Jump to content

Google Nexus 5 (by LG)


kargeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ok ευχαριστω.και κατι ακομα το ποσοστο της μπαταριας. Πως το βαζω να φενεται διπλα στην πανω μερια διπλα απο το εικονιδιακι? Edited by Manolovas
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παρε το 16αρι να εχεις το κεφαλι σου ησυχο απο μαγαζι της επιλογης σου..;)

Μάλλον σε κάτι τέτοιο βλέπω να κινούμαι. Τη Δευτέρα θα γίνει η παραγγελία, οπότε θα το κοιτάξω λίγο ακόμα. Έστειλα εχτές το βράδυ και μήνυμα στο Smarties για το αν είναι ευρωπαϊκό και από ποια χώρα, μέσω της επικοινωνίας στη σελίδα τους, αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση μέχρι τώρα.

Πάντως, για το kazershop που γράφω ότι είχαν στη σελίδα τους ως επίσημη αντιπροσωπεία την Arvato, αναφέρομαι στο 16gb.

Και επειδή ενδεχομένως σας έχω ζαλίσει με τις ανησυχίες μου, μια τελευταία ερώτηση: το έχει αγοράσει κάποιος από αυτά τα καταστήματα που το δίνουν τώρα και να το πήγε για service στην Procordia μέσω του ηλεκτρονικού καταστήματος και να μην του δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Ok ευχαριστω.και κατι ακομα το ποσοστο της μπαταριας. Πως το βαζω να φενεται διπλα στην πανω μερια διπλα απο το εικονιδιακι?

Αν δεν είσαι root θα κατεβάσεις από play το kit kat battery

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κανένα νέο τι θα γίνει τελικά με το xposed στο lollipop?

Από τον modder μόνο δυσάρεστα ακούγονται αν έχει κάποιος κανένα νέο ευχάριστο ας το ποσταρει

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον σε κάτι τέτοιο βλέπω να κινούμαι. Τη Δευτέρα θα γίνει η παραγγελία, οπότε θα το κοιτάξω λίγο ακόμα. Έστειλα εχτές το βράδυ και μήνυμα στο Smarties για το αν είναι ευρωπαϊκό και από ποια χώρα, μέσω της επικοινωνίας στη σελίδα τους, αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση μέχρι τώρα.

Πάντως, για το kazershop που γράφω ότι είχαν στη σελίδα τους ως επίσημη αντιπροσωπεία την Arvato, αναφέρομαι στο 16gb.

Και επειδή ενδεχομένως σας έχω ζαλίσει με τις ανησυχίες μου, μια τελευταία ερώτηση: το έχει αγοράσει κάποιος από αυτά τα καταστήματα που το δίνουν τώρα και να το πήγε για service στην Procordia μέσω του ηλεκτρονικού καταστήματος και να μην του δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα;

 

Ριξε μια ματιά και εδώ http://www.extreme-mobile.gr/c.LG.233754.html . Εγώ από αυτό το κατάστημα το πήρα πριν 1 βδομάδα. Γενικά έχει καλά σχόλια από τα παιδιά του φόρουμ.

:D
Link to comment
Share on other sites

Update για το gmail..

Λέτε να φάμε καμία ήττα με root κτλ όπως ακούγεται;

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Αν κρίνω από το nexus 9 κανένα θέμα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Update για το gmail..

Λέτε να φάμε καμία ήττα με root κτλ όπως ακούγεται;

 

Δεν ψάχνομαι καθόλου με το θέμα root, αλλά (αν προβληματίσεστε γι' αυτό) υπάρχει περίπτωση να μη βγει για Nexus;

Δεν το πιάνω. :worry::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχεις χάσει το imei σου. Μπορείς να το επαναφέρεις αν έχεις κρατήσει backup το efs.

Nexus 5 16GB - SlimLP 5.0.2 - TWRP 2.8.3.0 / Nexus 7 2013 16 GB - SlimKat 8.18 - TWRP 2.8.3.0

Cubot S168 CWM / iPad 2 - 32 GB - OS 8.1 /Huawei Ideos 8800pro - Kalo Extreme - CWM

Link to comment
Share on other sites

Σωστος φιλέ μου και οχι δεν το είχα γιαυτό το λέω ξανά κ ξανά γιατί είναι πανευκολο να χαθεί

Ευτυχώς μου έστειλε ένα παιδί το δικό του efs από Αμερική έγινε αλλά ΙΜΕΙ 0 και 4g bye bye

Θα επερνα ελληνικό efs αλλά είμαι σίγουρος ότι θα το καταλάβαιναν και bye bye 2 n5s

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχεις χάσει το imei σου. Μπορείς να το επαναφέρεις αν έχεις κρατήσει backup το efs.

 

Για θύμισε πως κάνουμε backup το efs

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το LG G3 την εβδομαδα που μας ερχεται,παιρνει επίσημα το lollipop,και μετα μας λένε οτι τα nexus έχουν το προβάδισμα....

 

Υ.Γ κάτι άκουσα και για το moto x (2nd gen) οτι ξεκίνησε να παίρνει αναβάθμιση σε lollipop!!!

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Ναι από twrp

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσο για το 5.0 σε άλλες συσκευές είναι η πρώτη φορά που η Google δίνει

Preview images οπότε είχαν 5 μήνες όλοι τους να ετοιμαστούν

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω τα φώτα σας. Μετά το τελευταίο update της κάμερας, δεν ανοίγει και επιπλέον μου έχει βγει στην κατανάλωση της μπαταρίας το mm-qcamera. Τι να κάνω;
:D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω τα φώτα σας. Μετά το τελευταίο update της κάμερας, δεν ανοίγει και επιπλέον μου έχει βγει στην κατανάλωση της μπαταρίας το mm-qcamera. Τι να κάνω;

Δοκίμασες να τη κάνεις uninstall και να τη ξαναπερασεις;

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να τη κάνεις uninstall και να τη ξαναπερασεις;

 

Βασικά την έκανα disable και σταμάτησε το drain. Θα δοκιμάσω να την ξαναβάλω.

:D
Link to comment
Share on other sites

Κάνε και μια επανεκκίνηση μετά την αναβάθμιση.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Κάνε και μια επανεκκίνηση μετά την αναβάθμιση.

 

Έκανα και την επανεκκίνηση και φαίνεται να δουλεύει. Τι σκάλωμα μπορεί να έφαγε;

:D
Link to comment
Share on other sites

Έκανα και την επανεκκίνηση και φαίνεται να δουλεύει. Τι σκάλωμα μπορεί να έφαγε;

 

Απλά παρακολουθησε το. Αν το ξανακάνει τα ξαναλεμε. Μπορεί να φταιει κάποια εφαρμογή τύπου Skype η οποία χρησιμοποιεί κάμερα και να θέλει disable

Edited by pificos
OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 5 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...