Jump to content

Blackview JK809


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι γιατί αν το ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ θα μας την στείλει σίγουρα ο κινέζος και θα μας πει και συγνώμη!!!:rocket:

 

:O

δεν τον συμφερει για 5-10 ευρω,να χασει την αξιοπιστια

του.Μπορει να δωσει κατι αλλο αντι της 2ης μπαταριας

π.χ. sd card ισης αξιας

:O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 947
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:O

δεν τον συμφερει για 5-10 ευρω,να χασει την αξιοπιστια

του.Μπορει να δωσει κατι αλλο αντι της 2ης μπαταριας

π.χ. sd card ισης αξιας

:O

Ποια αξιοπιστία ρε συ; Την αξιοπιστία του θα την χάσει αν δε μας έρθει το κινητό που παραγγείλαμε.Οι άνθρωποι κάνανε μια πολύ καλή προσφορά και προφανώς ξεχάσανε να αλλάξουν τον πίνακα των χαρακτηριστικών.Εγώ πάλι θα το αγόραζα ακόμη και αν έγραφε 1 μπαταρία.Πρέπει να τους κατηγορήσουμε γιαυτό ή να ζητάμε "καθρεπτάκια" όπως οι ιθαγενείς; :p

Link to comment
Share on other sites

Ποια αξιοπιστία ρε συ; Την αξιοπιστία του θα την χάσει αν δε μας έρθει το κινητό που παραγγείλαμε.Οι άνθρωποι κάνανε μια πολύ καλή προσφορά και προφανώς ξεχάσανε να αλλάξουν τον πίνακα των χαρακτηριστικών.Εγώ πάλι θα το αγόραζα ακόμη και αν έγραφε 1 μπαταρία.Πρέπει να τους κατηγορήσουμε γιαυτό ή να ζητάμε "καθρεπτάκια" όπως οι ιθαγενείς; :p

 

και να μην ερθει καθολου,δε χανουν την αξιοπιστια τους.

και μονο τη χαρα που κερδισες απο την προσφορα,

σου ειναι αρκετη....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Και μόνο η χαρά ότι ενισχύεις οικονομικά την κινέζικη αγορά,ειναι αρκετή :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ το έστειλα το μνμτάκι μου στον κινέζο, άμα πιάσει έπιασε, αν και από ότι βλέπω υπάρχουν και άλλοι με άλλα προβλήματα, ο καθένς με τον πόνο του!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις ιδεα αν θα ξαναπαιχτει προσφορα των 80ευρω? Εννοω αν συμβαινει περιοδικα αυτη η προσφορα στο JK809. Aν ναι, ποτε περιπου?

 

Επισης εσεις που το παραγγειλατε, ανεβαστε κανα review να δουμε κι εμεις οι υπολοιποι αν οντως αξιζει γιατι value for money φαινεται εξωφρενικα καλο.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κανείς δεν μπορεί να ξέρει. Για το ίδιο δύσκολο να ξαναβγάλει τέτοια προσφορά και γενικότερα δεν το βλέπω στο άμεσο μέλλον για τόσο συμφέρουσα προσφορά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και με την κανονική τιμή των 189$ είναι πιο κάτω απο άλλα mtk6589T 1gb ram/8gb rom "phablets".Οταν παραλάβουμε θα μάθουμε σε ποιο σημείο έγιναν οι μεγαλύτεροι συμβιβασμοί για να επιτευχθεί αυτή η τιμή
Link to comment
Share on other sites

Έχω ξανα-αγοράσει από αυτούς και, να μην το ματιάσω, είναι καλό μαγαζί. Τους έστειλα mail για το θέμα της εταιρείας αποστολής, και μου απάντησαν ότι θα σταλεί με DE Post λόγω των δύο μπαταριών, και με singapore αν συμφωνώ να λάβω μία μπαταρία, πράγμα που ζήτησα μετά τα όσα έχω διαβάσει...
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι? Όσοι παραγγείλατε την πρώτη μέρα (το λευκό) έχετε πάρει tracking number? Γιατί εγώ ακόμα περιμένω... Ευχαριστώ.
Αλέξης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η προσφορά για τα jk809 συνεχίζεται στο fb https://www.facebook.com/photo.php?fbid=328165587322502&set=a.210291502443245.47830.207271886078540&type=1&theater 5 jk809 στα 95$ για 5 σχόλια με τα περισσότερα likes.Οσοι ενδιαφέρεστε για το κινητό και έχετε πολλούς φίλους στο fb (προσωπικά δεν έχω fb) ίσως σας βοηθήσουν να το πάρετε στα 95$

Να ρωτήσω κάτι? Όσοι παραγγείλατε την πρώτη μέρα (το λευκό) έχετε πάρει tracking number? Γιατί εγώ ακόμα περιμένω... Ευχαριστώ.

Εμένα μου έστειλαν tracking number.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

:lol: YESSSSSSSS !!!!!!!! :cool:

 

 

Παρεληφθη απο το τοπικο Ταχυδρομειο, ξεκινησε λοιπον :D

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις ενός Γάλλου: (google translated)

http://forum.hardware.fr/hfr/gsmgpspda/telephone-android/unique-blackview-jk809-sujet_26959_1.htm

 

Evaluation of phone:

 

Goodies:

- The screen is beautiful

- The sound is very good

- Good quality GPS

- Good battery life (up to 4 days normal use)

- Finish aluminum wheels on the contour of the phone

- Accessories (flip cover + European + hands-free kit AC charger + 2 batteries + 2 screen protectors)

- IMEI in 35

- The price

- Good management 1 location with 2 SIM micro SIM

- Good finish throughout

- Telephone easily rootable

- Correct Camera with 12.6 MP announced

 

Cons:

- Wifi reception a bit feeble but nothing catastrophic

- Rear cheap and fragile Cache

- No 900mhz 3g

- No site builder (ROM update?)

- ROM perfectible origin

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Eνθαρρυντικές οι εντυπώσεις του γάλλου αν και δε μπορώ να καταλάβω τι σημαίνει το rom perfectible origin
Link to comment
Share on other sites

λεει οτι εχει και ips
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν τους γραφεις στο thread του geekbuing εδω ? Την καρτα σου στη χρεωσαν, ολοκληρωθηκε η ποαραγγελια σου ? Για ρωτησε τους :happy:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Με τη σύγχυση που υπήρξε με το γερμανικό ταχυδρομείο τους έστειλα mail

Εγώ

I have this order number 3100819

please send it to me by Singapore Post or Hong Kong Post or China Post

do not send me to DE, because there are big problems with clearance

 

Τhanks

----------------------------------

Κατάστημα

HI there,

please don't worry,we have shipped by SG post. here's your tracking number:RF1.........SG *please try track it later,ok?Good day.

 

kind regards

Nina

 

-------------------------------------

Επίσημο Mail με το tracking number δεν μου έχουν στείλει ακόμα, πέσαμε σε Σαββατοκύριακο.

 

Περιμένω 2 τηλέφωνα

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρήγγειλα το λευκό την πρώτη μέρα όπως όλοι σας... Ούτε σε μένα ήρθε tracking number... Τους έστειλα χθες e-mail και δεν μου απάντησαν. Δεν ξέρω τι γίνεται. Η χρέωση έγινε από το paypal...
Αλέξης
Link to comment
Share on other sites

Λογικά οι αποστολές προχωράνε με σειρά προτεραιότητας (order number), λίγο υπομονή γιατί πέσαμε σε Σαββατοκύριακο, Δευτέρα-Τρίτη πιστεύω θα έρθουν τα επίσημα mail με τα tracking number.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κοιταχτε στον λογαριασμο σας στο geekbuying ουτε κι εμενα ηρθε email αλλα στον λογαριασμο μ εχω τον αριθμο.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κοιταχτε στον λογαριασμο σας στο geekbuying ουτε κι εμενα ηρθε email αλλα στον λογαριασμο μ εχω τον αριθμο.

 

Μπα.............

Payment Confirmed

(Processing)

Αλέξης
Link to comment
Share on other sites

Ελα τα βινδεα
:p

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

επειδη οσο να ναι το τηλεφωνο θα ναι μεγαλο,ποιο bluetooth αραγε θα ταιριαζει ωστε να μην προκαλει προβληματα με επανεκινησεις με καρτα κοσμοτε?η το προβλημα ειναι μονο στον απλο 6589?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...