Jump to content

Sony Xperia Z1 Compact


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μονο φορτιστη ειχε μεσα και καλωδιο του φορτιστη.

Ελεγε ενα χαρτακι,τουλαχιστον 30 λεπτα φορτιση πριν την πρωτη χρηση.

Κατι αλλο δεν λεει στα χαρτια.

Ο πωλητης μου ειπε να το αφησω να αδειασει τελειως την πρωτη φορα και μετα 8 ωρες φορτιση.

Δεν ξερω αν ισχυει κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω για την απαντηση.και σε εμενα μου ειπαν για 8 ωρες αλλα μου φαινεται υπερβολικο.Ας μας βοηθησει καποιος που γνωριζει. :)
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν το ειχα φορτισει κατευθειαν, πηγε 15-20% η μπαταρια και μετα το εβαλα να φορτισει φουλ, δεν το αφησα πολυ παραπανω. Γενικα αυτα τα 8ωρες την πρωτη φορα δεν ισχυουν χρονια τωρα. Αν εχει μεσα ομως χαρτακι που λεει κατευθειαν φορτιση τοτε καντε το και αφηστε το να φορτισει 100% καλυτερα. Εγω οταν το ειχα παρει το καλοκαιρι ειχε και ακουστικα μεσα παντως
Link to comment
Share on other sites

30 λεπτα φορτιση πριν την πρωτη χρηση.Αυτη ειναι η εγγραφη οδηγια.

Εγω το ανοιξα,εβαλα μεσα sim,το ειδα κανα 10 λεπτο με τα service tests και το κλεισα για μισαωρη φορτιση.

Μετα απο κει, δεν θα ακουσω κανεναν πωλητη φυσικα.

Με τον φορτιστη τον κανονικο,ποση ωρα θελει μια πληρης φορτισης απο τελειως αδειο?

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος να μου πεί πως απενεργοποιείται η λευκή μπάρα με τα εικονίδια που εμφανίζεται στο κάτω μέρος όταν πατήσουμε το πλήκτρο που εμφανίζει τις εφαρμογές που είναι ανοιχτές;
Link to comment
Share on other sites

 

Δυο ερωτησεις στα γρηγορα μεχρι να ξεσκονισω τις σελιδες του παροντος τοπικ:

- Η επαγωγικη φορτιση περα του βολικου και μη φθορας της θυρας, ποσο γρηγορη ειναι σε σχεση με μπριζα?

-Η πισω πλευρα και περιμετρικα γραντζουνιεται ευκολα? Παρηγγειλα απο ιντερνετ τζαμακια σετ μπρος πισω. Το εμπρος σιγουρα θα μπει

μιας και το ειχα και στο s και ειναι κορυφη. Και ενα 2μετρο καλωδιο αυτης της φορτισης.

 

Καλορίζικο φίλε μου, θα το χαρείς σίγουρα. Το λευκό είναι μάλλον το πιό όμορφο αφού ο συνδυασμός του με το μεταλικό πλαίσιο είναι ο καλύτερος. Η πίσω μεριά όντως γρατζουνιέται εύκολα αφού έχει γυάλινη επιφάνια, οπότε δώσε λίγο προσοχή μέχρι να έρθει η πίσω μεμβράνη - συνήθως τα tempered glass έχουν απλή ζελατίνα για πίσω, όχι tempered μπρος πίσω. Εγώ και στο Ζ1c και στο Ζ3c που έχω τώρα αγόρασα nillkin frosted θήκη για πίσω, είναι πολύ λεπτή και διακριτική και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Το καλώδιο μαγνητικής φόρτισης είναι επίσης μια καλή επένδυση για να μην φθείρεις το πορτάκι, κοίτα να πάρεις κάτι σε μέση τιμή και όχι ότι φτηνότερο - εγώ πήρα ένα που έχει και φωτάκι στην βάση του μαγνητικού άκρου γύρω στα 7 ευρώ αν θυμάμαι, πάντως μην πάρεις πιό φτηνό, είναι το ρεύμα που θα δίνει ζωή στο κινητό σου!

EDIT τελικά δεν θυμόμουν καλά, το πήρα 3 ευρώ από εδώ:

http://www.aliexpress.com/item/Trustworthy-2014-New-Magnetic-Charging-Cable-W-LED-For-Sony-Xperia-Z3-L55t-Z2-Z1-Compact/32219550454.html

 

Για τους φίλους που ρωτάνε πόσες ώρες να φορτίσουν, δεν υπάρχει κανόνας ωρών (και απορώ με την ημιμάθεια των πωλητών σε αυτό), εγώ απλά φροντίζω στις πρώτες 2-3 φορτίσεις να κατεβαίνω μέχρι 10% και να φορτίζω με κλειστό (ή έστω σε airplane mode) το κινητό.

Edited by PP6210
Link to comment
Share on other sites

30 λεπτα φορτιση πριν την πρωτη χρηση.Αυτη ειναι η εγγραφη οδηγια.

Εγω το ανοιξα,εβαλα μεσα sim,το ειδα κανα 10 λεπτο με τα service tests και το κλεισα για μισαωρη φορτιση.

Μετα απο κει, δεν θα ακουσω κανεναν πωλητη φυσικα.

Με τον φορτιστη τον κανονικο,ποση ωρα θελει μια πληρης φορτισης απο τελειως αδειο?

 

αυτο το λενε γιατι υπαρχουν περιπτωσεις που ερχεται εντελως αδειο και θελει να αποτρεψει προβλημα στην μπαταρια..

Γενικα θεωρω οτι το πιο σωστο ειναι να το χρησιμοποιησεις μεχρι να αδειασει και φορτιση μεχρι να γεμισει..και αυτο το κραταω ετσι καθε φορα που φορτιζω.

Εχω διαπιστωσει οτι στην πραξη οι μπαταριες πεφτουν οταν τις φορτιζεις εντελως αστατα και με battery banks κτλ, και το ειδα σε πολλα κινητα ενος ετους, iphone Κτλ, φιλων που ηξερα τι χρηση κανουν. Εγω παλι κανω σταθερα πληρεις φορτισεις, πληρεις κυκλους, και ποτε δεν εχω δει πτωση αποδοσης μπαταριας.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος να μου πεί πως απενεργοποιείται η λευκή μπάρα με τα εικονίδια που εμφανίζεται στο κάτω μέρος όταν πατήσουμε το πλήκτρο που εμφανίζει τις εφαρμογές που είναι ανοιχτές;

 

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί κάπου. Απαντώ στην ερώτησή μου για όποιον ενδιαφέρεται.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2202355

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω πολυ, ειναι πολυ ωραιο και με το σωστο για μενα μεγεθος τηλεφωνου.

Οσοι το χαζευαν σημερα, λεγανε για την ποιοτητα,ταχυτητα και στιβαροτητα του.

Οι ζελατινες δεν βγαινουν μεχρι να ρθουν τα τζαμακια.

 

Το καλωδιο που πηρα ειναι αυτο http://www.ebay.com/itm/251892021454?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Και τα τζαμακια http://www.ebay.com/itm/191462175108?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Και χωρις πολλες λεπτομεριες,με nova prime μεσα,παει αεροπορια.

 

Για την φορτιση... πολλες οι αποψεις,και εδω και σε διαφορα φορα και sites.

Αλλοι υποστηριζουν μερικη φορτιση αναμεσα 40% -80%,αλλοι λενε πληρη αποφορτιση-φορτιση

αλλοι λενε καπου 10-20% να μενει μεσα. Θα ρθει και το καλωδιο με το καλο και βλεπουμε...

Πιθανων θα το βαζω για μερικη φορτιση καθημερινα,μονο μια φορα ομως και ανα μηνα θα το κανω και εναν πληρη κυκλο.

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω πολυ, ειναι πολυ ωραιο και με το σωστο για μενα μεγεθος τηλεφωνου.

Οσοι το χαζευαν σημερα, λεγανε για την ποιοτητα,ταχυτητα και στιβαροτητα του.

Οι ζελατινες δεν βγαινουν μεχρι να ρθουν τα τζαμακια.

 

Το καλωδιο που πηρα ειναι αυτο http://www.ebay.com/itm/251892021454?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Και τα τζαμακια http://www.ebay.com/itm/191462175108?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Και χωρις πολλες λεπτομεριες,με nova prime μεσα,παει αεροπορια.

 

Για την φορτιση... πολλες οι αποψεις,και εδω και σε διαφορα φορα και sites.

Αλλοι υποστηριζουν μερικη φορτιση αναμεσα 40% -80%,αλλοι λενε πληρη αποφορτιση-φορτιση

αλλοι λενε καπου 10-20% να μενει μεσα. Θα ρθει και το καλωδιο με το καλο και βλεπουμε...

Πιθανων θα το βαζω για μερικη φορτιση καθημερινα,μονο μια φορα ομως και ανα μηνα θα το κανω και εναν πληρη κυκλο.

 

σωστος..αλλα για την φορτιση..αυτο το 40-80 που το εχω δει και αλλου, αν ειχε νοημα τοτε θα ειχαν χαλασει ολες οι μπαταριες και τα κινητα θα ειχαν 5 ωρες αυτονομια αν ηταν τοσο σημαντικο να το δουλευεις μεχρι 80 και μεχρι 40..

Εγω σου λεω κανε αφοβα πληρεις κυκλους (δεν εννοω να το φτανεις στο 0, αλλα απο το 20 και κατω να τοβαζεις) και μεχρι 100% και δε θα δεις διαφορα στην αποδοση.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω εντελως ανωμαλα ωραρια κλπ, δεν θα τηρησω ουτε το ενα ουτε το αλλο στο τελος.

Οπως εκανα και με το xperia S μεχρι προχθες. Πιο πολυ να το κανω απο αποψη να μην μενω την ημερα απο μπαταρια

παρα για να κρατησει παραπανω. Μακαρι να φτασω σε σημειο που θα αλλαξω μπαταρια επειδη της εχω αλλξει τα φωτα! :D

 

Στην ουσια πιο πολυ αυτο που λες εκανα 3 χρονια. Κοντα στο 14% που αναβε το led,εβαζα την φορτιση.Εως 100%.

 

Απο ακουστικα,καπου διαβασα πιο πισω οτι καποια ειναι μη συμβατα ή παιζουν με εναν ανταπτορα.

Ποια πρεπει να αναζητουμε?

Επισης, απο την τρυπα των ακουστικων,δεν εχει θεμα στεγανοποιησης? Πως το εφτιαξαν μεσα?

Link to comment
Share on other sites

Επισης, απο την τρυπα των ακουστικων,δεν εχει θεμα στεγανοποιησης? Πως το εφτιαξαν μεσα?

 

Eιναι οκ αλλα δεν εχω δοκιμασει να παιζουν και να το βαλω στο νερο.. δηλαδη δε θεωρω εξυπνο να εχεις τα ακουστικα πανω και να και το πλυνεις

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Aπο χθες το απογευμα εχω παρατηρησει το κινητο 3 4 φορες να μην εχει σημα και να λεει χωρις καρτα σιμ,εκλεισα και το ξανα ανοιξα και ολα οκ.Αλλα μου το εκανε 3 4 φορες,εχει τυχει σε κανεναν αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Με ματιασανε πασχαλιατικα!

Μου επεσε το κινητο και η οθονη εκναε ρωγμες πανω δεξια.Αποτελεσμα: το μενου των γρηγορων ειδοποιησεων δεν ανοιγει πια.

Ξερει κανεις ποσο κοστιζει η αντικατασταση οθονης χοντρικά?

Επίσης μιας και δεν με καλυπτει η εγγυυηση, αξιζει να το παω καπου για επισκευη εκτός Arvato?

Link to comment
Share on other sites

Με ματιασανε πασχαλιατικα!

Μου επεσε το κινητο και η οθονη εκναε ρωγμες πανω δεξια.Αποτελεσμα: το μενου των γρηγορων ειδοποιησεων δεν ανοιγει πια.

Ξερει κανεις ποσο κοστιζει η αντικατασταση οθονης χοντρικά?

Επίσης μιας και δεν με καλυπτει η εγγυυηση, αξιζει να το παω καπου για επισκευη εκτός Arvato?

Κρίμα φίλε μου. Είσαι πολύ άτυχος.

Ψαξε στο διαδίκτυο, υπάρχουν 3-4 μαγαζιά στην Αθήνα που κατασκευάζουν με σαφώς λιγότερα λεφτά από την Arvato η οποία πιθανόν να σου ζητήσει περισσότερα λεφτά από όσα κοστίζει το κινητό σου.

Απλά αν δεν το φτιάξεις στην Αrvato ξεχνάς αδιαβροχοποίηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με ματιασανε πασχαλιατικα!

Μου επεσε το κινητο και η οθονη εκναε ρωγμες πανω δεξια.Αποτελεσμα: το μενου των γρηγορων ειδοποιησεων δεν ανοιγει πια.

Ξερει κανεις ποσο κοστιζει η αντικατασταση οθονης χοντρικά?

Επίσης μιας και δεν με καλυπτει η εγγυυηση, αξιζει να το παω καπου για επισκευη εκτός Arvato?

 

αν και στο ebay δεν ειναι πολυ ακριβη, κανα 60αρι πιστευω βγαινει..

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=z1+compact+panel&_from=R40&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xz1+compact+screen.TRS0&_nkw=z1+compact+screen&_sacat=0

εν τουτοις θα σου ελεγα να παρεις αλλο κινητο..το ρισκο να το ανοιξεις και να μην φτιαξει ειναι μεγαλο, και εαν μπορεις να το βρεις μεταχειρισμενο κανα 150αρι, δεν αξιζει να ρισκαρεις επισκευη και να χασεις αδιαβροχοποιηση.

Επισης πιστευω οτι θα το πουλησεις εστω 50 ευρω για εξαρτηματα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Aπο χθες το απογευμα εχω παρατηρησει το κινητο 3 4 φορες να μην εχει σημα και να λεει χωρις καρτα σιμ,εκλεισα και το ξανα ανοιξα και ολα οκ.Αλλα μου το εκανε 3 4 φορες,εχει τυχει σε κανεναν αυτο?

Ξερει κανεις τιποτα γι αυτο?

Στον task manager δεν κλεινουν οι εφαρμογες ολες μαζι αλλα μια μια?

Link to comment
Share on other sites

Με ματιασανε πασχαλιατικα!

Μου επεσε το κινητο και η οθονη εκναε ρωγμες πανω δεξια.Αποτελεσμα: το μενου των γρηγορων ειδοποιησεων δεν ανοιγει πια.

Ξερει κανεις ποσο κοστιζει η αντικατασταση οθονης χοντρικά?

Επίσης μιας και δεν με καλυπτει η εγγυυηση, αξιζει να το παω καπου για επισκευη εκτός Arvato?

170 ευρώ με πήρε εμένα όταν είχα το κηνιτο. Ήταν ενός μήνα μετά την πρώτη κυκλοφορία στην Ελλάδα αλλά λογικά θα έχει πέσει. Βάλε ότι αν δεν το πας στην arvato δεν θα έχεις αδιάβροχο κηνιτο. Δυστυχώς σε όλη την Ελλάδα και με τις ευχές της Sony το μόνο μαγαζι που πρέπει να έχει την πρεσα της sony για να κλείνει τα κηνιτα είναι εκεί... Καλο ξεμπερδεμα φίλε μου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

170 ευρώ με πήρε εμένα όταν είχα το κηνιτο. Ήταν ενός μήνα μετά την πρώτη κυκλοφορία στην Ελλάδα αλλά λογικά θα έχει πέσει. Βάλε ότι αν δεν το πας στην arvato δεν θα έχεις αδιάβροχο κηνιτο. Δυστυχώς σε όλη την Ελλάδα και με τις ευχές της Sony το μόνο μαγαζι που πρέπει να έχει την πρεσα της sony για να κλείνει τα κηνιτα είναι εκεί... Καλο ξεμπερδεμα φίλε μου

 

Μολις μιλησα μαζι τους...90,00 ευρω συν ΦΠΑ μου ειπαν...παει και ερχεται (αν ισχυει)

Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα μαζι τους...90,00 ευρω συν ΦΠΑ μου ειπαν...παει και ερχεται (αν ισχυει)

 

Ειναι αλητες ομως! :X 170 ευρω στην αρχη και 90 τωρα? Γιατι τι αλλαξε δλδ στην υπηρεσια τους , επειδη επεσε τιμη το κινητο? Να το ειχαν απ την αρχη 90 ευρω οι κλεφτες! :angry: Εκμετάλλευση που πεφτει...:mad:

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Και ευχαριστώ να λέμε γιατι εμένα μου είχαν πει για το Ζ απο, τι θυμάμαι 200 ευρώ και τότε η συσκευή έκανε ~250.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειναι αλητες ομως! :X 170 ευρω στην αρχη και 90 τωρα? Γιατι τι αλλαξε δλδ στην υπηρεσια τους , επειδη επεσε τιμη το κινητο? Να το ειχαν απ την αρχη 90 ευρω οι κλεφτες! :angry: Εκμετάλλευση που πεφτει...:mad:

 

προφανως ειναι αλητες..αλλα αν θελουμε να το δικαιολογησουμε μπορουμε να πουμε οτι οταν πρωτοβγαινει ενα κινητο παντα εχει και ακριβα εξαρτηματα γιατι δεν υπαρχει παραγωγη, στοκ κτλ..Αντιθετα τωρα που κυκλοφορει και υπαρχει αναλογη κινηση στο σερβις μπορουν να δουλευουν και τα εξαρτηματα περισσοτερο, ετσι μειωνεται το κοστος παραγωγης τους και παει αλυσιδα ολο αυτο..

Τωρα θα μου πεις, ειναι δυνατον τοσο μεγαλη διαφορα?

ΠΡοφανως εχει σχεση και η τιμη του τηλεφωνου, αλλα και στο Iphone που δεν πεφτει τοσο η τιμη υπαρχει αναλογη πτωση της οθονης απο οσο θυμαμαι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Aπο χθες το απογευμα εχω παρατηρησει το κινητο 3 4 φορες να μην εχει σημα και να λεει χωρις καρτα σιμ,εκλεισα και το ξανα ανοιξα και ολα οκ.Αλλα μου το εκανε 3 4 φορες,εχει τυχει σε κανεναν αυτο?

Βγαλε την καρτα sim και ξανα τοποθετησε τη, ισως να μην ''εκατσε'' καλα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογες δεν μεταφερονται στην καρτα sd; και επισης πειτε 2-3 απαραιτητες εφαρμογες που χρειαζονται??

Ευχαριστω

 

Κάποιος να βοηθήσει;;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z1 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...