Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά μην αγχώνεστε όλα θα πάνε καλά. Ήμουν κι εγώ στη θέση σας αλλά έκανα υπομονή σε συνδυασμό με τα καθησυχαστικά σχόλια του gsir ο οποίος παρέλαβε πριν από εμένα από dwi.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά μην αγχώνεστε όλα θα πάνε καλά. Ήμουν κι εγώ στη θέση σας αλλά έκανα υπομονή σε συνδυασμό με τα καθησυχαστικά σχόλια του gsir ο οποίος παρέλαβε πριν από εμένα από dwi.

 

σε ποσες μερες εσυ αν επιτρεπετε φιλε..??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να αγορασω απο kaisershop το εν λογο κινητο και γραφει οτι ειναι T-mobile.εχει αγορασει κανενας απο εκει?τι διαφορες εχει απο το Ελληνικο?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να αγορασω απο kaisershop το εν λογο κινητο και γραφει οτι ειναι T-mobile.εχει αγορασει κανενας απο εκει?τι διαφορες εχει απο το Ελληνικο?ευχαριστω

Boot logo και διάφορες εφαρμογές t-mobile.

.
Link to comment
Share on other sites

Boot logo και διάφορες εφαρμογές t-mobile.

έχει και εφαρμογές ???

γιατι πέρασα σήμερα από Παν/μιου και ρώτησα και μου είπαν μόνο logo , έχει

τίποτα άλλο

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε με ems (ΕΛΤΑ courier) και σε εμένα έκανε 10 μέρες.

 

Λίγα ποστ πριν..

 

σε ποσες μερες εσυ αν επιτρεπετε φιλε..??
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια!Παραγγειλα κ εγω το κινητο Lg g2 32gb σε ασπρο απο το Digivire περιμενω με πολυ μεγαλη ανυπομονησια λογικα μεσα στην εβδομαδα θα το εχω οταν το παραγγειλα εγραφε σε 4 - 7 μερες παραδοση τωρα μπηκα στην ιστοσελιδα τους γραφει παραδοση σε 2 - 3 μερες.Αυριο θα μιλησω μαζι τους να δω σε ποιο σταδιο βρισκεται η παραγγελεια.Α το εχω παραγγειλει απο της 5/12.
Link to comment
Share on other sites

έχει και εφαρμογές ???

γιατι πέρασα σήμερα από Παν/μιου και ρώτησα και μου είπαν μόνο logo , έχει

τίποτα άλλο

 

και οι εφαρμογες που εχει φευγουν δεν επεσε η ζαχαρη στο νερο. παρτο, μην σε νοιαζει αν ειναι vodafone η t-mobile

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Σε εσάς πότε εμφανίστηκε στο σύστημα; Γιατί το τράκινγκ δεν βγάζει τίποτα ακόμα.

 

έχει και εφαρμογές ???

γιατι πέρασα σήμερα από Παν/μιου και ρώτησα και μου είπαν μόνο logo , έχει

τίποτα άλλο

Ισως να έχει και κάποιες μικροεφαρμογές της t-mobile, τίποτα σπουδαίο.

.
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια!Παραγγειλα κ εγω το κινητο Lg g2 32gb σε ασπρο απο το Digivire περιμενω με πολυ μεγαλη ανυπομονησια λογικα μεσα στην εβδομαδα θα το εχω οταν το παραγγειλα εγραφε σε 4 - 7 μερες παραδοση τωρα μπηκα στην ιστοσελιδα τους γραφει παραδοση σε 2 - 3 μερες.Αυριο θα μιλησω μαζι τους να δω σε ποιο σταδιο βρισκεται η παραγγελεια.Α το εχω παραγγειλει απο της 5/12.

 

Παράξενο....συνήθως σε μια μέρα το είχαν τα παιδιά! Μπορεί να του είχαν τελειώσει τα κομμάτια

Καμένος μέχρι το μεδούλι!
Link to comment
Share on other sites

Παράξενο....συνήθως σε μια μέρα το είχαν τα παιδιά! Μπορεί να του είχαν τελειώσει τα κομμάτια

 

 

Κ εγω αυτο πιστευω στην ελλειψη κομματιων...υπομονη μεχρι αυριο κ θα μαθω τι γινεται?

Link to comment
Share on other sites

και οι εφαρμογες που εχει φευγουν δεν επεσε η ζαχαρη στο νερο. παρτο, μην σε νοιαζει αν ειναι vodafone η t-mobile

 

ψαχνω 16αρι σε λευκο αλλά δεν υπάρχει εισαγωγής πουθενά :(:(

και δεν ξέρουν εαν θα φέρουν γιατί σε 2 μου είπαν ότι δεν τους το έχει διαθέσιμο σε λευκό πλέον ο προμηθευτης από το εξωτερικό

θα περιμένω και αυτή την εβδομάδα μήπως φέρει κάποιος και μετά με βλέπω για το digivire στο 32αρι λευκο

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Rospy μην βλέπεις αυτήν την τιμή στο τιμολόγιο....470€ μου πήγε μαζί με τα μεταφορικά, επειδή του έκανα κατάθεση στην τράπεζα.

 

Το κουτί έγραφε SEA.... http://en.wikipedia.org/wiki/Southeast_Asia.

Αλλά μου έκανε εντύπωση ότι στο κουτί έγραφε ελληνικά πάνω. ότι αυτό προϊόν προορίζεται για χώρες της ευρωπαϊκής ένωσης και επίσης ότι το βύσμα για την πρίζα είναι το ευρωπαικό. Αυτοί βέβαια μου είχαν πακετάρει και τον adaptora μετατροπης.

 

Καλημερα.Για την τιμη μου το ειπε η κοπελα απο το mobile14 για καταθεση μεσω τραπεζης οτι γλυτωνεις καποια ευροπουλα.

Ε τοτε λογικα και εμενα SEA θα ειναι αν και δεν εχουν αποθεμα και θα παραλαβουν απο Τεταρτη.Λετε να φερουν καμια αλλη παρτιδα αλλης ασιατικης χωρας;Ακουστικα ειχε μεσα το κουτι γιατι ειδα σε unboxing βιντεο T-Mobile version οτι δεν υπηρχαν μεσα ακουστικα;Θα το αφησω με την δικη του ROM λογικα για να περνω τα update ποιο γρηγορα.

Αν βαλω open europe rom τα update πρεπει να τα κανω χειροκινητα οταν βγαινουν;Δηλαδη τελος το προγραμμα της LG και OTA να τα ξεχασω αν αλλαξω rom;

Sorry για ολες αυτες τις ερωτησεις αλλα ελπιζω να με καταλαβαινετε ησασταν και εσεις πριν λιγο καιρο στην ιδια θεση με εμενα.:D:lol:

Αν μπορεις καποιος που γνωριζει ας μου απαντηση θα του ημουν ευγνωμων.:)

Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Για την τιμη μου το ειπε η κοπελα απο το mobile14 για καταθεση μεσω τραπεζης οτι γλυτωνεις καποια ευροπουλα.

Ε τοτε λογικα και εμενα SEA θα ειναι αν και δεν εχουν αποθεμα και θα παραλαβουν απο Τεταρτη.Λετε να φερουν καμια αλλη παρτιδα αλλης ασιατικης χωρας;Ακουστικα ειχε μεσα το κουτι γιατι ειδα σε unboxing βιντεο T-Mobile version οτι δεν υπηρχαν μεσα ακουστικα;Θα το αφησω με την δικη του ROM λογικα για να περνω τα update ποιο γρηγορα.

Αν βαλω open europe rom τα update πρεπει να τα κανω χειροκινητα οταν βγαινουν;Δηλαδη τελος το προγραμμα της LG και OTA να τα ξεχασω αν αλλαξω rom;

Sorry για ολες αυτες τις ερωτησεις αλλα ελπιζω να με καταλαβαινετε ησασταν και εσεις πριν λιγο καιρο στην ιδια θεση με εμενα.:D:lol:

Αν μπορεις καποιος που γνωριζει ας μου απαντηση θα του ημουν ευγνωμων.:)

 

Με οποιαδηποτε official μπορεις να δεις τα updates.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αν ενδιαφέρεται κάποιος για G2 λευκό σφραγισμένο κουτάτο ας μου στείλει τιμή με pm!

θα το βάλω και στις πωλήσεις σε λίγο!

το δίνει φίλη μου... διότι πήρε iphone από την εταιρεία που δουλεύει!

σκέφτεται γύρω στα 500 από τα 599 που το πήρε!

αλλά στείλτε προσφορές και βλέπουμε!

 

Εχει τετοια κινηταρα και προτιμαει το iphone;;;!!

Τί να πεις; γκομενες....:)

 

Θα συμφωνήσω! Καλύτερα να πουλήσει το iphone και όχι το LG G2. Μακράν το καλύτερο κινητό!!

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνετε να έχει πρόβλημα με Γερμανικό αφού είναι Ευρωπαϊκό ?

 

Το έχω δει αλλά εκτός του ότι δεν υπάρχει δυνατότητα να το πάρω από το κατάστημα μιας και μένω Σέρρες στις επιλογές για πληρωμές δεν αναφέρουν καν την πιστωτική

 

Και εγώ την ίδια απορία έχω. Αλλά ένα παιδί απο το φόρουμ, αντιμετώπισε αυτό το πρόβλημα και για αυτό το ανέφερα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι σχετικά με το dropbox και το cloud που αναφέρει το λογισμικό στις ρυθμίσεις. Τι ακριβώς κάνει? Δεν βρήκα κάποιο backup στο λογαριασμό του dropbox...δεν έχει προφανώς καμια σχέση με το cloud της apple σε λειτουργία.

Κάπου διάβασα ότι αν γίνει εγκατάσταση του dropbox μεσω G2 γίνεται αναβάθμιση λογαριαμσού στα 50GB. To δοκίμασα αλλά και σε υπάρχον λογαριασμό αλλά και σε νέο και ο χώρος παραμένει 3GB.

Το έχει καταφέρει κανείς?

 

Εγώ που έχω ολοκληρώσει όλα τα βήματα (7 στα 7) που λέει το dropbox για να ανεβάσεις το storage, το μόνο που κατάφερα με την εγκατάσταση στο κινητό είναι να μου δώσουν 250ΜΒ. Ανεβάζεις σίγουρα αν κάνεις invitation καινούρια άτομα στους φακέλους σου. Πάτα το "get started" και δες τι σου απομένει να κάνεις για να αυξήσεις τα bytes σου.

Αλλά αυτό για τα 50Gb..πρώτη φορά το ακούω. Το έψαξα λίγο και έχεις δίκιο. Λέει ότι αν κάνεις 5 από τα 7 σου ανεβαινει στα 50! ...

Πάντως ψάχνοντας..μόλις είδα ότι υπάρχει και άλλο ένα site παρομοιο του dropbox και δίνει 15GB. "copy.com" ρίξε μια ματιά αν σε ενδιαφέρει.

Και όποιος γραφτεί από referral link τότε αποκτά αυτόματα επιπλέον 5GB (και κάθε φορά που καλείς κάποιον και μπαίνει από referral link αποκτάς και εσύ ο ίδιος άλλα 5GB).

Edited by NadiaM
Link to comment
Share on other sites

Πες του ότι είσαι από Ελλάδα να σου βάλει μέσα τον adaptora http://images.gear4music.com/media/34683/600/preview.jpg για καλό και για κακό

Από Digivire έχει μέσα φορτιστή που δουλεύει κανονικά στις ελληνικές πρίζες, μην ανησυχείτε.

Iphone 7 plus 32GB
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βλέπω στο digivire ότι η έκδοση 32 GB δεν είναι πλέον διαθέσιμη. Στο chat μου είπαν για μετά τις γιορτές.

Στο expansys αναφέρεται ότι 'έχει πάψει οριστικά'. Στο τηλέφωνο μου είπαν ότι αποσύρθηκε από την εταιρία!

Ξέρει κανείς τι παίζει;

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βλέπω στο digivire ότι η έκδοση 32 GB δεν είναι πλέον διαθέσιμη. Στο chat μου είπαν για μετά τις γιορτές.

Στο expansys αναφέρεται ότι 'έχει πάψει οριστικά'. Στο τηλέφωνο μου είπαν ότι αποσύρθηκε από την εταιρία!

Ξέρει κανείς τι παίζει;

 

ρώτησα κι εγώ και μου είπαν μετά τα Χριστούγεννα. και σήμερα θα έκανα την παραγγελία μου! ΕΛΕΟΣ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!

 

:kill::luck: :rocket:

Link to comment
Share on other sites

εγω ακομα απο τον κινεζο ...... shipmeνt ready & shipment ready γραφει..!! αντε μην το σπασω..χαχαχααα!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=OuSJzNoEadQ

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με Digivire, με ειπαν οτι εγινε παραδοση στον κουριερ,με δωσανε αριθμο φορτωτικης και λογικα αυριο θα το εχω!!!:)

Για να δω την αποστολη μου μεσο τον αριθμο της φορτωτικης πρεπει να περιμενω καποιες ωρες η μπορει να γινει αμεσα?

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με Digivire, με ειπαν οτι εγινε παραδοση στον κουριερ,με δωσανε αριθμο φορτωτικης και λογικα αυριο θα το εχω!!!:)

Για να δω την αποστολη μου μεσο τον αριθμο της φορτωτικης πρεπει να περιμενω καποιες ωρες η μπορει να γινει αμεσα?

Λογικά θα εμφανιστεί αργά το βράδυ, εμένα τουλάχιστον έτσι είχε γίνει, και μου το είχαν πει κιόλας από το digivire.

Iphone 7 plus 32GB
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Πρωτοχρονιά κατεβαίνει ο θείος μου από την Γερμανία.Γνωρίζει κανείς κανένα Γερμανικό μαγαζί που μπορώ να βρω το g2 (16 giga) με χαμηλότερη τιμή από 410 που μπορώ να το παραγγείλω από skroutzoμάγαζα?ευχαριστώ.

Keep it real, keep it true, keep it #Code_Blue

 

https://linktr.ee/frapesstoypogeio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...