Jump to content

Google Nexus 5 (by LG)


kargeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μόλις ανακαλυψα από ενα βιντεακι ενα καινούργιο tip της 4.4.2 αν και πολυ θα το ξέρουν.... για όσους δεν το εχουν ανακαλυψει με το volume up βγαίνουν φωτο.. πως μου ειχε διαφύγει!!!!!

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και εγώ τώρα το έμαθα. Σχεδόν dedicated camera key. Nice. Καλή προσθήκη

Όλοι έχουμε μαζευτεί παρέα για να δούμε ταινία σε κάποιο φιλικό σπίτι.Όλοι έχουμε βαρεθεί να μαλώνουμε για το ποια ταινία θα δούμε.Για αυτό δημιουργήσαμε το Buddy Movie Night Reviews ένα blog με reviews σφηνάκια.

http://buddymovienight.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

με light flow (αν όχι από που το ρυθμίζεις)?

πως μπορώ να βάλω εφαρμογές στο ring?

 

Διαβαζα το thread και ημουν ετοιμος να βαλω το lightflow αλλα χωρις να κανω τιποτα, το whatsapp αναβει οπως το ορισω, το facebook μπλε, το messenger πρασινο, το yahoo mail μωβ, το BBM κοκκινο κλπ, οπως σε καθε αλλο Android που ειχα.

 

Ο μονος ειμαι δηλαδη; :p

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος ειναι κοντα στην αποκτηση του nexus 5 απο αυστραλιανο play store. Περα απο το θεμα της εγγυησης με την lg hellas αν δεν παρει το μαυρο 16αρι, τι διαφορετικο θα εχει(οπως πχ εχει το αμερικανικο με το 4g)??

 

Ένας φίλος μου είχε το 16αρι από Αυστραλία και έπιανε κανονικά το 4G

 

Καλά πόσοι είμαστε από εδώ κάτω :)

Δεν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα. Το κινητό το είχα όσο ήμουν Ελλάδα και δούλευε κανονικά σε όλα. Το μόνο θέμα είναι αυτό της εγγύησης. Προχώρα άφοβα.

Link to comment
Share on other sites

Για Αναπάντητες τι κανεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Διαβαζα το thread και ημουν ετοιμος να βαλω το lightflow αλλα χωρις να κανω τιποτα, το whatsapp αναβει οπως το ορισω, το facebook μπλε, το messenger πρασινο, το yahoo mail μωβ, το BBM κοκκινο κλπ, οπως σε καθε αλλο Android που ειχα.

 

Ο μονος ειμαι δηλαδη; :p

 

Για αναπάντητες τι κανεις?

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ανάβει άσπρο.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Για να φαίνεται το ποσοστο της μπαταρίας στο status bar μονο ρουτ ;

Νομίζω ανάβει άσπρο.

 

Τι παρτίδα εχεις? Και απο που είναι ?

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ανάβει άσπρο.

 

Ανάβει όταν χτυπάει, όχι όταν έχεις ήδη αναπαντητη..

Link to comment
Share on other sites

Ανάβει όταν χτυπάει, όχι όταν έχεις ήδη αναπαντητη..

 

όχι Νίκο...ανάβει κανονικά και όταν έχεις αναπάντητη, απλά μετά από λίγη ώρα...χοντρικά υπολόγισε κανά 5λεπτο (δεν το έχω μετρήσει και ποτέ) :)

Link to comment
Share on other sites

401 ειναι η παραγωγή ιανουαριου.δεν πρέπει να εχει βγει 402 ακομη

 

Εννοώ αυτή με τις αλλαγές, μεγαλύτερες τρύπες ηχείου κτλπ

.

Link to comment
Share on other sites

Από την 312 και μετά είχαν γίνει αυτές οι αλλαγές νομίζω.

Όλοι έχουμε μαζευτεί παρέα για να δούμε ταινία σε κάποιο φιλικό σπίτι.Όλοι έχουμε βαρεθεί να μαλώνουμε για το ποια ταινία θα δούμε.Για αυτό δημιουργήσαμε το Buddy Movie Night Reviews ένα blog με reviews σφηνάκια.

http://buddymovienight.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Από την 312 και μετά είχαν γίνει αυτές οι αλλαγές νομίζω.

 

απο τα μέσα Δεκεμβρίου αλλάξανε.οπότε η 312 μπορεί να έχει τις καινούργιες τρύπες μπορεί και οχι.

Link to comment
Share on other sites

Φίλος με 311 έχει τις μεγάλες τρύπες. Το 310 που έχω εγώ έχει τις μικρές. Δεν ξέρω αν και κάποια 311 έχουν μικρές αν και δε νομίζω.
:D
Link to comment
Share on other sites

Φίλος με 311 έχει τις μεγάλες τρύπες. Το 310 που έχω εγώ έχει τις μικρές. Δεν ξέρω αν και κάποια 311 έχουν μικρές αν και δε νομίζω.

 

δεν ξέρω ίσως να κάνω λαθος.απλα θυμάμαι σαν είδηση που είχε βγει οτι η google αλλάζει revision κατά τις 13 δεκεμβριου

Link to comment
Share on other sites

όχι Νίκο...ανάβει κανονικά και όταν έχεις αναπάντητη, απλά μετά από λίγη ώρα...χοντρικά υπολόγισε κανά 5λεπτο (δεν το έχω μετρήσει και ποτέ) :)

 

Ααα το αλλάξανε; εντάξει :)

Link to comment
Share on other sites

13 δεκεμβρίου βγήκε η ανακοίνωση της Google.Λογικά απο τότε αλλάξανε παρτίδα. Δεν μπορεί τα revised και τα μη revised να είναι στην ίδια παρτίδα. Για πρακτικούς λόγους και μόνο.

Όλοι έχουμε μαζευτεί παρέα για να δούμε ταινία σε κάποιο φιλικό σπίτι.Όλοι έχουμε βαρεθεί να μαλώνουμε για το ποια ταινία θα δούμε.Για αυτό δημιουργήσαμε το Buddy Movie Night Reviews ένα blog με reviews σφηνάκια.

http://buddymovienight.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Θα πάω στα public την Δευτερα για αγορά.. Τι να προσεξω? Κωδ μοντέλου ?παραγωγή?

 

Διάβασε τελευταίες 2 σελίδες..

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Για το Led θα κατεβάσεις το lightflow και θα το ρυθμίσεις εσύ για οποία εφαρμογή θες..

Το 4G στη Vodafone με 4G κανονικά... Με H συμβολίζεται το 3g.

Handcent έχω και εγώ... Πολύ καλό.

 

Ασήμαντη διόρθωση: Με H συμβολίζεται το HSPA (3.5G). Το 3G νομίζω συμβολίζεται με 3G :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 5 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...