Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 1520


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως το μήνυμα πού εμφανίζει γράφει το εξής

 

 

 

Τα βελάκια που δείχνουν την κίνηση δεδομένων πάνω αριστερά γιατί δεν τα δείχνει σε εμένα; 8,1 dev preview ειμαι.

Edited by gesvts
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ποια βελάκια?

 

Το βελάκι πάνω από το σύμβολο του wifi έχω την εντύπωση εννοεί ο φίλος.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Τα βελάκια που δείχνουν την κίνηση δεδομένων πάνω δεξιά γιατί δεν τα δείχνει σε εμένα; 8,1 dev preview ειμαι.

 

 

 

Τα δείχνει στην cyan.. Το άλλο που πρόσεξα είναι ότι δεν διαλέγεις πια ο explorer να ψαχνει με Google αντί Bing.. Κάτι άλλο δεν έχω δει..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Το είχε αυτό με τον explorer και στα 8....

 

 

 

Έγραψα δεν το έχει πια.. Όχι ότι προστέθηκε..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια! περασα και εγω στη cyan και απο τοτε οποτε ανοιγω τη μουσικη και παταω να μου εμφανισει ολα τα τραγουδια με πεταει εξω η εφαρμογη...το εχει παρατηρησει καποιος αλλος? εκανα κατι λαθος κατα την ενημερωση? μπορω να κανω κατι να το διορθωσω ή ειναι bug που θα φτιαχτει με νεα ενημερωση? κατα τα αλλα πεταει το κινητακι :P
Be the change you want to see in the world!!!
Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα έχει κολλήσει... Δεν είναι κάποιο γενικό bug που να έχει αναφερθεί...

 

Κάνε ένα soft reset (Power Button + Volume Down για 10-13'' μέχρι να κάνει μία δόνηση)... Δεν διαγράφει τίποτα... Μόνο πιθανό να χάσει την ώρα και να πρέπει αν την ρυθμίσεις...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Κανείς ρε παιδιά ;;

 

εκ πρωτης οψεως φαινονται αισθητα βελτιωμενες σε χαμηλο φωτισμο και γενικοτερα :D

Be the change you want to see in the world!!!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια! περασα και εγω στη cyan και απο τοτε οποτε ανοιγω τη μουσικη και παταω να μου εμφανισει ολα τα τραγουδια με πεταει εξω η εφαρμογη...το εχει παρατηρησει καποιος αλλος? εκανα κατι λαθος κατα την ενημερωση? μπορω να κανω κατι να το διορθωσω ή ειναι bug που θα φτιαχτει με νεα ενημερωση? κατα τα αλλα πεταει το κινητακι :P

Τσέκαρε αν είναι πλήρως ενημερωμένη η εφαρμογή της μουσικής . Αν συνεχίσει να έχει πρόβλημα τότε σβήσε την και ξανακάνε την install από το store

Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα έχει κολλήσει... Δεν είναι κάποιο γενικό bug που να έχει αναφερθεί...

 

Κάνε ένα soft reset (Power Button + Volume Down για 10-13'' μέχρι να κάνει μία δόνηση)... Δεν διαγράφει τίποτα... Μόνο πιθανό να χάσει την ώρα και να πρέπει αν την ρυθμίσεις...

 

το εκανα αλλα παλι το ιδιο... :cry:

Be the change you want to see in the world!!!
Link to comment
Share on other sites

yep

στο action center

 

εννοω να εμφανιζεται στην οθονη αναμονης -οπως το σημα δικτυου-, να μη χρειαζεται να μπω καπου.

Link to comment
Share on other sites

εννοω να εμφανιζεται στην οθονη αναμονης -οπως το σημα δικτυου-, να μη χρειαζεται να μπω καπου.

 

Αν κατεβάσεις λιγάκι με το δάχτυλο το action center, το βλέπεις. Τώρα αν δε σου κάνει αυτό βάλε εφαρμογή με tile αλλά δε τα θεωρώ αξιόπιστα.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Έγραψα δεν το έχει πια.. Όχι ότι προστέθηκε..

 

Στα 8.1 dp υπάρχει πάντως...

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κάνε επανεγκατάσταση την εφαρμογή.

 

οταν παταω παρατεταμενα πανω της για να τη σβησω δε μου βγαζει τετοια επιλογη...υπαρχει αλλος τροπος???

Be the change you want to see in the world!!!
Link to comment
Share on other sites

οταν παταω παρατεταμενα πανω της για να τη σβησω δε μου βγαζει τετοια επιλογη...υπαρχει αλλος τροπος???

 

Μπες εδώ βρες την και κάνε reinstall https://www.windowsphone.com/en-us/my/purchase-history

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

η 8.1 με Cyan μετα απο 24ωρες μου φαινεται ότι η μπαταρια τελειωνει γρηγοροτερα και ότι είναι καπως πιο αργο.. και εκανα και hard reset μετα το update σε Cyan.... την εχει κανας άλλος να μας πει επισης σχεδόν απο την αρχη με wp8.1DP μεχρι και τωρα δεν δουλευει το avatar στο games hub το εχουν ολοι αυτό το πρόβλημα αν και νομιζω ότι είναι πρόβλημα της microsoft

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα ένα 1520 !

Πέρασα την 8.1 ( όχι ως developers ) αλλά στις πληροφορίες αντί για Cyan γράφει σκέτο 8.1

Το ίδιο συμβαίνει και σε εσάς ;;;

Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα ένα 1520 !

Πέρασα την 8.1 ( όχι ως developers ) αλλά στις πληροφορίες αντί για Cyan γράφει σκέτο 8.1

Το ίδιο συμβαίνει και σε εσάς ;;;

 

 

άρα δεν είναι η cyan , πώς ακριβώς την πέρασες ; από την "ενημέρωση λογισμικού" στις ρυθμίσεις ;

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα ένα 1520 !

 

 

Πέρασα την 8.1 ( όχι ως developers ) αλλά στις πληροφορίες αντί για Cyan γράφει σκέτο 8.1

 

 

Το ίδιο συμβαίνει και σε εσάς ;;;

 

 

 

Πας στα πρόσθετα και πληροφορίες εκεί το λέει..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Φιλε να το χαρεις το κινητο!!!!!τι χωρας κατασκευης ειναι;;;;;εμενα ουγγαριας περασμενο το 8.1 wd .περιμενω την επισημη αλλα δεννννν!!!!πωε κατεβασες την CYAN;;;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...