Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλό!! αλλά και απο skroutz το βρίσκεις ίδια η και καλύτερη τιμή..το παρήγγειλα απο mobile14! Να δούμε όταν έρθει,μου είπαν Ευρωπαϊκό και unbranded!

Δεν νομίζω ότι είναι unbranded του Mobile14, μάλλον εννοούν ότι είναι sim free αλλά με το λογότυπο της T-Mobile.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν νομίζω ότι είναι unbranded του Mobile14, μάλλον εννοούν ότι είναι sim free αλλά με το λογότυπο της T-Mobile.

 

Εμένα unbranded ήρθε πάντως το 32αρί, κανένα λογότυπο δεν είχε πάνω

Καμένος μέχρι το μεδούλι!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα unbranded ήρθε πάντως το 32αρί, κανένα λογότυπο δεν είχε πάνω

 

Είναι Ασιάτικο το 32άρι που σου ήρθε? η Ευρωπαικό?

Link to comment
Share on other sites

16-12-2013 01:48 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS)..!!ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS).!

 

κοντευει σιγα σιγα..!!πρεπει να εφυγε απο τελωνειο ετσι?? γιατι 3 ωρες νωριτερα μου γραφει ..ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ 15-12-2013 23:06 IPS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

16-12-2013 01:48 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS)..!!ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS).!

 

κοντευει σιγα σιγα..!!πρεπει να εφυγε απο τελωνειο ετσι?? γιατι 3 ωρες νωριτερα μου γραφει ..ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ 15-12-2013 23:06 IPS

Ναι, το προσπερασε το τελωνειο ;) http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Είναι η τρίτη μέρα που προσπαθώ να πάρω τηλ. στο mobile14 για να παραγγείλω το 32άρι G2 αλλά δεν απαντάει κανείς. Τι έγινε; Το κλείσανε το μαγαζί;
Link to comment
Share on other sites

Είναι Ασιάτικο το 32άρι που σου ήρθε? η Ευρωπαικό?

 

Ασιάτικο είναι φίλε μου!

Καμένος μέχρι το μεδούλι!
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει είδαν τις κλήσεις και με πήραν εκείνοι. Μου είπαν ότι σε άσπρο θα έχουν στα τέλη της εβδομάδας ενώ δεν ξέρουν πότε θα έχουν σε μαύρο. Σε ερώτησή μου δε σχετικά με την εγγύηση μου είπε η κοπέλλα ότι η LG δεν το υποστηρίζει και θα πρέπει να το στείλω σε αυτούς αν υπάρξει κάποιο πρόβλημα κι αυτοί με τη σειρά τους θα το στείλουν στο εξωτερικό Γερμανία μάλλον. Αυτό το τελευταίο με προβλημάτισε αλλά σε καμία περίπτωση δεν σκέφτομαι το 16άρι. Ισως πάω στο ONE. Μπέρδεμα.
Link to comment
Share on other sites

σημάδι απ το Θεό να πας στο One :p Πλάκα κάνω..ήταν ειλικρινείς τουλάχιστον..η παίρνεις απο expansys 32αρι η απο mobile14..θα σε καλυψουν με εγγυηση αν χρειαστεί πιστεύω..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

σημάδι απ το Θεό να πας στο One :p Πλάκα κάνω..ήταν ειλικρινείς τουλάχιστον..η παίρνεις απο expansys 32αρι η απο mobile14..θα σε καλυψουν με εγγυηση αν χρειαστεί πιστεύω..

 

Δεν υπάρχει ποια στο expansys το lg g2 32gb , αυτό κοίταγα τώρα. Γιατί; λόγο εγγύησης στην Ελλάδα ; λόγω ότι δεν έχουν απόθεμα; τι;

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο δεν το χα προσεξει..

 

edit: μια αναζητηση στο γερμανικό σκρουτζ http://www.idealo.de/preisvergleich/MainSearchProductCategory.html?q=lg+g2

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

ακομη ειναι...!!τα νευρα μου..!!!

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) 16-12-2013 01:48 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS)

 

 

παιρνω τηλ στα ελτα κουριερ στις αναζητησης μου λεει μια κυρια εκλεισε απο αεροδρομιο αυριο μαλλον θα παραλαβεις...!!

ξαναπαιρνω στο ιδιο τηλ για επιβαιβεωση μιλαω με εναν κυριο αυτη τη φορα μου λεει ακομα τελωνειο θεσσαλονικης ειναι μαλλον απο βδομαδα θα κλεισει λογο φορτου εργασιας..μου εδωσε κ ενα νουμερο να παρω το οποιο δεν απανταει κανεις..!!

παω στο κατστημα εδω μου λενε εφυγε - εκλεισε απο αεροδρομιο αυριο το πολυ πεμπτη παραλαμβανεις..!!

 

τι απο ολα τωρα να πιστεψω..?? κ τι αλλο μπορω να κανω για να μαθω που βρισκετε σιγουρα μην περιμενω αδικα δηλ....!!!

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε statyss έφαγες τον γάιδαρο στην ουρά κόλλησες. Μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα το χεις. Στα τελωνεία πρέπει να γίνεται της @ανας

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

αναλογα απο που το πήρες θα πρέπει να σου χουν δωσει ενα κωδικο αποστολης. στον εδωσαν;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

αναλογα απο που το πήρες θα πρέπει να σου χουν δωσει ενα κωδικο αποστολης. στον εδωσαν;

 

Ένα αριθμό παραγγελίας και έναν αριθμό τιμολογίου και γράφει shipped η παραγγελία

Link to comment
Share on other sites

απο που το πήρες; αν ειναι απο εξωτερικό ζητας τους το tracking number εκτος αν στο εστειλαν με mail και δεν το ειδες. αν ειναι απο ελλαδα παρε το μαγαζι και πες τους να σου δωσουν τον αριθμό αποστολής

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Το Mobile14 που γράφει no logo για το 16αρι ξέρουμε από που είναι? Είναι unbranded?

 

Την ίδια απορία έχω και γω. Υπάρχει κανείς που ξέρει ή έχει αγοράσει απο το μαγαζί αυτό;

 

Κάτι ακόμα. Το βρήκα απο amazon γερμανίας http://www.amazon.de/gp/product/B00F652TBM/ref=noref?ie=UTF8&psc=1&s=ce-de

Ξέρει κανένας αν η συσκευή είναι οκ ; Δηλαδή unbranded και να μπορεί να δεχτεί ελληνική sim .

 

Επειδή σκέφτομαι σοβαρά την αγορά του απο amazon παρα απο κάποιο Skroutzoμαγαζο (με παραεισαγωγές) που αμα κλείσει (δε το εύχομαι) θα χάσω την υποστήριξη του κινητού μιας και η LG Ελλάδος δεν είναι σίγουρο οτι θα αναλάβει την επισκευή του.

Edited by Bananas
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, αν δε δεις την Κινέζα να έρχεται σπίτι σου μην πιστεύεις κανέναν!!!:lol::p

 

αυτο ακριβως κωστα μου.. !! Δεν εχω αλλη υπομονη λεμε..!! χτες βρεθηκα σε ενα καταστημα κωτσοβολου.. τον ειχα στο σταντ της LG.. Επαθα πλακα με την οθοναρα του..!!και το διπλο κλικ τις οθονης...!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

απο που το πήρες; αν ειναι απο εξωτερικό ζητας τους το tracking number εκτος αν στο εστειλαν με mail και δεν το ειδες. αν ειναι απο ελλαδα παρε το μαγαζι και πες τους να σου δωσουν τον αριθμό αποστολής

 

Απο Ελλάδα, ok θα ζητήσω !

Link to comment
Share on other sites

τπτ και σημερα.μαλλον κολλησε στο τελωνειο λογο φορτου? ημερων.? δεν ξερω...!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

στα τελωνεια γινεται χαμος..υπομονη..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...