Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To θεμα δεν ειναι μονο να περασει δευτερη σε συνδρομητες αλλα να περασει δευτερη και στην καλυψη,η cosmote καλπαζει δυναμικα με αυτη την υποχωρηση της vodafone αλλα σημασια εχουν οι εν ενεργεια συνδρομητες που πιστευω παλι οτι η κοσμοτε εχει τους περισσοτερους με διαφορα κι αυτο φαινεται στα συμβολαια

 

 

Όσον αφορά την κάλυψη,θεωρώ πως είναι το πλεονέκτημα της Wind έναντι της Vodafone,κυρίως σε επαρχιακές ή πιο απομακρυσμένες περιοχές και κυριως στην 3η γενιά!Αυτος είναι ενας λόγος για να την εμπιστευτείς ελαφρώς περισσότερο.Αλλά και πάλι,τον τελευταίο καιρό,δε βλέπουμε κάποια σημαντική ανάπτυξη του 3g..Και το λανσάρισε και πρώτη...

 

Καλα ενταξει το ακουσαμε κι αυτο,δε νομιζω οτι τιθεται θεμα καλυψης για τη vodafone,ειναι πιο μπροστα απο τη wind και στην επαρχια

 

Γενικως αυτη η εταιρια πρωην telestet,tim,wind παντα ειχε προβληματικο δικτυο,πολλα κενα καλυψης απο παλια βεβαια γινανε βελτιωσεις αλλα οταν εκανε βελτιωσεις οι αλλες δυο βαζανε κι αλλους σταθμους για χωρητικοτητα,ηδη η κοσμοτε αυτο κανει ενω υπαρχει καλυψη συνεχιζει να βαζει σταθμους,πιστευω οτι ο κοσμος πηγαινει συνηθως σε αυτην που εχει το πιο αξιοπιστο δικτυο και αυτο αντικατοπτριζει η πελατειακη βαση καθε εταιριας μια που οι τιμες πανω κατω ιδιες ειναι,οι περισσοτεροι δηλαδη προτιμουν τη κοσμοτε μετα τη βονταφον και τελευταια τη wind

 

παντως εγω ευχομαι η wind να περασει στη δευτερη θεση για να αναγκαστει η vodafone να κανει προσφορες να ριξει τιμες και να δωσει νεα πλεονεκτηματα στους συνδρομητες αντε γιατι πολυ κυριλε την ειδε "ειμαστε πρωτοι στο κοσμο και ετσι" και μετα δε την παω γιατι ειναι γαυρικη,"θρυλος a la carte" κτλπ ηταν η πρωτη που αυξησε την ελαχιστη χρεωση κλησης απο 20" σε 30" που υπαρχει μεχρι σημερα και δε λεει να καταργηθει,ευτυχως που υπαρχει και το frog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φίλε μου,συγνωμη κιόλας,αλλά βάζε και καμιά τελεία που και που,οι απαντήσεις είναι τρομερά δυσανάγνωστες.Δεν ξέρεις πού ξεκινάει και πού σταματάει η πρόταση :)

 

Παρ’όλα αυτά,τουλάχιστον στις περιοχές της Πελοποννήσου,της Θεσσαλίας και της Κεντρικής Μακεδονίας,η Wind έχει βελτιωθεί σε εξαιρετικό βαθμό τα τελευταία χρόνια και δε νομίζω πως η Vodafone αυτήν τη στιγμή πέρα από χωρητικότητα έχει κάποιο άλλο ανταγωνιστικό πλεονέκτημα έναντί της.Ίσα-ίσα που η Wind έχει τρομερή ποιότητα ήχου εν αντιθέσει με την Vodafone και τον τσιριχτό και ‘‘σκληρό‘‘ ήχο της(αλήθεια,πόση συμπίεση κάνουν στον ήχο και ακούγεται έτσι;; :blink: ).

Link to comment
Share on other sites

To θεμα δεν ειναι μονο να περασει δευτερη σε συνδρομητες αλλα να περασει δευτερη και στην καλυψη,η cosmote καλπαζει δυναμικα με αυτη την υποχωρηση της vodafone αλλα σημασια εχουν οι εν ενεργεια συνδρομητες που πιστευω παλι οτι η κοσμοτε εχει τους περισσοτερους με διαφορα κι αυτο φαινεται στα συμβολαια

 

Υπαρχει report που στην παρουσα φαση βαζει το δικτυο της Wind πανω απο το Δικτυο της Vodafone. Τι θα γινει στο μελλον με το νεο επενδυτικο πακετο της vodafone στην αναπτυξη του δικτυου της, θα δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone, γενικά σαν όμιλος, δείχνει να στρέφεται σε αγορές του αναπτυσσόμενου κόσμου, καθώς βλέπει ότι στην Ευρώπη δεν παίζει πλέον παραδάκι... Μάλιστα είχε ακουστεί ότι ίσως θέλει να ξεφορτωθεί κάποια δίκτυα σε αναπτυγμένες αγορές και να τα κρατήσει μόνο σαν partner networks...

Ίσως γι'αυτό να παραμέλησε και το δίκτυο στη χώρα μας, αλλά ίσως επίσης δεν περίμενε ότι εδώ είναι Ελλάδα και θα έπαιρνε τον κατήφορο χειρότερα και από την Ζωή Λάσκαρη στην ταινία του Φίνου...

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone, γενικά σαν όμιλος, δείχνει να στρέφεται σε αγορές του αναπτυσσόμενου κόσμου, καθώς βλέπει ότι στην Ευρώπη δεν παίζει πλέον παραδάκι... Μάλιστα είχε ακουστεί ότι ίσως θέλει να ξεφορτωθεί κάποια δίκτυα σε αναπτυγμένες αγορές και να τα κρατήσει μόνο σαν partner networks...

Ίσως γι'αυτό να παραμέλησε και το δίκτυο στη χώρα μας, αλλά ίσως επίσης δεν περίμενε ότι εδώ είναι Ελλάδα και θα έπαιρνε τον κατήφορο χειρότερα και από την Ζωή Λάσκαρη στην ταινία του Φίνου...

 

 

H ελληνικη Vodafone ειναι το μοναδικο δικτυο του group στο οποιο εγκριθικε τοσο μεγαλο προγραμμα επενδυσης για καλυψη.

Αν ηταν να το πουλησει, δεν θα εριχνε τοσα χρηματα.

Link to comment
Share on other sites

exeis deyteri siskevi na kaneis tin douleia sou?

an oxi,zita apo to katastima na sou dosoun mia.

den einai toso tragika ta pragmata re paidia,gia ola iparxei lisi:!:

και εκατο να εχω προβλημα δικο μου ,εγω πληρωσα και ζητω την εξυπηρετηση που πρεπει να εχω,ουτε χαρες ουτε τιποτε αλλο[ασχετο φυσικα που ειχα καμια 30 τηλεφωνα που δεν προλαβα να τα σωσω ειχα ενα μηνα να κανω συγχρονισμο]
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

και εκατο να εχω προβλημα δικο μου ,εγω πληρωσα και ζητω την εξυπηρετηση που πρεπει να εχω,ουτε χαρες ουτε τιποτε αλλο[ασχετο φυσικα που ειχα καμια 30 τηλεφωνα που δεν προλαβα να τα σωσω ειχα ενα μηνα να κανω συγχρονισμο]

 

ειχαμε κανενα νεοτερο σημερα? επικοινωνησαν μαζι σου?

Link to comment
Share on other sites

ειχαμε κανενα νεωτερο σημερα? επικοινωνησαν μαζι σου?

OXI φιλε μου εγω πηρα το καταστημα παλι αλλα τιποτε και ξερεις κατι δεν τα λεω για να λεω τι επαθα κλπ αλλα να ξερουμε ολοι τι μπορει να συμβει και σε εμας και ο καθενας να σκεπτεται και να αποφασιζει ...γιατι καλες οι διαφημισεις με τα χαμογελα ..........αλλα...

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

exeis deyteri siskevi na kaneis tin douleia sou?

an oxi,zita apo to katastima na sou dosoun mia.

den einai toso tragika ta pragmata re paidia,gia ola iparxei lisi:!:

 

Σε αντίστοιχο προβλημα μου , σε καταστημα της wind, οταν ζητησα μια συσκευη να κανω τη δουλεια μου (το κινητο που ειχε παει σερβις ειχε αγοραστει απο το δικο τους καταστημα φυσικα), μου απαντησαν ," δυστυχως δεν εχουμε" ..Ποια λυση προτεινεις λοιπον; Σημειωτεον οτι το κινητο ηταν μια βδομαδα ηδη στο σερβις κ πηγα να τους πω να μου δωσουν 2η συσκευη κ πηρα την απαντηση που ανεφερα.Σε καμια περιπτωση δεν μου το ανεφεραν οι ιδιοι.Ημουν 3 εβδομαδες με ενα παλιο μισοχαλασμενο κινητο δικο μου.

Στη συνεχεια , καθως πληρωσα το λογαριασμο μου σε ενα αλλο καταστημα wind, τους το ανεφερα κ ο προισταμενος εκει, τους εκραξε, μου ειπε οτι επρεπε οι ιδιοι απο μονοι τους να μου δωσουν 2η συσκευη.

ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΤΙΜΗΣ κατα τα αλλα..

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

και καλα εγγυηση επισκευης...

εγώ που το αγόρασα το δικο μου μεσα στο προγραμμα αυτό, και είχα την ατυχια να εχει προβλήμα περιμενα 1 μηνα να το παρω και μετα απο πολυ πιεση στο καταστημα Αγ. Αναργυρων. δεν υπαρχει καμια εγγυηση παιδια,

ζητησα 100 υπευθυνους μιλησα 4 φορες στα κεντρικα και ουτε καν ειχαν να μου δωσουν συσκευη 2η για όσο καιρο το κινητο μου ηταν στο σερβις ( με τις ζελατινες ακομη:cry:)

 

οι υπευθυνοι (οι οποιοι αλλαξαν 2 στο διαστημα του 1ος μηνος) με κοιτουσαν σαν χανοι και δεν ξερουν καν να απαντησουν στον πελατη...

 

η Wind ειναι για φουντο εχε χαρη που εχω εταιρικο και δεν μπορω να αναγκασω τους αλλους να αλλάξουμε δυκτυο... εγω ειμαι επι 7 χρονια δυσαρεστημενος πελατης οσες φορες κατι χρειαστηκα δεν εξυπηρετηθηκα :blink:

I love honda jazz!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μιλησα με τον υπευθυνο του servise της WIND ο οποιος πολυ ευγενικα μου εξηγησε οτι δεν ειχε καμια ενημερωση για τα email που ειχα στειλει ουτε του ειχε ζητηθει απο το καταστημα κατι τετοιο[δηλαδη γιατι καθυστερει η επισκευη ή να με ενημερωσουν σε τι σταδιο βρισκεται ]... και ακομα οτι τοσο καιρο περιμεναν ανταλλακτικο .Αυριο θα το εχω στα χερια μου μου ειπε :p
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,

Παντου υπαρχουν μεμονομενες περιπτωσεις, δεν σημαινει οτι πρεπει να αμαυριζουν την εικονα της Wind, την στιγμη μαλιστα που ως "κυματοθραυστης" κανει αρση ευθυνων σε κατι το οποιο η ευθυνη βαρυνει τις Εταιριες που κατεσκευαζουν τις συσκευες και εχουν εν γενει αδυναμιες!

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΉ

 

Υπολόγισα την Έκπτωση του 5% στο WIND 1, όπου βγαίνει  1 παραπάνω χρόνος ομιλίας, και διόρθωσα το σφάλμα με το τέλος κινητής τηλεφωνίας και τον απόλυτο καθαρό χρόνο ομιλίας.

 

Αναπροσαρμόζοντας τις τιμές, έχουμε τα εξής απόλυτα και διορθωμένα αποτελέσματα:

 

  • Με 22,38 το μήνα, στα F2G 1 & F2G 2 έχουμε 88 min. & 48 sec. καθαρό χρόνο ομιλίας.
  • Με 22,38 το μήνα, στο WIND 1 έχουμε 87 min. & 30 sec. καθαρό χρόνο ομιλίας.
  • Με 22,38 το μήνα, στο WIND Flexy 20 έχουμε ή 90 λεπτά ομιλίας ή βιντεοκλήσεων, ή 210 SMS, ή 48 MMS, ή συνδυασμό αυτών.
  • Με 22,38 το μήνα, στο WIND 100 έχουμε 100 λεπτά ομιλίας ή βιντεοκλήσεων.

 

 

  • Στα F2G 1 & F2G 2 έχει υπολογιστεί η μεγίστη χρέωση των  0,0042 ανά δευτερόλεπτο.
  • Στο WIND 1 έχει υπολογιστεί η μεγίστη χρέωση των  0,0040 ανά δευτερόλεπτο.
  • Δεν περιλαμβάνονται εκπτωτικά πακέτα Non Stop και εκπτώσεις προς το ίδιο πακέτο ή η Υπηρεσία Friends & Family.
  • Όλες οι τιμές είναι με ΦΠΑ, και στα συμβόλαια περιλαμβάνεται το Τέλος Κινητής Τηλεφωνίας.
  • Στα WIND Flexy 20 & WIND 100 ισχύει η ελαχίστη αφαίρεση χρόνου ομιλίας 30 Δευτερολέπτων.

 

Αν εχεις το Wind 1 και δεν εχεις ουτε μια εξερχόμενη κλήση το μήνα πληρώνεις τον φόρο κινητής τηλεφωνίας?

Αν όμως κάνεις έστω και μία εξερχόμενη κλήση μη χρεώσιμη πληρώνεις τον φόρο κινητής τηλεφωνίας?

Υπάρχει όμως και η προσφορά για τρείς μηνες πρός όλα τα WIND κινητά(ισχύει για τα νούμερα της Q?) και σταθερά με μόνο 5 εύρώ!!!Οπότε η πλάστιγγα γέρνει πρός το wind 1,συν το ότι σου δίδεται η δυνατότητα να καλείς ολα τα wind και οχι μόνο τα F2G

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι τωρα τα καρτοκινητα συμφερουν περισσοτερο απο τα συμβολαια,πρωτον γιατι εχεις ανεση ποτε θα καταναλωσεις τον προπληρωμενο χρονο και δευτερον δε παιρνεις λογαριασμο δε δινεις λογαριασμο,οταν ομως μιλαμε για καρτοκινητα εννοουμε κατι σαν το FROG,QCARD η F2G1 η FG2 2

 

Εξαιρουνται ολα τα υπολοιπα ειναι φωτια και πρεπει να εχεις μεγαλη παρεα με το ιδιο καρτοκινητο πακετο αλλιως δε λεει+οτι εχει 30 δευτερολεπτα ελαχιστο χρονο κλησης

Link to comment
Share on other sites

Αν και μετα απο πολλλλλλλλααα χρόνια........το ανοιγω ξανα.........!

Δεχομαι μηνυματα απο καποιον που δεν θελω να τα παίρνω. Υπαρχει περιπτωση να μπορω να κάνω φραγη μηνυματων;

Καλα Χριστούγεννα

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Σε αντίστοιχο προβλημα μου , σε καταστημα της wind, οταν ζητησα μια συσκευη να κανω τη δουλεια μου (το κινητο που ειχε παει σερβις ειχε αγοραστει απο το δικο τους καταστημα φυσικα), μου απαντησαν ," δυστυχως δεν εχουμε" ..Ποια λυση προτεινεις λοιπον; Σημειωτεον οτι το κινητο ηταν μια βδομαδα ηδη στο σερβις κ πηγα να τους πω να μου δωσουν 2η συσκευη κ πηρα την απαντηση που ανεφερα.Σε καμια περιπτωση δεν μου το ανεφεραν οι ιδιοι.Ημουν 3 εβδομαδες με ενα παλιο μισοχαλασμενο κινητο δικο μου.

Στη συνεχεια , καθως πληρωσα το λογαριασμο μου σε ενα αλλο καταστημα wind, τους το ανεφερα κ ο προισταμενος εκει, τους εκραξε, μου ειπε οτι επρεπε οι ιδιοι απο μονοι τους να μου δωσουν 2η συσκευη.

ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΤΙΜΗΣ κατα τα αλλα..

 

 

Σε ποιο κατάστημα ρε παλίκαρε γιατί έχω και το δικό μου χαλασμένο και προβληματίζομαι. Δηλαδή να το πάω στο μαγαζί ή να το πάω από μόνος μου κάου έξω?

"I'm also not very analytical. You know I don't spend a lot of time thinking about myself, about why I do things." George W. Bush, aboard Air Force One, June 4, 2003
Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάτε και τον επιπλέον χρόνο ομιλίας στις ανανεώσεις χρόνου στα καταστήματα Wind!
Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάτε και τον επιπλέον χρόνο ομιλίας στις ανανεώσεις χρόνου στα καταστήματα Wind!

όπως επίσης και το +50% στις ανανεώσεις μέσω ιντερνετ που κάνουν τα καρτοκινητά ασυναγώνιστα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ειμαι εκτος θέματος αλλα μπορει καποιος να μου απαντησει αν μπορωνα αποκλεισω καποια μηνυματα να μην μου ερχονται (1ον γιατι δεν τα θελω, 2ον.γιατι με χρεωνουν)
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

όπως επίσης και το +50% στις ανανεώσεις μέσω ιντερνετ που κάνουν τα καρτοκινητά ασυναγώνιστα

Αυτό αν δεν κάνω λάθος, δεν ισχύει μόνο για τις Q Card από το Site της Q Telecom?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό αν δεν κάνω λάθος, δεν ισχύει μόνο για τις Q Card από το Site της Q Telecom?

Eδώ και λίγες μέρες και μέχρι 31/3 τουλάχιστον θα ισχύει και για wind https://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1500

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Λύση: Πείτε στα άτομα με τα οποία σας παρουσιάζεται το πρόβλημα να απενεργοποιήσουν στις ρυθμίσεις μηνυμάτων του κινητού τους την "απάντηση μέσω ίδιου κέντρου". Έτσι θα μπορείτε να τους απαντήσετε άμεσα στα μηνύματά τους, χωρίς να βλέπετε αυτό το σφάλμα. Αυτό λέω κι εγώ πάντα στους άλλους και το πρόβλημα διορθώνεται αμέσως. Φυσικά απενεργοποιήστε κι εσείς στο δικό σας κινητό αυτή την επιλογή (αν υπάρχει), για να μην έχει το ίδιο πρόβλημα κάποιος συνδρομητής άλλου δικτύου, όταν προσπαθεί να σας απαντήσει.

 

 

Στα p.pc windows mobile τηλέφωνα που αποθηκεύουν τις ρυθμίσεις μηνυμάτων/ΜΜS αυτόματα με το που βάζεις την κάρτα sim θα έπρεπε να δουλεύουν κανονικά.

Σε εμένα όμως όταν έκανα μεταφορά απο βονταφον σε WIND ξεκίνησε το πρόβλημα.

Αυτο ειναι ενα παράδειγμα ευθύνης της εταιρίας!

Link to comment
Share on other sites

H ελληνικη Vodafone ειναι το μοναδικο δικτυο του group στο οποιο εγκριθικε τοσο μεγαλο προγραμμα επενδυσης για καλυψη.

Αν ηταν να το πουλησει, δεν θα εριχνε τοσα χρηματα.

 

Ετσι ειναι ηδη η βρετανικη vodafone κατεχει το 99% της vodafone hellas αν ηθελε να την πουλησει θα το ειχε κανει ηδη και δε θα αγοραζε αλλες μετοχες,γιατι παλιοτερα μεχρι και ο κοκκαλης με την intracom ειχε μετοχες,επισης δε θα εδινε ενα καρο λεφτα για να εχει το μεγαλυτερο φασμα στο 3G δικτυο

 

Eγω παντως θα προτιμουσα αλλο ενα ανταγωνιστικο group εταιριων σαν της vodafone

Link to comment
Share on other sites

Συνολικά 96,32 εκατ. μηνύματα, 18% περισσότερα σε σχέση με πέρυσι, εστάλησαν στην Wind το διάστημα από 24 Δεκεμβρίου 2008 έως και 1η Ιανουαρίου 2009, όπως σημειώνει η εταιρεία σε ανακοίνωσή της. Πιο συγκεκριμένα, τα Χριστούγεννα εστάλησαν 11,53 εκατ. μηνύματα, ενώ την Πρωτοχρονιά εστάλησαν 20,36 εκατ. μηνύματα. Σύμφωνα με την εταιρεία, σημαντική ήταν και η αύξηση των κλήσεων φωνής σε σχέση με πέρυσι. Κατά την διάρκεια των τριών πρώτων ωρών του 2009 πραγματοποιήθηκαν 4,9 εκατ. κλήσεις φωνής από τους συνδρομητές της Wind. «Οι σημαντικά αυξημένες ανάγκες επικοινωνίας σε κίνηση φωνής, μηνυμάτων και δεδομένων διεκπεραιώθηκαν με απόλυτη επιτυχία από το δίκτυο της WIND, με την συνδρομή του τεχνικού προσωπικού της εταιρείας», επισημαίνεται στη σχετική ανακοίνωση. (http://www.naftemporiki.gr/news/static/09/01/02/1612074.htm)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .
  • The topic was pinned
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...