Jump to content

Lenovo S650 VIBE


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το εχει σε καλη τιμη με Micro sd το TO2C .Ποια ειναι η γνωμη σας για αυτο το μαγαζι η καλυτερα minideal.Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν δουλευει το ξυπνητηρι οταν ειναι κλειστο το τηλεφωνο ?

ή αν μπορουμε να ορισουμε ωρες που να νοιγει και να κλεινει μονο του το τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

Το εχει σε καλη τιμη με Micro sd το TO2C .Ποια ειναι η γνωμη σας για αυτο το μαγαζι η καλυτερα minideal.Ευχαριστω.

 

Εγώ το παρήγγειλα την Κυριακή με την 16άρα κάρτα. Αυτό που δεν καταλαβαίνω, και ας μας διαφωτίσει κάποιος που γνωρίζει, γιατί η 8άρα κάρτα είναι ακριβότερη από την 16άρα. Τι σημαίνει "Original class 10" που γράφει η 32άρα και η 16άρα και που δεν γράφει στην 8άρα;

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν δουλευει το ξυπνητηρι οταν ειναι κλειστο το τηλεφωνο ?

ή αν μπορουμε να ορισουμε ωρες που να νοιγει και να κλεινει μονο του το τηλεφωνο

 

Ναι, έχει και τις δυο λειτουργίες.:)

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν δουλευει το ξυπνητηρι οταν ειναι κλειστο το τηλεφωνο ?

ή αν μπορουμε να ορισουμε ωρες που να νοιγει και να κλεινει μονο του το τηλεφωνο

 

Δοκιμασε το κ μονος σου βαλε ωρα 5 λεπτα μετα κλειστο κ θα δεις.εμεις πρεπει να σ πουμε?

Link to comment
Share on other sites

 

απο οτι προσεξα δεν το εχει μεσα στην λιστα των στσκευων που δουλευει το framaroot...

 

Δε δουλεύει στο s650...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2130276&page=143 post 1429... :(

LeEco Le Max 2 - AOSiP
Link to comment
Share on other sites

ε μαμω την τυχη μου μεσα..

μετα που το αγορασα 180$ πεφτει σαν τρελη η τιμη του...

τελος παντων,ας ειναι καλο το κινητο σε θεμα καμερας και χωρις κωληματα και μικρο το κακο..

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κάνουν αγώνα τιμών! Χθες αργά το βράδυ το παρήγγειλα από to2c στα 152$. Από τη μια έχει extra 2 μεμβράνες οθόνης + θήκη σιλικόνης. Από την άλλη το minideal φαίνεται να έχει μικρότερο χρόνο παράδοσης.

Πέρα απ' όλα αυτά οι τιμές πέφτουν και γιατί προχθές ανακοινώθηκε το s660.

LeEco Le Max 2 - AOSiP
Link to comment
Share on other sites

ετσι μου ρχετε να παρω και δευτερο ετσι για το ****το..

αλλα ακομα δεν παρελαβα το πρωτο...

και θελω να δω πως ειναι σαν κινητο,

κυριως απο καμερα , μπαταρια και χρηση προγραμματων ιντερνετ ,voip serfing και συναφη.

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

ε μαμω την τυχη μου μεσα..

μετα που το αγορασα 180$ πεφτει σαν τρελη η τιμη του...

 

Μη στεναχωριέσαι, έτσι είναι αυτά... Όταν παραλάβω εγώ μπορεί να έχει πέσει στα 120$... Ή να έχει βγει στα 150$ κάτι άλλο καλύτερο. (Πάντως το s660 φαίνεται να έχει τα ίδια χαρ/κά με πιο απλό σχήμα - αλήθεια γιατί να δώσουν ένα ίδιο κινητό με άλλο όνομα; )

 

Αυτό που μετράει είναι να είναι καλό κινητό και να αντέξει...

LeEco Le Max 2 - AOSiP
Link to comment
Share on other sites

Μη στεναχωριέσαι, έτσι είναι αυτά... Όταν παραλάβω εγώ μπορεί να έχει πέσει στα 120$... Ή να έχει βγει στα 150$ κάτι άλλο καλύτερο. (Πάντως το s660 φαίνεται να έχει τα ίδια χαρ/κά με πιο απλό σχήμα - αλήθεια γιατί να δώσουν ένα ίδιο κινητό με άλλο όνομα; )

 

Αυτό που μετράει είναι να είναι καλό κινητό και να αντέξει...

 

και εγω αυτο ευχομαι,να ειναι ενα καλο κινητο.

δεν περιμενω με τοσα χρηματα να περιμενω επιδοσεις ενος S4,απλα να μην βγει σκαρτο.

το καλο ειναι πως εχει δυνατο ονομα , Lenovo .

αντε να ρθει με το καλο ,μιας και εφυγε πριν 2 βδομαδας με προορισμο τα χερια μου :p

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

(Πάντως το s660 φαίνεται να έχει τα ίδια χαρ/κά με πιο απλό σχήμα - αλήθεια γιατί να δώσουν ένα ίδιο κινητό με άλλο όνομα; )

 

Fast mobile data support (4G)

Link to comment
Share on other sites

Fast mobile data support (4G)

 

Δε είμαι σίγουρος αν αυτή είναι η διαφορά. Πάντως εδώ λένε για σασί αλουμίνιου και σπέσιαλ οθόνη...

http://www.phonearena.com/phones/compare/Lenovo-S650,Lenovo-S660/phones/8259,8442

Σε κάθε περίπτωση δε μετανιώνω και περιμένω. ..

LeEco Le Max 2 - AOSiP
Link to comment
Share on other sites

To S660 έχει και αρκετά μεγαλύτερη μπαταρία (3000mAh). Ίσως την χρειάζεται για να υποστηρίξει το 4G.

Τώρα βλέπω στο συγκριτικό του Phonearena οτι δεν θα έχει ραδιόφωνο; Μεγάλο φάουλ.

 

Εγώ πάντως είμαι ερωτευμένος με το silver S650 :love:

Edited by WitchKing
Link to comment
Share on other sites

Θα το παιρνατε το λευκο; Γιατι ακομα σε ολα τα official sites μονο το γκρι - μαυρο εμφανιζεται...

 

Αν με διαβεβαίωναν απο αξιόπιστο κατάστημα οτι είναι αυθεντικό, γιατί όχι;

Πρώτα όμως θα έστελνα ένα email στη Lenovo για να ρωτήσω αν όντως υπάρχει το λευκό και, αν υπάρχει, γιατί δεν εμφανίζεται στο site τους.

 

Εν τω μεταξύ, το Minideal ανέβασε πάλι την τιμή στα $159 ενώ το To2c έχει το λευκό στα $149,99 και το silver στα $152,99

Link to comment
Share on other sites

Αν με διαβεβαίωναν απο αξιόπιστο κατάστημα οτι είναι αυθεντικό, γιατί όχι;

Πρώτα όμως θα έστελνα ένα email στη Lenovo για να ρωτήσω αν όντως υπάρχει το λευκό και, αν υπάρχει, γιατί δεν εμφανίζεται στο site τους.

 

Εν τω μεταξύ, το Minideal ανέβασε πάλι την τιμή στα $159 ενώ το To2c έχει το λευκό στα $149,99 και το silver στα $152,99

 

Παρηγγειλα και λευκο σε 2-3 βδομαδες θα δουμε αν ειναι αληθινο σε συγκριση με το μαυρο που εχω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω ενα προβλημα με τα μηνυματα μου. Στα εισερχομενα δεν μου εμφανιζει τα ονοματα των επαφων. Μονο τους αριθμους. Ξερει κανεις αν υπαρχει καποια ρυθμιση;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω ενα προβλημα με τα μηνυματα μου. Στα εισερχομενα δεν μου εμφανιζει τα ονοματα των επαφων. Μονο τους αριθμους. Ξερει κανεις αν υπαρχει καποια ρυθμιση;

Έχεις περάσει τις επαφές σου στο τηλέφωνο ;;;;; Ίσως φταίει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω ενα προβλημα με τα μηνυματα μου. Στα εισερχομενα δεν μου εμφανιζει τα ονοματα των επαφων. Μονο τους αριθμους. Ξερει κανεις αν υπαρχει καποια ρυθμιση;

 

Μου εβγαλε κ μενα αυτο το προβλημα μετα απο μια καταλαθος ενημερωση το μονο που καταφερα να κανω ειναι να βαλω σε ολες τις επαφες +30 μπροστα κ ειναι κομπλε.αν εχεις πολλες υπομονη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...