Jump to content

Best Player (video player with subs, file manager, sd reader)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αυτό ακριβώς. Να βλέπω από το NAS με υπότιτλους...

Όπως σου είπα προς το παρόν δε γίνεται, αφού δεν υποστηρίζεται streaming, αλλά είναι στις προσθήκες. Ελπίζω να το προσαρμόσω σύντομα.

 

Αναβάθμιση v3.5.5.0:

1. διόρθωση/αναβάθμιση αρκετών στοιχείων

2. ο ιδιωτικός φάκελος μπορεί να προστατεύεται με κωδικό πρόσβασης

3. απευθείας φόρτωση των υπότιτλων από συμπιεσμένα αρχεία (προεπιλογή είναι απενεργοποιημένη)

4. δυνατότητα επιλογής για αναζήτηση των υπότιτλων είτε με τον ενσωματωμένο διαχειριστή αρχείων, είτε με τον filepicker των wp

5. προστέθηκαν gestures (swiping) για χρονική θέση, ένταση

6. υποστήριξη αποσυμπίεσης αρχείων (rar, zip, 7zip, tar, gzip)

7. εμφάνιση της λίστας των υπότιτλων του τρέχοντος φακέλου(αν υπάρχουν), των tracks(αν τρέχουμε playlist), των κωδικοποιήσεων των γλωσσών(αν έχουν φορτωθεί υπότιτλοι) κατά την αναπαραγωγή.

 

συγκεντρωτικά η περιγραφή της εφαρμογής μέχρι και την έκδοση 3.5.5.0 έχει ως εξής:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Player που υποστηρίζει όλες τις μορφές βίντεο (MKV, FLV, TS κλπ) και AUDIO (AAC, OGG, κ.λπ.) με υπότιτλους. Διαχειριστής αρχείων με προηγμένες δυνατότητες που μπορεί να χειριστεί συμπιεσμένα αρχεία (ZIP, RAR, 7zip, κλπ)

 

Χαρακτηριστικά ως player:

1. παίζει σχεδόν όλα τα φορμά βίντεο (MKV, FLV, TS, M2TS, AVI, DivX, VOB, MP4, MOV, MPG, WMV, κ.λπ.)

2. παίζει σχεδόν όλα τα φορμά ήχου (AAC, MP3, WMA, FLAC, OGG, WAV, κλπ)

3. δημιουργία λιστών αναπαραγωγής (playlists) από φακέλους

4. συνέπεια του 3. απευθείας αναπαραγωγή του φακέλων (δημιουργία λιστών και απευθείας αναπαραγωγή των).

5. διαβάζει όλους τους υπότιτλους από το φάκελο του αρχείου βίντεο φορτώνοντας τους σε λίστα, προσβάσιμη απευθείας από την οθόνη αναπαραγωγής και αυτόματα φορτώνει τους υπότιτλους με το ίδιο όνομα με το αρχείο βίντεο ή αν δεν είναι ίδιο, το πρώτο αρχείο υπότιτλων που βρέθηκε.

6. απευθείας φόρτωση των υποτίτλων από συμπιεσμένα αρχεία (δυνατότητα επιλογής: με ίδιο όνομα αρχείου ή από οποιοδήποτε) **

7. πλήρως παραμετροποίησιμοι υπότιτλοι (χρώμα, σκιά, τη θέση, συγχρονισμός χρόνου, κλπ)

8. υποστηρίζει υπότιτλους τόσο Unicode όσο και μη-Unicode (.srt)

9. ομαλή αναπαραγωγή βίντεο υψηλής ανάλυσης

10. εμφάνιση όλων των αρχείων βίντεο, όλων των αρχείων ήχου, όλων των αρχείων εικόνας σε ξεχωριστούς φακέλους.

11. gestures (swiping) για τη θέση του χρόνου, ελέγχου έντασης

12. δυνατότητα επιλογής για αναζήτηση των υπότιτλων είτε με τον ενσωματωμένο διαχειριστή αρχείων, είτε με τον filepicker των windows **

 

Χαρακτηριστικά ως διαχειριστής αρχείων:

1. μπορεί να διαχειριστεί αρχεία εύκολα και γρήγορα (αποκοπή, αντιγραφή, μετακίνηση, μετονομασία, διαγραφή) με απεικόνιση της προόδου σε λειτουργία αντιγραφής.

2. πολλαπλή επιλογή αρχείων και φακέλων

3. γρήγορη φόρτωση των αρχείων και φακέλων

4. αποσυμπίεση αρχείων (zip, rar, 7zip, πίσσα, gzip) στον τρέχοντα φάκελο ή σε ξεχωριστό φάκελο με την ένδειξη προόδου

5. πλήρη πρόσβαση στους φακέλους του τηλεφώνου και στην κάρτα SD.

6. αυτόματη ανίχνευση των φακέλων που περιέχουν αρχεία πολυμέσων (με δυνατότητα απενεργοποίησης *)

7. μικρογραφίες των αρχείων (με δυνατότητα απενεργοποίησης *)

8. αυτόματη μέτρηση των αρχείων και φακέλων που περιέχονται σε κάθε φάκελο (με δυνατότητα απενεργοποίησης *)

9. ταξινόμηση κατ' όνομα, μέγεθος, ημερ/νια δημιουργίας (με δυνατότητα απενεργοποίησης *)

10. ο ιδιωτικός φάκελος μπορεί να προστατεύεται με κωδικό πρόσβασης

 

(*) απενεργοποιημένη λειτουργία --> ταχύτερη φόρτωση των αρχείων

(**) απενεργοποιημένη προεπιλογή (αν και δεν επιφέρει ανιχνεύσιμη καθυστέρηση)

(***) όταν είναι επιλεγμένος ο ενσωματωμένος διαχειριστής αρχείων είναι πιο εύκολη και πιο γρήγορη η αναζήτηση των υπότιτλων, αλλά όταν επιστρέφουμε στο διαχειριστή αρχείων πρέπει να ξαναφορτώνονται τα αρχεία (απουσία cache), με συνέπεια να έχουμε μια μικρή καθυστέρηση κατά τη φόρτωση. Όταν είναι επιλεγμένος ο filepicker των windows ισχύει το αντίθετο. Λίγο πιο αργή αναζήτηση των υπότιτλων, αλλά ακαριαία (λόγω της cache) εμφάνιση των αρχείων, κατά την επιστροφή από το βίντεο.

(τα παραπάνω στην περίπτωση που δεν έχουν βρεθεί υπότιτλοι στον ίδιο φάκελο, διαφορετικά αυτοί είναι εύκολα προσβάσιμοι από τη λίστα στην οθόνη βίντεο)

 

 

p.s. κάποια στιγμή θα το ανεβάσω στο store (με νέα screenshots), αλλά επειδή θα αργήσει η διαδικασία και μπορεί να χρειαστεί να στείλω διόρθωση άμεσα, το έχω αναβάλλει.

Edited by faasf
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 327
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την είχα αγοράσει με μεγάλη ανακούφιση, όταν πριν από περίπου 3 χρόνια αγόρασα το πρώτο μου smartphone, ένα lumia620 και έψαχνα απεγνωσμένα να βρω έναν player στα WP8 που να υποστηρίζει υπότιτλους. Ένα μεγάλο μπράβο στον δημιουργό της εφαρμογής.
Link to comment
Share on other sites

Λίγες ώρες έμειναν για την ολοκλήρωση του διαγωνισμού....

 

Giveaway @ myphone.gr: 19 κωδικοί δώρο για την εφαρμογή Best Player

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση για Windows 8, Windows 8.1 (αν έχει μείνει κανείς), και για Windows 10 είναι διαθέσιμη εδώ (v3.6.0.0):

Θα ακολουθήσει και έκδοση αμιγώς για UWP και σύντομα ένα μικρό update που θα προσθέτει κάποιες λειτουργίες πλήκτρων κατά τη θέαση βίντεο, χρήσιμες στο desktop. (π.χ. space --> pause). Κατά τα άλλα η μεταφορά στο desktop είναι ίδια με αυτή του τηλεφώνου.

Drag and drop δεν επιτρέπεται, οπότε γρήγορο άνοιγμα των αρχείων γίνεται με: δεξί κλικ --> άνοιγμα με --> Best Player Universal

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 10 μέρες δεν μπορεί να κάνει update. Εμφανίζει κωδικό σφάλματος c101a7d1.

σβήσε την εφαρμογή και ξανά βάλε την από την αρχή

 

 

κατέβασα την δωρεάν έκδοση και δοκίμασα ένα mkv αρχείο μια ταινία η οποια έχει ήχο dts και έναν δεύτερο ήχο με σχολιασμό παίζει κανονικά τον ήχο dts αλλα τον δεύτερο ήχο δεν καταφέρω να τον βάλω να παίξει δεν βρήκα πουθενά επιλογή να αλλάζεις τον ήχο θα προστεθεί αυτό το χαρακτηριστικό?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Σαν πρωτο τεστ στα windows 10(desktop) σε mkv και υποτιτλους παιζει μια χαρα και αναγνωριζει αμεσα και τους υποτιτλους.

Το player ειναι απο τα καλυτερα μεχρι στιγμης στο store.

2 πραγματα μονο προς το παρον:

1.Ελεγξε λιγο το κουμπι με το lock rotation,γιατι οταν ειναι κλειδωμενο σε στελνει σε portal mode και ισω καποιους του μπερδεψει και να μην καταλαβουν τι εγινε αν το πατισουν καταλαθος.

2.Μια προταση που πραγματικα θα απογειώσει την εφαρμογη,ειναι να μπορει να βρισκει τους υποτιτλους απο το web(αναλογα με την γλωσσα που επελεγξες) και να τους ανοιγει αυτοματα στο βιντεο.Κοιταξε λιγο το VideoBox player πως λειτουργει,για να παρεις μια ιδεα.

Πολυ καλη δουλεια γενικα και φαινεται πολυ ικανοποιητικος για καθημερινη χρηση,σε tablet και σε laptop.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ ector για το feedback.

Ξεκινάω από το 2) Θα γίνει. Το είχα ήδη στα υπόψιν. Θα μπουν πολλές προσθήκες σιγά σιγά. Ίσως αυτό που αναφέρεις να πάρει άμεση προτεραιότητα.

 

Όσον αφορά το 1) Προφανώς αναφέρεσαι σε tablet. Γιατί σε desktop το κουμπί δεν είναι ορατό. Έτσι δεν είναι; Αν ναι, επειδή δεν έχω tablet μια παρατήρηση και μια ερώτηση. Όταν είναι ξεκλείδωτο το κουμπί διαλέγεις orientation (αναφέρομαι στο πως το έχω κάνει να λειτουργεί στο τηλέφωνο). Έστω ότι είσαι σε landscape. Αν το πατήσεις κλειδώνει σε landscape. Αν είσαι σε portait και το πατήσεις θα κλειδώσει σε portrait. Θες να πεις ότι στο tablet δε λειτουργεί έτσι; Αν κλειδώσεις σε πετάει σε portrait, παρόλο που είσαι σε landscape; (Επαναλαμβάνω υπάρχουν δύο κλειδώματα. Ένα για τον file explorer, και ένα για το video. Πρέπει να ρυθμιστούν ξεχωριστά).

 

Αν έχεις τηλέφωνο, ρίξε μια ματιά και πες μου αν είναι διαφορετική η λειτουργία κλειδώματος.

Edited by faasf
Link to comment
Share on other sites

Στα windows 10(PC&Tablets) εχεις desktop και tablet mode.

Οταν εισαι σε tablet mode οι εφαρμογες ανοιγουν σε Full screen.

Οταν εισαι σε desktop mode οι εφαρμογες ανοιγουν σε παραθυρο,αλλα πανω δεξια εχει ενα συμβολο με δυο βελακια και αυτο οταν το πατισεις μπαινεις ή βγαινει σε full screen!

[ATTACH]64960[/ATTACH]

 

[ATTACH]64961[/ATTACH]

 

Το θεμα παρουσιαζεται οταν ειναι σε Full Screen και στα δυο mode(desktop&tablet).Οταν ειναι σε παραθυρο δουλευει κανονικα,αν και κλειδωμενο ή οχι απλα ακολουθει το orientation του λογισμικου.!

Ουσιαστικα το συγκεκριμενο κουμπι,σε Fullscree σε σπρωχνει σε portal mode,ενω οταν εισαι σε παραθυρο,δε κανει τιποτα,δε κλειδωνει δλδ το orientation που θες.

 

Φυσικα δε ξερω αν σε ενα κανονικο PC/laptop το rotation lock φαινεται ή οχι,αλλα εγω εχω υβριδικο το asus T100!

Edited by ector7
Link to comment
Share on other sites

Δικό μου λάθος. Όταν εννοώ tablet, εννοώ συσκευή με αισθητήρα orientation. Στα pc/laptop δεν είναι ορατό.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Οπότε στη δική σου συσκευή όταν πατηθεί το κουμπί είτε είσαι σε landscape είτε σε portrait κλειδώνει πάντα σε portrait; Σωστά έχω καταλάβει;

Σε γυρίζει πάντα σε portrait mode, ακόμη και αν το κλειδώσεις όταν βρίσκεσαι σε landscape;

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Είδα τα screenshots. Σωστά κατάλαβα. Και εννοείται κακώς λειτουργεί έτσι. Θα το κοιτάξω. Ευχαριστώ πολύ ector.

Edited by faasf
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι τιποτα τραγικο.Και να εφευγε εντελως αυτη η επιλογη δεν επιρεαζει σε τιποτα την λειτουργικοτητα της εφαρμογης.

Απλα να μη μπερδευτει κανεις που εχει υβριδικο και να το πατησει καταλαθος και να μη ξερει απο που του ηρθε!:p

Link to comment
Share on other sites

Ωραια μου ηρθε και ο κωδικος απο τον διαγωνισμο και ενεργοποιηθικε μετα απο 3εις αποπειρες η full εκδοση και θα γινει εντατικη και καθημερινη χρηση,ετσι θα φανουν καλυτερα τα προβληματακια,αν εχει και οι αδυναμιες,για περισσοτερο feedback!

Ευχαριστω παλι και για τον κωδικο,αν και θα την αγοραζα ετσι κι'αλλιως,με το που εγινε universal!

 

Υ.Γ.Προσωπικα,γλυκοκοιταζω ποτε θα περασεις σε Universal και τις αλλες δυο εφαρμογες με το live streeming,γιατι ζω στο εξωτερικο και θα μου ηταν ιδιαιτερα βολικες και χρησιμες!:)

Edited by ector7
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ευχαριστώ. Ελπίζω να σου είναι χρήσιμη. Ελπίζω να καταφέρω (κυρίως ο χρόνος είναι πρόβλημα), να περάσω στην εφαρμογή αυτά που θέλω έτσι ώστε να γίνεται συνεχώς όσο το δυνατόν καλύτερη. Κοίταξα και την υλοποίηση που πρότεινες για τους υπότιτλους. Κάπως έτσι θα γίνει.

Όπως σου είχα γράψει όλες οι εφαρμογές θα περάσουν σε universal ή uwp, αλλά θα αργήσουν λίγο.

Προβλήματα και αδυναμίες σίγουρα θα έχει. Οπότε αναμένω. Thanks

Link to comment
Share on other sites

Έγινε αναβάθμιση στη desktop version (3.6.1.0).

1. Μπορούμε να καταχωρήσουμε το δίσκο C:\ , έτσι ώστε να δώσουμε στην εφαρμογή άδεια να μπορεί να διαβάζει αρχεία στο C:\

2. Μπορούμε να ανοίξουμε αρχείο βίντεο απευθείας από την πρώτη οθόνη, με το αντίστοιχο κουμπί που προστέθηκε.

3. Με το space κατά τη θέαση βίντεο πραγματοποιείται play/pause

 

Σημείωση: επειδή στις Windows Store apps δεν επιτρέπεται drag & drop (desktop), γρήγορο άνοιγμα αρχείων πραγματοποιείται ως εξής:

Kάθε φορά που θέλουμε να τρέξουμε ένα αρχείο που υποστηρίζει η εφαρμογή, έξω από την εφαργμογή με "δεξί κλικ στο αρχείο βίντεο" --> "άνοιγμα με" --> "Best Player Universal"

 

Σύντομα θα προστεθεί επιλογή κατά την οποία ο χρήστης θα μπορεί να προσθέτει μόνος του και άλλους φακέλους. Επίσης θα εξαφανίζεται ο δείκτης του ποντικιού αυτόματα κατά τη θέαση βίντεο. Προς το παρόν πρέπει να τον μετακινήσετε στα άκρα για να μην είναι εμφανής.

Edited by faasf
Link to comment
Share on other sites

Θα προβώ σίγουρα σε αγορά. Από ότι έχω διαβάσει στο forum είναι πολύ καλή η εφαρμογή. Έχω ένα tablet Asus T100-TAM και εκεί βλέπω ταινιούλες (εγώ και η μεγάλη μου κόρη). Επίσης αν δε επιβραβεύσουμε τους Έλληνες developer ποιος θα το κάνει. Και επειδή χρησιμοποιώ το tablet αρκετά για video ότι βρω (σε bug) θα ενημερώσω. Καλοπροαίρετα πάντα. Σε ευχαριστούμε πολύ για τη προσπάθειά σου.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Εννοείται να με ενημερώσεις για να διορθωθεί. Και ό,τι άλλο θέλεις. Ρίξε μια ματιά και σε λίγα προηγούμενα ποστς. Νομίζω ο ector έχει την ίδια συσκευή με εσένα. Thanks
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα με το rotarion(force portal scape),υπαρχει και στο φακελο με τις φωτογραφιες και δεν υπαρχει το εικονιδιο του lock,σ'αυτη την σελιδα για να το διορθωσεις και ετσι μενεις σε portal scape.

Τις φωτογραφιες που ειναι σε φακελο της sd,δεν μου τις ανοιγει.

Αυτες που ειναι στην μνημη του tablet ,μου τις ανοιγει με το default προγραμμα της MS,ετσι πρεπει να λειτουργει?Δεν εχει δικο του Viewer για τις φωτογραφιες?

 

Αυτα τα bugs προς το παρων και πιο μετα θα σου κανω ενα πιο αναλυτικη περιγραφη για την εμπειρια σε windows 10 tablet/laptop χρηση,γιατι η εφαρμογη ειναι φτιαγμενη με τα πρωτυπα των windows 8.1(λογικο,γιατι αυτα των 10ριων δε δουλευουν στα 8.1) και καποια πραγματα στα 10ρια θα χρειαστουν μικρο διορθωσει για να δουλευουν αψογα,τοσο στα 8.1,οσο και στα 10ρια.

 

Απλα χρειαζομαι καποιες μερες για να μπορεσω να εχω πιο καθαρη εικονα της εφαρμογης και στο τι συνηθιζεται και στο τι οχι και θα θελει καποια επεμβαση για βελτιωση.

Edited by ector7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ector. Καταρχήν thanks για την ενημέρωση, τον κόπο και το χρόνο σου.

1. Όταν λες στο φάκελο με τις φωτογραφίες εννοείς στο φάκελο "all pictures"; Αν ναι, στο φάκελο "all videos" ή στο "all music" δε σε γυρίζει σε "portrait mode";

2. Προς το παρόν δεν έχω ενσωματώσει δικό μου picture viewer. Εννοείται θα ενσωματωθεί, όπου θα μπορείς να βλέπεις κυκλικά τις φωτογραφίες ή να επιλέγεις συγκεκριμένη φωτο.

3. Την κάρτα sd στην έχει αναγνωρίσει? Εμφανίζεται στη λίστα "files"; Σου ανοίγει videos, αλλά δε σου ανοίγουν φωτογραφίες;

4. Τα windows 10 θα πάρουν δική τους έκδοση ούτως ή άλλως. Δεν την έχω τελειώσει ακόμη. Κακώς πάντως δεν κράτησα ένα μηχάνημα στα 8.1.

 

Θα τα δω όλα τα παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ector. Καταρχήν thanks για την ενημέρωση, τον κόπο και το χρόνο σου.

1. Όταν λες στο φάκελο με τις φωτογραφίες εννοείς στο φάκελο "all pictures"; Αν ναι, στο φάκελο "all videos" ή στο "all music" δε σε γυρίζει σε "portrait mode";.

Λαθος μου, οχι στις φωτογραφιες,αλλα στη μουσικη ,οταν βαλεις να παιξει ενα τραγουδι σε γυρνα σε Portal mode.

Ολα τα υπολοιπα ειναι οκ!

 

3. Την κάρτα sd στην έχει αναγνωρίσει? Εμφανίζεται στη λίστα "files"; Σου ανοίγει videos, αλλά δε σου ανοίγουν φωτογραφίες;.

Βλεπει την καρτα ως D: ,αλλα οταν μπεις στους φακελους που ειναι οι φωτογραφιες,σου λεει οτι ειναι αδειο.

Αν μπεις στο all pictures ,σου τις δειχνει ολες τις φωτογραφιες,αλλα οσες ειναι στην SD,δε τις ανοιγει!

 

4. Τα windows 10 θα πάρουν δική τους έκδοση ούτως ή άλλως. Δεν την έχω τελειώσει ακόμη. Κακώς πάντως δεν κράτησα ένα μηχάνημα στα 8.1.

Εγω παντος απο windows 10,το testαρω ,απλα ξεχωριζουν οι νεες universal εφαρμογες των 10,απο τις universal εφαρμογες των windows 8.1.

Στις νεες εφαρμογες των 10,δεν υπαρχει η μπαρα απο κατω που κρυβεται,με τα extra settings και τα setting τις μπαρας μπαινουν συνηθως στο ''Hamburger menu" και οσοι δε γουσταρουν αυτη την υλοποιηση χρησιμοποιουν μια παραλαγη των windows phone,οπως αυτη στο mytube:

[ATTACH]64977[/ATTACH]

 

Επισης για να παρεις ιδεες για την universal των 10,μια καλη υλοποιηση οσο αφορα την οργανωση τοσο των γενικων setting της εφαρμογης,οσο και των settings που εχεις μεσα στην οθονη που παιζει το βιντεο, την εχει μια εφαρμογη που λεγεται Ax-Lite Video Player.

Συμβουλη μην βιαστεις για την Universal των 10,επειδη οι περισσοτεροι developers,ακομη ψαχνονται στο πως θα υλοποιησουν σωστα τις εφαρμογες του.

Να βελτιωσεις σ'αυτη που εχεις τωρα ,τις δυνατοτητες της,να φτιαξεις τα bugs που υπαρχουν,ωστε οταν θα ξεκινησεις να φτιαχνεις την universal των 10,να δωσεις μεγαλη εμφαση στη οργανωση,το UI και τη χρηστικοτητα της εφαρμογης,γιατι θα πρεπει να ειναι ετοιμη να βολεψει απο smartphone μεχρι και 100ρες Smarttv!

Edited by ector7
Link to comment
Share on other sites

Έχω στείλει ένα update 3.6.2.0 στο οποίο το rotation button δεν είναι ορατό. Ο προσανατολισμός ακολουθεί αυτόν του λογισμικού, οπότε το κλείδωμα -αν χρειάζεται- πραγματοποιείται από την αντίστοιχη επιλογή από τα Windows. Δες αύριο και πες μου αν όλα λειτουργούν όπως πρέπει.

Λογικά με το συγκεκριμένο update όλα τα αρχεία -από όλες τις διαδρομές- που υποστηρίζονται από την εφαρμογή πρέπει να ανοίγουν με δεξί κλικ-->άνοιγμα με-->Best Player ή από το ενσωματωμένο κουμπί μέσα στην εφαρμογή.

To πρόβλημα με τις φωτογραφίες δεν το κοίταξα. Θα το δω κάποια στιγμή τη βδομάδα. Πάντως για τις φωτογραφίες θα ασχοληθώ περισσότερο όταν ενσωματωθεί και o viewer.

Όταν έχεις χρόνο με ενημερώνεις. Thanks ector

 

p.s. Σχετικά με τη συμβουλή σου και όσον αφορά την υλοποίηση σε uwp, έχεις δίκιο. Δε θα βιαστώ.

Edited by faasf
Link to comment
Share on other sites

Οκ λύθηκε το προβλημα με το rotation και λογικα θα λυθει και το προβλημα με τις φωτογραφιες απο sd,οταν με το καλο θα μπει δικος του viewer.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...