Jump to content

Τροποποιήσεις & βελτιώσεις για το LG G2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ειλικρινα με τον νεο Xceed εχω το πιο γρηγορο κινητο απο τοτε που το πηρα και δεν ευλογαω τα γενια μου λογω zeroblade

LINKS

SuperUIs : http://1drv.ms/1WiyREb

Limitless_UX4_v1.3_V10 mod : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6561829#post6561829

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια ειλικρινα με τον νεο Xceed εχω το πιο γρηγορο κινητο απο τοτε που το πηρα και δεν ευλογαω τα γενια μου λογω zeroblade

Ωραια! Για να δουμε ομως μην ειναι εις βαρος της μπαταριας.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειλικρινα με τον νεο Xceed εχω το πιο γρηγορο κινητο απο τοτε που το πηρα και δεν ευλογαω τα γενια μου λογω zeroblade

 

Με ποια ρομ εισαι? η Shathu που εβαλα δε λεει και τιποτα....

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειλικρινα με τον νεο Xceed εχω το πιο γρηγορο κινητο απο τοτε που το πηρα και δεν ευλογαω τα γενια μου λογω zeroblade

Ναι είναι πραγματικά πολύ γρήγορο!

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Εγω με srk εχω δει την μεγιστη ταχυτητα ανταποκριση και μπαταρια με τον xceed...οσες εχω βαλει με ux4 ειναι αργες
Link to comment
Share on other sites

Εγω με srk εχω δει την μεγιστη ταχυτητα ανταποκριση και μπαταρια με τον xceed...οσες εχω βαλει με ux4 ειναι αργες

 

Ευτυχως που το λες και εσυ ....

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ειρωνικο ηταν αυτο; :p

 

Οχι καλε....Ειμαι στη φαση να βγαλω τη μπουρδα που εχω και ελεγα να ξαναβαλω αυτη......αλλα ετσι που το ειπα τι να καταλαβεις? Μεσα στο μυαλο μου εισαι?:blink:

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Οχι καλε....Ειμαι στη φαση να βγαλω τη μπουρδα που εχω και ελεγα να ξαναβαλω αυτη......αλλα ετσι που το ειπα τι να καταλαβεις? Μεσα στο μυαλο μου εισαι?:blink:

Χαχαχα ειπα και εγω..... Παντως για μενα με την σειρα οι καλυτερες ρομ ειναι

1.SRK

2.cloudy

3.Thunder rom(ηα βγαλει την δευτερα μια πολυκαλυτερη ελδοση)

Μετα οι αλλες ειναι αργες και εχουν μικροπροβληματα

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα ειπα και εγω..... Παντως για μενα με την σειρα οι καλυτερες ρομ ειναι

1.SRK

2.cloudy

3.Thunder rom(ηα βγαλει την δευτερα μια πολυκαλυτερη ελδοση)

Μετα οι αλλες ειναι αργες και εχουν μικροπροβληματα

 

Δεν το ηξερα οτι θα βγαλει thunder.....Την ειχα μεχρι χθες μετα απο δικη σου προτροπη.....

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Δεν το ηξερα οτι θα βγαλει thunder.....Την ειχα μεχρι χθες μετα απο δικη σου προτροπη.....

Ηταν πολυ γρηγορη.....πολυ σταθερη...αλλα ειχε κακη μπαταρια....επειδη του εστειλα μηνυμα μου ειπε θα βγαλει καινουρια εκδοση με καλυτερη μπαταρια....και απ οτι ειδα στο φορουμ ειναι ετοιμη την δοκιμαζουν και αν ολα πανε καλα την δευτερα θα την ανεβασει....εγω περιμενω να την δοκιμασω αν και με srk δεν εχω προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα ειπα και εγω..... Παντως για μενα με την σειρα οι καλυτερες ρομ ειναι

1.SRK

2.cloudy

3.Thunder rom(ηα βγαλει την δευτερα μια πολυκαλυτερη ελδοση)

Μετα οι αλλες ειναι αργες και εχουν μικροπροβληματα

Και εγώ δεν μπορώ να ξεκολλησω από srk... Η μόνη παρόμοια στοκ based που ίσως είναι πιο γρήγορη είναι η evomagic αλλά δεν την κράτησα γιατί ήθελα xposed

Edited by Vag_koun
Link to comment
Share on other sites

Ωραια! Για να δουμε ομως μην ειναι εις βαρος της μπαταριας.

 

Δυστυχώς είναι εις βάρος της μπαταρίας. Αλλά δε γίνεται να τα έχουμε όλα πιστεύω

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς είναι εις βάρος της μπαταρίας. Αλλά δε γίνεται να τα έχουμε όλα πιστεύω

Εγώ έχω μείνει με τον 11a...Δεν έχω κανένα παράπονο από την απόδοση και η μπαταρία είναι πολύ καλη

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μείνει με τον 11a...Δεν έχω κανένα παράπονο από την απόδοση και η μπαταρία είναι πολύ καλη

Εμενα η μπαταρια ειναι ιδια σε ολες τις εκδοσεις...ειμαι τεστερ και τα δοκιμαζω ολα....παντως ο τελυταιος ειναι ο καλυτερος......πεταειιι.....να του κανετε και wipe cache dalvik

Link to comment
Share on other sites

πάλι δεν κατάλαβα :)

Μάλλον θα λες για το ρολόι χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε ο Cezar (Xceed) και ευχαριστησε δημοσια στους xda.

Would like to thank the people from Greece for your support..this may not be the hottest(literally) kernel around with out of this universe commits and non-human logic but I guarantee you its STABLE

LINKS

SuperUIs : http://1drv.ms/1WiyREb

Limitless_UX4_v1.3_V10 mod : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6561829#post6561829

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε την srk....σας δουλευει το εφε του καιρου στην οθονη κλειδωματος? στην αρχη νομιζω μου δουλευε και τωρα δεν....
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε την srk....σας δουλευει το εφε του καιρου στην οθονη κλειδωματος? στην αρχη νομιζω μου δουλευε και τωρα δεν....

Σε εμενα δεν δουλευει...θα το ψαξω αυριο

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα δεν δουλευει...θα το ψαξω αυριο

Μόνο σε βροχή και χιονι

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε βροχή και χιονι

Ναι οντως τωρα το θυμηθηκα.....μονο σε αλλες ρομ δειχνει παντα τον καιρο

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως τωρα το θυμηθηκα.....μονο σε αλλες ρομ δειχνει παντα τον καιρο

 

Ok νομιζα οτι ειχα κανει εγω βλακεια.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να έχω το λινκ για την ρομ του srk; Αφού λέτε τόσα καλά λόγια λέω να την δοκιμάσω και εγώ. O thunder επίσης βλέπω ότι έχει βγάλει και άλλες εκδόσεις γιατί λέτε ότι δεν έχει και άλλες;
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να έχω το λινκ για την ρομ του srk; Αφού λέτε τόσα καλά λόγια λέω να την δοκιμάσω και εγώ. O thunder επίσης βλέπω ότι έχει βγάλει και άλλες εκδόσεις γιατί λέτε ότι δεν έχει και άλλες;

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development-d802/rom-srkg2-1-00-20150516-t3109906

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...