχαμε αγωνια. Καλοριζικο!

.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, χθες περασα απο Media Ram Θεσ/νικης με ειπαν οτι ερχετε σε λευκο(για την ωρα) 32αρι Ευροπαικο στα 420ε, αλλα δε ξερουν αν εχει Ελληνικα... Εσεις που πειρατε το 32αρι Ευροπαικο εχει Ελληνικα?
Link to comment
Share on other sites

http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/kinita/tilefwna/LG-G2-Black-LGD802-A6GRBK.htm

499 πλέον και στο πλαίσιο χωρις δωροεπιταγη και σε 50 άτοκες δόσεις αλλά δεν δεχονται καρτα πιστωτική της εθνικης τραπεζας...

Πήγα και ρώτησα και μου ειπαν πώς δεν τους πλήρωνε η Εθνικη και την σταμάτησαν.Μπορουν όμως από ότι μου ειπαν να εκδόσουν κάρτα από δική τους συνεργαζόμενη τράπεζα.Δεν ρωτησα όμως από πια τράπεζα εκδιδουν γιατι δεν με ενδιέφερε...:(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, χθες περασα απο Media Ram Θεσ/νικης με ειπαν οτι ερχετε σε λευκο(για την ωρα) 32αρι Ευροπαικο στα 420ε, αλλα δε ξερουν αν εχει Ελληνικα... Εσεις που πειρατε το 32αρι Ευροπαικο εχει Ελληνικα?

Δε γινεται να μην εχει ελληνικα.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δε γινεται να μην εχει ελληνικα.

 

 

 

Ευχαριστω για την πληροφορια... Ημουν αναμεσα σε αυτο κ στο G pro, αλλα δε βιαζομουν... Τωρα που θα φερουν το 32αρι παω για G2, μιας που "κουμπωνει" ακριβως στο χερι μου... +στην καλυτερη αυτονομια της μπαταριας του.

Link to comment
Share on other sites

δεν θα παιρνα ορκο οτι ειναι 32αρια...

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω. απλα 32αρι δεν βλεπεις ουτε με κυαλι και ξαφνικα θα φερουνε αυτοι και σε αυτη τη τιμη; μου φαινεται περιεργο..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω. απλα 32αρι δεν βλεπεις ουτε με κυαλι και ξαφνικα θα φερουνε αυτοι και σε αυτη τη τιμη; μου φαινεται περιεργο..

 

 

 

Γιατι οχι? Καιρος ηταν... αντι να ριξουν την τιμη φερνουν το 32αρι, καλο κ αυτο... το 16αρι ειναι λιγο πλεον... Παθων απο το G.Nexus που εδωσα πριν 1 μηνα...

Link to comment
Share on other sites

θα δειξει οπως και να χει. μακαρι να ειναι ετσι. αν ειναι θα γινει ενας χαμος..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος γιατι η Cosmote το εχει στα 600 ευρω ενω τα online μαγαζια το εχουν 400? Ρωταω γιατι εχω επιδοτηση απο Cosmote. Γιατι τοσο μεγαλη διαφορα?
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος γιατι η Cosmote το εχει στα 600 ευρω ενω τα online μαγαζια το εχουν 400? Ρωταω γιατι εχω επιδοτηση απο Cosmote. Γιατι τοσο μεγαλη διαφορα?

 

Όλοι όσοι πουλάνε επίσημες συσκευές τις έχουν 600 ευρώ.

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί οι άλλοι πουλάνε ανεπίσημες ή μαυραγοριτικες;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Eντάξει, προφανώς εννοει της επίσημης αντιπροσωπειας εδω στην Ελλάδα...

Ενα εργοστάσιο τα φτιάχνει όλα...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως την επιδότηση σου μπορείς να την χρησιμοποιήσεις και σε άλλα καταστήματα. Αν δεν είμαι λάθος μπορείς και στο birdphone το οποίο το έχει στα 430 περίπου και είναι ελληνικής αντιπροσωπείας
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος γιατι η Cosmote το εχει στα 600 ευρω ενω τα online μαγαζια το εχουν 400? Ρωταω γιατι εχω επιδοτηση απο Cosmote. Γιατι τοσο μεγαλη διαφορα?

 

Το Mobilehellas δέχεται επιδότηση cosmote και το έχει 405,50 €.

http://www.mobilehellas.com/kinita-tilefona/lg/lg-d802-g2-black-eu.html

Link to comment
Share on other sites

Καλά, στο πλαίσο πρεπει να εχουν χαζεψει τελειως...Προχτες το έδιναν 499 σημερα πήγε πάλι 599....Ότι νά ναι...:mad:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο MOBILE14 το έχει στα 462 euro το 32άρι. Έχει ψωνίσει κανείς από εκεί; Επίσης στο ibuy.gr αλλά οι κριτικές που βλέπω στο SKROUTZ δεν είναι και οι καλύτερες. Όποιος έχει εμπειρία ή πληροφορίες, παρακαλώ πολύ να μας ενημερώσει! Αλλιώς με βλέπω να το παραγγέλνω στο expansys που μίλησα μαζί τους και μου είπαν 22 του Ιανουαρίόυ θα το έχουν στις αποθήκες τους στην Αγγλία και μάλιστα αρκετά μεγάλη διαθεσιμότητα (110 κομμάτια).

Γιώργος Θεσσαλονίκη - One Plus 9 Pro - Android 12 - LE2121

Link to comment
Share on other sites

Το Mobilehellas δέχεται επιδότηση cosmote και το έχει 405,50 €.

http://www.mobilehellas.com/kinita-tilefona/lg/lg-d802-g2-black-eu.html

 

 

Ευχαριστω! Το μαγαζι ειναι αξιοπιστο? Η επιδοτηση μου ειναι σχετικα μεγαλη, φανταζομαι δεν θα υπαρχει προβλημα? Το δηλωνω κατα την παραγγελια?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο MOBILE14 το έχει στα 462 euro το 32άρι. Έχει ψωνίσει κανείς από εκεί; Επίσης στο ibuy.gr αλλά οι κριτικές που βλέπω στο SKROUTZ δεν είναι και οι καλύτερες. Όποιος έχει εμπειρία ή πληροφορίες, παρακαλώ πολύ να μας ενημερώσει! Αλλιώς με βλέπω να το παραγγέλνω στο expansys που μίλησα μαζί τους και μου είπαν 22 του Ιανουαρίόυ θα το έχουν στις αποθήκες τους στην Αγγλία και μάλιστα αρκετά μεγάλη διαθεσιμότητα (110 κομμάτια).

σου ειπανε τιμη για το 32αρι στο expansys?

Link to comment
Share on other sites

Το βγάζει στο site τους το λευκό στα 475

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

σου ειπανε τιμη για το 32αρι στο expansys?

 

Στο site τους εχουν το λευκό στα 475

Γιώργος Θεσσαλονίκη - One Plus 9 Pro - Android 12 - LE2121

Link to comment
Share on other sites

Oπως σας ειχα αναφερει σε παλιοτερα μνμ μου ειδου: http://www.media-ram.gr/phones-and-accessories/mobiles-phones/lg-el/lg-g2-16gb-white-eu.html
Link to comment
Share on other sites

πρόσεχε γιατί μπορεί στην περιγραφή να αναφέρει 32gb αλλά στο tab του browser λέει 16....

κάντους κανένα τηλέφωνο μην τρέχεις μετά!!

LG G2, Galaxy Note, Galaxy Tab II 10.1, Motorola XooM, CT 1002
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...