Jump to content

Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα [ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ]


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα παιδια μολις επικοινωνησα με την εξυπηρετηση πελατων της alpha bank μου εδωσαν τον κωδικο για το paypal εκανα το verified. εστειλα ξανα email στο everbuying λεγοντας οτι εχω κανει verified to account μου στο paypal και περιμενω απαντηση τους. λετε το οτι τους ειχα στειλει τοτε φωτογραφια ταυτοτητας και πιστωτικης να μου δημιουργησει καποιο θεμα? να κινηθω αμεσα για κατι? να ρωτησω καπου? καποιος γνωστος μου ειπε οτι πρεπει να παω στην διωξη ηλεκτρονικου εγγληματος και να το αναφερω γιατι λεει δεν πρεπει κανενα σαιτ να ζηταει ταυτοτητα και πιστωτικη...γιατι ετσι μπορουν να παρουν ακομα και δανειο στις πλατες μου... :(:confused::blink::cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο φίλος σου να σκοτώσει τους δράκους στην κουζίνα. Ναι κανονικά δεν θα έπρεπε να ζητάει και εσύ δεν θα έπρεπε να τα στείλεις αλλα να είχες πληρώσει με PayPal. Αλλά το να βγάλουν δάνειο με 2 φωτοτυπίες παρακαλώ μιας ταυτότητάς και μιας κάρτας μου ακούγεται σενάριο από τα λίγα. Άμα τα καταφέρουν και δεχτεί κάποια τράπεζα να μας ενημερώσεις. Κατά την γνώμη μου επειδή πάνω κάτω έχουν περάσει ήδη 20 ημέρες από την παραγγελία σου, ακύρωσε την και κάνε την σε 2-3 εβδομάδες. Πρώτον για να είσαι καλυμμένος από το PayPal για 45 ημέρες και όχι 25. Δευτερον να περάσει έστω και λίγο η ταραχή που υπάρχει στα ταχυδρομεία παγκοσμίως. Κατά την γνώμη μου θα περίμενα να περάσει και η κινέζικη πρωτοχρονιά γιατί μετά από εκεί στρωνουν 100% τα ταχυδρομεια στην Κίνα.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Περίμενω ένα πακετακι από το vickmall με αριθμό παρακολούθησης rs178844529nl και εδώ κ 5 μέρες είναι στο ίδιο μέρος χωρις κάποια ενημέρωση πρέπει να ανησυχώ?

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει μια παραγγελια απο τις 25/11 και ακομη δεν εχει εμφανιστει.

Ερωτηση μπορω να την ακυρωσω και να μου επιστραφουν τα χρηματα αμεσα?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις tracking number? Από που αγόρασες? Με τι μεταφορική? Με τι πλήρωσες? Άμα το λάβεις θα το στείλεις πίσω ή θα στείλεις τα χρήματα?

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Περίμενω ένα πακετακι από το vickmall με αριθμό παρακολούθησης rs178844529nl και εδώ κ 5 μέρες είναι στο ίδιο μέρος χωρις κάποια ενημέρωση πρέπει να ανησυχώ?

Υπομονή θα έρθει

Εχω κανει μια παραγγελια απο τις 25/11 και ακομη δεν εχει εμφανιστει.

Ερωτηση μπορω να την ακυρωσω και να μου επιστραφουν τα χρηματα αμεσα?

Γιατί να την ακυρώσεις δεν την θέλεις;;;

Όταν σου έρθει τη θα κάνεις;;

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

τους ειχα στειλει τοτε φωτογραφια ταυτοτητας και πιστωτικης:

Ελπίζω να ήταν καλυμμένα τα περισσότερα ψηφία του αριθμού της πιστωτικής...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

τα βλεπω τα ξαναβλεπω κολλημένα στην Ολλανδια ειναι..μπας και ηπιαν τπτ και ζαλιστικαν ?? αχχαχαχαχαχα

μπορεί να μου κάποιος ποτε θα ερθουν εχω αγανακτηση...ξαναρωτησα ποιο πριν μου ειπατε. αλλα εχει περασει αρκετος καιρος απο τοτε που ειναι Ολλανδια...

 

ευχαριστω.

 

RS194935563NL

 

RS195191331NL

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή θα έρθει

 

Γιατί να την ακυρώσεις δεν την θέλεις;;;

Όταν σου έρθει τη θα κάνεις;;

 

Ο λογος που εκανα την βλακεια και τελικα παραγγειλα απο Κινα ηταν γιατι χαλασε η συσκευη που ειχα και χρειαζομουν οπωσδηποτε smartfone με οσο το δυνατον λιγοτερα χρηματα για κανε τριμηνο μεχρι να βγουν τα νεα μοντελα του 2015 και να παω σε κατι ποιοτικο.

Ηλπιζα οτι θα ειχα παραλαβει πριν τις γιορτες αλλα δυστυχως δεν το βλεπω και επειδη το χρειαζομαι θελω να ακυρωσω την παραγγελια

και να παω να αγορασω μια συσκευη επιτοπου και να τελειωνω.

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει μια παραγγελεια απο κινα μου δωσανε tracking number αυτο RB128165898CN και Tracking website: http://www.yw56.com.cn Tracking number:8165898B με την YANWEN το εβλεπα μεχρι ενα σημειο μετα τπτ του εστειλα μνμ και τον ρωταγα γιατι δεν δουλευει το tracking number απο την china post και μου ελεγε συνεχεια οτι θελει 5-10 μερες να εμφανιστει εχουν περασει 14 και τπτ πουθενα και η ******* ειναι οτι μετα απο 8 μερες εκανα και αλλη παραγγελεια αλλα δεν ειδα οτι ηταν απο τον ιδιο πωλητη και στην αλλη παραγγελεια παλι δεν δουλευει το tracking number...
Link to comment
Share on other sites

Ο λογος που εκανα την βλακεια και τελικα παραγγειλα απο Κινα ηταν γιατι χαλασε η συσκευη που ειχα και χρειαζομουν οπωσδηποτε smartfone με οσο το δυνατον λιγοτερα χρηματα για κανε τριμηνο μεχρι να βγουν τα νεα μοντελα του 2015 και να παω σε κατι ποιοτικο.

Ηλπιζα οτι θα ειχα παραλαβει πριν τις γιορτες αλλα δυστυχως δεν το βλεπω και επειδη το χρειαζομαι θελω να ακυρωσω την παραγγελια

και να παω να αγορασω μια συσκευη επιτοπου και να τελειωνω.

 

Τι ημερομηνία παρήγγειλες; είναι γνωστό και γράφετε στη πρώτη σελίδα πως οι παραγγελίες μπορεί να κάνουν μέχρι και 40+, μερικοί περιμένουν και παραπάνω από τρίμηνο. Αυτό που πρέπει να κάνεις τώρα είναι να συνεννοηθείς με το κατάστημα, να σου γυρίσει πίσω τα λεφτά αφού το στείλεις πρώτα εσύ πίσω, έτσι όπως θα το παραλάβεις.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

τα βλεπω τα ξαναβλεπω κολλημένα στην Ολλανδια ειναι..μπας και ηπιαν τπτ και ζαλιστικαν ?? αχχαχαχαχαχα

μπορεί να μου κάποιος ποτε θα ερθουν εχω αγανακτηση...ξαναρωτησα ποιο πριν μου ειπατε. αλλα εχει περασει αρκετος καιρος απο τοτε που ειναι Ολλανδια...

 

ευχαριστω.

 

RS194935563NL

 

RS195191331NL

Κοιταζω τη μαγικη κρυσταλλινη σφαιρα μου για να δω ποτε θα σου ερθουν τα δεματα..αλλα ειναι θολη, εχει πολυ καπνο...μολις ξεθολωσει θα δω που ειναι τα δεματα που περιμενεις και θα σε ενημερωσω...:)

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

3 πακετάκια απο hobbyking (παραγγελία 13/12) φάνηκαν σήμερα στο tracking της singapure post με ένδειξη "22-12-2014 Received from Customer "

πως το βλέπετε? νομίζω 9 μέρες για περίοδο Χριστουγέννων είναι καλά...

LG G2, Galaxy Note, Galaxy Tab II 10.1, Motorola XooM, CT 1002
Link to comment
Share on other sites

Έλα και φτάνουμε όλο και πιο κοντά.....νέο status σήμερα, πριν λίγο, δείχνει ότι είναι Ελλάδα ...

 

22/12/2014 12:45 - The item has been processed in the country of destination, GREECE

 

12/12/2014 17:46 - The item has arrived in the country of destination

 

12/12/2014 17:46 - The item has arrived in the country of destination, GREECE

 

09/12/2014 09:42 - The item is on transport to the country of destination

 

09/12/2014 09:42 - The item is on transport to the country of destination, GREECE

 

09/12/2014 03:32 - ΟΛΛΑΝΔΙΑ

 

09/12/2014 03:32 - The item is at the PostNL sorting center

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Τι ημερομηνία παρήγγειλες; είναι γνωστό και γράφετε στη πρώτη σελίδα πως οι παραγγελίες μπορεί να κάνουν μέχρι και 40+, μερικοί περιμένουν και παραπάνω από τρίμηνο. Αυτό που πρέπει να κάνεις τώρα είναι να συνεννοηθείς με το κατάστημα, να σου γυρίσει πίσω τα λεφτά αφού το στείλεις πρώτα εσύ πίσω, έτσι όπως θα το παραλάβεις.

 

To μαγαζι δεν φταιει σε τιποτα η αποστολη εγινε αμεσα ουτε 10 ωρες δεν περασαν απο την ωρα της καταχωρησης και ειχα λαβει tracknumber και φωτογραφιες απο το πακετο.

Το θεμα ειναι οτι εγω χρειαζομαι την συσκευη αμμεσα και δεν μπορω να περιμενω να ερθει το κινητο για να το στειλω πισω αν εινα ετσι το κραταω και τελειωνει η υποθεση. Θελω με καποιο τροπο να ακυρωθει και να παρω τα χρηματα μου για να παω να το αγορασω απο Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

To μαγαζι δεν φταιει σε τιποτα η αποστολη εγινε αμεσα ουτε 10 ωρες δεν περασαν απο την ωρα της καταχωρησης και ειχα λαβει tracknumber και φωτογραφιες απο το πακετο.

Το θεμα ειναι οτι εγω χρειαζομαι την συσκευη αμμεσα και δεν μπορω να περιμενω να ερθει το κινητο για να το στειλω πισω αν εινα ετσι το κραταω και τελειωνει η υποθεση. Θελω με καποιο τροπο να ακυρωθει και να παρω τα χρηματα μου για να παω να το αγορασω απο Ελλαδα.

 

Αφού το ήθελες άμεσα; (Πριν τις γιορρτές) τι παρήγγειλες από Κίνα; Μίλα με το κατάστημα, λογικά θα σου πει, παρέλαβε το στείλε το πίσω να σου δώσουμε τα λεφτά, εγώ άλλη λογική δεν βλέπω. Tracking number δεν έδωσες...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά... Μόνο τα δικά σας έχουν κίνηση?

 

Τα δικά μου δεν λένε να κουνηθουν. Φρακαραν?

 

RI229376266CN

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 04-12-2014 15:12 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 05-12-2014

 

RF301339014SG

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 10-12-2014 15:32 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

 

 

WTF!!!!

:)
Link to comment
Share on other sites

τα βλεπω τα ξαναβλεπω κολλημένα στην Ολλανδια ειναι..μπας και ηπιαν τπτ και ζαλιστικαν ?? αχχαχαχαχαχα

μπορεί να μου κάποιος ποτε θα ερθουν εχω αγανακτηση...ξαναρωτησα ποιο πριν μου ειπατε. αλλα εχει περασει αρκετος καιρος απο τοτε που ειναι Ολλανδια...

 

ευχαριστω.

 

RS194935563NL

 

RS195191331NL

 

Μαζι περιμενουμε,λογικα ολα σε ενα πακετο ειναι RS200291839NL

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Το alienxpress είναι αξιόπιστο ώστε να βάλω την κάρτα μιας και από ότι βλέπω, δεν έχει paypal;

( Την έχω ξαναβάλει αλλού δεκάδες φορές, αλλά ποτέ σε Κινέζικο. )

Link to comment
Share on other sites

Αφού το ήθελες άμεσα; (Πριν τις γιορρτές) τι παρήγγειλες από Κίνα; Μίλα με το κατάστημα, λογικά θα σου πει, παρέλαβε το στείλε το πίσω να σου δώσουμε τα λεφτά, εγώ άλλη λογική δεν βλέπω. Tracking number δεν έδωσες...

 

Οτι εγινε εγινε την επομενη φορα αγορες μονο Ευρωπη-Αμερικη εξαλου οτι πληρωνεις παιρνεις.

Παραγγελια απο τις 25/11 trN(RF298327022SG) και ακομη ειμαι στα αζητητα και βλεπει αλλες παραγγελιες που εγιναν πολυ αργοτερα απο την δικη μου και εχουν λαβει ειδη.

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά... Μόνο τα δικά σας έχουν κίνηση?

 

Τα δικά μου δεν λένε να κουνηθουν. Φρακαραν?

 

RI229376266CN

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 04-12-2014 15:12 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 05-12-2014

 

RF301339014SG

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 10-12-2014 15:32 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

 

 

WTF!!!!

 

Παρήγγειλες λίγο πριν τις γιορτές όπως όλη η υφήλιος και περιμένεις, τι;

 

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Το alienxpress είναι αξιόπιστο ώστε να βάλω την κάρτα μιας και από ότι βλέπω, δεν έχει paypal;

( Την έχω ξαναβάλει αλλού δεκάδες φορές, αλλά ποτέ σε Κινέζικο. )

 

Είναι τόσο αξιόπιστο όσο και το ebay, ίσως το ae να είναι ένα σκαλί παρακάτω. Κατά τη γνώμη μου ειδικά για κάρτες μνήμης προτίμησε Ελλάδα, σίγουρα θα βρεις κάποια προσφορά. Δες εδώ τιμές http://www.e-shop.gr/micro-sd-secure-digital-memory-stick-compact-flash-l?table=PER&category=%C5%C9%C4%C9%CA%C5%D3+%CC%CD%C7%CC%C5%D3&filter-1544=1&filter-1537=1

 

Οτι εγινε εγινε την επομενη φορα αγορες μονο Ευρωπη-Αμερικη εξαλου οτι πληρωνεις παιρνεις.

Παραγγελια απο τις 25/11 trN(RF298327022SG) και ακομη ειμαι στα αζητητα και βλεπει αλλες παραγγελιες που εγιναν πολυ αργοτερα απο την δικη μου και εχουν λαβει ειδη.

 

Δεν βλέπω τρόπο να παίρνεις τα λεφτά σου πίσω πριν έρθει το πακέτο και παραληφθεί από το μαγαζί.

 

Το πακέτο θα κάνει μερικές ακόμη μέρες να έρθει υπολογίζω μαζί με τις αργίες και τα ΣΚ, 15 ημέρες και θα κάνει και κάνα 25 ήμερο να πάει πίσω άρα θα έχει χάσει την κάλυψη του PP.

 

Αυτό σημαίνει πως πρώτα πρέπει οπωσδήποτε να παραλάβεις και μετά να ανοίξεις ένα dispute στο PP αφού πρώτα μιλήσεις με τον πωλητή και του πεις τι θέλεις.

 

Μετά τα πράγματα γίνονται λίγο tricky, είτε με το που γίνει post από εσένα το δέμα θα σου δώσει πίσω τα λεφτά το PP (χλωμό το κόβω) είτε μόλις παραλάβει ο Κινέζος (αλλά τότε θα έχει λήξει η προστασία του PP, εκτός άμα μπορεί να γίνει τόσο μεγάλο extend).

 

Για μένα ότι έρθει καλύτερα κράτησε το και αφού δεν το θες πούλησε το, είτε κράτησε το για δώρο ή για την πάρτυ σου.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

1o δεμα

  • ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 09-12-2014 18:58 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ
  • ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 15-12-2014 14:32 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)
  • ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ 15-12-2014 15:28 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)
  • ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) 15-12-2014 17:41 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS)
  • ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 22-12-2014 10:54 ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  • ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 22-12-2014 14:20 ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

2ο δεμα

  • ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 08-12-2014 13:39 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ
  • ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 16-12-2014 08:05 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)
  • ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 16-12-2014 08:05 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)
  • ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 16-12-2014 08:05 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)
  • ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) 16-12-2014 10:03 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS)
  • ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 22-12-2014 12:21 ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

το πρωτο μαλλον βγηκε απο τελωνειο. το 2ο τι λέτε κόλλησε?

Link to comment
Share on other sites

3 πακετάκια απο hobbyking (παραγγελία 13/12) φάνηκαν σήμερα στο tracking της singapure post με ένδειξη "22-12-2014 Received from Customer "

πως το βλέπετε? νομίζω 9 μέρες για περίοδο Χριστουγέννων είναι καλά...

 

9 μέρες για να πάει το πακέτο απο το μαγαζί στην μεταφορική θα μου φαινόταν πολλές ακόμα και αν ήταν Χριστούγεννα, Χανουκα και Ραμαζάνι ταυτόχρονα :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΦΘΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ 1ο CUBOT στην ΑΘΗΝΑ. Πότε λέτε να παραλάβω στην Ξάνθη. Μήπως δε περβάει από τελωνείο ;

 

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) 22-12-2014 08:00 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 22-12-2014 14:55 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 22-12-2014 17:57 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

:ninja:ΟΖ...
Link to comment
Share on other sites

@Romanos ευχαριστώ για την απάντηση περί αξιοπιστίας του alienxpress αλλά δεν θέλω να παραγγείλω κάποια κάρτα άλλα θήκες, για κινητό που εδώ δεν το βρίσκεις οπότε βλέπω ότι είναι μονόδρομος η αγορά από εκεί.

Θα το επιχειρήσω όπως και να'χει, καλές γιορτές.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...