Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειδα κατι καλες αξιολογισεις για το kinito.gr και παραγγειλα απο εκει τελικα μολις τωρα....

και ο θεος βοηθος :worry:

Δύο φίλοι μου έχουν πάρει από εκεί ένα g2 και ένα g3 κανένα πρόβλημα πρόβλημα απολύτως!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειδα κατι καλες αξιολογισεις για το kinito.gr και παραγγειλα απο εκει τελικα μολις τωρα....

και ο θεος βοηθος :worry:

 

Παρ τους και ένα τηλέφωνο το πρωί (για επιβεβαίωση και καλά της παραγγελίας) και την επόμενη μέρα θα το έχεις στα χέρια σου...!!! αντικαταβολή φυσικά...!!!!;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Παρ τους και ένα τηλέφωνο το πρωί (για επιβεβαίωση και καλά της παραγγελίας) και την επόμενη μέρα θα το έχεις στα χέρια σου...!!! αντικαταβολή φυσικά...!!!!;)

 

ναι αντικαταβολή θα κατεβω πειραια :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όους και όλες.Θελω να αγορασω το εν λογω κινητο και επειδη μένω εξωτερικο θα ήθελα την γνωμη σας.

Συγκριτικα με τα ξενα σαιτς που ψαχνω, στην Ελλάδα πωλείται πιο φθηνα το 16αρι τουλαχιστο οπου ψαχνω(περιπου 255€).

Εχετε υποψιν καποιο αξιολογο ηλεκτρονικο μαγαζι εκτος Ελλάδος με ανάλογη τιμη ή καλύτερα να το παρω απο Ελλάδα ;

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όους και όλες.Θελω να αγορασω το εν λογω κινητο και επειδη μένω εξωτερικο θα ήθελα την γνωμη σας.

Συγκριτικα με τα ξενα σαιτς που ψαχνω, στην Ελλάδα πωλείται πιο φθηνα το 16αρι τουλαχιστο οπου ψαχνω(περιπου 255€).

Εχετε υποψιν καποιο αξιολογο ηλεκτρονικο μαγαζι εκτος Ελλάδος με ανάλογη τιμη ή καλύτερα να το παρω απο Ελλάδα ;

Skroutz.gr φιλε.μου εχει πολλα μαγαζια δες αξιολογησεις και φροντισε η συσκευη να ειναι ευρωπαικο μοντελο! Να γραφει δηλαδη EU

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα σημερα φρεσκια παρτιδα 412 NE Northern Europe :)

λογω δουλειας θα ασχοληθω σοβαρα μαζι του απο κυριακη :(

Link to comment
Share on other sites

Καλομιλητο, καλοδουλευτο...ενάμιση μήνα μαζί του εγώ, πολύ ευχαριστημένος, μπαταριαρα και σούπερ οθόνη, όλα κυλάνε υπέροχα δίχως το παραμικρό σκαλωμα
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

παρελαβα σημερα φρεσκια παρτιδα 412 NE Northern Europe :)

λογω δουλειας θα ασχοληθω σοβαρα μαζι του απο κυριακη :(

Καλοριζικο!

Απο τι κινητο εκανες τη μεταβαση?

Link to comment
Share on other sites

Καλομιλητο, καλοδουλευτο...ενάμιση μήνα μαζί του εγώ, πολύ ευχαριστημένος, μπαταριαρα και σούπερ οθόνη, όλα κυλάνε υπέροχα δίχως το παραμικρό σκαλωμα

ευχαριστω πολυ να σαι καλα, ελπιζω να δικαιωσει την επιλογη μου :)

 

Καλοριζικο!

Απο τι κινητο εκανες τη μεταβαση?

να σαι καλα απο το τιμημενο galaxy s advance :P

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθουσα την συγκεκριμενη συσκευη εδω και μερικες βδομαδες γιατι ειμαι ετοιμος να αλλαξω κινητο και απ΄οτι βλεπω στο skroutz αντι να πεφτει η τιμη της ανεβαινει...ασχημο πραγμα... :)
Link to comment
Share on other sites

Πιθανολογώ οτι από εδώ και πέρα,μιας και είναι παλιά συσκευή,η τιμή της θα ανεβαίνει αφού λογικά σύντομα θα μείνουν και εκτός stock.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά, βρε παιδιά, γνωρίζουμε τι ισχύει με την κάλυψη του DOA στην έκδοση 32GB; Βρήκα αυτό που έχει σίγουρα αν και θα προτιμούσα μαύρο. Στα μαγαζιά του skroutz που υπάρχει διαθέσιμο δεν βλέπω πουθενά να αναφέρεται DOA. :( Ένα τηλέφωνο, βέβαια, θα με πείσει, αλλά είπα να ρωτήσω...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά, βρε παιδιά, γνωρίζουμε τι ισχύει με την κάλυψη του DOA στην έκδοση 32GB; Βρήκα αυτό που έχει σίγουρα αν και θα προτιμούσα μαύρο. Στα μαγαζιά του skroutz που υπάρχει διαθέσιμο δεν βλέπω πουθενά να αναφέρεται DOA. :( Ένα τηλέφωνο, βέβαια, θα με πείσει, αλλά είπα να ρωτήσω...

Το DOA φαντάζομαι εχει να κάνει με το κατάστημα και όχι με την εσωτερική μνήμη. Είτε 16αρι, είτε 32αρι το ιδιο ειναι! Το μονο που θα τεσταρεις θα ειναι να είναι συσκευή που προορίζεται για Ευρωπαϊκή χωρα (για να έχεις εγγύηση). Οσο αφορά το eshop, εγω τουλάχιστον οπότε χρειαστηκα after sale υποστήριξη ηταν άψογο, στο αδερφό μου αλλαξαν tablet μετα από 3 μήνες! Για το χρωμα, βέβαια γουστα ειναι, αλλα εγω εχω λευκό G2 εδω και 15 μήνες και ακόμη μου φαίνεται πανέμορφο ;)

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κι εγώ πολύ θετική απέναντι στο e-shop και θα το προτιμούσα.

 

Σε αυτό το θέμα διάβασα ότι το 32άρι δεν αντικαθίσταται γι' αυτό το ανέφερα. Ίσως να μην κατάλαβα κάτι καλά και να μην λέγατε για περίπτωση DOA. Ναι, αυτό θα ήταν, αναφερόταν και η LG Hellas. Ευχαριστώ! Κρίμα που δεν το πρόλαβα όταν το είχαν στο Crazy σε μαύρο, αλλά ίσα που είχα αρχίσει να το ψάχνω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα δεν γραφει d802 πανω...πρωτα κοιτα να γραφει το d802..μν ειναι καμια εκδοση sprint
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Αρχισε να παιρνει την ανηφορα η τιμη στο σκρουτζ! Νομιζω οτι οσοι το πηραν στα 255 καναν σωστη επιλογη :(

 

251 το πηρα :P μαλλον ηταν πλαφον κατω απο 250 δεν θα επεφτε με τιποτα!!

Edited by modechristo
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, μάλλον πάω για g2 32gb μιας και η διαφορά δεν είναι ούτε 20 ευρώ. Το tokinito.gr είναι αξιόπιστο μαγαζί? Θα πάρω και τηλ αλλά είπα να ρωτήσω και εδώ. Έχει doa για το 32αρι? Και κάτι άλλο, αν και η παρτίδα λογικά θα είναι από τις τελευταίες, υπάρχουν θέματα που θα πρέπει να προσέξω?
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι 250 ειναι καλα το g2...ουτε προκειτε να πεσει κατω...εδω το g3 32gb εφτασε 450
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, μάλλον πάω για g2 32gb μιας και η διαφορά δεν είναι ούτε 20 ευρώ. Το tokinito.gr είναι αξιόπιστο μαγαζί? Θα πάρω και τηλ αλλά είπα να ρωτήσω και εδώ. Έχει doa για το 32αρι? Και κάτι άλλο, αν και η παρτίδα λογικά θα είναι από τις τελευταίες, υπάρχουν θέματα που θα πρέπει να προσέξω?

Το κινητό κυκλοφορεί ενάμιση χρονο! Δεν υπάρχουν πλέον "ελλατωματικες" παρτίδες!

Τώρα αν εισαι άτυχος....... ε αυτά συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες :p μακάρι να είναι απροβληματιστο!

Θα προσέξεις μόνο να είναι συσκευή που προορίζεται για Ευρωπαϊκή χώρα για είσαι εντάξει με την εγγύηση.

Το DOA φαντάζομαι εχει να κάνει καθαρά με το κατάστημα και οχι με τη συσκευή.

Δυστυχώς, προσωπικά, δεν εχω εμπειρία απ' το συγκεκριμένο κατάστημα για να σου πω τη γνώμη μου, αλλά νομίζω είναι αξιόπιστο....

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κοιτάζω να κάνω ακριβώς ίδια αγορά, διαβάζω σε άλλα sites πως tokinito έχει παραδώσει αποσφραγισμένες συσκευασίες. Καλύτερα να πας να το πάρεις ο ίδιος αν έχεις τη δυνατότητα από το κατάστημα ώστε να πάρεις σίγουρα σφραγισμένο. Επίσης δεν αναφέρει πως το κατάστημα παρέχει υπηρεσία αντικατάστασης σε περίπτωση DOA, αλλά ότι ισχύει μόνο αν αυτό ορίζεται από τον κατασκευαστή. Και η LG Hellas δεν καλύπτει αντικατάσταση του 32GB παρά μόνον επισκευή γιατί δεν κυκλοφόρησε Ελλάδα (το αναφέρουν τα παιδιά παραπάνω). Διάβασε λίγο τους όρους κάθε καταστήματος και κάνε την επιλογή σου. Προσωπικά δε θα το προτιμήσω μάλλον.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...