Jump to content

Google Nexus 5 (by LG)


kargeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ στο swipe δεν έχω πρόβλημα και ας μην έχω τερμα επώνυμα screen protectors. Θα το βγάλω να δω αν έχει αξιοσημείωτη διάφορα ....

Ναι αλλά η οθόνη σου δεν κινδυνεύει? Εννοώ δεν κανει μικρές γρατσουνιές απο διάφορα αντικειμενα που ερχεται σε επαφή?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ στο swipe δεν έχω πρόβλημα και ας μην έχω τερμα επώνυμα screen protectors. Θα το βγάλω να δω αν έχει αξιοσημείωτη διάφορα ....

Ναι αλλά η οθόνη σου δεν κινδυνεύει? Εννοώ δεν κανει μικρές γρατσουνιές απο διάφορα αντικειμενα που ερχεται σε επαφή?

 

Είπα ότι απολαμβάνω το γυμνό μου τηλ στο απόλυτο αλλά δεν είπα ότι δεν προσέχω που το αφήνω και που το βάζω. :rolleyes:

Θα μπει σε τσέπη ή τσαντάκι αλλά όχι μαζί με μικρο αντικείμενα..

Όσο και καλό να είναι ένα screen protector δεν θα γίνει ποτέ γυαλί και η αίσθηση είναι εντελώς διαφορετική, για τα δικά μου γούστα πάντα. Άσε που υπάρχει και μια μικρή αλλοίωση στην ευκρίνεια. Φαντάζομαι στα πιο ακριβά ίσως να είναι διαφορετικά, αλλά δε θα δώσω και 20€ για ζελατίνα.

Edited by djivo
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ νομιζω ότι με κάλυψες. Μάλλον θα έχω για πολύ ακόμα screen protector. Μετα το καλοκαίρι που θα περάσει ο μεγάλος κίνδυνος ίσως να το καταργήσω
Link to comment
Share on other sites

Αν όχι τοτε απλα εγκατέστησε το Paragon, λειτουργει με ροοτ και είναι σίγουρη επιτυχία

Play link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paragon.mounter

Link to comment
Share on other sites

ισως ναείμαι εκτος θέματος αλλά δεν μπορώ να κάνω συνδεση με usb stick

χρησιμοποιώ καλώδιο αγορασμένο από public της hama

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

@skstelios Χρειάζεσαι app όπως το Nexus Media Importer ή το stickmount (αν είσαι root)

δοκίμασα με stick mount & usb otg helper & paragonNTFS&HFS &total commander with usbstick pugin

τα δοίμασα και σε εξωτερικό σκληρό καθώς και σε usb stick

αναρωιέμαι μήπως πρέπει να αλλάξω κάτι από τις ρυθμίσεις της συσκευής!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ειμαι root

Edited by skstelios

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

[/url]

Το καλώδιο σου είναι OTG ?

γραφει usb adapte cable

microB-plug - A-sochet

Edited by skstelios

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

Είπα ότι απολαμβάνω το γυμνό μου τηλ στο απόλυτο αλλά δεν είπα ότι δεν προσέχω που το αφήνω και που το βάζω. :rolleyes:

Θα μπει σε τσέπη ή τσαντάκι αλλά όχι μαζί με μικρο αντικείμενα..

Όσο και καλό να είναι ένα screen protector δεν θα γίνει ποτέ γυαλί και η αίσθηση είναι εντελώς διαφορετική, για τα δικά μου γούστα πάντα. Άσε που υπάρχει και μια μικρή αλλοίωση στην ευκρίνεια. Φαντάζομαι στα πιο ακριβά ίσως να είναι διαφορετικά, αλλά δε θα δώσω και 20€ για ζελατίνα.

 

Και εγώ προσεχα που το αφηνα. Ωστόσο σήμερα μάλλον ήρθε σε μια τσέπη σε επαφη με ενα κέρμα. Πριν λίγο έφτασε η ismooth screen protector και καθαρίζοντας το για να την τοποθετησω, κάτω απο το φως, διαπίστωσα τις πρώτες γραντζουνιες. Ξενερωσα απίστευτα. Καμια σχέση μέ το γυαλί το screen protector, αλλά το προτιμω από τις γρατσουνιές.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση.. Κάτω έχει 2 τρυπούλες.. Εμένα μόνο η αριστερή είναι ηχείο και είναι πολύ χαμηλό. Εσας; ;
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ προσεχα που το αφηνα. Ωστόσο σήμερα μάλλον ήρθε σε μια τσέπη σε επαφη με ενα κέρμα. Πριν λίγο έφτασε η ismooth screen protector και καθαρίζοντας το για να την τοποθετησω, κάτω απο το φως, διαπίστωσα τις πρώτες γραντζουνιες. Ξενερωσα απίστευτα. Καμια σχέση μέ το γυαλί το screen protector, αλλά το προτιμω από τις γρατσουνιές.

 

Για να ήρθε σε επαφή με κέρμα, μάλλον δε πρόσεχες και τόσο φίλε μου.. καλοφορετο και ελπίζω μετά τη τοποθέτηση να μη φαίνεται τίποτα..

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση.. Κάτω έχει 2 τρυπούλες.. Εμένα μόνο η αριστερή είναι ηχείο και είναι πολύ χαμηλό. Εσας; ;

 

Ναι έτσι ειναι ,δοκίμασε κανα mod για να τον αυξήσεις λίγο .http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2532788

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση.. Κάτω έχει 2 τρυπούλες.. Εμένα μόνο η αριστερή είναι ηχείο και είναι πολύ χαμηλό. Εσας; ;

 

Το άλλο είναι το μικρόφωνο, απλά το έχουν κάνει έτσι για το θέμα του design.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά.. Κάτι ακόμη.. Πολλές φορές ανοίγω απο τα πλακίδια στις ειδοποιήσεις το wifi για παράδειγμα, με βάζει στο μενού με τα διαθέσιμα δίκτυα και μετά όταν πατάω να πάει πίσω με την αριστερή απο τις 3 επιλογές, μου ανοίγει εφαρμογές που είχα ανοίξει πριν αντί να μεταφερθεί σε μια απο της οθόνες.. Το συναντώ πρώτη φορά αυτό, έχετε μα προτείνετε κατι;; Έχω περάσει και gravity box..
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Παιδια 1 ερωτηση: δεν μπορω να κανω φακελους στην οθονη με τις εφαρμογες; (οχι στις αρχικες οθονες)

Στοκ ROM, χωρις root.

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια 1 ερωτηση: δεν μπορω να κανω φακελους στην οθονη με τις εφαρμογες; (οχι στις αρχικες οθονες)

Στοκ ROM, χωρις root.

 

Οχι δεν γίνεται, μόνο αν βάλεις άλλον launcher

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν γίνεται, μόνο αν βάλεις άλλον launcher

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου.

Δε μας τα λεει καλα η google. :)

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου.

Δε μας τα λεει καλα η google. :)

 

Τι δεν σου λέει καλα;

Το ότι σου δίνει την δυνατότητα να βάλεις άλλο launcher και να διαμορφώσεις την συσκευή σου όπως ΕΣΥ θες;

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 5 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...